Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Telefony (Smartfony)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 05.10.2012, 19:58   #616
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Dokładnie sądzę jak @Jarson, 2014 jest dość odległy w zasadzie to 2015 bez dwóch miechów...

Cytat:
Napisany przez jesi Podgląd Wiadomości
Ja też korzystałem z tego na starych zasadach,
W latach świetności kupowało się 20 na pierwsze i 50 na drugie, drugie podwajali więc 50 gratis,
było się jeszcze w klubie to się jeszcze dostawało bonus 10% od pierwszego i drugiego doładowania.
Wydając 70 dostawałeś 127 to była wersja eco- można było jako drugie wziąć chyba max 150? No i to potem *2 i +10%.

Ja teraz chyba ponad kwartał komórki nie doładowywałem!
__________________
amiga500site

Ostatnio zmieniany przez Patrix : 05.10.2012 o godz. 20:04
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.12.2012, 17:36   #617
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
No i wyłączył SIMPLUS No Limit.

Jeszcze bezczelnie mi piszą w SMS, że "1) Sprawdź czy masz wymagane środki 2) czy usługa nie wyklucza się z inną usługą 3) czy spełnione są inne warunki w celu jej aktywacji"

a ja sprawdzam owszem, ale co nawyrabiał niezawodny Arnold Buzdygan

Komunikaty Plusa przesyłane w SMS są albo próbą oszustwa (bo niektórzy wiedzą że kody sieciowe nie zadziałają na pustym koncie i polecą doładować) albo brakiem kompetencji.

Wracając do pana Arnolda

Arnold, trollu kochany, ja wiem, że masz rację i bardzo mi się podoba jak obrabiasz to przestępcze towarzystwo (mam nadzieję, że jesteś na Plus ) ) i wiem też, że koniec końców robisz to w moim interesie. Ale chwilowo jestem zły na Ciebie, bo muszę pogadać.

Są jakieś prepaidy z no limit na dziś?

Pewnie włączą w nowym roku; coś mi się obiło o uszy że koniec MTR.

Ostatnio zmieniany przez pali : 23.12.2012 o godz. 17:46
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2012, 17:46   #618
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,266
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W Polsce nie.

2 km na zachód od polskiej granicy już tak.

Ze znajomymi z Anglii mogę rozmawiać więcej niż z Polski (oczywiście kiedy to oni do mnie dzwonią), tam darmowe minuty do wszystkich sieci dotyczą wszystkich sieci. W Pl nawet jak wszedł Virgin (co miałem za dobrą monetę), dał warunki ściśle dopasowane do naszego rynku, nie zrywając w żadnym wypadku istniejących ograniczeń...

Też bym chciał za 30 funtów w kontrakcie na 24 m-ce mieć przyzwoitego smartfona, 5 000 minut do swojej sieci i 2 000 do wszystkich - w kraju i za granicą - a do tego nielimitowany internet, LTE oczywiście... To nawet na moje krajowe zarobki byłoby wystarczające, szczególnie że wówczas w ogóle nie potrzebowałbym internetu stacjonarnego, więc płaciłbym za tel + int niewiele więcej niż obecnie...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2012, 17:59   #619
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Pewnie włączą w nowym roku; coś mi się obiło o uszy że koniec MTR.
Tak dokładnie. Stawki MTR będą równe dla wszystkich


Gdy zamierzałem przejść na Play kilka osób mi to odradzało - będziesz żałował itp. itd.
Nie zraziłem się - najlepsze ceny, oraz zasięg na tamten moment (chyba się nic nie zmieniło przez rok nie?)

Jak wiadomo każda sieć włącza nam kilka usług, których jak nie wyłączymy to automagicznie przechodzą na następny okres rozliczeniowy.
Na dwa dni przed końcem (tyle ile wymagają) dezaktywowałem jedną z takich usług, którą miałem darmową przez 3 miesiące (chodziło chyba o darmowe do Play - normalnie koszt 10zł/miesiąc)
Mimo mojej dezaktywacji usługa pozostała aktywna i oczywiście zostało mi naliczone 10zł za następny okres rozliczeniowy (przed końcem okresu darmowego tej usługi dostałem chyba nawet smsa z przypomnieniem, że się kończy - nie pamiętam dokładnie).

Na początku lekko się zdenerwowałem. Zalogowałem się przez serwis Play 24 i złożyłem reklamacje opisując całą sytuację.
Ku mojemu zdziwieniu dostałem odpowiedź w ciągu 2-3 dni. Przyznali się do pomyłki. Następny okres rozliczeniowy miał być mniejszy o błędnie naliczoną kwotę 10zł.
Dodatkowo aby zrekompensować mi wyrządzone szkody dostałem kolejny upust w wysokości 10zł na abonament za następny okres abonamentowy.
Na całym błędzie "zarobiłem" 10zł. Wiem, że mają to wliczone - te rabaciki, ale i tak miło mi się zrobiło

Jakoś ostatnio miałem problem z odebraniem MMSa. Zaciął się podczas pobierania i dupa - nie udało się go ściągnąć. Z innymi problemu nie miałem.

W ostatni dzień ważności tego MMSa zrobiłem zgłoszenie przez serwis Play 24. Opisałem cały problem i przesłałem zgłoszenie - była to bodaj sobota, wieczorne godziny.
W poniedziałek dzwoni do mnie konsultant, mówi w czym rzecz. Po krótkiej weryfikacji przeszliśmy do meritum.
Mówił, że niestety nie będzie mi w stanie pomóc bo zgłosiłem to za późno - gdybym wysłał zgłoszenie w ciągu 2-3 dni od otrzymania to mogli by namierzyć problem, oraz przesłać go do mnie ponownie.
Jednak w związku z tym, że spotkała mnie taka a nie inna sytuacja proponuje mi 10zł rabatu na abonament za kolejny okres rozliczeniowy - zapłacę abonament mniejszy o 10zł.

Podziękowałem i się rozłączyliśmy. Znowu jestem świadomy, że ta opłata jest wliczona, i każdemu mogą w ciągu roku ileś tam razy dać rabat, jednak tak czy siak miły gest

Samo zgłoszenie wysłałem bez oczekiwania, że coś uda im się naprawić. Może i naprawić się nie udało, ale dostałem za to rabat


ot taka historyjka przed świętami.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2012, 18:08   #620
Ricki
Guru
 
Avatar użytkownika Ricki
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
Ricki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
No i wyłączył SIMPLUS No Limit.

Jeszcze bezczelnie mi piszą w SMS, że "1) Sprawdź czy masz wymagane środki 2) czy usługa nie wyklucza się z inną usługą 3) czy spełnione są inne warunki w celu jej aktywacji"

a ja sprawdzam owszem, ale co nawyrabiał niezawodny Arnold Buzdygan

Komunikaty Plusa przesyłane w SMS są albo próbą oszustwa (bo niektórzy wiedzą że kody sieciowe nie zadziałają na pustym koncie i polecą doładować) albo brakiem kompetencji.

Wracając do pana Arnolda

Arnold, trollu kochany, ja wiem, że masz rację i bardzo mi się podoba jak obrabiasz to przestępcze towarzystwo (mam nadzieję, że jesteś na Plus ) ) i wiem też, że koniec końców robisz to w moim interesie. Ale chwilowo jestem zły na Ciebie, bo muszę pogadać.

Są jakieś prepaidy z no limit na dziś?

Pewnie włączą w nowym roku; coś mi się obiło o uszy że koniec MTR.
Z No Limit został Play i Orange:

http://www.play.pl/pl/promocja/play-karta/formula-40/
http://www.orange.pl/kid,4000377334,...y,article.html
Ricki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2012, 18:14   #621
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Ja też jestem w Playu i jestem bardzo zadowolony.
Żadnych problemów z zasięgiem.
Ceny zdecydowanie niższe.
No ale najważniejsze: OBSŁUGA KLIENTA. Skok jakościowy ogrmony w porównaniu z innymi operatorami, z którymi miałem do czynienia. Reklamacje rozpatrywane szybko i miło.
Tak jak właśnie piszesz, że człowiek zamiast się złościć, to jest zadowolony, że sprawnie go obsłużono i dali parę złotych rabatu.

Widać, że ktoś tam myśli.
Tak naprawdę mniej istotne są nawet ceny, szmery bajery i inne gadżety.
Klient musi się po prostu czuć ważny i obsłużony już od momentu samego podpisania umowy.
Takie proste to jest, a innym operatorom trudno to zrozumieć.

Oczywiście, pewnie są też klienci niezadowoleni z obsługi w Play. Ja na szczęście mogę mówić tylko pozytywnie.

Ja ciągle toczę spory z Orange, a narzeczona z T-mobile.
Wiem co mówię
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2012, 21:58   #622
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Włączyłem za 25 zł w Orange One i hula.

Wie ktoś, dlaczego A. Buzdygan rąbał Plusa? Tylko dlatego, że Plus najtańszy (20 zł)?
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2012, 22:09   #623
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,266
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Kurczę, racja... Mnie się ubzdurało, że w Orange promocja skończyła się kilka dni temu, tak jak w Plusie
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2013, 14:59   #624
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Panowie.

Polska komórka prepaid Orange jest w roamingu w Hiszpanii.
Od wielu godzin - sygnał zajętości.

Czy to możliwe, że z powodu ew. braku środków na koncie?
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2013, 15:36   #625
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,444
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Możliwe.

Środki na koncie można sprawdzić, kody USSD w roamingu działają.

Nie zaszkodzi przelogować się do innej sieci.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2013, 13:32   #626
revolver0
Guru
 
Avatar użytkownika revolver0
 
Data rejestracji: 06.12.2005
Lokalizacja: Torchwood
Posty: 3,839
revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>revolver0 jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
I skończyło się promocja xD ***8222;Rok ważności konta po każdej rozmowie***8221;(2) dla Użytkowników Heyah od dnia 19 marca 2013 r.


opłata cykliczna za skorzystanie z oferty wynosić będzie 3 zł na 30 dni,
opłata aktywacyjna będzie wynosiła 5 zł (dotychczasowi Klienci będą mogli kontynuować korzystanie z usługi na nowych zasadach bez ponoszenia kosztów opłaty aktywacyjnej).

Ostatnio zmieniany przez revolver0 : 19.02.2013 o godz. 13:36
revolver0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2013, 17:54   #627
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Hm, wychodzi na to, że czym mniej gadasz tym więcej oszczędzasz, ale to też tylko do pewnej kwoty
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.04.2013, 21:24   #628
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,266
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To żadne naciąganie klienta, ale najbardziej ten temat mi pasuje.

Dziś cały dzień obserwowałem stan wody na Bugu, bo we Włodawie już przekroczył o 94 cm stan alarmowy i systematycznie zbliża się do kilkuletniego rekordu. Zagrożenia dla gospodarstw raczej nie ma (korzystne ukształtowanie terenu), a za to są bardzo ciekawe widoki, więc zrobiłem w południe trochę zdjęć a potem czekałem na najwyższy poziom, żeby zrobić fotki w najbardziej skrajnym momencie - tak więc to oczywiste, że poziom wody sprawdzałem najrzadziej co godzinę (a IMiGW nie ma do tego aplikacji, trzeba sprawdzać ręcznie i to w kilku krokach).

Okazuje się, co mnie zdziwiło, że przez ten cały czas internet działał mi w telefonie najlepiej, kiedy na chwilę wyjechałem na wieś Nie wiem, jak jest w przypadku LTE, najbliższy nadajnik mam oddalony o 50 km, ale sieci 3G są najwyraźniej mocno przeciążone. Jakiś czas temu taki stan rzeczy obserwowałem tylko w miejscowościach wypoczynkowych (gdzie, nie wiedzieć czemu często nadajniki planuje się chyba tylko z uwzględnieniem ilości zameldowanych mieszkańców, a nie biorąc pod uwagę przyjezdnych).

W przypadku zwykłych stron to sięnie rzuca tak w oczy, ale akurat Pogodynka.pl oparta jest na mapach, nie ma trybu tekstowego i za każdym razem trzeba czekać na załadowanie się interaktywnego zdjęcia. Tu różnica pomiędzy miastem a środkiem lasu (jak u Eda, tylko gorzej ) była trzykrotna na korzyść lasu
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2013, 09:51   #629
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Widocznie propagacja signału w drewnie jest lepsza niż w żelbetonie.

Nie wiadomo czy dotyczy to brzóz
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2013, 16:37   #630
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,266
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja mówię o podobnym zasięgu. Zdecydowanie lepiej było na wsi niż w mieście, w obydwu przypadkach miałem nadajnik w zasięgu wzroku.
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Poradnik dla hakiera (PFO fabrini) Patrixs Off topic 15 07.11.2023 19:04
Wybór aparatu, co kupić, osprzęt - filtry, obiektywy, itp Calme Fotografia 2839 29.01.2021 11:46
Teksty nauczycieli Tribunal Off topic 47 11.04.2004 21:39
535 śmiesznych tekstów mallow Humor 6 01.06.2003 15:49


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.