Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Gry na konsole

Gry na konsole Dyskusje o grach na konsole



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 26.07.2017, 12:03   #16
Centrum porzeczek
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 26.07.2017
Posty: 2
Centrum porzeczek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Przy okazji wprowadzających w błąd trailerów, to chyba najlepszym przykładem jest No Man's Sky
Centrum porzeczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.07.2018, 23:34   #17
MajsterPopsuj
Odmrożony leniwiec
 
Avatar użytkownika MajsterPopsuj
 
Data rejestracji: 02.03.2018
Lokalizacja: Ceres
Posty: 474
MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Czas się zapoznać z galaktyką Andromedy.

Faktycznie, główna bohaterka ma paskudną feminazistowską mordę. Ale na szczęście dało się to poprawić w edytorze postaci. Już tak nie straszy.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Mass Effect: Andromeda-andronia_paskud.jpg   Mass Effect: Andromeda-andronia_moja.jpg  
MajsterPopsuj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.07.2018, 09:34   #18
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,686
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Eee tam to sie nie znasz, ona ma caly czas bolec w du...
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.07.2018, 14:54   #19
MajsterPopsuj
Odmrożony leniwiec
 
Avatar użytkownika MajsterPopsuj
 
Data rejestracji: 02.03.2018
Lokalizacja: Ceres
Posty: 474
MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Nie sprawdzałem.
MajsterPopsuj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2018, 14:37   #20
MajsterPopsuj
Odmrożony leniwiec
 
Avatar użytkownika MajsterPopsuj
 
Data rejestracji: 02.03.2018
Lokalizacja: Ceres
Posty: 474
MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
I skończyłem grę. Potencjał był ogromny, pomysł świetny, nawet klimat miejscami był super. Ale nie wyszło... Masa gówno-questów (jak w MMORPG, nic nie wnoszą tylko służą temu by przedłużać grę bezsensownymi czynnościami), monotonia, fabuły jak kot napłakał, postacie poza Jaalem i Drakiem bezpłciowe.

Wystarczy pooglądać screeny i obejrzeć na jutubie w mniej niż godzinę wszystkie istotne scenki... Nie zgadzam się z opinią, że to już nie jest Mass Effect, jak najbardziej jest, tyle tylko że sandbox'owy i to w złym tego słowa znaczeniu.

Fabuła w nie takim dużym skrócie:
Alec Ryder chciał uratować żonę z choroby, a jak się później dowiaduje to także rodzinę i cywilizacje przed Reaperami. Wyrzucony z N7 (chyba), pozbawiony funduszy nad pracą nad nielegalną sztuczną inteligencją (nielegalna w całej Drodze Mlecznej z powodu sytuacji między Gethami i eksodusem Quarian) znajduje tajemniczego sponsora (podejrzewam, że to Tann). Wyruszają w 600 letnią podróż pięcioma (?) arkami (Asari, Turiańską, Salariańską, Quariańską, Ludzką) i jednym statkiem matką Nexus.

Na miejscu okazuje się, że żaden ze światów docelowych nie jest już możliwy do zamieszkania, a cała galaktyka została pokiereszowana przez tajemnicze zjawisko: Scourge. Jak się potem okazuje, to efekt odpalenia przez rasę Remnants (nie wiadomo jak się naprawdę nazywali) broni. Z kim walczyli i co się z stało z obiema frakcjami nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że tworzyli rasy (w tym nową, napotkaną przez gracza Angarian) i terraformowali planety.

Przybywamy więc w czasie, kiedy Andromedę najechała rasa Kett, która jest w czynnej wojnie z Angarianami i każdą inną napotkaną, którą badają by ostatecznie przerabiać genetycznie na Kettów.

Gracz morduje Archona, przywódcę lokalnej bojówki Kettów przywłaszczając sobie Meridian, sferę Dysona zdubowaną przez "Remnantów" i tętniącą życiem (coś jak Halo tylko dookoła do wewnątrz; są różne modele sfer Dysona więc nie chodzi oczywiście o obudowę na gwiazdę ;)).

Co się stało z arką Quarian nie wiadomo. W outro także jest najazd kamery na następnego przywódcę Kettów, który się przygląda "zamieszaniu". Być może więcej mówią książki, nie czytałem. Być może więcej miało być w DLC, ale ze względu na gównoburzę EA chyba już zabiło markę Mass Effect...

PS: Kontakt z Drogą Mleczną się urwał, więc pierwsze zakończenie ME3 jest jednak prawdziwe i Żniwiarze wyczyścili galaktykę z wszystkich ras poza Yahgami (no i dobrze bo dodaje to głębi).


Czy ktoś wie dlaczego w ogóle możemy podróżować po całej galaktyce? W poprzednich ME było to możliwe dzięki Przekaźnikom Masy zbudowanych przez chyba Lewiatanów. I jak to możliwe, że dolecieli do Andromedy w 600 lat?

Grałem na wersji 1.10, więc bugów dużo nie napotkałem. Poza problemami z dźwiękiem w kilku miejscach i blokadą eventu to sama drobnica. Niektóre nawet zabawne jak ten niżej (blokada ruchu gałek i powiek).
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Mass Effect: Andromeda-me_andromeda_bug.jpg  

Ostatnio zmieniany przez MajsterPopsuj : 19.07.2018 o godz. 15:04
MajsterPopsuj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2018, 15:33   #21
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,686
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Tez gralem na 1.10 , jesli o mnie idzie to calkiem OK , ale bez latek to byla katastrofa to bylo nie do grania .

P.S. podeslal bys te swoje poprawki na wersje PC jak masz
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2018, 20:20   #22
MajsterPopsuj
Odmrożony leniwiec
 
Avatar użytkownika MajsterPopsuj
 
Data rejestracji: 02.03.2018
Lokalizacja: Ceres
Posty: 474
MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Podejrzewam, że edytor postaci jest identyczny. Zrobię screeny bo za dużo pisania.
MajsterPopsuj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2018, 22:30   #23
Partyzant
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 04.12.2018
Posty: 23
Partyzant w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Grałem po premierze, jako wielki fan trylogii z PS3 i X360 byłem strasznie najarany na tą grę, szczerze mówiąc, z fabuły za wiele nie pamiętam, ale nie rozumiałem wtedy tego hejtu zewsząd, grałem na PS4 Pro, do przygód Sheparda nie ma startu, ale bawiłem się dobrze.

W ramach ciekawostki - pierwszy Mass Effect (gra, dla której kupiłem X360) to był prawdziwy killer, dosłownie i w przenośni, ile można grać, zanim spotka się Sarena na Eden Prime ? Godzinę ? Tyle miał mój X360 grania na liczniku (ogólnie) nowy, świeżo wyjęty z pudła zanim złapał 3 czerwone diody
Partyzant jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2018, 23:18   #24
MajsterPopsuj
Odmrożony leniwiec
 
Avatar użytkownika MajsterPopsuj
 
Data rejestracji: 02.03.2018
Lokalizacja: Ceres
Posty: 474
MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
@Misiozol
I zapomniałem w końcu... Gry już nie mam, a save tylko eksportowany (ale może kiedyś się odszyfruje to pewnie da się zrobić bezbolesny przeszczep na PC).

@Partyzant
Bo tam wiele fabuły to nie ma. Jak dla mnie ujdzie w tłoku, ale grałem po patchach i wiadomo że do trylogii startu nie ma.
MajsterPopsuj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Mass Effect seria misiozol Gry na konsole 9 04.02.2017 22:06
Mass Effect 2 andrzejj9 Gry 7 17.09.2011 10:56
CodeBreaker z Mass lub HDD i gry odpalane z HDD jak ? Hipersonik Homebrew 17 03.01.2009 20:47
Mass Effect REi Gry 4 26.11.2007 00:18
Mass Downloader Laser Off topic 34 20.04.2003 00:38


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.