Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Network Attached Storage (NAS)

Network Attached Storage (NAS) Forum poświęcone urządzeniom typu NAS, służącym do przechowywania danych i umożliwiającym na dostęp do nich poprzez sieć komputerową (poprzez protokoły CIFS, NFS, FTP, etc).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 18.10.2013, 23:27   #1
pelamis22
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.10.2013
Posty: 1
pelamis22 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Welland NAS ME-747AN-S serwer FTP

Posiadam stacje NAS ME-747ANS i udało mi sie ją skonfigurować. Niestety mam problemy z serwerem ftp.

Zdalnie mam dostep tylko do tych plikow i folderow, ktore zostaly zuploadowane przez menedzer NAS. Natomiast jesli wrzuce na dysk plik(folder) z poziomu komputera to jest on widoczny ale przy kliknieciu pojawia sie blad.
Ponadto koniecznie trzeba sie zalogowac, a co w takim razie z dostepem osob trzecich, ktorym chce pokazac publiczne pliki? Po zalogowaniu jako folder glowny ustawia sie folder uzytkownika, ale przeciez sa foldery grupy i inne foldery udostepnione przez pozostalych użytkowników. W folderze użytkownika co prawda jest folder public, których zawiera te wszystkie foldery ale na niego nie mozna wejsc bo wyskakuje standardowy blad przegladarki tak jak wyzej.

Dlaczego tak sie dzieje i co moge w takiej sytuacji zmienic? Jestem kompletnie zielony wtym temacie wiec kazda porada i wskazowka beda dla mnie cenne.
pelamis22 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Serwer FTP, problem... Gadzina18 Off topic 0 27.12.2005 09:59
Serwer FTP pablocoo Off topic 4 16.07.2005 19:06
sERWER FTP Obywatel-X Propozycje, sugestie, błędy forum 0 31.10.2004 21:47
::: Dobry Serwer FTP ::: absorb Off topic 2 23.08.2003 08:19
Serwer FTP w sieci Lan Ziele Off topic 3 07.12.2002 16:56


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.