Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Pamięć przenośna, pendrive, karty pamięci, dyski USB

Pamięć przenośna, pendrive, karty pamięci, dyski USB Dyskusje poświęcone nośnikom danych wykorzystujących pamięć flash (karty pamięci, pendrive), podłączanych poprzez zewnętrzne porty USB/SATA/etc



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 30.12.2009, 20:23   #1
skyrider
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika skyrider
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 291
skyrider zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[TEST] Pendrive EXTREmeMORY SNIPPY 4GB USB 2.0 do samochodu

Poszukiwałem dla siebie idealnego pendrive'a do radyjka samochodowego z portem USB i znalazłem takie coś jak w temacie.

Pendrive prawie nie widoczny w panelu radia po podłączeniu, nie wysuwa się, jak standardowe duże PD podczas jazdy.

Polecam do radyjek samochodowych, wież audio z portem usb, laptopów itp.

Pendrive to EXTREMEMORY SNIPPY 4GB

Można nabyć go w pojemności od 2GB do 16GB

Producent deklaruje maksymalny odczyt na poziomie 10MB/s a zapis na poziomie 3MB/s. W rzeczywistości wyszło mi w teście lepiej.

Waga ok. 3 gramy. Gwarancja 2 lata.

http://www.extrememory.com/index.cfm...menue&pageID=8

Mój test w Atto :



Zdjęcie produktu :



Wersja 4GB kosztowała mnie 45,50 PLN + koszty wysyłki. (Allegro)


-------------------------------------------------------------------------

Jako ciekawostkę powiem, że z takich malutkich pendrive dostępne są jeszcze produkty firmy DELOCK (do kupienia np na Allegro)



oraz Buffalo (dostępne na ebay) miniaturowe PD będące jednocześnie czytnikiem mikro SDHC.



Jak ktoś miał do czynienia z pendriveami o takich (lub mniejszych) rozmiarach producentów nie wymienionych przeze mnie w tym poście, niech da znać.
skyrider jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.12.2009, 20:37   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,431
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Bardzo fajny.

I faktycznie idealny do samochodu, szczególnie, że port USB najczęściej jest po prawej stronie panelu, co jest bardzo niebezpieczne dla radia, jak się jeździ samochodem RHD.

Jedno jeszcze pytanie - czy ma ów pendrak jakąś irytująco-błyskającą diodę?

[OT] Sam takowego pendraka nie znalazłem, kupiłem więc przejściówkę.

[TEST] Pendrive EXTREmeMORY SNIPPY 4GB USB 2.0 do samochodu-img_4164.jpg

[/OT]
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.12.2009, 20:56   #3
skyrider
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika skyrider
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 291
skyrider zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jest naprawdę malutka dioda święcąca na pomarańczowo światłem ciągłym, gdy PD gra w radyjku. Miga tylko jak się zapisuje lub odczytuje z pendrivea na PC.

Na zdjęciu zaznaczyłem gdzie jest ta dioda.

Po włożeniu do portu USB radia widzimy napis EXTREMEMORY tak jak na zdjęciu.

Jak by było trzeba to mogę zrobić fotkę w samochodzie.



Dioda zaznaczona kółeczkiem, bo jest tak mała i nie rzucająca się w oczy, że na żadnym zdjęciu z netu tego nie widać.

Oczywiście ten paseczek jest zdejmowalny.
skyrider jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.12.2009, 22:28   #4
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,245
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Diodę można by czarnym markerem do płyt... I nie ma diody

Ciekawy PD, wyniki też niczego sobie (jak na urządzenie służące jako magazyn na pliki muzyczne)
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.12.2009, 22:37   #5
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,431
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Diodę można by czarnym markerem do płyt... I nie ma diody

[...]
Też na to wpadłem.

Swoją drogą chodzi mi po głowie pomysł na temat o najmniejszych (rozmiarem) dostępnych pendrakach.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
LG GSA-H55L PROBLEM Z DVDRW luki198 Napędy optyczne DVD 13 13.11.2009 18:42
LG GSA-H20L jako napęd SCSI bursztyn Napędy optyczne DVD 10 26.05.2009 12:37
PenDrive 1GB USB 2.0 Flash TolBoy Pamięć przenośna, pendrive, karty pamięci, dyski USB 15 27.04.2005 21:57
USB 1.1 (komp) vs 2.0 (nagrywarka) assim Napędy optyczne CD 2 21.08.2004 10:17
USB 2.0 pod Win 98SE Verdorn Off topic 2 27.11.2003 16:13


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.