Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Pamięć przenośna, pendrive, karty pamięci, dyski USB

Pamięć przenośna, pendrive, karty pamięci, dyski USB Dyskusje poświęcone nośnikom danych wykorzystujących pamięć flash (karty pamięci, pendrive), podłączanych poprzez zewnętrzne porty USB/SATA/etc



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 24.03.2019, 20:27   #1
Matrixon
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 24.03.2019
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 2
Matrixon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pendrive MultiBoot

Witam
Na Początku Chciałbym Przeprosić,bo nie wiem w jakim dziale miałem to napisać,to napisałem to Tutaj,a Teraz do Mojego Pytania,ja mogę zmienić wpisy w Menu na pendrive np Zmienić wpis MemTest86+ 6.20 na nowszą wersje MemTest86+ 8.1.0,I ogólnie gdzię moge dodać lub usunąć wpisy
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Pendrive MultiBoot-menu5.jpg  
Matrixon jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.03.2019, 21:20   #2
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Ogólnikowo pytasz o edycję pliku tekstowego na nośniku, na którym masz przygotowany ten klucz USB.
Zerknij tutaj... Myślę że znajdziesz kilka odpowiedzi. Może kolega MajsterPopsuj by coś podpowiedział, bo domyślam się że On bardziej linuxowy niż ja, ale to musisz poczekać z tydzień bo On na banicji chwilowo
No chyba że kto inny poratuje, ale jak piszę... czeka Cię edycja skryptu w pliku tekstowym.

Koniecznie zaglądnij też tutaj na CDRInfo

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 24.03.2019 o godz. 21:36
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2019, 06:36   #3
Matrixon
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 24.03.2019
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 2
Matrixon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki to poczekam
Matrixon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2019, 13:39   #4
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wątek przeniesiony w odpowiednie miejsce.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
iso, multiiso, pendrive, pomoc, pomocy

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Pendrive Prosto w Serce palikot Off topic 40 03.02.2015 22:09
xp z pendrive XP bootowalny z Pendrive - potyczki luk_asz01 Pamięć przenośna, pendrive, karty pamięci, dyski USB 6 13.01.2010 12:46
Instalacja winxp z pendrive KarolluZ Pamięć przenośna, pendrive, karty pamięci, dyski USB 1 14.03.2008 09:28
problem z pendrive karaluszek Pamięć przenośna, pendrive, karty pamięci, dyski USB 6 24.02.2006 09:49
XP i Linux bootowalny z Pendrive Calme FAQ 0 28.12.2005 21:32


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.