Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Gry na konsole (https://forum.cdrinfo.pl/f120/)
-   -   Resident Evil 2 Remake (https://forum.cdrinfo.pl/f120/resident-evil-2-remake-97651/)

szczuru 12.01.2019 14:19

Resident Evil 2 Remake
 
Nie mamy tutaj tematu to tworzę :P
30 minutowe demo ograłem i jestem dobrej myśli :) Mam wrażenie, że jest ciut trudniejsza niż oryginał lub RE7 - tzn zombie tak łatwo nie padają jak w oryginale - kilka headshotów a oni nadal dychają :D Klimat mroku daje radę - szczególnie w lokacjach, gdzie Leon korzysta z latarki i mamy odpowiednio ustawioną jasność w TV.

MajsterPopsuj 12.01.2019 16:05

Jest już demo? To ja też mszę zbadać. Boję się strasznie... że zrypali ten remake. :D

No to wada. To mnie irytowało w RE0 i remake'u RE, że na dodatek pozostawione nie spalone mutowały do jakichś szybkich i twardych bydlaków.

szczuru 12.01.2019 17:54

Demo jest dostępne od wczoraj.

MajsterPopsuj 12.01.2019 20:57

Ale że niby jak to? Demo do przejścia na raz? Taki chamski "trial demo"? Czy oni mi łaskę robią, że udostępniają wersję w zamierzeniu ZACHĘCAJĄCĄ do kupna!? Co się dzieje z tą branżą? Na każdym kroku jakieś kurestwo i chore ograniczenia. :( Jeszcze mi nie spadło ciśnienie po Betateździe, a teraz Capcom na nerwach gra. Jeszcze przeczytałem, że oryginalna muzyka będzie day1 DLC, a nowa sądząc po trailerach jest gówniana... Może jeszcze niech krew sk*y do DLC przesuną...

szczuru 12.01.2019 21:29

Fakt nie potrafię tego lepiej wytłumaczyć ale samo demo jest krótkie - speedrun 3 minuty i po temacie :P

Meanthord 12.01.2019 22:04

Cytat:

Napisany przez MajsterPopsuj (Post 1416527)
Ale że niby jak to? Demo do przejścia na raz?

Pieprzyć dema, komu to w ogóle potrzebne? :) I tak przed premierą (albo tuż po) wiadomo czy gra jest chujangą czy nie.

M@X 12.01.2019 22:40

Ilość załączników: 1
Demo zamiata. Nie spodziewałem sie takiego poziomu gore i kompletnego przebudowania gry. Kupili mnie w korytarzu gdzie w oryginale był Licker - muzyka sugerowała ze bedzie jak w oryginale, ale po prostu twórcy zakpili z mojego sentymentu do oryginału ***128514;

Pomysł z możliwością JEDNARAZOWEGO zagrania przez 30 minut jest marketingowo genialny. Przyznaje uczciwie, ze po tym co zobaczyłem reka mnie zaświerzbiła przy pytaniu ***8222;Czy chcesz kupić grę?***8221;. Niestety, 249 to troche za duzo - poczekam aż zejdzie z ceny chociaż o 1/3 :spoko:

MajsterPopsuj 13.01.2019 19:35

Jest tak genialny, że tego marketingowca wrzuciłbym do wulkanu. Nawet nie zamierzam pobierać; napluli nam w twarz.

@Meanthord
Mnie są potrzebne. Chętnie zagrałbym w takie demo kilka razy zanim za dwa lata kupię. :czar: Ale specjalnie im licznika pobrań nabijać nie będę, ani tworzyć stu kont widmo na konsoli bo jakiś tępy **** zadecydował ograniczyć mi DEMO gry którą chcą mi SPRZEDAĆ.

Meanthord 24.01.2019 23:31

Mam 2x więcej lat, niż niektórym użytkownikom wydaje się, że mają tych lat dużo :P. Na przestrzeni 30 lat grania w gry uruchomiłem tylko jedno jedyne demo - rok 1997, Virtua Fighter 2 na PC ;). Pewnie jestem dziwny :P. Mi tam dema do szczęścia nigdy nie były potrzebne, przeciwnie - tylko w****iały swoimi ograniczeniami i blokadami opcji :).

... a już kupowanie gazetek w latach 90-00 za ~ 20 zł dla demek, to była dla mnie wyższa forma abstrakcji.

Aczkolwiek rozumiem, że lepiej byłoby coś mieć, niż nie mieć :>.

MajsterPopsuj 24.01.2019 23:43

Dla mnie też, bo za 20zł to ja miałem pełną grę ze Stadionu Dziesięciolecia. :D

Kurde, zmiękłem, pobrałem, zagrałem i tylko się zacietrzewiłem jeszcze bardziej. ;p

M@X 25.01.2019 06:06

Mówiłem ***55357;***56846;

fishek 25.01.2019 13:58

Gdzie można dorwać demo?

M@X 25.01.2019 23:27

Steam.

MajsterPopsuj 26.01.2019 19:00

Ale co mówiłeś? Uległem demo (którego nawet nie zdążyłem skończyć...), gry przecież nie kupię (pożyczę, za to chamstwo właśnie :D). Zresztą i tak kupować nie ma sensu bo oryginalny OST jest jako day1 DLC (nowy OST jest kijowy...), a pewnie wyrzygają jeszcze niejeden DLC.

Meanthord 27.01.2019 10:52

Berion, wdech i wydech, nie denerwuj się tak ;). Polecam melise na wieczór ;). A swoją drogą, to przecież nie pierwszy raz - demo Resident Evil The Mercenaries na 3DS-a również miało podobny patent - bodajże maks 5 uruchomień i 30 minut samej gry. Czy zachęcają takimi praktykami do kupna (jak M@x-a) czy zniechęcają jak Ciebie, to już inna sprawa.
Ja mam gdzieś dema generalnie, więc dobrze, że nie muszę się tak denerwować. Ale melisę i tak piję :P.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.