Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Telefony (Smartfony)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 12.06.2009, 12:02   #61
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
hmm.. może to już dawno nieaktualne, a ja o tym nie wiem, ale wydaje mi się, że jak w plusie (simplus) cały czas za minutę do innych sieci płacę coś około 70 groszy za minutę..
Po aktywacji jakiejś bezpłatnej usługi masz 29 gr/min do (prawie) wszystkich, więc tak najgorzej nie jest.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.06.2009, 12:03   #62
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ja zrobiłem jeszcze inny myk żeby nie zostać na 30 dni bez nr. Zmieniłem abonament na jakiś tam nowy 300 gdzie mam zbliżoną ilość minut do playa . Jak mi się skończy umowa za 4 miesiące wtedy pomyśle nad zmianą operatora .

__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2009, 13:28   #63
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja tam na Plusa nie narzekam

choć ostatnio babka z BOKu chciała mnie przekręcić na pakiet internetowy do komórki ale jej to wypersfadowałem
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2009, 09:01   #64
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja sie z plusem pozegnalem 5 lat temu i nie zaluje
Zona w koncu rok temu wziela moja karte jak wyjechalem za granice i jak sie okazalo, ze gadajac nonstop z taktaka prawie nie rusza pieniedzy z karty, bo 90% rozmow idzie z erajednostek, a te laduja sie same za rozmowy przychodzace, to wyzucila Plusa do kosza

co do 59gr - faktycznie, tylko, ze jak laduje za 75pln to dostaje... skromne 25+2,5+50+5+50 czyli w sumie 132.5
de facto 2x wiecej
jakby ktos sie zdecydowal na wieksze doladowania (tylko po co), to spokojnie wyciagnie duzo wiecej (drugie doladowanie jest podwajane, do kazdego jest 10% gratis, terminy waznosci sa sumowane!)
i dlatego tak ciezko wygadac te pieniadze... za to przydaja sie zapasy gotowki jak sie wyjedzie za granice

pare lat temu czlowiek sie szczypal jak mial gadac bedac na wakacjach
teraz to nie problem

na mojej pierwszej komorce placilem 2,90pln za minute (z naliczaniem co 60sec...), heh
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2009, 09:05   #65
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
ja płaciłem tez coś ponad 2zł, taryfa Halo . Prawie w ogóle przez to nie dzwoniłem i do dziś mi zostalo jako uraz z dzieciństwa . Potem przelazłem na TakTaka to była nowa jakość
A pamietasz jak era miała pierwsze 5 sekund za darmo? Wtedy ludzie dzwonili (jak to Polacy) na pierwsze 4 sekundy. Niektórzy potrafili zadzwonić 20 razy żeby przekazać całą wiadomość

To prawda, ja również nie byłem w stanie wygadać taktaka, też miałem erajednostki.
I właśnie dlatego między innymi przeszedłem do Playa.
Musiałem doładowywać min 50 zł na 3 miesięce - a po co mi uzbierane 200 erajednostek i 300zł na koncie? Mimo że za przejście Era zainkasowała 100zł (zdziercy!) to i tak musiałem gadać i powysyłać sms do caritas. Ten sam problem miał młodszy brat i rok temu przeszedł do MobilKing (minimalne doładowanie 3zł/ miesiąc). W erze uzbierał 400zł.

Teraz musze doładować 5zł na rok, więc będę płacić tyle ile faktycznie potrzebuje.
I wcale się nie zdziwie jeżeli to będzie 20zł na rok.
A do tego play ma całą masę innych ciekawych rzeczy.
- nie wnerwia codzień reklamami "przejdz na abo za 25zł/mc dostaniesz telefon z MP3 (z MP3! wow! ale sie szarpneli dla klienta od 9 lat!)", "sprawdz co przyniesie ci przyszłość, wyślij sms" , "wyślij SMS wygraj mercedesa" (tzn wyślij kilkadziesiąt smsów - będziesz miał jakieś szanse)
- lepszy zasięg
- niższe stawki do wszystkich (erajednostki tylko w ramach ery), w ramach play 5gr za minute z pakietem
- darmowe sms po doładowaniu, minuty za poł przychodzące bez comiesięcznej opłaty za to
- rodzina kupiła w playu fajne telefoniki w abo i teraz dzwonią do mnie taniej niż z voip (500 minut za 15zł)

Moim zdaniem to właśnie opłata 5zł/rok jest tym co wyróżnia Play Fresh. Żadna inna oferta , w tym bardzo atrakcyjna nowa Heyah , tego nie ma. Tan wciąż 200zł rocznie.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 15.06.2009 o godz. 09:21
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2009, 09:11   #66
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
az tak malo to nie gadam
de facto z Zona gadamy coraz wiecej - przez te tanie ramowy

fakt, ze na pierwszy zut oka oferta Play oraz Heyah w tej chwili wyglada na lepsza niz Taktak (reszta to jednak 100lat za murzynami), ale, ze na razie mi odpowiada, to nie szukam opcji przejscia

od Play odstrecza mnie tylko jeszcze jedna rzecz - 79gr dla ludzi z obcych sieci, nawet VoIPy polskie czasem maja dorzej (nie pamietam ktory - chyba tlen)
a jednak jak rodzina ma do mnie dzwonic za 29gr (lub free jezeli jada na erajednstkach akurat) a za 79 - to jest roznica
a co - znowu mam robic rewolte i namawiac wszystkich do przejscia na Play? wole poczekac - ceny wszedzie spadaja

to juz bardziej mnie kusi 44gr za polaczenia do EU w Heyah - tylko teraz wrocilem do Polski i poki nie wyjedzam to mi malo potrzbne
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2009, 09:34   #67
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
No tak, u mnie w rodzinie przeszliśmy na Playa (były kiedys same TakTaki), toteż nie mam problemu z połączeniami z zewnątrz. A gdy nie chce kogoś narażać na koszt, po prostu do niego/niej oddzwaniam (29gr/min - nie jest to ogromne poświęcenie ). Ponadto coraz więcej ludzi ma Playa.
Ja gadam więcej niż to wynika z moich opłat, ale niekoniecznie z mojej komórki (VoIP, inne tel na których zostały minuty). Poza tym rzeczywiście nie jestem typem człowieka który wisi na telefonie. btw komórka jest niezdrowa i dla długich rozmów zdecydowanie wole VoIP.

Jest jeszcze inny sposób na ominięcie opłat do playa. Po prostu kupić sobie play fresh i wsadzić do jakiegoś starego fona który sie marnuje na strychu. 5zł na rok to nie majątek. Może niezbyt wygodne ale skuteczne (a jak ktoś ma dual-SIM to w ogóle nie ma problemu). Jest to też bardzo dobre rozwiązanie, aby mieć np zapasowy tel w samochodzie.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 15.06.2009 o godz. 09:44
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2009, 15:35   #68
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Dobra, z tego co piszecie wynika, że za komórkę można teraz rozmawiać praktycznie za darmo. Jako, że ja dalej płacę ok. 70 groszy za minutę i jak gadam z jednym kumplem, to za rozmowę czasami płacę po 20-30 złotych (oczywiście sporadycznie) to jestem zainteresowany

Jest jakaś strona, gdzie porównane są wszystkie te taryfy prepaidów i można by to sobie porównać?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2009, 16:45   #69
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
play, taktak, hayah - niekoniecznie w tej kolejnosci
te imho sa warte uwagi, warto wejsc na kazda strone i poczytac
porownania zbiorcze nie uwzgledniaja indywidualnych potrzeb
np dla mnie Plus i wszystkie sieci na nim oparte (mbank, samiswoi i pare innych) sa zdyskwalifikowane ze wzgledu na roaming - najglupszy system pod sloncem - a ze jezdze za granice i to niekoniecznie po to, by sie zastanawiac, jak wykonac to polaczenie, to mam ich gdzies
w Orange nie sumuja sie waznosci konta i mam uraz do tepsy
tyle ode mnie

zanim zdecydujesz - zapytaj o szczegily, jakie Ciebie interesuja - kazda siec ma pare fajnych knyfow (jak podwojne drugie doladowania, 10% gratis do kazdego doladowania, minuty za polaczenia przychodzace, biling szczegolowy online, zarzadzanie kontem online - to przyklady z ery, w mbanku to darmowe minuty za placenie karta, darmowe megabajty co miesiac) o ktorych ciezko sie doczytac na ich stronach
i kazda ma pare takich, ktore ja moga dla kogos zdyskwalifikowac (np roaming w plusie - dla osoby, ktora nie opuszcza kraju to bez znaczenia) a ktorymi w ogole sie nie chwala
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2009, 16:59   #70
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Zależy też gdzie kumpel ma telefon.

Na przykład jeżeli ma w play, to naturalnym wyborem jest play fresh. Wtedy z pakietem rozmawiasz za 5gr/min (pakiet 5zł niestety ważny 30 dni). Do innych sieci jest 29gr.
Dobrą ofertę ma też Heyah (tani internet, 29gr, sms do heyah (TYLKO!) za darmo).
Można przyjrzeć się 36,6 (jak masz kilku kumpli w plusie).

Generalnie musisz wybrać oferte dla siebie, przejrzyj wszystkie. Play mocno namieszał i wszyscy poza TakTakiem wprowadzili już nowe oferty.
Pewnie i Era wreszcie coś wprowadzi.
Być może nawet przebije Play Fresh oby
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2009, 17:43   #71
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A o co biega z tym roamingiem w Plusie? Bo jakoś nie zauważyłem problemu... Co prawda tel. abonamentowy, ale jest i działa.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2009, 17:57   #72
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no wlasnie - abonamentowy
to zobacz jakie schody sa w prepaidzie, zeby polaczenie wykonac!
nie wspominajac o tym, ze domyslnie jest wylaczony, a wlaczyc mozna tylko z terytorium PL (no, ale to problem jednorazowy - za to jak sie zapomni, to naprawde duuuuzy problem)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2009, 18:07   #73
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Wiesz, to nawet nie o tego kumpla chodzi, bo gdybyśmy tak gadali częściej, to coś byśmy wymyślili (voip?). Ogólnie wiem, że ja płacę po 70 groszy, a wy mówicie o 30, jest różnica. Plus jednak doładowania jak już kupuję, to mniej więcej po cenie nominalnej (no, na Allegro jest kilka złotych taniej), więc tu też chyba przepłacam.

Pytań na razie nie zadam, bo mam właściwie jedno - gdzie jest najtaniej. A że najtaniej jest w zależności od potrzeb, to nie mam na razie o co pytać, bo ja generalnie teraz telefonu prawie nie używam. Interesuje mnie to bardziej na przyszłość, w co warto ewentualnie wchodzić.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2009, 18:11   #74
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W Playa Dzwoniąc z innej sieci do Playa płacisz (niezależnie od jakiś promocji) 79gr/min. Dzwoniąc z Playa do każdej innej sieci płacisz 29 gr/min. Sprawa prosta.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2009, 18:21   #75
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
To faktycznie jest prosta. Przeciw przemawia tylko internet, ale teraz i tak z niego nie korzystam. Zastanowię się w takim razie nad przeniesieniem. Te reklamy, które swego czasu leciały o darmowości przeniesienia numeru, są aktualne?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Poradnik dla hakiera (PFO fabrini) Patrixs Off topic 15 07.11.2023 20:04
Wybór aparatu, co kupić, osprzęt - filtry, obiektywy, itp Calme Fotografia 2839 29.01.2021 12:46
Teksty nauczycieli Tribunal Off topic 47 11.04.2004 22:39
535 śmiesznych tekstów mallow Humor 6 01.06.2003 16:49


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.