Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Telefony (Smartfony)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 16.01.2009, 10:04   #31
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mam 3x plusa i nie narzekam
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.01.2009, 10:27   #32
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac Podgląd Wiadomości
mam 3x plusa i nie narzekam
bo nie masz wyjścia...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2009, 10:31   #33
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
bo nie masz wyjścia...
pewnie tak

we WRO na Grabiszynku tylko i wyłącznie PLUS ma zasięg
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2009, 12:27   #34
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,619
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
...a dla odmiany w Kalwarii, Plusa nie ma
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2009, 13:16   #35
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a propos plusa, jako zagorzaly fan prepaidow, jeszcze jeszcze jedna rzecz, oprocz cudownej obslugi klienta, ktorej bym juz teraz nie zniosl (co nie przeszkadzalo mi tak lat temu 10) - roaming
glupszego i bardziej skomplikowanego systemu nikt nie ma (poza wirtualnymi, bazujacymi na plusie)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2009, 13:47   #36
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,619
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
i za to właśnie, Nimalku drogi, wypijmy
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2009, 13:58   #37
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Abonament to ZŁO!

Dobrze, że operatorzy wzorem np z PGNiG czy ENEI nie żądają oprócz opłaty za rozmowę:
- opłaty za jakość głosu
- opłaty za opłatę
- opłata przesyłowa zmienna
- opłata przesyłowa stała
- opłaty za utrzymanie nadajników
no i jeszcze nie ma rachunków prognozowanych.

Czy ktoś mi wytłumaczy co to jest opłata za jakość przesyłanego prądu? Bo w moim gniazdku nie ma nawet 220V - jest jakieś 210. To ma być jakość
Co oni z tym prądem robią? Polerują, pokrywają złotem? Ręcznie robiony? I jeszcze liczą to od kWh!!!

już sobie doczytałem:
http://forum.enea.pl/viewtopic.php?t...e435cd065ae422

cholerni oszuści.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 16.01.2009 o godz. 14:10
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2009, 15:32   #38
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,378
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Uważaj @Sobrus, bo wykraczesz.

Już w tej chwili są na świecie sieci komórkowe, co pobierają opłatę za nawiązanie połączenia, a tzw. tanie linie lotnicze karzą swoich klientów dodatkową opłatą za płacenie kartą kredytową przy kupnie biletu.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2009, 14:09   #39
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Po podatku od powierzchni dachu (idea - im większy dach tym więcej wody trzeba z niego odprowadzić!) i podatku okiennym w dawnej Anglii (ludzie zamurowywali okna żeby płacić mniejszy podatek) nic mnie już chyba nie zdziwi.
Dobra - pewnie jeszcze niejedno mnie zdziwil.
Głowy polityków i dyrektorów spółek są zawsze płodne i pełne pomysłów jak ludzi wydoić.
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2009, 20:06   #40
pops
Zdezorientowany
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika pops
 
Data rejestracji: 08.05.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,698
pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Dziś znajoma poszła do dilera jednej z sieci żeby przedłużyć umowę w którejś z taryf dla firm, jakieś tam telefony jej pokazali i zapytali co ma teraz i czemu chce zmienić, odpowiedziała, że bateria już jest stara i trzeba ją często ładować, na co facet:

- To niech pani pokaże tą baterię, mamy tutaj dużo telefonów może któraś będzie pasować to podmienimy.

Po czym zaczął rozpakowywać nowe telefony i przeglądać czy bateria pasuje. Niestety nie pasowała.

Morał.

Jak kupujecie nowy telefon to zwróćcie uwagę czy opakowanie jest zaplombowane.
pops jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2009, 20:26   #41
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wiele lat temu zawodowo zajmowalem sie komorkami (przedstawiciel b2b owczesnej idei)
sam bylem swiadkiem, jak koles w salonie (akurat ery, ale mimo wszystko znajdowalem sie po tej drugiej stronie lady) obslugujac klienta zainteresowanego jakas nokia serii 3 wyjal szybko sima z wlasnego telefonu i ten wlasnie egzemplarz sprzedal klientowi
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2009, 23:11   #42
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Żeby nie zakładać nowego tematu wspomnę o telefonicznym BOKu Orange.
Próbowałem się dzisiaj dodzwonić do konsultanta w jednej sprawie. Próba przebicia się przez automatyczną sekretarkę to koszmar. Żeby zrobić to, wybierz to, itd. Za każdym razem po przejściu do następnego menu - wybierz temat, wybierz temat i tak w kółko. By było śmieszniej, nie było możliwości wybrania połączenia z konsultantem. Po 7 wyborze w menu wydarzył się cud, słyszę w słuchawce "aby połączyć się z konsultantem wybierz..." No to wybrałem, jeden sygnał i ... przeniosło mnie do początku wyboru tematów Po 20 min rozłączyłem się, nie miałem już cierpliwości, jak do k.... można tak traktować klienta
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2009, 16:16   #43
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ale przejazd...

Polkomtel zmienia regulamin (dla abonentów i użytkowników iPlusa) od 1 lipca, więc jeśli ktoś nie akceptuje zmian, może rozwiązać umowę bez kar finansowych. Oczywiście pierwsi w kolejce do BOK-ów ustawili się użytkownicy iPlusa, którzy na początku roku wzięli w promocji netbooki za 49zł. Tuż za nimi użytkownicy co bardziej wyczesanych telefonów za 1 zł

Po ostatnich przejazdach z Plusem i wojnie cenowej w tel. na kartę stwierdziłem, że warto się nad tym zastanowić skoro wisi jeszcze 1,5 roczne zobowiązanie. Poszukałem na sieci info co i jak i odkryłem ciekawostkę: Polkomtel zrobił konkurs dla BOK-ów pod hasłem "Licencja na zatrzymanie" polegający na tym, że daje każdemu z punktów 3tys. zł jeśli w okresie od maja do czerwca liczba klientów rezygnujących przez RŚUT nie będzie większa niż 7. A za każdego następnego klienta minus 300 zł.

No i się zaczęło - ludzie wpadają do punktu, chcą zrezygnować, a gostek im na to, że nie można, bo system im nie działa Ale na ogół telefon do BOKu w 'cudowny' sposób ten system ożywiał...

Więc, zebrawszy informacje i doświadczenia innych udałem się dzisiaj do punktu obsługi klienta Plus przy sklepie dla idiotów na Górczewskiej. Akurat jakiś gostek podpisywał umowę, czyli system działał. Jak przyszła moja kolei i zacząłem wyłuszczać sprawę, gość od razu - niestety nie może, bo nie działa system. Aha, zaczyna się, pomyślałem... Na argumentację, że przed chwilą przecież działał zostałem poinformowany, że to inny system, a ten do wypowiedzeń nie działa. Może, nie będę wnikał.

Wziąłem namiary na gostka mówiąc, że odżałuję 95 groszy i uruchomię mu system w 2 minuty telefonem do BOK

No, dwie minuty się przeciągnęło do 15, bo przy tej 'promocji strasznie oblężone linie mają, ale w końcu zgłosiła się konsultantka. Wyłuszczyłem szybko sprawę i ... ta pipeta się po prostu rozłączyła! No, widać punkty zaczęły narzekać na te interwencje Polkomtela, który przyjął teraz inną strategię. Jak dzieci w piaskownicy! A niby największy operator, tak się głąby reklamują. Nie dość, że płacę dodatkowo za połączenie z BOK 95 gr (w nowym regulaminie zmieniają na 1,95zł), to jeszcze nic nie załatwiam, bo panienka przerywa połączenie. Kpina!

Zadowolony z siebie gostek w punkcie powiedział mi, że mogę zgłoszenie wysłać pocztą, poleconym. Niby tak, ale potraktowałem to jako ostateczność - jeszcze czegoś nie napiszę i się będą czepiać... Ruszyłem więc do pktu 2 przy Carrefourze na Powst. Śląskich. Sytuacja ta sama - nie działa system. Tak...

Miałem po drodze jeszcze jeden punkt Plusa przy Auchan na Górczewskiej. Nie licząc specjalnie na możliwość załatwienia sprawy wstąpiłem - i o dziwo, system działał. Bardzo sympatyczna kobieta powiedziała mi, że owszem, wiedzą o "Licencji na zatrzymanie" Polkomtela, ale przy masówce ludzi, którzy się zgłaszają, wolą nie robić sobie tyłów licząc na jakiś marny grosz. Wreszcie jakiś uczciwy sprzedawca! Całość rozwiązania umowy zajęła mi 5 minut...

Żegnaj największy operatorze!
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2009, 16:29   #44
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Niezłe przygody...
I co, ludzie mają teraz laptopy za 49zł? :-)
Niezły biznes :-D.
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2009, 17:00   #45
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
W sumie to trudno się dziwić Plusowi, że chce ludzi zatrzymać. Jednak decydując się na daną usługę, również klient zobowiązuje się do pewnych rzeczy (tutaj do płacenia abonamentu przez jakiś czas). Ja rozumiem, przepisy, zmiana regulaminu itp. ale generalnie nie jest to w porządku. Inna sprawa, jakie zmiany w regulaminie mają mieć miejsce, bo jeśli chodzi o podwyżkę cen, to zakładam, że zostało to jakoś wcześniej podliczone.

Zastanawia mnie jeszcze jedno - teoretycznie regulamin obowiązuje od lipca, ale przecież ludzie mogą podpisywać umowy także i teraz (w czerwcu). I według jakiego regulaminu wtedy zostaje ta umowa zawarta? Według nowego jeszcze nie bardzo może, jeśli według starego natomiast to też zmiana w lipcu nastąpi, co też byłoby (dla operatora) bez sensu.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Poradnik dla hakiera (PFO fabrini) Patrixs Off topic 15 07.11.2023 20:04
Wybór aparatu, co kupić, osprzęt - filtry, obiektywy, itp Calme Fotografia 2839 29.01.2021 12:46
Teksty nauczycieli Tribunal Off topic 47 11.04.2004 22:39
535 śmiesznych tekstów mallow Humor 6 01.06.2003 16:49


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.