Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Gry na konsole (https://forum.cdrinfo.pl/f120/)
-   -   "Bede grał w grę" ... idzie weekend, co na talerzu :D (https://forum.cdrinfo.pl/f120/bede-gral-gre-idzie-weekend-co-talerzu-d-97718/)

Iskander 16.03.2019 17:50

Podpinam się pod temat. Warto grać w Skyrim na PS3? Bo doszły mnie słuchy, że wersja na konsolę jest mniej dopracowana w porównaniu do tej komputerowej.

Z drugiej strony mam do wyboru komputer o parametrach idealnych do gry w pasjansa. :haha: Mianowicie: i3-4005u 1,7 GHz, 4GB RAM, Geforce 820M.

Szukam czegoś do pogrania - saper, pasjans i kierki już mi się przejadły. :D

KaiQ 16.03.2019 18:03

Na i3-4005u 1,7 GHz, 4GB RAM, Geforce 820M całkiem sporo pójdzie, tym bardziej że to dedykowana grafika. Mi w podobnej konfiguracji wręcz wyśmienicie śmigał Batelfield Bad Companny 2.

Iskander 16.03.2019 18:13

Owszem, Bad Company 2 działa. To było najgorzej wydane 50 zł w moim życiu. W porównaniu do Battlefielda 2 to była wielka kupa. ;)

Ja w gry gram mało, jak już to na konsoli. Na komputrze preferuję symulatory wszelakie, ale taką Armę 3 Apex to kupuję już z półtora roku, ze względu właśnie na komputer. :D I cenę, bo koszt tej gry poza wyprzedażą to rozbój w biały dzień. Chyba zresztą jak większości gier na Steam.

I też obawiam się, że ten Skyrim na tym złomie będzie miał ciężko. A ja cenię sobie wizualne piękno, dlatego gra na najniższych ustawieniach, byle zagrać, odpada. :spoko:

MajsterPopsuj 16.03.2019 18:59

Skończyłem GoTY Skyrima na PS3, prawie platyna (bowiem ten ledżendary smoku nie chciał się pojawić) i... odradzam. Ten silnik nie nadaje się na tak słaby sprzęt. Zbuguje ci się jakiś obiekt i zaczniesz mieć po pewnym czasie problemy z ilością klatek na sekundę (de facto z save'm bo te zmiany są w nim zapisane). To samo tyczy się obu Falloutów.

Skyrim wyszedł w wersji poprawionej na PS4/XBO i chyba też na PC bo jakieś zmiany tam też zaszły w grafice (ilość trawy, drzew itp.).

Meanthord 16.03.2019 22:01

Dobra, dobra, gracie w końcu coś na weekendzie czy znowu odchodzi czysta filozofia starych pierników? ;) Może nie do końca związane z graniem, ale dzisiaj obejrzałem film na PSX Classic :). Nigdy nie zastąpi to legendarnego już XBMC czy po prostu zwykłego PC, ale jako podstawowe źródło plików multimedialnych dał radę.

misiozol 16.03.2019 22:08

Ja tu moge wkleic :cycki: o tyle powiem :P

MajsterPopsuj 16.03.2019 22:25

Ja gram, w "Sheep Dog n' Wolf" z przerwami na "Klonoa: Door to Phantomile". Bardzo fajne. :)

KaiQ 16.03.2019 23:42

Ja ruszyłem koreańska gre na PSP pod tytułem Volcano, czy jakoś tak, taka rozwałka robo-mechami. Może ją przeniosę na jakiego RetroArcha i wiekszy ekren. Wciagajace ;)

Iskander 18.03.2019 18:17

Cytat:

Napisany przez MajsterPopsuj (Post 1419822)
Skończyłem GoTY Skyrima na PS3, prawie platyna (bowiem ten ledżendary smoku nie chciał się pojawić) i... odradzam. Ten silnik nie nadaje się na tak słaby sprzęt. Zbuguje ci się jakiś obiekt i zaczniesz mieć po pewnym czasie problemy z ilością klatek na sekundę (de facto z save'm bo te zmiany są w nim zapisane). To samo tyczy się obu Falloutów.

Skyrim wyszedł w wersji poprawionej na PS4/XBO i chyba też na PC bo jakieś zmiany tam też zaszły w grafice (ilość trawy, drzew itp.).


Właśnie widzę na Steam tą Special Edition, ale to na tego złoma jest za mocna wersja. Starszej nie ma. I jak tu nie piracić? :>

mgit 18.03.2019 19:54

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez Iskander (Post 1419913)
Właśnie widzę na Steam tą Special Edition, ale to na tego złoma jest za mocna wersja. Starszej nie ma. I jak tu nie piracić? :>

Jak nie ma na steam, jak jest... ja tam w każdej chwili mogę sobie zainstalować starszą wersję :>

KaiQ 12.04.2019 20:41

Dzięki życzliwości poznanego kolegi z sąsiedniej firmy mam na weekend do własnej dyspozycji Nintendo 3DS XL oraz Nintendo Switch. Co prawda kolega ma specyficzny gust do gier (tak mi się wydaje po tytułach na Switcha, ale przynajmniej będę mógł ocenić co to za cudeńka. Już jestem mile zaskoczony jakością efektu 3D w 3DS, mimo że żadnych okularów nie trzeba. Jestem pod wrażeniem :)

mgit 12.04.2019 21:16

E tam, ja tam na weekend planuję partyjkę w Battlefield V oraz w Detroit Become Human :)

ed hunter 13.04.2019 06:44

Byście się może ruchaniem zajęli. :taktak:

misiozol 13.04.2019 08:03

Ja wytuptalem swoja kure z poranka :P nie wiem jak inni :D

KaiQ 13.04.2019 09:32

Wszystkiego po trochu dla równowagi. .. a jak :taktak:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.