Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Gry na konsole (https://forum.cdrinfo.pl/f120/)
-   -   Crash Bandicoot N.Sane Trilogy (https://forum.cdrinfo.pl/f120/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-96529/)

szczuru 04.07.2018 00:10

Cytat:

Napisany przez MajsterPopsuj
Szczególnie, że wjazd jest przez save exploit, a więc grę. I misiozol ma rację, jak się coś zrypie to zostajesz na OFW bo tą grę wywalą wkrótce ze sklepu, a lewej licencji nie wygenerujesz bez tej konkretnej konsoli.

Ma ktoś w ogóle sumy do fw 3.65?

Hmm


https://vita.hacks.guide/installing-...windows-manual)

Sekcja II, punkt 14 - licencje generujesz sobie na PC.

Meanthord 04.07.2018 12:32

Panowie, czy to oznacza, że każdą Vitę można już złamać? Proszę jasno i konkretnie :P. Bo jeśli tak - już otwieram OLX... ;)

szczuru 04.07.2018 12:55

Cytat:

Napisany przez Meanthord (Post 1407310)
Panowie, czy to oznacza, że każdą Vitę można już złamać? Proszę jasno i konkretnie :P. Bo jeśli tak - już otwieram OLX... ;)

Tak, można.

misiozol 04.07.2018 13:24

Mozna i owszem ale czy warto w/g mnie nie warto , przynajmniej nie jeszcze .

MajsterPopsuj 04.07.2018 17:44

@Meanthord
Tak, do czasu aż Sony nie wyda fw 3.69. ;) Z tym, że exploiowanie 3.60 jest banalne, a pozostałych upierdliwe. Enzo działa do 3.65 włącznie. A wszystkie pluginy tylko na 3.60.

Jeśli nie wędrujesz to kup PSTV. Będziesz mógł wtedy używać pendrive, zamiast karty (ale i tak kupno adaptera SD w slocie na growe lub vitowe jest wygodniejszym rozwiązaniem bo nie działa jednoczesne ux0 z USB i ładowanie DS3/DS4). Wgrywać fw można z USB, a na zwykłej Vita tylko przez sieć, więc trzeba się wachlować z serwerami i proxy.

@Szczuru
Do czasu aż link do webaplikacji będzie działał.
Poza tym coś mi tu nie gra. Skoro licencję można wygenerować poprawną to po co komu w ogóle exploit save'a jak można licencjonować np. VitaShell i wgrać tak samo bo przez backup w CMA? Nie mówiąc już o grach, gdzie zbędne byłyby NoNpDrm i programy typu MaiDump.

mgit 04.07.2018 18:08

Odbiegając od tematu konsol - gra jest już dostępna od kilku dni na PC

szczuru 04.07.2018 18:38

Cytat:

Napisany przez MajsterPopsuj (Post 1407326)
@Meanthord
Tak, do czasu aż Sony nie wyda fw 3.69. ;) Z tym, że exploiowanie 3.60 jest banalne, a pozostałych upierdliwe. Enzo działa do 3.65 włącznie. A wszystkie pluginy tylko na 3.60.


TheFloW zapowiedział, że ma drugiego exploita w zanadrzu gdyby wyszło 3.69 :)

Cytat:

Napisany przez MajsterPopsuj (Post 1407326)
@Szczuru
Do czasu aż link do webaplikacji będzie działał.
Poza tym coś mi tu nie gra. Skoro licencję można wygenerować poprawną to po co komu w ogóle exploit save'a jak można licencjonować np. VitaShell i wgrać tak samo bo przez backup w CMA? Nie mówiąc już o grach, gdzie zbędne byłyby NoNpDrm i programy typu MaiDump.


Sam do końca nie wiem "czemu" to działa ale działa :szczerb: Link nie musi działać bo ściągasz pkg z serwerów Sony (lub po prostu skądśindziej), rozpakowywujesz na PC I wgrywasz w kontener QCMA.

MajsterPopsuj 12.07.2018 00:55

Porównanie wersji na Pstryka z XBO/PS4:
https://www.youtube.com/watch?v=bCteF4zvd2c

- Deckard - 12.07.2018 08:26

Cytat:

Napisany przez mgit (Post 1407327)
Odbiegając od tematu konsol - gra jest już dostępna od kilku dni na PC

:spoko: pada zakupiłem na te specjalną okazje

stonkapl 29.09.2018 09:33

A ja pamiętam jakby to było wczoraj, jak grałam w pierwszą część Crasha na PSX. Ech... stare dobre czasy :)

Jolek 20.11.2018 15:11

Bawił się ktoś kiedyś, z którąś z części która wyszła na PS2:
  • Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex
  • Crash Twinsanity
  • Crash Of the Titans
  • Crash Mind over Mutant
Bądź:
  • Crash Tag Team Racing

mgit 20.11.2018 16:30

Cytat:

Napisany przez Jolek (Post 1413580)
Bawił się ktoś kiedyś, z którąś z części która wyszła na PS2:
  • Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex
  • Crash Twinsanity
  • Crash Of the Titans
  • Crash Mind over Mutant
Bądź:
  • Crash Tag Team Racing

Ja ogrywałem: Team Racing

MajsterPopsuj 20.11.2018 17:29

Tak, i wszystkie to jest gówno. Nawet nie próbuj włączać. ;) To samo ze Spyro (no ok, Hero's Tail był średni).

Crash i Spyro zostały sprzedane i to czuć. Dlatego ogranicz się do rewelacyjnych części na PSX (z wyjątkiem Crash Bash bo ten też był już lewy). Oczywiście remake'i są wierne i też wyszły świetnie.

mgit 20.11.2018 19:57

Cytat:

Napisany przez MajsterPopsuj (Post 1413584)
Tak, i wszystkie to jest gówno. Nawet nie próbuj włączać. ;) To samo ze Spyro (no ok, Hero's Tail był średni).

Crash i Spyro zostały sprzedane i to czuć. Dlatego ogranicz się do rewelacyjnych części na PSX (z wyjątkiem Crash Bash bo ten też był już lewy). Oczywiście remake'i są wierne i też wyszły świetnie.

Co masz do Crash'a? Remake wyszedł im świetnie :taktak:

MajsterPopsuj 20.11.2018 20:07

Polecam czytanie ze zrozumieniem...

Legitne są CB, CB2:CSB, CB3:W, ich remake'i i CTR. WSZYSTKIE pozostałe to dziadostwo.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.