Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Telefony (Smartfony) (https://forum.cdrinfo.pl/f122/)
-   -   Poradnik operatorow GSM - jak naciągać klienta (https://forum.cdrinfo.pl/f122/poradnik-operatorow-gsm-jak-naciagac-klienta-81081/)

sobrus 20.06.2009 21:16

Gdyby nie ta dziwna plejowa opłata to pewnie trzebaby było zrobić coś takiego :
http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,...wiadomosc.html

A z innej beczki:
http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,...wiadomosc.html

Początkowe wiadomości o tej sieci były bardzo negatywne, ale wygląda to coraz lepiej :)
Ważność konta przez rok, docelowo darmowe połączenia wewnątrz sieci i roaming z PTC! :wow:.
Bede uważnie śledził rozwój tej sieci, jezeli oferta bedzie dobra (lub chociaz porównywalna) to chętnie się do nich dołącze :)
Jakby nie było będzie to pierwsza POLSKA sieć :)

I bede mógł za darmo dzwonić do Radia Maryja... ale jeszcze nigdy nie dzwoniłem to chyba mi sie nie przyda... :)

SpeedFreaK 24.06.2009 20:47

Choćby ta sieć była nie wiem jak dobra, to i tak nie kupie :D
Nie będe wspierał Imperium Zła Ojca Dyrektora ^^

ed hunter 24.06.2009 21:22

I to podobno ja mam nasrane w głowie politycznie. Też nie kupię sieci Rydzyka, bo mi nie cyka. Mam umowę z Erą, i starczy.
Ale inni muszą, muszą, oj muszą swą nienawiść wyeksponować.

Jarson 24.06.2009 23:32

A ja nie miałbym nic naprzeciw, gdyby oferowali dobre warunki. Widziałem już głupsze nazwy usług niż "rozmowy za darmo w Rodzinie Radia Maryja" ;) Miewałem też możliwość korzystania z dodatkowych usług tak samo mi niepotrzebnych, jak darmowe łączenie ze studiem RM (w obu przypadkach przykładem mogą być usługi fun scan i xyber mech - dali mi je nie wiadomo po co i na co, pojawiały się na liście usług, a po co mi one były i czemu miały tak durne nazwy - do dziś nie wiem) :D

BTW - mam już podpisaną z Plusem umowę na takich warunkach na jakich chciałem, plus dla Plusa za to :)

Oktawian89 25.06.2009 15:03

tzn. jakich ? :>

Jarson 26.06.2009 11:34

Na początku miał być droższy abonament, potem jednak wybrałem tańszy, ale na przysłanej mi do podpisania umowie był droższy. Podpisałem, bo każdy miał swoje dobre strony, ale po zastanowieniu postanowiłem jednak postarać się o ten tańszy, co pomimo podpisanej już umowy przyszło mi bez większych kłopotów :)

Reetou 26.06.2009 19:05

Trzeba było poczekać do pierwszego wznowienia...

andrzejj9 29.06.2009 06:43

W sumie też się zaczynam nad Play'em zastanawiać, ale chyba jeszcze warto poczekać:

Za darmo i szybciej zmienisz operatora
http://www.money.pl/gospodarka/ngosp...,0,482614.html

Cytat:

Bezpłatnie i tylko jeden dzień będzie trwało darmowe przeniesienie numeru telefonu komórkowego z sieci do sieci. W przypadku telefonii stacjonarnej ma to trwać maksymalnie dwa tygodnie. Nowe przepisy zaczną obowiązywać od 6 lipca. Minister infrastruktury podpisał rozporządzenie w tej sprawie.
Co prawda znając naszą rzeczywistość to pomimo przepisów jeden dzień to będzie można między bajki włożyć (i ciekawe, czy w przypadku niedotrzymania terminu, klientowi będą przysługiwały jakiekolwiek roszczenia. A jeśli tak, to względem kogo - starego operatora czy nowego), ale niech chociaż skróci się do tygodnia (i będzie darmowe) to i tak będzie lepiej niż teraz. Lipiec niedługo, więc chyba warto poczekać.

Reetou 30.06.2009 00:30

Zalało Polkomtel chyba, bo wymyślili nową promocję w simplusie - wynurzenie.

a) każdy, kto aktywuje profil, będzie mógł sobie za darmo ściągnąć na tel kiepawą tapetkę :szczerb:

b) po doładowaniu za złotych 5-29 będzie mógł wygadać nawet 30 minut darmowych i to przez całe 2 do 7 dni.

c) po doładowaniu za złotych 30-49 będzie mógł wygadać nawet 120 minut darmowych i to przez miesiąc cały.

d) po doładowaniu za złotych 50-99 będzie mógł wygadać nawet 240 minut darmowych przez miesiące trzy.

e) po doładowaniu za złotych 100+ będzie mógł wygadać nawet 600 minut darmowych przez roku pół.

Wygląda świetnie, ale... Darmowe minuty tylko do Plusa! A do innych pewnie standard, czyli 59gr/min i 72 gr do Play.

Szybki rachunek sumienia nad bilingiem i stwierdzenie, że musiałbym długo siedzieć pod wodą, żeby się wynurzać z Plusem.
Ale jeśli ktoś wali przede wszystkim do Plusa.... :hmm:

Prezesik 30.06.2009 00:53

Plus ostatnio naprawdę zadziwia nieudolnością swoich działań (marketingowych, biznesowych itd.)...
Co się zresztą odbija na nich bardzo, bardzo przykro.
Mnóstwo klientów ich opuszcza, a przybywa niewielu...
Dzisiaj robiłem konieczne zakupy i tak zwróciłem uwagę, że w każdym salonie u wszystkich pozostałych operatorów ruch był, ciągle ktoś się kręcił, a w Plusie pracownicy musieli pasjansa z nudów układać...

Zetoxa 30.06.2009 06:03

to były kierki, prosze pana:sciana:

sobrus 30.06.2009 06:38

Nie wiem jak Orange, ale Era również chyba utknęła gdzieś w minionej epoce.
Jak po trzech latach zobaczyłem nowego taktaka który jest gorszy niż ten stary to pomyślałem że to żarty.
Ale to nie były żarty i stracili 4 klientów ...

demek 30.06.2009 07:45

Ilość załączników: 1
orange ma dosc fajna oferte na karty

orange pop


Orange POP

* jedna prosta stawka do wszystkich sieci, tylko 29 gr/minutę.
* koszt MMS-a do wszystkich sieci oraz na e-mail jest taki sam jak koszt SMSa.
* atrakcyjne pakiety obniżające koszty.
* dzięki usłudze Ty i 3 użytkownik Orange POP może przez cały miesiąc rozmawiać i SMSować z wybranymi trzema numerami w Orange w bardzo korzystnych cenach.
* usługa POPZona pozwala kontaktować się taniej ze wszystkimi w Orange POP: 10 gr/min, 1 gr/SMS i MMS.

W Orange POP super stawki dostaje się już na start, niezależnie od stażu w sieci.

nowe orange go
dodatkowe minuty na rozmowy

25 zł 30 minut
50 zł 60 minut
100 zł i więcej 120 minut

sobrus 30.06.2009 07:58

Aż dziw ze mają coś wspólnego z TPSA...

demek 30.06.2009 08:05

no i pelno pakietow jeszcze mozna dobrac, oferte mozna zmienic z poziomu www w 5 minut, za free


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.