Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Gry na konsole (https://forum.cdrinfo.pl/f120/)
-   -   Resident Evil 2 Remake (https://forum.cdrinfo.pl/f120/resident-evil-2-remake-97651/)

szczuru 12.01.2019 14:19

Resident Evil 2 Remake

Nie mamy tutaj tematu to tworzę :P
30 minutowe demo ograłem i jestem dobrej myśli :) Mam wrażenie, że jest ciut trudniejsza niż oryginał lub RE7 - tzn zombie tak łatwo nie padają jak w oryginale - kilka headshotów a oni nadal dychają :D Klimat mroku daje radę - szczególnie w lokacjach, gdzie Leon korzysta z latarki i mamy odpowiednio ustawioną jasność w TV.

MajsterPopsuj 12.01.2019 16:05

Jest już demo? To ja też mszę zbadać. Boję się strasznie... że zrypali ten remake. :D

No to wada. To mnie irytowało w RE0 i remake'u RE, że na dodatek pozostawione nie spalone mutowały do jakichś szybkich i twardych bydlaków.

szczuru 12.01.2019 17:54

Demo jest dostępne od wczoraj.

MajsterPopsuj 12.01.2019 20:57

Ale że niby jak to? Demo do przejścia na raz? Taki chamski "trial demo"? Czy oni mi łaskę robią, że udostępniają wersję w zamierzeniu ZACHĘCAJĄCĄ do kupna!? Co się dzieje z tą branżą? Na każdym kroku jakieś kurestwo i chore ograniczenia. :( Jeszcze mi nie spadło ciśnienie po Betateździe, a teraz Capcom na nerwach gra. Jeszcze przeczytałem, że oryginalna muzyka będzie day1 DLC, a nowa sądząc po trailerach jest gówniana... Może jeszcze niech krew sk*y do DLC przesuną...

szczuru 12.01.2019 21:29

Fakt nie potrafię tego lepiej wytłumaczyć ale samo demo jest krótkie - speedrun 3 minuty i po temacie :P

Meanthord 12.01.2019 22:04

Cytat:

Napisany przez MajsterPopsuj (Post 1416527)
Ale że niby jak to? Demo do przejścia na raz?

Pieprzyć dema, komu to w ogóle potrzebne? :) I tak przed premierą (albo tuż po) wiadomo czy gra jest chujangą czy nie.

M@X 12.01.2019 22:40

Ilość załączników: 1
Demo zamiata. Nie spodziewałem sie takiego poziomu gore i kompletnego przebudowania gry. Kupili mnie w korytarzu gdzie w oryginale był Licker - muzyka sugerowała ze bedzie jak w oryginale, ale po prostu twórcy zakpili z mojego sentymentu do oryginału 😂

Pomysł z możliwością JEDNARAZOWEGO zagrania przez 30 minut jest marketingowo genialny. Przyznaje uczciwie, ze po tym co zobaczyłem reka mnie zaświerzbiła przy pytaniu „Czy chcesz kupić grę?”. Niestety, 249 to troche za duzo - poczekam aż zejdzie z ceny chociaż o 1/3 :spoko:

MajsterPopsuj 13.01.2019 19:35

Jest tak genialny, że tego marketingowca wrzuciłbym do wulkanu. Nawet nie zamierzam pobierać; napluli nam w twarz.

@Meanthord
Mnie są potrzebne. Chętnie zagrałbym w takie demo kilka razy zanim za dwa lata kupię. :czar: Ale specjalnie im licznika pobrań nabijać nie będę, ani tworzyć stu kont widmo na konsoli bo jakiś tępy **** zadecydował ograniczyć mi DEMO gry którą chcą mi SPRZEDAĆ.

Meanthord 24.01.2019 23:31

Mam 2x więcej lat, niż niektórym użytkownikom wydaje się, że mają tych lat dużo :P. Na przestrzeni 30 lat grania w gry uruchomiłem tylko jedno jedyne demo - rok 1997, Virtua Fighter 2 na PC ;). Pewnie jestem dziwny :P. Mi tam dema do szczęścia nigdy nie były potrzebne, przeciwnie - tylko w****iały swoimi ograniczeniami i blokadami opcji :).

... a już kupowanie gazetek w latach 90-00 za ~ 20 zł dla demek, to była dla mnie wyższa forma abstrakcji.

Aczkolwiek rozumiem, że lepiej byłoby coś mieć, niż nie mieć :>.

MajsterPopsuj 24.01.2019 23:43

Dla mnie też, bo za 20zł to ja miałem pełną grę ze Stadionu Dziesięciolecia. :D

Kurde, zmiękłem, pobrałem, zagrałem i tylko się zacietrzewiłem jeszcze bardziej. ;p

M@X 25.01.2019 06:06

Mówiłem ��

fishek 25.01.2019 13:58

Gdzie można dorwać demo?

M@X 25.01.2019 23:27

Steam.

MajsterPopsuj 26.01.2019 19:00

Ale co mówiłeś? Uległem demo (którego nawet nie zdążyłem skończyć...), gry przecież nie kupię (pożyczę, za to chamstwo właśnie :D). Zresztą i tak kupować nie ma sensu bo oryginalny OST jest jako day1 DLC (nowy OST jest kijowy...), a pewnie wyrzygają jeszcze niejeden DLC.

Meanthord 27.01.2019 10:52

Berion, wdech i wydech, nie denerwuj się tak ;). Polecam melise na wieczór ;). A swoją drogą, to przecież nie pierwszy raz - demo Resident Evil The Mercenaries na 3DS-a również miało podobny patent - bodajże maks 5 uruchomień i 30 minut samej gry. Czy zachęcają takimi praktykami do kupna (jak M@x-a) czy zniechęcają jak Ciebie, to już inna sprawa.
Ja mam gdzieś dema generalnie, więc dobrze, że nie muszę się tak denerwować. Ale melisę i tak piję :P.

Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:12.