Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Telefony (Smartfony)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 25.03.2014, 17:18   #46
kid86
hexadecymalny
 
Avatar użytkownika kid86
 
Data rejestracji: 23.11.2012
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 50
kid86 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Te***380; zastanawiam si***281; czy przypadkiem nie kupi***263; tego Pentagrama. Mam od prawie roku tableta Pentagram Tab 8.0 i spisuje si***281; dosy***263; dobrze, wi***281;c mo***380;e ten smartfon tak***380;e wart jest kupna, tym bardzie ***380;e cena jest dosy***263; zach***281;caj***261;ca.
kid86 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.03.2014, 18:31   #47
starywyga
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika starywyga
 
Data rejestracji: 27.03.2014
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 9
starywyga w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja ze swojej strony jestem fanem serii samsung galaxy s i z całą odpowiedzialnością te telefony mogę polecić.
starywyga jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2014, 22:20   #48
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,075
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez starywyga Podgląd Wiadomości
Ja ze swojej strony jestem fanem serii samsung galaxy s
A masz plakat nad łóżkiem?
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.05.2014, 10:54   #49
Elizka
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 06.05.2014
Posty: 11
Elizka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja tez mam samsunga galaxy. Wydaje mi się że jest naprawdę dobry. Nie zawiesza się ani nic. Zero problemów, internet chodzi szybko. Co do innych to HTC też ma fajne smartfony.
Elizka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.05.2014, 12:37   #50
monit
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.05.2014
Posty: 1
monit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja się zastanawiam na Sony Xperia Z2, jakieś opinie?
monit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.05.2014, 22:47   #51
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,215
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Mnie troszkę już śmieszą tego typu tematy, jakie to, jakie tamto, każdy i tak doradzi to co kupił przez przypadek bo było tanie, w dobrej cenie, albo kolega ma i "mi siadło". Z telefonami jest tak prosta sprawa, albo kurde android, albo windows. Pobaw się, jednym i drugim (ponoć w sklepach nawet to umożliwiają, szok) i sam sprawdź. Zakładanie tego typu tematu, wiąże się przez malutki przypadek z małą wojenką. Bo od razu wiadomo co się zacznie........
Jak chcesz kupić samochód, to też pytamy na forum jaki ? Normalnie szlak mnie trafia przez tą głupotę ogólnonarodową. Kurna zielony se kup......taki bedzie dobry.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.05.2014, 22:53   #52
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,619
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a właśnie zielony mi nie pasuje do moich ledżinsów
jakieś inne propozycje
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.05.2014, 22:57   #53
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,215
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa Podgląd Wiadomości
a właśnie zielony mi nie pasuje do moich ledżinsów
jakieś inne propozycje
Zielony preferuje UE, bo ekologiczny. Czarny to nasz, bo z węgla i ciężkiej pracy.

Edit: Różowy ma ponoć to coś co wygrało konkurs Eurowizji......tyle wyczytałem.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.05.2014, 23:19   #54
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,734
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Bo eurowizja jest rurzowa.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.05.2014, 11:29   #55
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,192
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez rcobex Podgląd Wiadomości
Mnie troszkę już śmieszą tego typu tematy, jakie to, jakie tamto, każdy i tak doradzi to co kupił przez przypadek bo było tanie, w dobrej cenie, albo kolega ma i "mi siadło". Z telefonami jest tak prosta sprawa, albo kurde android, albo windows. Pobaw się, jednym i drugim (ponoć w sklepach nawet to umożliwiają, szok) i sam sprawdź. Zakładanie tego typu tematu, wiąże się przez malutki przypadek z małą wojenką. Bo od razu wiadomo co się zacznie........
Jak chcesz kupić samochód, to też pytamy na forum jaki ? Normalnie szlak mnie trafia przez tą głupotę ogólnonarodową. Kurna zielony se kup......taki bedzie dobry.
Nie opowiadaj, takie tematy mogą być bardzo przydatne. Nigdy nie interesowały mnie opinie typu "ten jest najfajniejszy ze wszystkich", bo niby jak ktoś, kto kupuje jeden telefon na dwa lata, czy rok ma możliwość porównać. Ok, może się bawić wieloma aparatami, ale prawdopodobnie tylko swojego używa dużo i regularnie.

Można natomiast dowiedzieć się w takich miejscach wielu konkretów. Takimi konkretami będą opinie typu: "mimo tego samego układu co model x system nie pracuje płynnie", czy "ekran wyjątkowo szybko się rysuje - w porównaniu do modeli osób z rodziny i znajomych - nie myśl nawet o dniu używania bez folii ochronnej".

Dajmy na to moja Xperia J. Irytuje mnie w niej źle działający czujnik zbliżeniowy; po rozmowie bez wyłączenia ekranu przyciskiem z boku zwykle mam włączone WiFi, czy GPS - bo czujnik niby działa, ale tak jakoś nie do końca poprawnie i wystarczy lekko odsunąć telefon od ucha i ekran się włącza. Nauczyłem się w związku z tym odruchowo wyłączać ekran po wybraniu numeru. Tyle, że kiedy rozłączam się po rozmowie najpierw muszę go ponownie włączyć, a ponieważ telefon jest niezbyt responsywny, to zanim doczekam się na odpowiedź, nieraz zobaczę tylko błyskający na chwilę ekran, który znów się wyłącza. Muszę nacisnąć przycisk jeszcze raz (teraz już ekran reaguje błyskawicznie) i stuknąć czerwoną słuchawkę. W efekcie nie rozłączam się wtedy, kiedy ja chcę, a wtedy, kiedy "pozwoli" telefon. Dla mnie to spora wada, a ze specyfikacji (ani po 5 minutach sprawdzania w sklepie) w życiu bym się tego nie dowiedział.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.05.2014, 12:03   #56
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,215
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Youtube, testy wszystkich telefonów w jednym miejscu. I to filmy, nie pisane "prozą".
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2014, 21:42   #57
rallona
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 21.07.2014
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1
rallona w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja również lubię Samsungi i zastanawiam się, który ma taki naprawdę dobry aparat? Możecie coś polecić?
rallona jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2014, 22:08   #58
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Jeżeli przede wszystkim zależy Ci na aparacie, to bierz Lumię 1020 - tylko się śpiesz bo kończą jej produkcje.

Jeżeli jednak system Lumii Ci nie odpowiada bo jest np. zbyt ograniczony, zamknięty czy zabity backdoorami MS to zerknij i zobacz tę recenzję - http://www.gsmarena.com/camera_shootout-review-1104.php

Co prawda wygrywa w niej lumia 1020, jednak możesz rzucić okiem na inne smarty.


Gdybym szykował się na zakup słuchawki z dobrej jakości aparatem (nie najlepszym), to pewnie bym wybrał LG G3.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.09.2014, 09:46   #59
momomi
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 23.09.2014
Posty: 6
momomi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja jestem fanką samsungów i gorąco wszystkim polecam akurat te telefony
momomi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.10.2014, 12:59   #60
kid86
hexadecymalny
 
Avatar użytkownika kid86
 
Data rejestracji: 23.11.2012
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 50
kid86 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Od kilku dnia mam Sony Xperie M2 D2305. Kupiłem za gotówkę. Telefon daje radę, chociaż jest to mój pierwszy model od Sony - nigdy jakoś nie mogłem się do nich przekonać.
kid86 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
smartfon, wybór smartfona

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Nec 3540A... ktory bios? djdzwonek Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych 9 30.10.2005 13:29
dwa chieftec'e - który lepszy? Alinoe Off topic 4 01.09.2005 22:14
Laptopy-Notebooki i ich procesory. Ktory wybrac? shuma02 Off topic 13 19.08.2005 13:12
Ktory linux (po raz n-ty) Joe_Doe Off topic 20 12.05.2005 18:05
Który napęd DVD wybrać??? Meto Napędy optyczne DVD 29 12.04.2005 18:33


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.