Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Telefony (Smartfony)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 31.07.2004, 12:29   #31
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Coś mi się wydaję, że za 3 miesiące (wtedy kończy mi sie umowa) przechodzę spowrotem na Tak-Tak
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.07.2004, 12:45   #32
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
epol - na pewno, nawet jak w salonie sie spytaszto potwierdza... coz w koncu to telepsy ale fakt faktem oferte maja nienajgorsza (od jakieos czasu)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2004, 13:46   #33
luminat
Gość
 
Data rejestracji: 12.12.2002
Posty: 437
luminat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez bgn
Cytat:
Napisany przez nimal
pppnet - pop ma tylko jedna wade: jezeli nie wykorzystasz calosci sianka (norma w moim przypadku bo nie lubie "jechac na rezerwie" ) i zapomnisz naladowac przed koncem waznosci rozmow wychodzacych (kolejna norma) to tracisz to co jest na koncie
to chyba u wszystkich operatorow tak jest - a napewno w hujahu
Na pewno Heyah tak nie jest, bo ja zasilałem konto po utracie ważności na połączenie wychodzące i kwota która była koncie została dodana do kwoty która zasilałem. A co najdziwniejsze to po terminie ważności konta na poł. wych. mogłem sprawdzić zapomocą kodu *108# ile mam kasy i do kiedy mam ważność na poł. przych.
luminat jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2004, 16:02   #34
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez luminat
Na pewno Heyah tak nie jest, bo ja zasilałem konto po utracie ważności na połączenie wychodzące i kwota która była koncie została dodana do kwoty która zasilałem. A co najdziwniejsze to po terminie ważności konta na poł. wych. mogłem sprawdzić zapomocą kodu *108# ile mam kasy i do kiedy mam ważność na poł. przych.
************************
to mnie ucieszyłeś - bo fakt, że do końca nie mogłem pojąć ich regulaminu - a aktualnie w hujahu jestem
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2004, 08:13   #35
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... no proszę, pojechałem na 2 tygodnie do głuszy, wracam do "cywilizacji", a tu mi taryfy w dół poleciały w hujaczku , dzięki bgn za namówienie do czerwonej łapy.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2004, 14:11   #36
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa
... no proszę, pojechałem na 2 tygodnie do głuszy, wracam do "cywilizacji", a tu mi taryfy w dół poleciały w hujaczku , dzięki bgn za namówienie do czerwonej łapy.
************************
teraz sam nie wiem czy dobrze zrobilem.Twoj poprzedni operator tez obnizyl,
ja poki co w jestem w Hujachy, ale jak pop prowadzi to co zamierze, tj. mozliwosc polaczen wychodzacych w czasie wazności numeru - to nie wykluczone, ze znowu simkarte przeloze. Zreszta to nie tylko ode mnie zalezy - narazie wiekszosc rozmow mam do hejacha - a tu te 60gr/min jest bezkonkurencyjne.
PS i straciles mosliwosc rozebrania pielegniarki ^_^
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2004, 14:25   #37
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
bgn a wiadomo cos z tym popem ?? czy tego 15 sierpnia bedzie cosnowego ??
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2004, 16:45   #38
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
@nimal - To kiedys jak miałem POPa (jakieś 2,5 roku temu ) to ta kasa nie przepadała.

A ten POP będzie gdy uruchomią GPRS (Pisałem to tutaj już?)
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2004, 17:00   #39
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
coz, teraz mowia (nie sprawdzalem bo popa nie mam, a jakbym mial to i tak bym pewnie staral sie nie sprawdac ) ze przepada
co do gprs - chyba mowiles fajna sprawa, tylko nie kazdy wykorzystuje, m.in. z powodu kosztow
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2004, 17:32   #40
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Chyba zadzwonie do BOKu (co mi tam, mam go bezplatnego) i się dowiem o tej kasie na POPie.

A GPRSa kożystałem siedząc godzinami na GG i płacąc grosze. Wtedy nie miałem stałego
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2004, 17:56   #41
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez epol
A czy na pewno ta kasa w POPie przepada? Znajomi mi nic o tym nie mówili.
W popie uzbierałem kiedyś 290 zł... a nawet mnie cwaniaczki nie poinformowali, że kończy się termin i trzeba doładować... no i niestety przepadło. Wyj****** popa i w ogóle na jakiś czas dałem sobie spokój z komórką z powodu braku normalnych ofert operatorów. Aż w końcu pojawił się Heyah - bardzo dobra oferta, w porównaniu do Ery Happy ustępuje jej tylko brakiem gprs i mms.
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2004, 09:29   #42
Mily_
Formatowiec...
 
Avatar użytkownika Mily_
 
Data rejestracji: 03.08.2003
Lokalizacja: PO
Posty: 1,878
Mily_ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ZiP
W popie uzbierałem kiedyś 290 zł... a nawet mnie cwaniaczki nie poinformowali, że kończy się termin i trzeba doładować... no i niestety przepadło. Wyj****** popa i w ogóle na jakiś czas dałem sobie spokój z komórką z powodu braku normalnych ofert operatorów. Aż w końcu pojawił się Heyah - bardzo dobra oferta, w porównaniu do Ery Happy ustępuje jej tylko brakiem gprs i mms.
Najlepszy na to sposób. Zapisać sobie w telefonie jako przpomnienie o kończącej się ważności kąta. Np. ważność masz do 14 lutego to przytpomnienie zapisujesz np 10 lutego i masz 4 dni czasu na doładowanie.
__________________
"Usuń ze swojego słownika słowo problem
i zastąp słowem wyzwanie.
życie stanie się nagle
bardziej podniecające i interesujące"
Donna Watsonon
Mily_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2004, 10:46   #43
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Albo możesz sprobowac złożyć reklamacje. Jeśli jesteś zarejestrowany w ich bazie to raczej Ci to się uda.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2004, 12:11   #44
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Już widać kolejne efekty:

__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2004, 14:47   #45
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A wiadomo cos z tym popem. Bedzie ta obnizka 15 sierpnia ?
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.