Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Gry na konsole (https://forum.cdrinfo.pl/f120/)
-   -   PS2-dobre gry??? (https://forum.cdrinfo.pl/f120/ps2-dobre-gry-70011/)

Berion 22.11.2009 10:51

Na konsole nie ma darmowych gier. Wszystkie gry na PS2 są płatne i na nośnikach optycznych.

Jeśli pytasz o gry homebrew to jest kilka, vide port Quake'a itp.

Mathieu 07.12.2009 18:33

Wasza opinia na temat NBA Live 09? Warto?

Berion 07.12.2009 21:08

Nie lubiłem nigdy koszykówki to nie wiem, ale polecić mogę PES choć też nie lubię piłki nożnej. ;D

Angerfist 06.01.2010 08:33

Z tego co wiem to NBA2K jest lepszą serią.

Vasaki 20.01.2010 15:08

Playstation Sony 2 "Jakie Gry"
 
Witam Panów.

Zakłatam ten temat aby było miejsce w którym można napisać jakie gry na ps2 polecacie.
Czytajcie wypowiedzi użytkowników aby tytuły się nie "powtariały".

To ja First :

- Tekken 5 (Wiadomo kuzyn przyjeżdża i "ćiba" sie ponapie***)
- God of War (klasyk XD zarówno I jak i II część)
- Fifa Street (Gdy się nudzi i nic nas juz nie kręci)
- Oraz DownHill Domination (ostatnio zaczołem coś pogrywać)



Ostatnio wyczaiłem tytuł : "Silent Hill Shattered Memories" czy jest on warty Kupna/Pobrania u niektórych? Trailer na youtube wygląda zachęcająca ale znalazłem tylko na Wii/PC/Ps2 (uwzględniona ale nie wiem jak gra wygląda).
Silent Hill to gra do której dawno miałem się zabrać ale poczekam na waszą opinię.
Dodam iż jestem zagożałym fanem serii Resident Evil (poza 4 bo to już nie Resident Evil tylko strzelanka do głupich ludzi).

gitarnik 29.05.2010 03:47

God of War zdecydowanie polecam

ethar 10.06.2010 00:59

Dobra to teraz ja się czegoś doradzę ;) Jako że mnie nigdy do wyścigów jakoś specjalnie nie ciągneło (Ech... Jednak NFS II SE na PC to jednak było coś ;) ) To szukam dobrej jak nie najlepszej produkcji z wyścigami motocykowymi (motocrossowymi ? bynajmniej nie mam na myśli gry wyskocz, na motocrossie i zrób 15 ewolucji ;) ) Czy jest ów produkcja? Domyślam się że na pewno są symulatory ;) A coś w klimatach Most Wanted? (Jakieś nitro po czym ślizg scigaczem pod koła ciężarówki?:D)

Prosiłbym o podanie tytułu, który by był symulatorem ;) Jak i coś, mniej "realnego" ;)

Cytat:

Napisany przez Vasaki (Post 1076066)


Ostatnio wyczaiłem tytuł : "Silent Hill Shattered Memories" czy jest on warty Kupna/Pobrania u niektórych? Trailer na youtube wygląda zachęcająca ale znalazłem tylko na Wii/PC/Ps2 (uwzględniona ale nie wiem jak gra wygląda).
Silent Hill to gra do której dawno miałem się zabrać ale poczekam na waszą opinię.
Dodam iż jestem zagożałym fanem serii Resident Evil (poza 4 bo to już nie Resident Evil tylko strzelanka do głupich ludzi).

Może tak ten Silent Hill jest zupełnie inny od pozostałych, przeszedłem tą produkcję na ps2. Klimat ma świetny, cała fabuła jest dobrze opowiedziana. Tylko na Ps2 tekstury są o wiele gorsze, i zagadki są dostosowane pod WII. Powiem tak jeżeli liczysz na klimat, dobrą fabułę, na WII możesz śmiało po to sięgnąć rzadko na tą konsolę znajdziesz produkt, dla dojrzałych graczy...
Pod Ps2 bym się jeszcze parę razy zastanowił, i doradził, dużo traci na Ps2 Shaterred Memories moim zdaniem.

Swoją drogą nie mogłem edytować posta^^ Proszę moda a scalenie ;)

dmlakers 24.10.2011 09:01

Moje TOP 10 gier na PS2 wygląda tak... kolejność całkowicie przypadkowa ;)

- Black
- Gran Turismo 4
- NBA 2k12
- PES 6
- MGS 2
- MGS 3
- Project Snowblind
- God of War 2
- Ace Combat 5
- Burnout 2

Berion 16.04.2013 19:39

Odświeżyłem sobie Raczety z racji Classics HD, a więc Ratchet & Clank Trilogy. I? I przypomniało mi się, że pięć lat temu nie odpowiedziałem na Twój post. :szczerb:

Cytat:

Napisany przez madmax2 (Post 743735)
@Berion, a możesz podać gdzie zdobyłeś Zodiac Weapon. Mam wszystkie bronie, zmasterowane na maxa, ale tego akurat nie. (...) Tej broni nigdzie nie mogę znaleźć, a kupiłem już wszystko nawet zbroję za 1 000 000.

Zodiac jest do kupienia w dowolnym Gadgetronie, ale... w części drugiej. ;d Pomieszało mi się.

Cytat:

W międzyczasie pokonałem Neferiousa (dostał z Decinatora i Agents of Doom:) ) i zacząłem ponownie zwiedzać planety uzupełniając zapasy o dotychczas nie znalezione śrubki.
Szkoda, że w trzeciej części nic ciekawego za nie nie ma (stroje do multiplayera). Są za to przynajmniej lepiej ukryte, zwykle niewidoczne dla map-o-matic.

Cytat:

A i druga sprawa, jak wgrać save' y z poprzedniej części.
Kurcze dzieciak ma już PS 2 prawie rok, a ja nadal zielony w te klocki
Z poziomu gry. W Gadgetronie (musi to być save po pokonaniu Dreka i musisz mieć komplet złotych broni, żeby gościu zgodził się dać zniżkę) i u Slim Cognito (wystarczy save po pokonaniu futrzaka).

- - -

Cóż... może się komuś przyda, nie? :D

SMBA 03.06.2014 02:50

*Chwyta złotą łopatę w dłoń i odkopuje temat.*

Od siebie polecę w szczególności:
-ICO i SoTC - oba te tytuły łączy niesamowity klimat. Najlepiej włączyć w nocy, zgasić światło, zamknąć drzwi i po prostu wsiąknąć w grę na długie godziny.
-Katamari Damacy - dziwna, bo japońska. Pomysł wydaje się być głupi (i jest! ;] ), ale wciąga! Szczególnie zabawny jest multiplayer.
-Burnout 3: Takedown - najlepsza gra wyścigowa na PS2, najlepsza na splitscreenie. No i wciąż, mimo upływu lat, ładnie się prezentuje.
-Def Jam: FFNY - świetna bijatyka. Snoop Dogg vs Danny Trejo to jest to! :D
-God of War
-Black

...muszę w końcu zagrać w OKAMI!

Berion 03.06.2014 10:14

Ale tylko w tę po Polsku. :D

SMBA 03.06.2014 12:27

No oczywiście, Berionie. ;D

A na marginesie - są jakieś dobre gry, w których wciąż działa gra online?
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...2_online_games
Sprawdziłem FlatOuta z tej listy. Mimo poprawnych (w teorii) ustawień sieciowych nie działa:
"DNAS Error (-611) -Error in the response from the DNS sever. Please check your network configuration."

revolver0 03.06.2014 13:51

Metal Gear Online, ponoć działa, tylko trzeba się pobawić, serwer stawiać itp.

Vasaki 24.01.2016 02:08

Co tu tak cicho?

Berion 24.01.2016 09:36

Może dlatego, że PS2 umarła 10 lat temu? ;p


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.