Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Network Attached Storage (NAS)

Network Attached Storage (NAS) Forum poświęcone urządzeniom typu NAS, służącym do przechowywania danych i umożliwiającym na dostęp do nich poprzez sieć komputerową (poprzez protokoły CIFS, NFS, FTP, etc).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 16.04.2010, 09:01   #16
Zalamany
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.04.2010
Posty: 7
Zalamany w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Misiek4, sprzedawca w firmie mobil-team.com (partner handlowy) sam polecał mi te dyski i sam mi je zakupił. Przed ich zakupem/zamówieniem sprawdzałem z listą i był na tej liście (wiedziałem że ze wszystkimi dyskami to nie współpracuje). Wiec nie rób ze mnie idioty i jakiegoś amatora. To ze producent gra nieuczciwie to tylko przeświadcza mnie w przekonaniu że QNAPa trzeba szerokim łukiem omijać.
Rób człowieku co chcesz. Jeśli potrafisz tylko wyrzucać z wielkim hukiem a nie pomagać konstruktywnie to rób co potrafisz najlepiej i jak wolisz bronić nieuczciwego producenta.
Zalamany jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.04.2010, 11:23   #17
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Kolego, Twojego dysku nie ma na wymienionej liście i go nie bylo dwa tygodnie temu. Tak sie sklada, że sam również posiadam te dyski w jednym z NAS'ow i przed ich zakupem osobiscie to sprawdzalem. Czyli nie było i w dalszym ciągu nie ma, co można sprawdzić odwiedzając wymienioną w moim poprzednim poście stronę. Profesjonalista nie powinien mieć z tym problemu.

Jeżeli partner handlowy Ci coś polecał, a Ty to kupiłeś, to składaj reklamacje w miejscu zakupu, a nie wylewaj swoich żalów na tym forum. Swoje pretensje kieruj do sprzedawcy.

W kwestii pomocy, kolega Pops wskazał potencjalne źródło rozwiązania problemów.

Reszta Twoich tekstow to osobiste wycieczki i insynuacje pod adresem innych użytkowników. Ostrzegam po raz ostatni, daruj sobie.
__________________
Pozdrawiam
Misiek4

Wydaje Ci się, że masz szybki dysk twardy/SSD? Dodaj go do rankingu i sprawdź czy jest najszybszy .
Misiek4 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2010, 11:46   #18
Zalamany
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.04.2010
Posty: 7
Zalamany w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kolega pops jako JEDYNY podał rozwiązanie. Czy słuszne to się okaże bo na razie wszystko kopiuje. Mimo nie sprawdzenia do końca słuszności rozwiązania podziękowałem mu od razu. Był mój błąd że na stronie dystrybutora PL szukałem ostatniej wersji firmwaru. Tym bardziej że jak kontaktowałem się z serwisem i pytali się jaki jest wgrany soft, nic nie wspomnieli że jest przestarzały.
Do tego sprzedawca sugerował, że problemy z dyskami są rodzaju gabarytów fizycznych niż problemów z kopiowaniem plików.
Misiek4, ostatni raz odpowiadam na Twój post, bo nie widzę większego sensu. Nic to nie wnosi (pozytywnego) do wątku, a tylko grozisz.
Zalamany jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2010, 11:56   #19
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Zalamany, z tego co widzę, Twoje posty nie mają na celu nic innego, poza oczernianiem QNAPa z jakiegoś powodu. Może z konkurencji jesteś?

Kupiłeś dysk, którego nie ma na liście kompatybilnych urządzeń i masz za to pretensje do QNAPa. Reklamuj tam gdzie kupiłeś, a nie rzucaj się.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
nas, qnap, recenzja, test, ts-119


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
[ARTYKUŁ]Recenzja NAS Synology DS-209 Bartez Network Attached Storage (NAS) 30 29.07.2010 09:37
[ARTYKUŁ]Recenzja QNAP TS-639 Pro Bartez Network Attached Storage (NAS) 4 02.05.2010 21:14
[ARTYKUŁ]Recenzja NAS Thecus N4100PRO Bartez Network Attached Storage (NAS) 0 10.03.2009 00:52
[ARTYKUŁ]Recenzja NAS Synology DS-108j Bartez Network Attached Storage (NAS) 0 03.03.2009 01:41
[ARTYKUŁ]Recenzja QNAP TS-101 Turbo Station Bartez Network Attached Storage (NAS) 7 20.02.2009 00:25


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.