Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Telefony (Smartfony)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 10.06.2009, 17:15   #46
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,192
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Za 49 to nie, bo przy tym abonamencie trzeba sporo do lapka dopłacić.

Mi odchodzenie z Plusa w tej chwili nie opłaciłoby się zbytnio, szczególnie, że cenowo najlepsza alternatywa - Play - tymi gierkami, które stosuje, zamiast mnie przekonać, to raczej mnie zniechęca (skoro tak sobie pogrywają z konkurencją, to jak będą niedługo z klientami?) Dlatego postanowiłem wziąć abonament jeszcze na dwa lata, a potem zobaczę.

Dużo ostatnimi czasy dzwonię i to raczej nie ulegnie zmianie, bo muszę (jak nie musiałem, wygadywałem 25-30 minut/mc). Tak więc postanowiłem wziąć umowę na 75 zł i jakiś przyzwoitszy telefon. Nie chciało mi się iść do salonu (straszne tam kolejki, jakieś umowy rozwiązują ), więc poczekałem na telefon.

Wziąłem umowę minutową 6000, spodziewając się, że i tak po 2 - 2,5 roku mi się skończy. Poza tym grzecznie poprosiłem o czarny telefon i o wysyłkę na adres lubelski, a nie ten z umowy.

Gdy zadzwonili z działu potwierdzeń dokonałem korekty umowy na 4000 minut (trochę drożej za minutę, ale pomyślałem, że wtedy zobowiązanie skończy się po niecałych dwóch latach). W międzyczasie zobaczyłem na serwisach aukcyjnych, że z używanych czarnych modeli ściera się nieco farba (SE W890i) i chciałem poprosić o srebrny telefon, ale zapomniałem.

Na trzeci dzień (roboczy) telefon od kuriera. Kurier jest we Włodawie... Przyjeżdża kobita po południu, wyciąga umowę i telefon. Pudełko z telefonem odkładam na bok, biorę się za umowę i co widzę? Tak! 6000 minut Kij z nimi, wciąż się wahałem więc pomyślałem, że zrobię coś, za co by mi doktor z którym miałem metody manipulacji postawił dwa z dwoma w indeksie - podpiszę. O ile reszta będzie w porządku rzecz jasna. Nawet była, bo oczywiście telefon dostałem srebrny

W zasadzie powinienem był odesłać kuriera, żądając spełnienia moich warunków co do joty, ale nie skorzystałbym, gdyby mi przysłali czarny model, więc tylko te rachunki pozostają wysokie (w razie, jeśli zechcę szybciej zakończyć umowę, czyli jeśli będę dzwonił dużo więcej niż w abo). Inna sprawa, że już sobie postanowiłem, że następnym razem będę wszystko załatwiał osobiście i to tak, że ciężko będzie o bardziej upierdliwego klienta (już kurier miała dziwną minę, kiedy zabrałem się za czytanie umowy "od deski do deski")...

Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Zastanawia mnie jeszcze jedno - teoretycznie regulamin obowiązuje od lipca, ale przecież ludzie mogą podpisywać umowy także i teraz (w czerwcu). I według jakiego regulaminu wtedy zostaje ta umowa zawarta? Według nowego jeszcze nie bardzo może, jeśli według starego natomiast to też zmiana w lipcu nastąpi, co też byłoby (dla operatora) bez sensu.
Według nowego. Jest napisane o zmienie w lipcu po prostu i klient z góry ją akceptuje.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.06.2009, 19:25   #47
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Miałem podobnie

Byłem nie tak dawno w salonie plusa i chciałem zerwać umowę (dowiedzieć się co i jak) ze względu na regulamin ( 5 zł za to że rachunek przyślą, a jak mi sie nie podoba to rachunek elektroniczny) to wyjechała z tekstem iż jak zerwę umowę to umieszczą mnie na liście zakazanych klientów i już nigdy nie aktywuje u żadnego operatora karty abonamentowej
Z kolei w sklepie firmowym plus w Real'u, stwierdził iż tylko wysłanie listem poleconym
Jedynie pani ze sklepu Play stwierdziła iż jak przeniosę numer to załatwi od reki wszystkie formalności

Suma sumarum w plusie zostałem bo do końca umowy tylko dwa miesiące
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 10.06.2009 o godz. 19:36
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2009, 20:01   #48
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Jednak decydując się na daną usługę, również klient zobowiązuje się do pewnych rzeczy (tutaj do płacenia abonamentu przez jakiś czas). Ja rozumiem, przepisy, zmiana regulaminu itp. ale generalnie nie jest to w porządku. Inna sprawa, jakie zmiany w regulaminie mają mieć miejsce, bo jeśli chodzi o podwyżkę cen, to zakładam, że zostało to jakoś wcześniej podliczone.
Z jednej strony oczywiście masz rację... Jest to w pewnym stopniu nieuczciwe. Z drugiej strony nie mam żadnych wyrzutów sumienia - jakby Polkomtel traktował klientów poważnie, mógłby oczekiwać takiego samego od klienta, przynajmniej w moim przypadku.

Telefon mam w Plusie od bodajże 6 lat - de facto zadowolony byłem z propozycji firmy tylko przy podpisaniu umowy. Przy kolejnych przedłużeniach miałem wrażenie ładowania mnie w kakao. Ostatnie przedłużenie umowy sprzed pół roku doprowadziło mnie do szewskiej pasji. Telefon mam zarejestrowany na firmę z określonym abonamentem. Kiedyś sporo dzwoniłem, więc przebijałem ilość minut w abonamencie. Teraz nie wykorzystuję nawet połowy, więc przy przedłużeniu chciałem obniżyć abonament. I co się okazało? Że nie mogę... A właściwie mogę, ale tracę wszystkie przywileje, promocje i jestem gorzej traktowany niż klient z ulicy, który dostaje i promo i zniżki na słuchawkę. Nie ma to jak przyciskanie klienta, który od 6 lat buli ponad 300 zł miesięcznie za konto, gdzie będą rezygnować z haraczu.

Sprawa kolejna to podwyżki cen - no, do BOKu nie dzwonię po to, by pogadać sobie o dolnej części pleców Maryni. Dzwonię wtedy, gdy mam problemy z usługami za które w końcu płacę. W ogóle u innych operatorów nie spotkałem się z opłatami za połączenie z BOKiem, a tu teraz 95 gr. a od lipca podwyżka na 1,95 zł. No, chyba ich pogięło ostro...

A sprawę oczywiście kończy wojenka cenowa pomiędzy operatorami na rynku prepaid. Nie wiem, kto w tej chwili weźmie im telefon w abonamencie - ja w tej chwili mam minutę rozmowy w abonamencie biznes o 20 groszy droższą od podstawowej stawki telefonu na kartę. 20 groszy!!! Liczyłem, że po obniżkach pre-paidów zrobią coś z abonamentem - gdzie tam, minęło kilka miesięcy i nic.

Więc nie mam żadnych wyrzutów sumienia - chcą czesać, niech się gonią...

Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Zastanawia mnie jeszcze jedno - teoretycznie regulamin obowiązuje od lipca, ale przecież ludzie mogą podpisywać umowy także i teraz (w czerwcu). I według jakiego regulaminu wtedy zostaje ta umowa zawarta? Według nowego jeszcze nie bardzo może, jeśli według starego natomiast to też zmiana w lipcu nastąpi, co też byłoby (dla operatora) bez sensu.
Według nowego... I to podobnież już od kwietnia wszedł dla nowych abonentów. Od 1 lipca ulega zmianie dla starych.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2009, 20:08   #49
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Z jednej strony oczywiście masz rację... Jest to w pewnym stopniu nieuczciwe. Z drugiej strony nie mam żadnych wyrzutów sumienia - jakby Polkomtel traktował klientów poważnie, mógłby oczekiwać takiego samego od klienta, przynajmniej w moim przypadku.
(...)
Więc nie mam żadnych wyrzutów sumienia - chcą czesać, niech się gonią...
Nie no, tutaj masz oczywiście rację - trudno, żeby firma oczekiwała od klientów poważnego traktowania, jeśli sama się w ten sposób zachowuje. Tak się czasami zastanawiam, czy u nas naprawdę nie ma firm, które rzeczywiście rozumiałyby co to znaczy zadowolenie i lojalność klientów. Ale nie lojalność w umowie tylko taka rzeczywista, wynikająca z dobrych doświadczeń.

Ale ich sprawa, później w sytuacji takiej jak ta nie powinni się dziwić, że ludzie tłumnie ruszą do salonów, żeby ich też zrobić w konia. I w sumie.. chyba dobrze..?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2009, 20:48   #50
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dobrze to by było, jakby ta masówka spowodowała jakiś efekt, choćby nawet chęć ruszenia makówką. Obawiam się jednak, że wpiszą sobie tylko sprzęt w straty i będą się starali odbić jak najwięcej na starych klientach. Bo przecież nowych trzeba dalej nęcić przy tak nasyconym rynku... Munio do pracy! ("Zaniosę! Nie zaniosę..." )

Trochę tylko szkoda numeru, którego (oczywiście) nie dało się przenieść, ale co tam - Play daje przy doładowaniu darmowe smsy, wystarczy na powiadomienie dla całej książki adresowej o nowym numerze, a przynajmniej odetnę się od wszystkich zawracajtyłków z ubezpieczeń i innych reklamodawców
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2009, 20:50   #51
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
...a przynajmniej odetnę się od wszystkich zawracajtyłków ...
Bez zbędnych aluzji proszę.
rycho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2009, 20:56   #52
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Przerzuciłeś się na ubezpieczenia?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2009, 08:16   #53
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,619
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
za mało wypił
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2009, 09:33   #54
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Przecież przy zerwaniu umowy z plusem można przenieść nr np. do playa .
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2009, 10:02   #55
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Teoretycznie. Ale numer biznesowy można przenieść tylko na abonament biznesowy w Playu, a mnie interesuje karta. A jeśli zrobię cesję na osobę prywatną, to muszę jednocześnie zaakceptować nowy regulamin - tym samym nie mogę zerwać umowy na podst. nie akceptacji RŚUT.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2009, 21:09   #56
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
A tego to już nie wiedziałem . Jutro idę na plusa zerwać umowę . I przenoszę się do Playa . Za te same pieniądze mam 380 minut więcej na firmę ...

Komentować chyba nie trzeba .
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2009, 21:48   #57
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Ja już przelazłem do Play Fresh. A telefon kupiłem w sklepie.
Play sporo namieszał na rynku, nagle wszyscy obniżyli ceny w prepaid o 50%* .
I faktycznie abonament teraz opłaca sie jedynie wtedy gdy chcemy telefon za zeta.

We freshu jest 29gr i pakiety do play i stacjonarne za 5gr .. plus promocje, darmowe sms po doładowaniu (liczone w tysiącach).
I nikt nie zmusza mnie do pompowania konta co 3 miesiące
Chociaz w promocji abo Playa był pakiet 500 minut za 15zł... to już wychodzi taniej niż telefon VoIP...

Ale oczywiście prezentów nie ma. Operator jak bank - chce pieniędzy.
Jak mi sie znudzi przeniose numer gdzie indziej I to kolejna zaleta karty vs abonament.

*wszyscy? nie no nie wszyscy. moj "kochany" taktak dalej ma oferte rodem z roku 2005... 59gr za minute! WOW!
A wiecie że do tej pory przysyłają mi smsy konkursowe i zachety przejscia na abo? mimo ze jestem u playa juz pare tygodni...

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 11.06.2009 o godz. 21:55
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2009, 23:27   #58
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,192
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wiecie co? przyszło mi do głowy, że może zechce mi się jednak pokłócić o to, że chciałem skorygować przy potwierdzaniu umowę minutową z 6 000 na 4 000 minut, a przysłali mi jednak na 6 000...

To, że mam jeszcze czas na zerwanie umowy, jako, że była zawarta na odległość, to wiem. Zastanawia mnie jednak:
1. Czy jest szansa, że sprzedawca się ugnie zagrożeniem zerwania umowy (wiem, to pytanie retoryczne, ale zastanawia się, czy wydaje Wam się, że jest szansa nawiązania współpracy, czy raczej nie mam co liczyć na szczęście). A jeśli tak, to:
2. Jakie są możliwości dokonania takiej korekty po podpisaniu? Aneks przesłany mi kurierem (powiedzmy, że nawet odżałuję i zapłacę za niego)? Czy tylko rozwiązanie umowy i podpisanie drugiej?
3. I wreszcie - jeśli podczas rozmowy się zdenerwuję (zdarza się) i postanowię zerwać umowę choćby z faktu braku chęci współpracy, to jak to właściwie zrobić (nie mam w tym zbyt wielu doświadczeń). Piszę odmowę i wysyłam ją razem z telefonem do miejsca, skąd telefon i umowa przyszły? I czy jest jakiś wzór na taką "odmowę umowy"?

Jeśli to za dużo zachodu, to nie będę się bawił, podpisałem umowę, bo jest w miarę korzystna, ale jeśli jest szansa na w miarę bezbolesne skorektowanie jej (aneks do umowy), to chętnie skorzystam
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2009, 07:35   #59
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Ja już przelazłem do Play Fresh. A telefon kupiłem w sklepie.
Play sporo namieszał na rynku, nagle wszyscy obniżyli ceny w prepaid o 50%* .
I faktycznie abonament teraz opłaca sie jedynie wtedy gdy chcemy telefon za zeta.

We freshu jest 29gr i pakiety do play i stacjonarne za 5gr .. plus promocje, darmowe sms po doładowaniu (liczone w tysiącach).
I nikt nie zmusza mnie do pompowania konta co 3 miesiące
Chociaz w promocji abo Playa był pakiet 500 minut za 15zł... to już wychodzi taniej niż telefon VoIP...

Ale oczywiście prezentów nie ma. Operator jak bank - chce pieniędzy.
Jak mi sie znudzi przeniose numer gdzie indziej I to kolejna zaleta karty vs abonament.

*wszyscy? nie no nie wszyscy. moj "kochany" taktak dalej ma oferte rodem z roku 2005... 59gr za minute! WOW!
A wiecie że do tej pory przysyłają mi smsy konkursowe i zachety przejscia na abo? mimo ze jestem u playa juz pare tygodni...
hmm.. może to już dawno nieaktualne, a ja o tym nie wiem, ale wydaje mi się, że jak w plusie (simplus) cały czas za minutę do innych sieci płacę coś około 70 groszy za minutę..

Przeniosłem się do tej sieci ze względu na w miarę tani dostęp do internetu, ale ponieważ i tak od dłuższego czasu go nie używam, to może rzeczywiście poznać się bliżej z Play..?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2009, 07:40   #60
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Z tego co wiem najtaniej (nie licząc pakietów) internet wychodzi w heyah. 2gr za 100kB. Play jeżeli chodzi o internet nie ma dobrej oferty. Chyba 12gr za 100kB (i śmieszny pakiet 5MB za 5zł).
Dlatego może przyjrzyj się taryfie Nowa Heyah (no to sru! ).

29gr za minute jak w play, bezpłatne sms w ramach heyah (ale nie wiem czy jest w tym jakiś haczyk) no i te 2gr za 100kB.

Jak widać inni operatorzy obudzili się i również czasem mają już bardzo fajne oferty
(ale ja przeszedłem i tak do play - bo coraz więcej w rodzinie ma playa no i play ma znacznie lepszy zasięg niż Era).
Play ma teraz najlepszy zasięg ze wszystkich operatorów, są to połączone nadajniki 2G i 3G Play oraz PlusGSM

Ale to dobrze że inni też nie śpią. Play będzie musiał zareagować jeżeli dalej chce łapać klientów w ekspresowym tempie
Dla nas nic lepszego niż konkurencja nie ma. A na operatorów nic czasem tak dobrze nie działa jak usłyszenie "no to rozwiązuje umowe". Co być może niedługo przetestuje z telewizją N

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 12.06.2009 o godz. 07:46
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Poradnik dla hakiera (PFO fabrini) Patrixs Off topic 15 07.11.2023 20:04
Wybór aparatu, co kupić, osprzęt - filtry, obiektywy, itp Calme Fotografia 2839 29.01.2021 12:46
Teksty nauczycieli Tribunal Off topic 47 11.04.2004 22:39
535 śmiesznych tekstów mallow Humor 6 01.06.2003 16:49


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.