Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Telefony (Smartfony)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 19.12.2022, 22:51   #16
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Wiecie co... ja już tak kombinuję by rodzicom nie dodawać kolejnych rachunków bo z Internetu to Oni w inny sposób nie korzystają niż to co czasem jakieś zdjęcie wnuków dostaną czy jakieś zapytanie również przez WhatsApp.
Ogólnie taki modem LTE był by spoko i zadałem pytanie do Plusa, gdzie mamy umowę na abonament, czy jest możliwość wydania duplikatu karty (tak jak to jest w ofercie T-mobile w usłudze TANDEM, gdzie jedna karta może służyć do rozmów, a druga jako łącze Internetowe w modemie).
Niestety taka opcja, to wyłącznie dla osób posiadających REGON, czego ja w obecnych czasach nawet nie planuję.
Gdyby to poszło po mojej myśli, to miał bym dobry układ. Bo rodzice mogli by wykorzystywać w pełni to, za co płacą w ramach abonamentu, a aktualnie, miesięcznie przepada jakieś 30GB transferu z tej karty i muszą mieć starą Nokię ze względu na antenę i zasięg.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.12.2022, 23:21   #17
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,686
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Problemem jestes ty i twoje komplikowanie zycia rodzicom posluchaj co ci piszemy i poczytaj od poczatku.


A jak cos to ja streszcze.


PREPAID INTERNET Z JAKIMS 1000GB PAKIETEM NA ROK

MODEM, WZMACNIACZ, ANTENA KIERUNKOWA.

TELEFON DO DZWONIENIA TYLKO
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.12.2022, 23:22   #18
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,764
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W pleju siostra takie coś ma, tzn ma trzy numery (akurat tyle mają w rodzinie) plus dodatkowy sim z modemem do internetu. Internet ma jakiś tam limit GB (nie wiem jak duży) wspólny dla wszystkich numerów. Koszt tego internetu jest jakiś śmiesznie symboliczny. Działa to jej lepiej jak z samego fona, wystarcza do czytania internetu i fejzbuka i jakieś tam byle co, ale ogólnie dupy nie urywa, nic grubszego nie zrobisz na słabym zasięgu i limicie.
Nie znam oferty plusa, ale oni wszyscy oferują mniej więcej to samo, co najwyżej za inne pieniądze. Kiedyś plej mógł jechać na nadajnikach m.in. plusa, ale ten roaming między nimi chyba się skończył.
Inni operatorzy mają u ciebie jeszcze gorszy zasięg? Nie namawiam ani nie reklamuję nikogo, wszystko trzeba dopytać i wybrać co ci pasuje. Dziś zmiana operatora trwa 24h z zachowaniem numeru, gdy nie wisisz na lojalce. Siostra ma jakiś 'pakiet rodzinny' albo jakoś podobnie się to zwie, nigdy nie wnikałem głębiej w szczegóły.

PS Chyba nie modem, a router dali jest do tego netu, bo w laptopie też na nim jedzie.
__________________
Pozdr./Grzeniu

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 19.12.2022 o godz. 23:27
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.12.2022, 13:39   #19
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez KaiQ Podgląd Wiadomości
Wiecie co... ja już tak kombinuję by rodzicom nie dodawać kolejnych rachunków bo z Internetu to Oni w inny sposób nie korzystają niż to co czasem jakieś zdjęcie wnuków dostaną czy jakieś zapytanie również przez WhatsApp.
Ogólnie taki modem LTE był by spoko i zadałem pytanie do Plusa, gdzie mamy umowę na abonament, czy jest możliwość wydania duplikatu karty (tak jak to jest w ofercie T-mobile w usłudze TANDEM, gdzie jedna karta może służyć do rozmów, a druga jako łącze Internetowe w modemie).
Niestety taka opcja, to wyłącznie dla osób posiadających REGON, czego ja w obecnych czasach nawet nie planuję.
Gdyby to poszło po mojej myśli, to miał bym dobry układ. Bo rodzice mogli by wykorzystywać w pełni to, za co płacą w ramach abonamentu, a aktualnie, miesięcznie przepada jakieś 30GB transferu z tej karty i muszą mieć starą Nokię ze względu na antenę i zasięg.
To olej w końcu tego PLUS... i zainteresuj się oferta FLEX rodzina

1. Przepisz numery na siebie - CESJA numeru
2. Przenieś do FLEX numery rodziców (muszą stać na ciebie)
3. Rodzicom wybierz plan bez neta, sobie z dużym pakietem (który docelowo podzielisz według uznania)
4. Sobie włącz usługę drugiej karty sim (np...tylko na Internet lub wersję z dzwonieniem wedle uznania), usługa całkowicie bezpłatna, i nie wymaga posiadania firmy...
5. Dla numerów rodziców włączysz pakiet cykliczny ze swojego głównego pakietu - skoro mało korzystają - to 2 czy 3 giga wystarczy z dużym zapasem.
6. Do tego dokupujesz router na kartę sim i tam wkładasz drugą kartę sim (patrz punkt 4).

Tym samym schodzisz grubo z kosztów (za dwa numery rodziców zapłacisz 15 zł za numer + koszt np. 30 zł za siebie), wszyscy mają neta tyle ile naprawdę potrzebują i wszyscy zadowoleni... i dodatkowo masz net w mieszkaniu...

Kwestię zasięgu załatwiasz router + antena dookólna albo panelowa LTE...

No prościej i taniej się nie da...
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 22.12.2022 o godz. 13:45
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.12.2022, 17:43   #20
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,686
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Ty zyjesz ! Ja do ciebie pisalem na skypie i cisza, zyje on ci zyje
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2022, 09:00   #21
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Ty zyjesz ! Ja do ciebie pisalem na skypie i cisza, zyje on ci zyje
A widzisz, ja Skype nie używam od dawna - nawet nie pamiętam, kiedy go włączałem ostatnio
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
androidzie, antenowym, gniazdem, telefon

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.