Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Gry na konsole (https://forum.cdrinfo.pl/f120/)
-   -   "Bede grał w grę" ... idzie weekend, co na talerzu :D (https://forum.cdrinfo.pl/f120/bede-gral-gre-idzie-weekend-co-talerzu-d-97718/)

loki7777 25.07.2020 17:53

Cytat:

Napisany przez Iskander (Post 1437909)
Czy macie jakieś doświadczenie w kupowaniu kluczy z serwisu Morele? Jest tam Cywilizacja VI w cenie niższej niż na Steam (44 zł, a w promocji 75% na Steam 65 zł). Chętnie bym połasił się na nią, ale myślę sobie - coś tanio. :D Poza tym, znalazłem w sieci informację, że serwis dość swobodnie traktuje dane klientów (wyciek 2,5 miliona danych). Wszystko to nie napawa optymizmem. Brać u nich, czy dopłacać jankesom? ;)

Trzeba bylo brac jak za darmo dawali;) Teraz chyba masz darmowy weekeng na steam'ie.

Iskander 30.07.2020 18:09

Kupiłem u Moreli. Transakcja przebiegła pomyślnie, klucz wysłany chwilę po wykonaniu e-przelewu.

To ostatni mój growy zakup. Na początku miesiąca kupiłem Europę Universalis IV z DLC Art of War. Teraz trzeba ograć te tytuły licząc na to, że mój złom nie padnie. :D A grzeje się porządnie podczas grania w nowsze pozycje.

KaiQ 18.08.2020 08:32

Od wypadku wróciły do łask handhealdy. Obecnie ogrywam Killzone Metcenary na PSV. Choć nie lubię shooterów na padzie to jakimś trafem tutaj jeszcze to idzie zdzierżyć.

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka

KaiQ 08.12.2020 08:48

Pierwszy dzień pracy za mną... teraz będą zmiany więc i na gry trzeba będzie sobie czas wygospodarować, a nie powiem że jak dla mnie to jest okazja. Na steam jest promocja na Battlefronta w baaardzo przystępnej cenie, za mniej niż 18zł. W sumie czekałem na tę grę :D


https://store.steampowered.com/app/1...S_Battlefront/

Oferta do 14 grudnia 2020.

Meanthord 17.12.2020 00:09

Cytat:

Napisany przez KaiQ (Post 1441344)
Pierwszy dzień pracy za mną... teraz będą zmiany więc i na gry trzeba będzie sobie czas wygospodarować, a nie powiem że jak dla mnie to jest okazja. Na steam jest promocja na Battlefronta w baaardzo przystępnej cenie, za mniej niż 18zł. W sumie czekałem na tę grę :D


https://store.steampowered.com/app/1...S_Battlefront/

Oferta do 14 grudnia 2020.

PC więc zaorać.

Obecnie bawię się przerobioną PSV. Kilka lat temu przeszedłem Uncharted, ale liczba dobrych indyków na ten sprzęt pozytywnie mnie zaskoczyła. Ekran OLED wygląda po dziś dzień powalająco. Aż dziw bierze, że pogrzebali tę konsolę szybciej, niż Wii U. Właściwie Vita była martwa ja wiem... już 2 miesiące po premierze?

KaiQ 01.01.2021 19:47

Cytat:

Napisany przez Meanthord (Post 1441689)
PC więc zaorać.

Obecnie bawię się przerobioną PSV. Kilka lat temu przeszedłem Uncharted, ale liczba dobrych indyków na ten sprzęt pozytywnie mnie zaskoczyła. Ekran OLED wygląda po dziś dzień powalająco. Aż dziw bierze, że pogrzebali tę konsolę szybciej, niż Wii U. Właściwie Vita była martwa ja wiem... już 2 miesiące po premierze?

ja mam w planach przyszłościowych jak jeszcze stanieje, kupić Wii U bo nie mam w kolekcji. A tak na marginesie to faktycznie było teraz kilka promocji (do 4go stycznia) na Steam i tak za Star Wars Battlefront 1 i 2 zapłaciłem coś powyżej 45zł, a za całą trylogię Wiedźmina 1, 2 i 3 zapłaciłem jakieś 37zł.
Jak komu siadają takie tytuły to uważam że warto. NFS Most Wanted jest też za 17złotych, tak że nie majątek.

Teraz tylko jeszcze wykupić czas i warunki ;P ;)

Meanthord 03.01.2021 21:37

Wii U dosyć mocno trzyma się z ceną, w zasadzie kosztuje niewiele mniej, niż Switch, więc polecam kupno najprostszej wersji basic gdzieś na OLX i przerobienie sprzętu (oczywiście potrzebny będzie jakiś zewnętrzny HDD do gier). Przeróbka jest w miarę prosta, a ogrom jej możliwości - wybitnie polecany dla tej konsoli ;). Akurat mam ten sprzęt "na tapecie" i powiem tak - do homebrew i emulacji średnio się nadaje, ale do gier z WiiU, Wii i Gamecube jak najbardziej. "3 in 1" :).

loki7777 03.01.2021 22:10

Cytat:

Napisany przez Meanthord (Post 1442211)
Wii U dosyć mocno trzyma się z ceną, w zasadzie kosztuje niewiele mniej, niż Switch, więc polecam kupno najprostszej wersji basic gdzieś na OLX i przerobienie sprzętu (oczywiście potrzebny będzie jakiś zewnętrzny HDD do gier). Przeróbka jest w miarę prosta, a ogrom jej możliwości - wybitnie polecany dla tej konsoli ;). Akurat mam ten sprzęt "na tapecie" i powiem tak - do homebrew i emulacji średnio się nadaje, ale do gier z WiiU, Wii i Gamecube jak najbardziej. "3 in 1" :).

Szkoda tylko ze meczyc trzeba sie z wiimote a nie da sie grac padem.
Pendrive tez sie sprawdzi do gier wbrew opinii w internecie. Do dysku 2,5" potrzebny bedzie kabelek typu Y bo inaczej wii u nie napedzi dysku hdd - 500gb seagate dal rade ale juz 2tb od toshiby nie.

misiozol 04.01.2021 07:25

W cenie pany to sie trzyma niezpaczowany switch, ostatnio szukalem z ciekawosci i ceny 3-4letnich konsol sa wieksze niz nowych w sklepie :D

KaiQ 18.12.2021 21:15

Ilość załączników: 1
hmmm, mi wychodzi 26 złotych z przecinkiem, nie dość że tutaj zniżka ponad 60% to jeszcze przez pewien okres Voucher na 40zł.. więc cena jak za darmo.
Delux nie wart zachodu dla kilku skórek robota i jakichś grafik...

STAR WARS: Upadły Zakon PC

Załącznik 182477




BTW.
Grałem.... POLECAM (jeszcze nie przeszedłem, ale miodne to :spoko:)

Meanthord 20.12.2021 23:12

Po raz kolejny piszesz o grze na PC/promocji gry na PC w dziele KONSOLE. Fajnie, że polecasz, ale to jest dział gier konsolowych, a nie PC, zrozum to wreszcie. Na forum o rybkach akwariowych też będziesz pisał o żółwiach?

KaiQ 22.12.2021 22:53

Cytat:

Napisany przez Meanthord (Post 1449439)
Po raz kolejny piszesz o grze na PC/promocji gry na PC w dziele KONSOLE. Fajnie, że polecasz, ale to jest dział gier konsolowych, a nie PC, zrozum to wreszcie. Na forum o rybkach akwariowych też będziesz pisał o żółwiach?

trochę mój błąd bo nie zauważyłem gdzie leży dokładnie ten wątek (bardziej operuję Tytułami) i fakt, bardziej zależało mi na podzieleniu się nazwijmy to okazją.

Co do Twojego ostatniego argumentu, to trochę nie trafiony... żyjem w jewropie, gdzie ślimaki to też ryby, a co... :rotfl:

grzeniu 22.12.2021 23:17

Mogę przenieść, jakby to miało komuś ulżyć. Tylko co konkretnie, bo się na tym nie wyznaję.

misiozol 23.12.2021 18:13

spoko ciagle tu jestem, trzymam reke na pulsie :D

KaiQ 23.12.2021 21:24

nie będę tutaj polemizował, niestety trochę jest zamieszanie z tematem, bo poniekąd gry to gry i generalizowanie że gry na wszystkie typy konsol to jedno, a architektura PC to drugie... to dość nierówny podział, ba rasizm! ^^ tym bardziej że w baaardzo wielu przypadkach dany tytuł jest właśnie na wszystkie platformy. Inna sprawa że w dziale komputery nie ma takiej podkategorii, owszem jak mówi regulamin każda gra ma mieć odrębny wątek, ale w podkategorii komputery nie ma działu GRY NA PC, a w konsolach dział poświęcony tylko grom już jest.

Nie bez znaczenia jest to że dział poświęcony grom na PC znajduje się w kategorii ROZRYWKA, a dział KOMPUTERY jest całkiem obok rozrywki (trochę to mało intuicyjne). Ja rozumiem że niektóre działy były tworzone Ad hoc wraz z rodzącą się potrzebą, ale na moje oko troszkę to nie po kolei, a za późno by teraz to poprawiać i żeby ktokolwiek na to poświęcał swój czas.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.