Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Network Attached Storage (NAS)

Network Attached Storage (NAS) Forum poświęcone urządzeniom typu NAS, służącym do przechowywania danych i umożliwiającym na dostęp do nich poprzez sieć komputerową (poprzez protokoły CIFS, NFS, FTP, etc).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 29.01.2010, 18:52   #12
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Z tego co sie orientuje, to Zyxel 210 posiada na pokladzie Marvela z zegarem 500 MHz. Trudno sie wypowiadac jakie ma opcje w stosunku do Synology, nie mając go w ręku. Od siebie dodam, że po wprowadzeniu najnowszego oprogramowania w wersji 2.3, Synology posiada najbardziej zaawansowany i rozbudowany zestaw funkcji (szczególnie z punktu widzenia użytkownika domowego). Ale z drugiej nalezy pamiętać, że 210ka Zyxela kosztuje lekko ponad 300 PLN.
__________________
Pozdrawiam
Misiek4

Wydaje Ci się, że masz szybki dysk twardy/SSD? Dodaj go do rankingu i sprawdź czy jest najszybszy .
Misiek4 jest online   Odpowiedz cytując ten post
 

Tagi
nas, nsa-210, zyxel


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
[Prośba o recenzję] QNAP TS-110 Zakochany Network Attached Storage (NAS) 1 15.11.2009 00:13
[Prośba o recenzję] OVISLINK AirLive WMU-6500FS Biken Network Attached Storage (NAS) 1 02.11.2009 10:45
[Prośba o recenzje] D-Link DNS-343 treumatic Network Attached Storage (NAS) 3 08.08.2009 13:51


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.