Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Telefony (Smartfony)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 16.01.2019, 11:57   #811
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Te ceny co ja podaję są aktualne, netto i dla małych firm. W sierpniu miałem zawieszoną działalność a teraz odwiesiłem i wracam do tematu. Taryfy biznesowe są zawsze lepsze...
Ponieważ ewidentnie nie potrzebuję 200GB LTE, ba nawet nie będę z niego korzystał to ekonomiczniejsza jest oferta Plusa.
Net w domu mam stary Dialog czyli Netia a teraz Plus. Czyli jak zmuszą mnie do przejścia na światłowód to będę miał bonus 10zł miesięcznie. A już mnie straszą, że nie mają modemów i tunerów TV na wymianę (w razie awarii).
Jednak się pytam aby potem ew. nie żałować decyzji.
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.01.2019, 12:16   #812
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,839
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Też mam taryfy biznes dla małych firm (choć ponoć mi dali z dużych firm, nie wiem - trzeba pyskować), mam dwa pojedyncze numery i za każdy płacę 25pln brutto - czyli razem 5 dych. Dokładnie to jest 15zł za telefon + 10zł za TV ale to jest nierozdzielne. Tej TV w abonamencie nawet nigdy nie sprawdzałem, bo bez sensu. Żadne tam rodzinne abo czy inne cuda na kiju. Synek ma na kartę też za 25, ale to bez mms (reszta no limit i 7GB), nie chciałem dla niego abo, bo nie wiadomo co taki wywinie, a tak co najwyżej straci jedno doładowanie. No i wszystko sobie działa i jeść nie woła.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2019, 12:22   #813
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
lay bez 3ciej karty:
Oferta specjalna dla 2 x SIM karta głosowa (brak dodatkowej karty internetowej), łączny koszt: 52,40 zł netto
***8226; Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych
***8226; Nielimitowane połączenia na numery stacjonarne
***8226; Nielimitowane SMSy i MMSy
***8226; Nielimitowany internet w telefonie z pełną prędkością do 10 GB
***8226; Nielimitowane rozmowy, sms-y i mms-y w roamingu UE
Dalej drożej niż Plus
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2019, 12:35   #814
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,839
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To chyba to co mam, nie wiem jak z limitem UE bo nie używam, do tego TV. Cena 25zł brutto za jeden numer - załatwiane pojedynczo w odstępie 2 tyg. Znaczy to, że trzeba negocjować - może nie w salonie, bo mogą nie mieć uprawnień, ale w centrali w dziale utrzymania klienta. Przy przenoszeniu numeru chyba podobnie dają w promocjach.
A karta dla synka wzięta w salonie bez żadnych targów - przy doładowaniu 25 zł/mc włączasz sobie sam no limit (musisz mieć min 25 zeta na koncie żeby włączyć, później wystarczy pilnować żeby nie brakło na kolejny m-c i jest aktywne z automatu).


PS Jeśli masz no limit na kartę za 25 zeta (bez mms) bez łaski, to czy warto się tak boksować i bawić z jakimiś fakturami? Kup sobie starter za piątaka i sprawdź jak chodzi przed podjęciem decyzji.
__________________
Pozdr./Grzeniu

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 16.01.2019 o godz. 12:38
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2019, 16:39   #815
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nju mobile:
dwa numery 38 PLN
pelna predkosc neta do 10 GB (limit jest laczny na oba numery) przez pol roku, potem 20 GB i potem dalej rosnie
umowa abonamentowa na miesiac - czyli mozesz wypowiedziec w kazdej chwili (od nastepnego cyklu)
nielimitowane polaczenia wszedzie laczenie ze stacjonarnymi
nielimitowane SMS i MMS
za granica poaczenia za free, internet do chyba 2 GB tez

imho bezkonkurencyjne
chodzi na zasiegu Orange
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2019, 18:52   #816
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Bezkonkurencyjne?

Plush Abo - 2 numery 40 zł

Rozmowy (stacjonarki też), SMS, MMS - no limit

Internet 10GB na numer + 10GB na yooutuba, do tego stażowe GB.

Brak zobowiązania czasowego, chodzi na Plusie
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2019, 19:21   #817
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Orange Free na kartę:
- 25 zł miesięcznie
- Rok ważności konta
- Nielimitowane rozmowy i sms'y
- Obsługa esim - minus to nie działa z Apple Watch LTE, ale ponoć ma niedługo to obsługiwać
- WiFi Calling - nie działa za granicą - chyba, że mamy wersję abonamentową
- Brak umowy - mogę zmieniać operatora kiedy mi się zechce
- Internet 15 GB na start potem rośnie do maksymalnie 20 GB co miesiąc + masa GB po każdym doładowaniu, dodatkowo net się kumuluje i nie przepada - aktualnie już mam ponad 100 GB (w przeciągu 3 miesięcy się nazbierało) nie jestem w stanie tego wykorzystać. Nic lepszego nie znalazłem. Warto było uciec od PLAY
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 16.01.2019 o godz. 19:27
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2019, 19:38   #818
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,839
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jak zrobiłeś te ponad 100GB w 3 m-ce, skoro za 25 zeta masz no limit? To o jakich doładowaniach mowa i po co?


Jak widać wybór jest spory w normalnych pieniądzach, kwestia co kto lubi. U mnie wszystko powiązane z orange odpada - najgorszy zasięg, praktycznie zerowy. Ostatnio najlepszy zasięg mam na pleju, choć też dupy nie urywa.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2019, 19:56   #819
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Jak zrobiłeś te ponad 100GB w 3 m-ce, skoro za 25 zeta masz no limit? To o jakich doładowaniach mowa i po co?


Jak widać wybór jest spory w normalnych pieniądzach, kwestia co kto lubi. U mnie wszystko powiązane z orange odpada - najgorszy zasięg, praktycznie zerowy. Ostatnio najlepszy zasięg mam na pleju, choć też dupy nie urywa.
Chyba się nie zrozumieliśmy.

A więc po kolei:
15 GB + 16 GB + 17 GB = 48 GB z pakietu standardowego za 25 zł miesięcznie, przez trzy miesiące kosztowało mnie to 75 zł
25 GB + 25 GB = 50 GB za to, że ogóle doładowałem telefon kwotą 50 zł, doładowałem dwa razy - czyli mam na opłacenie abonamentu 25 zł jeszcze przez miesiąc - doładowuję co dwa miesiące

Czyli już mamy 98 GB do tego doliczamy doładowywanie z konta INTELIGO, czyli kolejne 10 GB + bonus 15% za to że doładowałem przez stronę banku

Pomijam już kwestie darmowych GB za przeniesienie numeru

Więc mamy 108 GB + 15% kwoty 50 zł która idzie na tzw. konto promocyjne ważne przez miesiąc, z którego przelewamy na tzw konto skarbonka - ważne przez rok. Do tego dochodzi bonus świąteczny 10 Gb z grudnia, czyli na dzień dzisiejszy, jak bym nic nie zużył miał bym 118 GB internetu będąc użytkownikiem Orange przez 3 miesiące.

Gdzie w PLAY miałem w porywach 20-30 GB (w okresie 3 miesięcy) płacąc tyle samo - w analogicznym okresie czasu. Będąc ich klientem 5 czy 7 lat już nie pamiętam dokładnie - praktycznie od samego ich początku jak tylko rozpoczęli działalność.
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 16.01.2019 o godz. 20:03
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2019, 20:13   #820
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,839
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Po tym, co napisałeś wyżej nie sposób było sobie tego wyobrazić. Nawet teraz trudno pojąć, ale orange zawsze tak potrafił namotać że to było trudne.

Co to miałem na myśli....otóż mało który "zwykły" użytkownik telefonu (również smart) regularnie jest w stanie wykorzystywać te GB internetu na małym ekraniku. Trzeba się wysilić, żeby wydoić choćby te 10 GB/mc. Normalny człowiek pracuje i nie pozwalają mu na zabawy z telefonem albo przełożeni, albo brak czasu. Niewielki odsetek pracuje telefonem i to wykorzystuje dla pożytku.
A dzieciaki? Te to potrafią np. oglądać w telefonie Bonda - tego samego, który właśnie równolegle leciał w TV (sic!), nie zważając na oczy. Tacy przekroczą każdy limit.
Tak więc do mnie akurat nie przemawiają te coraz większe pakiety, za to reszta no limit jak najbardziej, no i oczywiście cena na m-c.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2019, 20:26   #821
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Po tym, co napisałeś wyżej nie sposób było sobie tego wyobrazić. Nawet teraz trudno pojąć, ale orange zawsze tak potrafił namotać że to było trudne.

Co to miałem na myśli....otóż mało który "zwykły" użytkownik telefonu (również smart) regularnie jest w stanie wykorzystywać te GB internetu na małym ekraniku. Trzeba się wysilić, żeby wydoić choćby te 10 GB/mc. Normalny człowiek pracuje i nie pozwalają mu na zabawy z telefonem albo przełożeni, albo brak czasu. Niewielki odsetek pracuje telefonem i to wykorzystuje dla pożytku.
A dzieciaki? Te to potrafią np. oglądać w telefonie Bonda - tego samego, który właśnie równolegle leciał w TV (sic!), nie zważając na oczy. Tacy przekroczą każdy limit.
Tak więc do mnie akurat nie przemawiają te coraz większe pakiety, za to reszta no limit jak najbardziej, no i oczywiście cena na m-c.
No fakt, trochę to zamotane ale działa. Jeszcze lepiej jest z ich panelem logowania. Pierw musisz założyć konto w starym Orange, potem zaleź na necie link i wymusić migracje do nowego panelu Orange. Co by móc wymienić kartę sim na esim. Ale jak się już to ogarnie - to nie jest źle. Pomijam już kwestie ich bok - bo to porażka. Ale jak się chciało esim to trzeba było to ogarnąć. W sumie nie jest źle
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 16.01.2019 o godz. 20:29
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2019, 20:56   #822
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Po tym, co napisałeś wyżej nie sposób było sobie tego wyobrazić. Nawet teraz trudno pojąć, ale orange zawsze tak potrafił namotać że to było trudne.

Co to miałem na myśli....otóż mało który "zwykły" użytkownik telefonu (również smart) regularnie jest w stanie wykorzystywać te GB internetu na małym ekraniku. Trzeba się wysilić, żeby wydoić choćby te 10 GB/mc. Normalny człowiek pracuje i nie pozwalają mu na zabawy z telefonem albo przełożeni, albo brak czasu. Niewielki odsetek pracuje telefonem i to wykorzystuje dla pożytku.
A dzieciaki? Te to potrafią np. oglądać w telefonie Bonda - tego samego, który właśnie równolegle leciał w TV (sic!), nie zważając na oczy. Tacy przekroczą każdy limit.
Tak więc do mnie akurat nie przemawiają te coraz większe pakiety, za to reszta no limit jak najbardziej, no i oczywiście cena na m-c.
Troche YT dziennie i pakiecik 10gb szybko ucieka.
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2019, 21:39   #823
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Chyba się nie zrozumieliśmy.

A więc po kolei:
15 GB + 16 GB + 17 GB = 48 GB z pakietu standardowego za 25 zł miesięcznie, przez trzy miesiące kosztowało mnie to 75 zł
25 GB + 25 GB = 50 GB za to, że ogóle doładowałem telefon kwotą 50 zł, doładowałem dwa razy - czyli mam na opłacenie abonamentu 25 zł jeszcze przez miesiąc - doładowuję co dwa miesiące

Czyli już mamy 98 GB do tego doliczamy doładowywanie z konta INTELIGO, czyli kolejne 10 GB + bonus 15% za to że doładowałem przez stronę banku

Pomijam już kwestie darmowych GB za przeniesienie numeru

Więc mamy 108 GB + 15% kwoty 50 zł która idzie na tzw. konto promocyjne ważne przez miesiąc, z którego przelewamy na tzw konto skarbonka - ważne przez rok. Do tego dochodzi bonus świąteczny 10 Gb z grudnia, czyli na dzień dzisiejszy, jak bym nic nie zużył miał bym 118 GB internetu będąc użytkownikiem Orange przez 3 miesiące.

Gdzie w PLAY miałem w porywach 20-30 GB (w okresie 3 miesięcy) płacąc tyle samo - w analogicznym okresie czasu. Będąc ich klientem 5 czy 7 lat już nie pamiętam dokładnie - praktycznie od samego ich początku jak tylko rozpoczęli działalność.
Abstrahując od rzeczy altruistycznych i od metafizycznego pietyzmu rzecz ma się w swej strukturze niezwykle prosto i obiektywnie, ponieważ ze względu na względy, które bezwzględnie uwzględnić należy dochodzimy do konkluzji, że jeżeli ktoś kiedyś komuś coś, ewentualnie nikt nikomu nigdy nic, to sprawa się gmatwa i taki osobnik zostaje wyindywidualizowany ze środowiska pozytywnego i wpada w deseń środowiska negatywnego.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2019, 07:11   #824
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mgit - troche za duzo kombinacji ja robie przelew raz na miesiac i reszta mi dynda
Reetou - toz to tak samo wychodzi
Grzeniu ma racje, najwazniejsze ze jest wybor i ceny naprawde przyjemne
jak mialem pierwszy telefon placilem 3 PLN za minute (taktowane co minute!), SMSy nie istnialy a internet byl tylko przez 0202122, ale to juz z innego telefonu
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2019, 21:33   #825
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>


Prawie. W Plushu początkowy net na 2 numery to 20GB+20GB na youtuba, a rośnie do 40+20GB
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Poradnik dla hakiera (PFO fabrini) Patrixs Off topic 15 07.11.2023 19:04
Wybór aparatu, co kupić, osprzęt - filtry, obiektywy, itp Calme Fotografia 2839 29.01.2021 11:46
Teksty nauczycieli Tribunal Off topic 47 11.04.2004 21:39
535 śmiesznych tekstów mallow Humor 6 01.06.2003 15:49


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.