Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Telefony (Smartfony)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 3, średnio 4.33. Tryby wyświetlania
Stary 27.07.2011, 12:52   #3376
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Zalanych nie kupuję, zdzierca!
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.07.2011, 12:58   #3377
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Czyli ja tez moge glosno mowic ze nie lubie Hongkong-Taiwan-China i uwazam je za gowniane z racji zalosnej estetyki, powolnego dzialania, beznadziejnej plynnosci i utrudnionej synchronizacji z komputerem?

Milo :-)!

Wiadomość wysłana z ***63743; iPhone 4 przy użyciu Tapatalk
ale htc jest produkowane na taiwanie...nie w chinach....a iphone gdzie? a tak w chinach

za to izlom jest piekny,ociosany od siekierki

a jesli ktos jest polglowkiem to coz, nie moja wina i nie moj problem, ze czegos zrobic nie umie
;-)
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2011, 13:02   #3378
maskotka
Banned
 
Data rejestracji: 15.06.2011
Posty: 55
maskotka zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Banan, nie pisałeś głąbie że nie może być zalany!

Made in Finlandia tak poza tym. Kup se Made in China z telewizorkiem.

demek, chinski rasisto, Tajwańczycy twierdzą że są Chinami
maskotka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2011, 13:05   #3379
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
cos ci sie pomylilo

to chiny tweirdza, ze taiwan jest ich
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2011, 13:06   #3380
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Dobra dodatkowe wymagania:
niezalany, nieoblany, niezmiażdżony, nie niesprawny, niespalony, niebity, niemaczany w mocnych kwasach/zasadach, niemrożony, niesmażony, niepieczony... nie wiem co tam jeszcze w amerykańskich instrukcjach wpisują :S
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2011, 13:07   #3381
maskotka
Banned
 
Data rejestracji: 15.06.2011
Posty: 55
maskotka zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nic mi się nie pomyliło.
Chiny Ludowe twierdzą, że Tajwan jest ich, tak jak mówisz - a Tajwańczycy twierdzą, że Tajwan to właściwe Chiny.

Nieporozumienia wynikają z miękkiej dyplomacji Zachodu, która od dziesięcioleci nie chce drażnić Smoka.

//edit
Banan, paserze, chcesz kupić kradziony telefon?! Zgłaszam!
maskotka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2011, 13:11   #3382
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
No tak... wydało się. Aj Ubchman... loffciam Cię.
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2011, 13:57   #3383
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Wymienili mi na nówkę sztukę z wystawy ... nie śmigana ... ciekawe jak długo bezawaryjnej pracy wytrzyma

Mogłem jeszcze wnioskować o zmniejszenie ceny ... ale całkiem mi to z głowy wypadło :/

A i maskotka jak tak bardzo zachwalasz ten paździerz srajfona to sobie go kup i już

Ja mówię srajfonowi kategoryczne NIE ! NA uczelni bluetooth to podstawa zdania egzaminu A nie mówiąc już o mms'ach

Tutaj w N8 na symbianie czuje się jak w domu ... wiem co i jak, po co, dlaczego
A o to w tym wszystkim chodzi żeby nie robić czegoś na siłę

EOT Każdy ma to co lubi, jeden woli córkę, a drugi teściową

__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r

Ostatnio zmieniany przez Oktawian89 : 27.07.2011 o godz. 14:47
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2011, 14:49   #3384
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Oktawian89 Podgląd Wiadomości
U mnie telefon to narzędzie pracy. I nie mogę sobie pozwolić choć by na to, że nie mogę się srajfonem połączyć z telefonem innej marki .. przez bluetooth no sorry

Będę chciał wymiany telefonu na nowy na podstawie niezgodności towaru z umową w sklepie ...

Kupiony na osobę fizyczną mam prawdo do 6 miesięcy żądać wymiany na nowy a nie później niż do 2 miesięcy od wykrycia usterki ..
Żądanie wymiany na nowy nie jest zależne od terminu 6 miesięcznego. Jeżeli już to masz 2 lata na reklamowanie z tytułu niezgodności przedmiotu w umową.

Tylko jeśli odbierałeś osobiście to uważaj i może lepiej nie mów, że dostałeś już niesprawny (lepiej, że się zepsuł). Bo według różnych opinii masz nie tylko prawo, ale i obowiązek sprawdzić poprawność działania przedmiotu przed jego zakupem.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2011, 15:00   #3385
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Telefonem się bawiłem, ale bez karty sim, a dopiero po włożeniu jej tel się resetował ...

Ważne, że mam nowy...
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2011, 15:27   #3386
maskotka
Banned
 
Data rejestracji: 15.06.2011
Posty: 55
maskotka zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A gdybyś kupił chińskiego ajfona, to byś miał teraz trzy: jeden popsuty i dwa nowe.
maskotka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2011, 16:03   #3387
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Tak dwa nowe też popsute co daje nam wynik 3 popsutych srajfonów

Skończmy może tę bezsensowną dyskusję ... bo do niczego konstruktywnego ona nie prowadzi.
Kto co chce to ma i tyle

Jeden ma srajfona, drugi gówniaste N8 a jeszcze inny tel. stacjonarny.

EOT
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2011, 16:55   #3388
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez maskotka Podgląd Wiadomości
A gdybyś kupił chińskiego ajfona, to byś miał teraz trzy: jeden popsuty i dwa nowe.
Nie gryź, ja pisałem wtedy o elektronice za 7 dolców

---

Fakt, miałby tyle części zamiennych !!
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2011, 19:06   #3389
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A ja se wziąłem LG za stówy 3, ma ekran przyciskowy (najczęściej działa precyzyjnie, a czasem jak zaśpi, to jak PKP ) i ogromny zegarek w trybie zablokowanym, nawet Rycho zobaczy która godzina. Świetnie odbija się od betonu, na razie po kilku testach nie ucierpiał, naklejoną ma od nowości folię na ekranik, wygodnie nosi się go w kieszeni, a co najważniejsze, nie traci zasięgu, słychać głośno i wyraźnie, w trybie głośnym też.
To taki "smartfon" na ruski rynek.
Jednym słowem stary ed cieszy się z telefonu dla małolatów.

LG T500

A wy tu o jakieś srajfony za dwa koła się pozabijacie.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2011, 20:49   #3390
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
ale dawać prawie 2 tysiące za telefon??

jaki to ma sens.. Przecież za tyle można mieć przyzwoitego notebooka, lub - o zgrozo - tablet!
Wszystko zależy od potrzeb. Dla mnie smartfony klasy Szajsung SGS2 czy HTC Sensation powinny kosztować MAX 1.5k

Fakt obecnie za 2 klocki można mieć np. netbooka. Jest tylko jeden problem, netbooka nie schowam do kieszeni w spodniach.
Dla mnie i pewnie dla większości osób, która rozważa kupno smarta jest to że on jest przedłużeniem stacjonarnego czy mobilnego sprzętu.
Cytat:
Napisany przez Pali
Wszystkie inne niż iPhone. Osoby od ulicznego grajka do biznesmena.
Ale o jakiej grupie osób mówimy? 1000-10.000 osób?

Cytat:
Nic nie trzeba zmieniać, bo w OS wszystko jest genialne poustawiane przez speców od ergonomii.
A bazę software ma największą i najlepszą na świecie.
Swój program też możesz napisać. Wsparcie lepsze niż na Androida.
Nie jest genialne. Może iOS jest prosty ale nic poza tym. Osobiście potrzebuje telefonu na którym mogę zainstalować aplikację bezpośrednio ze sklepu jak i z dysku, potrzebuję telefonu na który wrzucę swoją napisaną aplikację(Java sux ale w końcu trzeba się będzie bliżej zapoznać) bez potrzeby zakupu sdk od Apple'a. Potrzebuję co najważniejsze otwartej platformy.
Dla mnie konkurencja miażdży iPhona pod względem funkcjonalności oraz wykonania zewnętrznego.

Cytat:
...a za 200 PLN wiecej mialbys nowego iPhone 4 :-)!
Ale iP4 jest telefonem rocznym. Za 2-3 miesiące wychodzi piątka. Za ok 10 do 12 miesięcy skończy się wsparcie dla czwórki...
Cytat:
Napisany przez Pali
Czyli chodzi o cenę iPhone Na to rady nie ma, albo kogoś stać albo nie stać i musi kupić nieudolne kopie.
Jestem w stanie zapłacić kupę kasy jeżeli produkt jest tego wart. W przypadku Apple to nie jest warte..

Co do Nokii to ona się już kończy. Już nawet na marce nie jedzie.. Jeżeli WP7 jej nie postawi na nogi to nie wróżę przyszłości.

Cytat:
Napisany przez Oktawian89
Nokia to nokia tym bardziej, że kupiłem ją ze względu właśnie na moją 5800 z której jest prze zadowolony ..
To tylko mit. Może kiedyś Nokia robiła dobre telefony ale od bardzo dawna nie ma nic ciekawego. Jedzie na swojej opinii wypracowanej dawno temu.

Cytat:
Napisany przez Pali
Może i się nie łączy, mi to by zupełnie nie przeszkadzało.
Wszystko mogę mailem wysłać: szybciej, wygodniej.
oj zaczynasz używać argumentów M@Xa co mi się nie podoba..oj nie podoba. No ale do rzeczy. Wygodne jest przesłanie pliku przez BT - do tego ten protokół został stworzony (teraz chcą wdrożyć WiFi Direct).
Wysyłanie tego w inny sposób nie jest ani wygodne ani szybsze. To, że tego telefony Apple'a nie obsługują w takim stopniu jakim powinny jest tylko i wyłącznie jego wadą.

Cytat:
Napisany przez Pali
E tam bluetufy, MMS i inne nieużyteczne pierdoły.
Bezużyteczne? Ile to razy wysyłalem zdjęcie czegoś np. ze sklepu do innej osoby właśnie via MMS. Sorki ale nie wszyscy mają smartfony i skonfigurowane w nich konta pocztowe.

Cytat:
Napisany przez Pali
iPhone ma działające połączenie internetowe, mail, przeglądarkę, market z aplikacjami, wsparcie dla devów itd itp - czyli to, czego nikt inny nie ma
Konkurencja ma to samo, często nawet w lepszej formie.

Cytat:
Napisany przez Pali
Chcecie wszystkomający to kupcie sobie chińskiego klona ajfona z telewizorem (miałem takiego)
Dla mnie taki wszystko mający to HTC Sensation.

Cytat:
Napisany przez M@X
Czyli ja tez moge glosno mowic ze nie lubie Hongkong-Taiwan-China i uwazam je za gowniane z racji zalosnej estetyki, powolnego dzialania, beznadziejnej plynnosci i utrudnionej synchronizacji z komputerem?
Padłem. Estetyka SGS2 i Sensation MOIM zdaniem stoi na wyższym poziomie niż w iP. Dalej, płynność i szybkość jest ta sama przy większych możliwościach (efekty HTC Sens powalają )
Dla mnie iP ma utrudnioną synchronizację. Jeden słuszny program...
W przypadku Androida mogę to zrobić na tak wiele sposobów...

Co do produkcji to twój iP jest na tych samych, często nawet tańszych podzespołach niż konkurencja. Większość made by Samsung, LG...
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
mobile


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.