Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Network Attached Storage (NAS) (https://forum.cdrinfo.pl/f119/)
-   -   [ARTYKUŁ]Recenzja QNAP TS-239 Pro (https://forum.cdrinfo.pl/f119/artykul-recenzja-qnap-ts-239-pro-83862/)

Bartez 03.11.2009 01:02

[ARTYKUŁ]Recenzja QNAP TS-239 Pro
 
Cytat:

Napisany przez CDRinfo.pl
Intel wprowadzając na rynek serię procesorów Atom celował w segment tanich, energooszczędnych urządzeń przenośnych. Natomiast niektórzy producenci serwerów sieciowych znaleźli w nim zalety dające podstawę do zbudowania wydajnych i wielofunkcyjnych NAS***8217;ów. Obecnie procesory te trafiają nie tylko do najwyższych i co za tym idzie, najdroższych modeli, ale także do coraz tańszych i łatwiej dostępnych, takich jak prezentowany przez nas w tej recenzji QNAP TS-239 Pro. Serwer ten wyposażony jest w procesor Intel Atom 1.6 GHz, dwie kieszenie na dyski twarde typu hot-swap oraz 1 GB pamięci RAM.

Zapraszamy do lektury artykułu: Recenzja NAS QNAP TS-239 Pro

zka 30.11.2009 21:12

Zdaje sobie sprawe, ze dla jednych halasem jest kapiacy kran a inni tego nie slysza. Od dwoch miesiecy uzywam TS-239, ale wentylator jest ostatnia rzecza, ktora mi przeszkadza. Polecam, bo naprawde fajny sprzet, choc uwazam, ze Qnap powinien troche obnizyc ceny, bo narazie sa troche zaporowe.

Misiek4 30.11.2009 21:46

Jak sam słusznie zauważyłeś, za taką kasę można wymagać, aby producent pokusił sie i zamontował wysokiej jakości cichy wentylator, których na rynku nie brak, a nie jakieś badziewie. Wtedy nie byłoby narzekań.

zka 30.11.2009 23:00

Cytat:

Napisany przez Misiek4 (Post 1062554)
Jak sam słusznie zauważyłeś, za taką kasę można wymagać, aby producent pokusił sie i zamontował wysokiej jakości cichy wentylator, których na rynku nie brak, a nie jakieś badziewie. Wtedy nie byłoby narzekań.

Alez on jest cichy Misiek4. Uważam, ze jednak trochę przesadzasz. Posluchaj innych NASow i porownaj.

Misiek4 01.12.2009 20:33

Możesz mi wierzyć na słowo, że słuchałem ich dużo i mam porównanie. :) Problemu nie ma w codziennym uzytkowaniu. Ale jeśli ktoś jest wrażliwy, wieczorem będzie mu hałas przeszkadzał.

zka 04.12.2009 18:00

Cytat:

Napisany przez Misiek4 (Post 1062756)
Możesz mi wierzyć na słowo, że słuchałem ich dużo i mam porównanie. :) Problemu nie ma w codziennym uzytkowaniu. Ale jeśli ktoś jest wrażliwy, wieczorem będzie mu hałas przeszkadzał.

Idac tym tropem to i nie powienien miec komputera, bo i obudowa moze halasowac, dyski rowniez moga byc za glosne. Bez sensu argumentacja. Serdecznosci.

Misiek4 04.12.2009 23:45

zka, jest masa użytkowników, którzy cenią sobie ciszę i dla nich oceniamy (subiektywnie) poziom hałasu. W kwestii komputerów zdziwiłbyś sie, jak ciche potrafią być odpowiednio wyciszone obudowy w ktorych zamontowanych jest pare dyskow (podpowiem: o wiele, wiele cichsze niż rzeczowy QNAP).


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.