Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Telefony (Smartfony)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 18.09.2011, 12:54   #1
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Subiektywnie o HTC Sensation po 20 dniach użytkowania

Witam, niecały miesiąc temu przyszedł do mnie Sensation od HTC. Minęło już trochę czasu więc czas na malutką ocenę tego telefonu.


Jeszcze zanim go kupiłem zastanawiałem się nad Samsung Galaxy S II - SGS II. Telefon od samsunga może skusić wyświetlaczem w technologii SuperAMOLED+, czy bardzo malutkimi rozmiarami. Niestety osiągnięcie tak smukłego wyglądu okupione zostało rodzajem materiału z którego wykonany został SGSII.

Mając to na uwadze, zacząłem powolutku oddalać się od niego. Czytając kolejne opinie o SGSII i Sensation zdecydowałem się jednak na ten drugi.

Telefon zakupiłem w sieci Play - (przeniesienie numeru z T-Mobile).

Sensation mam z 24/04/2011 - taka data widnieje na tylnej klapce - wewnętrzna część.

HTC S przyszło w bardzo malutkim pudełku. Oprócz smartfonu był zestaw słuchawkowy, bateria oraz ładowarka dwuczęściowa (kabel microUSB -- USB, ładowarka z gniazdem USB), do tego dodajemy jeszcze różnego rodzaju książeczki do telefonu.

Zestaw słuchawkowy prezentuje się całkiem ciekawie. Kabelki są bardzo elastyczne, dźwięk też przyzwoitej jakości. Niestety są to słuchawki douszne a nie dokanałowe, więc musiałem zaopatrzyć się w dodatkowe. Kupiłem SoundMagic PL12, grają bardzo dobrze. niestety nie mam jak porównać ze słuchawkami za 200-300zł ponieważ takowych nie posiadam.

Ładowarka jest dwuczęściowa, dzięki czemu tym samym kabelkiem możemy podłączyć telefon do komputerka. Sama ładowarka jak i kabel sprawiają dobre wrażenie. Kabel jest "gumowany" i gruby więc nie ma prawa się przerwać ani zagiąć przy normalnym użytkowaniu. Wtyczka (ładowarka) jest malutka przez co nie zajmuje dużo przestrzeni.

Wraz z zestawem otrzymujemy oprogramowanie HTC Sync. Znajduje się ono na karcie telefonu - pozazdrościli płytki ;-)
Oprogramowanie służy to do synchronizacji telefonu z komputerem, oraz można go wykorzystać do udostępnienia internetu z komputera do telefonu. Korzystam z tego często ponieważ nie posiadam na dzień dzisiejszy routera. Takie udostępnienie jest szybkie i nie sprawia większych problemów.
Jedyny problem jaki zauważyłem to krzaczenie się owego udostępnienia jeżeli mamy w windowsie udostępnione połączenie. PO podpięciu innego komputera nie ma możliwości korzystania z niego na komputerze - FAIL.
Rozwiązanie to restart komputera, albo wyłączenie udostępnienia połączenia w windowsie.


Pudełko w jakim przywędrował do mnie telefon jest małe ale wykonane przyzwoicie. Trochę to dziwne bo telefon kosztował troszeczkę


Telefon. Został wykonany z bardzo wysokiej jakości materiałów. Na przodzie mamy wklęsłe szkło Gorilla Glass, po bokach oraz na tyle aluminium, natomiast na górze i na dole z tyłu znajduje się gumowany plastik. Jest on bardzo dobrej jakości dzięki czemu nie mamy żadnych rys.
Telefon leży świetnie w ręce choć na samym początku nie mogłem się przyzwyczaić do takiego olbrzyma

Na zdjęciach będzie porównanie Avili do Sensation. Przepaść!

Ok dwóch tygodni zajęło mi przyzwyczajenie się do Sensation. Teraz chwytam go pewnie i w 90% potrafię obsłużyć jedną ręką.


Smartfon posiada pod wyświetlaczem cztery dotykowe przyciski. Działają w porządku choć bywają momenty, że przez przypadek potrafię wcisnąć albo home (lewa krawędź), albo wyszukiwanie (prawa krawędź).


Szkło wykonane jest z Gotilla Glass i prezentuje się świetnie. Wyświetlacz jest dodatkowo wklęsły dzięki czemu pewniej telefon leży w ręce i trudno jest przez przypadek dotknąć dłonią wyświetlacz.
Telefon od początku noszę bez żadnych pokrowców w kieszeni i żadnych rys.
Ostatnio telefon wkładam wyświetlaczem do nogi dzięki czemu bardziej przylega, oraz łatwiej jest go wyciągnąć ***8211; kciukiem łapiemy za wyświetlacz. Takie noszenie ogranicza też prawdopodobieństwo uszkodzenia wyświetlacza gdybyśmy mieli kontakt z czymś ostrym.


Smartfon oprócz czterech dotykowych przycisków posiada dwa analogowe/fizyczne. Jeden umiejscowiony jest po lewej stronie i służy do zwiększania/zmniejszania dźwięku, natomiast drugi znajduje się po prawej stronie na górze i jest odpowiedzialny za odblokowanie telefonu.
Mamy jeszcze dwa gniazda. Jedno to microUSB ***8211; służy do ładowania oraz podpinania do komputera, natomiast mini jack jest do zestawu słuchawkowego.


Nad wyświetlaczem mamy długaśny głośniczek, który w środku po prawej stronie ma diodę. Po lewej stronie znajduje się czujnik czy dioda, natomiast po lewej kamerka chyba vga bez AF.


Z tyłu mamy kamerkę 8MPix z AF + dwie diody, oraz głośniczek.


Kamerka z przodu nie nadaje się raczej do poważnych zdjęć. Do video rozmów, czy trybu ulsterka wystarczy ***8211; szkoda, ze nie dali AF.


Tylnia kamerka ma może 8MPix ale gdyby ją porównać z cyfrówką 8MPix to jednak jakość zdjęcia będzie gorsza. No ale nie ma się czego spodziewać, matryca jest pewnie o wiele mniejsza niż w takiej cyfrówce za 500zł.


Telefon potrafi nagrywać materiał w rozdzielczości FullHD. Nie miałem okazji jej poważnie przetestować więc ciężko coś powiedzieć. Na cuda bym jednak nie liczył Pewnie taka sama jakość jak w przypadku aparatu.


To co odróżnia telefony HTC od innych jest nakładka ***8211; HTC Sens. Moim zdaniem jest to najciekawsza nakładka stockowa jaka może być na rynku. Efektowna, ładnie wyglądająca oraz dająca w miarę duże możliwości konfiguracyjne ***8211; choć znajdą się i te o większej ;-)
Niestety nie jest już tak dopracowana jak np. TouchViz od Szajsunga. Trochę szkoda bo za takie pieniądze oczekujemy czegoś na najwyższym poziomie.
Pomimo jednak tego smartfon działa bardzo szybko. Na starcie miałem Andka 2.3.3 oraz starszą wersję nakładki. Obecnie mam wszystko najnowsze ***8211; Android niestety tylko 2.3.4, jest już 2.3.6, w październiku będzie wersja 4 i HTC Sens 3.5, u siebie mam 3.0.


Telefon ma siedem wirtualnych pulpetów na którym możemy umieszczać aplikacje, skróty do funkcji w aplikacji, oraz widgety.
Widgety są bardzo praktyczne. U siebie mam np. widget z rozkładem jazdy (Transportoid ***8211; 10zł), widget z baterią ***8211; pokazywanie procentowe, widget pogodowy z zegarkiem czy choćby widget ze skrótami do wszystkich ważniejszych funkcji ***8211; Widgetsoid (rewelacyjny), ten stockowy od HTC jest zbyt prosty.




Zanim przejdę do opisywania poszczególnych funkcji chciałbym napisać o tym co mnie spotkało po podłączeniu telefonu. Otóż telefon zapytał się mnie czy coś takiego jak synchronizacja ma być włączona, oraz jakie aplikacje mają się synchronizować. Podobnie było z lokalizacją GPS.
Tryb danych GSM dodatkowo można włączyć/wyłączyć jednym przyciskiem dzięki czemu mamy kontrole nad tym w jaki sposób telefon łączy się z internetem.


Po uruchomieniu telefonu oraz przejściu przez wszystkie komunikaty musiałem zaimportować kontakty z poprzedniego telefonu. Wszystko zostało wykonane przez BT.


Dialer ***8211; aplikacja z kontaktami od HTC jest świetnie pomyślana. Chcąc np. wyszukać kontakt ***8222;Monika***8221; naciskamy cyferki pod którymi znajdują się litery. Jest to bardzo praktyczne gdy chcemy do kogoś zadzwonić a nie mamy tej osoby w szybkim wybieraniu.
Gdy już do kogoś zadzwonimy i telefon przyłozymy do głowy to czujnik zbliżeniowy to wykryje i zablokuje/wygasi wyświetlacz. Gdy telefon oddalimy to wyświetlacz zostanie włączony.


Kolejna przydatną funkcją jest wyciszenie dzwonka oraz jego wyłączenie. Zmniejszenie głośności następuje gdy potrząśniemy telefonem, natomiast wyłączenie wibracji oraz dźwięku gdy obrócimy ekran do dołu. Jeden szybki ruch i telefon ani nie wibruje, ani nie gra. Funkcja obecna pewnie w większości smartfonów.


Standardowa aplikacja do wiadomości SMS jest w porządku. Gdy wybierzemy napisz nową wiadomość to kursor od razu znajduje się w polu ***8222;Do:***8221;. Wystarczy wtedy zacząć wpisywać do kogo chcemy wysłać i pokaże się lista wyboru. Po wybraniu kontaktu kursor zostaje przeniesiony do pola gdzie wpisujemy tekst smsa. Brakowało mi takiej prostoty w poprzedniej słuchawce.
Aplikacja posiada też licznik sms. Klawiatura jest albo pozioma, albo pionowa w zależności w jaki sposób trzymamy telefon. Osobiście pisze mi się zdecydowanie szybciej na pionowej mimo że przyciski są o wiele mniejsze. Pewnie to złudzenie... ;-)


Standardowy program pocztowy jest prosty i funkcjonalny. Mam tutaj program Gmail, oraz Poczta.
Wysyłanie emaili jest równie proste i szybkie co smsów. Po włączeniu synchronizacji automatycznej informacji o nowych wiadomości mamy wprost na telefonie zaraz po otrzymaniu.


Standardowa przeglądarka internetowa jest prosta. Można powiedzieć nawet, że zbyt prosta więc po kilku dniach zacząłem szukać alternatywy. Obecnie intensywnie używam Dolphin Browser HD. Mimo że kilku krotnie wywaliła mi HTC Sense po wyjściu z niej to uważam, że to jedna z lepszych przeglądarek na andka. Boli mnie w niej to, że efekty w opcjach nie są tak płynne jak w innych programach. Kwestia dopracowania pewnie..
Dużą zaletą przeglądarki to jej konfigurowalność i obsługa takich rozszerzeń jak ReadItLaterList. Z poziomu przeglądarki mogę dodać stronę do listy na później, mogę wyświetlić listę stron z takiej listy.


W standardzie nie mamy menadżera plików. Zaopatrzyłem się w bodaj trzy. Prosty, bardziej rozbudowany oraz kombajnik który pozwala na połączenia np. przez ftp.
Prostego używam w normalnych czynnościach i sprawdza się znakomicie.


Kalendarz. Mając podpiętych kilka kont z kalendarzami można je wyświetlić w jednym widoku. Kalendarz prywatny, firmowy itd. Świetna sprawa.


Gdy na początku chciałem zobaczyć na co pozwala Android to sięprzeraziłem. Masa opcji. Bardzo wiele aspektów można skonfigurować według własnego widzimisię w telefonie bez roota. Gdy uzyskamy natomiast dostęp do niego to świat stoi przed nami otworem ;-)
Co prawda słuchawka z androidem nie zastąpi nam Notebooka czy Netbooka ale będzie jego przedłużeniem.




Widgety. W androidzie oprócz aplikacji możemy umieszczać tzw. widgety. Są one bardzo pomocne i często oszczędzają nam czasu, bo nie musimy wchodzić do konkretnej aplikacji ***8211; np. rozkład jazdy mpk/pkp, widget z procentowym naładowaniem baterii, kalendarz z najbliższymi zadaniami, ilość ściągniętych danych po GSM czy WiFi. Jak dla mnie widgety to obowiązkowy element smartfonu.


Nawigacja. Standardowo mamy zainstalowaną nawigację od Google. Niestety nie miałem okazji jej sprawdzić, bawiłem się tylko mapami Google (mają tryb offline).
Mapy Google wystarczą 90% osobom. Jeżeli ktoś natomiast potrzebuje czegoś więcej może sięgnąć po nawigację Sygic. Koszt ok 150zł ale dostajemy kawałek dobrego softu.




Podsumowanie.


Do plusów na pewno można zaliczyć świetną obudowę ***8211; nie tylko wytrzymała ale i świetnie wyglądająca, wklęsły wyświetlacz Gorilla Glass czy HTC Sens.
Jakość rozmów jest na bardzo wysokim poziomie.
Efekty wyciszania dźwięku, wyłączania go przez potrząśnięcie telefonu i jego odwrócenie.
Android na pokładzie.


Do minusów na pewno należy waga urządzenia. Przy upadku siła uderzenia jest na pewno większa niż w przypadku lżejszego telefonu przez co możemy mieć większe uszkodzenia. Choć z drugiej strony lepiej się go trzyma w ręce.
Niedopracowana nakładka od HTC.
Bateria. Przy intensywnym użytkowaniu nie starcza ona na długo...
Aparat mógłby robić lepszej jakości zdjęcia.
Dzięki temu, że mamy możliwość rozebrania telefonu na części bardziej zachodzi kurzem.
Przycisk głośności i blokady ekranu mógłby być bardziej wypuszczony na zewnątrz.
Odblokować telefon można wyciągając go z kieszeni..
Nie da się wyciągnąć karty sim bez wcześniejszego wyciągnięcia baterii.



Na koniec kilka zdjęć oraz lista aplikacji jakie mam na Sensation:


Lista aplikacji:
Andoku 2 Free (1.3.2)
Android Assistant (2.6)
Blip (2.0 Beta 13)
CurrentWidget (0.31)
GO KalendarzWidget (2.81)
Rozkład PKP (0.3r5)
SMS Scheduler (1.4)
Widgetsoid (3.2.4 )
androidVNC (0.5.0)
Angry Birds (1.3.0)
Angry Birds (1.6.0)
Angry Birds (1.6.3)
AntTek Explorer (1.1)
APG (1.0.8)
AppBrain App Market (7.1)
aTilt 3D Labyrinth Free (1.4.8)
AutomateIt Pro (2.19.3)
Barcode Scanner (3.6)
Bateria (2.50)
BombusMod (0.8)
ConnectBot (1.7.1)
Dokumenty (1.0.16)
Dolphin Browser HD (6.2.0)
DroidWall (1.5.2)
ES File Explorer (1.6.0.5)
Filmoid (2.2)
Gdzie jest moja paczka!? (1.2.1)
Google+ (1.0.6)
handyCalc (0.51)
HTC Sync (878)
imo (2.2.7)
K-9 Mail (3.802)
KeePassDroid (1.9.5)
Klepsydra (2.50)
Kreator brakującego miejsca (1.0.2117172954.102059)
Listonic (0.2.5.2)
Metal Detector (1.2-RELEASE)
Mobile Counter (1.8.1)
OI File Manager (1.1.6)
PetroKumpel (0.9)
Ping & DNS (1.7.7)
QR Droid (4.0.3)
Read it later (1.1)
Rocket Bunnies (1.1.0)
Rozkład PKP (0.9a beta)
Satellite AR (2.3)
ShareMyApps (3.1.2)
Signal Finder (2.4)
SkyCash (1.2.6)
Smart Measure (1.4.1)
Smooth Calendar (1.0.0.2)
Theft Aware Setup (2.0)
Transportoid (2.8.8)
TypoClock (0.51)
Unblock Me Free (1.0.3)
Wifi Analyzer (2.5.14)
Wifi Joiner (1.2.2)


Zdjęcia:
https://picasaweb.google.com/andrzej...eat=directlink
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 18.09.2011 o godz. 12:57
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.09.2011, 13:10   #2
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Zly dzial...?
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.09.2011, 13:41   #3
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
no zly

@andy

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1112

http://forum.android.com.pl/f321/
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

Ostatnio zmieniany przez demek : 18.09.2011 o godz. 13:56
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.09.2011, 21:05   #4
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Dzięki za ciekawy opis i w szczególności za listę aplikacji, których używasz W wolnej chwili wrzucę swoją listę i może ktoś znajdzie wśród nich coś ciekawego
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.09.2011, 21:38   #5
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Do opisu chciałbym jeszcze dorzucić dwie wady.
Przy intensywniejszym użytkowaniu telefon robi się ciepły, miałem już ok 50c...
Druga wada to zasięg WiFi. Nie jest to DeathGrip W bliskiej odległości od AP zakrycie całą dłonią telefonu od spodu nie powoduje spadku zasięgu do zera, natomiast jeżeli jesteśmy oddaleni od AP i zasięg jest ogólnie słaby to zakrycie powoduje spadek zasięgu do zera.
Za taką cenę zasięg nie powinien spadać w ogóle - tak wiem telefony nie mają super anten ale mimo to telefon kosztował kupę kasy więc powinien mieć wszystko na najwyższym poziomie ;-)

P.S. W związku z tym, że wgrałem sobie dzisiaj kilka ciekawych aplikacji podaję listę raz jeszcze:
Cytat:
Andoku 2 Free (1.3.2)
Android Assistant (2.6)
Androidify (1.11)
androidVNC (0.5.0)
Angry Birds (1.3.0)
Angry Birds (1.6.0)
Angry Birds (1.6.3)
AntTek Explorer (1.1)
APG (1.0.8)
AppBrain App Market (7.1)
ArchiDroid (1.1.1b)
aTilt 3D Labyrinth Free (1.4.8)
aTrackDog (3.19)
AutomateIt Pro (2.19.3)
Bankomaty (2.0.1)
Barcode Scanner (3.6)
Bateria (2.50)
Blip (2.0 Beta 13)
BombusMod (0.8)
Call Direction (1.1.1)
CamScanner (1.2.2.20110823)
ConnectBot (1.7.1)
CurrentWidget (0.31)
Dokumenty (1.0.16)
Dolphin Browser HD (6.2.0)
DroidWall (1.5.2)
ES File Explorer (1.6.0.5)
Filmoid (2.2)
Gdzie jest moja paczka!? (1.2.1)
GO KalendarzWidget (2.81)
GO SMS Language Polish (1.8)
GO SMS Pro (3.68)
Google+ (1.0.6)
handyCalc (0.51)
HTC Sync (878)
imo (2.2.7)
K-9 Mail (3.802)
KeePassDroid (1.9.5)
Klepsydra (2.50)
Kreator brakującego miejsca (1.0.2117172954.102059)
Listonic (0.2.5.2)
Magnify (2.2.4)
Metal Detector (1.2-RELEASE)
Mobile Counter (1.8.1)
OI File Manager (1.1.6)
PetroKumpel (0.9)
Ping & DNS (1.7.7)
QR Droid (4.0.3)
Read it later (1.1)
RealCalc (1.6.3)
Rocket Bunnies (1.1.0)
Rozkład PKP (0.3r5)
Rozkład PKP (0.9a beta)
Satellite AR (2.3)
ShareMyApps (3.1.2)
Signal Finder (2.4)
SkyCash (1.2.6)
Smart Measure (1.4.1)
Smooth Calendar (1.0.0.2)
SMS Scheduler (1.4)
Theft Aware Setup (2.0)
Transportoid (2.8.8)
TypoClock (0.51)
Tłumacz (2.1)
Unblock Me Free (1.0.3)
Widgetsoid (3.2.4 )
Wifi Analyzer (2.5.14)
Wifi Joiner (1.2.2)
Wygaś i zablokuj (1.9.10)
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
htc, htc sensation, recenzja, sensation, smartfon

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
IMPREZKA ON-LINE (tylko powyzej 18 lat) Remix Off topic 37390 02.12.2011 17:07
11 Wrzesnia WTC andy Off topic 51 22.11.2006 21:34
Funny fotos, kawaly... itp. - jeszcze sie tak nie usmialem :) Kasprzak Humor 4225 11.07.2005 12:59
Pranie #@$%*& ! mr_spock Off topic 55 06.09.2004 13:01
9 11 Air Off topic 18 06.07.2004 23:38


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.