Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Telefony (Smartfony)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 3, średnio 4.33. Tryby wyświetlania
Stary 02.11.2016, 19:24   #5131
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,764
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To już ci Eclipse wali błędy?
No no...
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.11.2016, 21:02   #5132
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
...i nie dostaniesz aktualizacji, co Google oficjalnie potwierdzilo ubijajac serię Nexus ;-). To jest największa kpina IMO. Ale... niech się sprawuje ;-).

Mnie Xiaomi zaimponował - elegancko współpracuje z modułem OBD2 o nazwie ELM327, czyli najtańszym chińskim klonem i z jego pomoca... kasuje błędy w Eclipse'ie. Inne teleofny z Androidem nie dawały rady i ludzie na forach pisali, że trzeba będzie kupić box'a, a tu miła niespodzianka!
Ja mam bezprzewodowego iCAR i jakoś ładnie z androidem działa
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2016, 21:12   #5133
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
To już ci Eclipse wali błędy?
No no...
"Service Engine Soon", które nie jest tym samym co "Check engine" i jego jedyną funkcją jest świecenie się, jeżeli co 30 tysiecy mil nie podjedziesz na przeglad do Mitsubishi trzeba skasować z definicji .
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2016, 21:03   #5134
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>


-screenshot_20161107_210118.png
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2016, 22:25   #5135
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@Andy

To zestawienie, to na ładowaniu zwykłym czy też uwzględnia fast charge - który jest w S7
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.11.2016, 20:36   #5136
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Zapewne FC. Tylko czy to ważne? Dla mnie nie. Dla mnie istotne jest to że godzinę i dziesięć minut można zatankować najlepszego smyrofonka od 0..100%!
A Apple? 3h...
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.11.2016, 19:01   #5137
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mój Xiaomi ładuje się w godzinę i dziesięć minut mniej więcej do 50%. Cóż z tego, skoro naładowany do tylu spokojnie wytrzyma więcej niż dobę i to przy wciąż włączonymi WiFi, lokalizacją itp. (to pierwszy fon, w którym nie włączam tych modułów w miarę potrzeby, a utrzymuję non-stop)
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.11.2016, 21:19   #5138
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Wszystko zależy co masz w urządzeniu. GPS jest jakby nieaktywny dopóki coś z niego nie skorzysta, WiFi jest w stanie spoczynku dopóki nic nie przesyła przez moduł danych itd.

Jeżeli jakiś smyrofon ma tonę syfu od producenta to nic dziwnego, że trzyma mniej, bo wszystko zależy od tego co jest uruchomione i jak działa.

Szybkie ładowanie jest istotne jak potrzebujesz szybko mieć urządzenie gotowe do pracy na resztę dnia - np. musisz wyjść z biura itpe.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.11.2016, 22:20   #5139
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
No i jak tam "Panowie" super okazja?
https://zaufanatrzeciastrona.pl/post...aktow-do-chin/
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2016, 09:02   #5140
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,620
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
trzeba mieć MIUI polska i spać spokojnie
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2016, 09:03   #5141
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cóż - doskonale, w Xiaomi tej aplikacji nie ma

Problem polega na tym, że "stare" marki (nie napiszę "zachodnie", bo przecież Sony jest japońskie, Samsung koreański itd.) są równie często przyłapywane na podobnych praktykach, jak powiedzmy Huawei i podobni producenci. To po pierwsze.

Po drugie, zapewniam Cię, że chciałbym kupować polską elektronikę. Projektowaną w Polsce i składaną w Polsce z polskich części. Jak prześledzisz uważnie przemysł polski choćby w dzwudziestoleciu międzywojennym to okaże się jasne, że był on w stanie być nowoczesny i innowacyjny na skalę światową. Tylko dla przykładu - dziś nowinką są bodajże holenderskie plany zgazowywania węgla w złożu - bez konieczności kopania, wysyłania górników, z wydobyciem produktu przemiany - praktycznie czystego LPG. My chcieliśmy to robić i mieliśmy pierwsze przymiarki w latach 20. ubiegłego wieku.

Niestety - co wiemy wszyscy - dziś polskich produktów po prostu nie uświadczysz. Jeśli nawet niby "polskie" (myPhone, Romet) - to albo polskie ale składane na chińskich podzespołach, albo wręcz chińskie, składane w Polsce.

Kilka dni temu wymieniłem stycznik Siemensa do silników do 11 kW, który popracował dwa lata w średnio ciężkich warunkach. Przy okazji pogadałem ze znajomym właścicielem garbarni, który ma u siebie środowisko znacznie bardziej agresywne, o trwałości urządzeń. Powiedział - akurat odnośnie styczników - bardzo prosto - że ma u siebie pracujące egzemplarze z lat 80-tych, które już się czasem psują i w razie awarii on je próbuje rozebrać i naprawić. Jeśli się nie da, to jest bardzo smutny, bo wie, że musi kupić nówkę sztukę ze sklepu, którą już od tej pory trzeba będzie wymieniać co dwa lata; tyle wytrzyma, a naprawić się nie da.

Jeśli ktoś nie godzi się z tym stanem rzeczy, to trudno - nie można kupić za żadne pieniądze modeli o zwiększonej trwałości. Jest co jest, koniec, kropka.

A kupcie polski stycznik. Polski moduł wejść analogowych. Falownik. O sterowniku PLC nie wspomnę. Słyszy się tylko w kółko, jak to "polscy studenci napisali najlepszy program do automatycznej łapki na muchy na świecie", albo "skonstruowali najlepszą rękę do drapania się w głowę przy myśleniu jak tu przeżyć do pierwszego". I co z tego wynika? Niestety nic.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2016, 00:01   #5142
Dipartle
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika Dipartle
 
Data rejestracji: 01.11.2015
Posty: 8
Dipartle zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
podpisuję się obiema rękami pod tą wypowiedzią
Dipartle jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2016, 00:52   #5143
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
No i jak tam "Panowie" super okazja?
https://zaufanatrzeciastrona.pl/post...aktow-do-chin/
Stare.... trąbią o tym od kilku dni
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2016, 17:35   #5144
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Jestem od samego początku związany z iPhone'ami (od wersji pierwszej, która teraz nazywana jest 2G), miałem potem 3G, 4, 5, obecnie 6. W międzyczasie zdarzało mi się posiadać kilka różnych słuchawek ze średniej półki z Androidem na stałe oraz miałem do czynienia z flagowcami typu Note 4, bo miał ktoś z domu itp.
Od zawsze twierdziłem, że w iPhonie zrobię to samo, ale szybciej i płynniej - po prostu nie uważałem, że iPhone jest "lepszy, bo tak, a Ciebie gnoju nie stać i japa", wręcz przeciwnie - dostrzegałem jakieś braki typu np. na chwilę obecną brak indukcyjnego ładowania czy średnia decyzja o pozbyciu się wejścia jack, brak szybkiego ładowania itp. Ale przekonywał mnie OS, szybkość działania i stabilność właśnie. Co miałem telefon (czy to z cyanogen modem czy stockowym ROMem) z Androidem zawsze jakaś aplikacja musiała zakończyć działanie, menu przylagować albo opcja, która mnie interesowała była ukryta w piątym podmenu innego menu...
I teraz najważniejsze - muszę szczerze przyznać, że powoli od generacji telefonów z bieżącego roku różnica w działaniu systemów zaczyna się zacierać, mam tu na myśli flagowe telefony Samsunga (Note 7, SGS 7 Edge) czy choćby rosnące w siłę Xiaomi ze swoimi mi5/s. Do tego stopnia zacząłem doceniać ewolucję Androida, że narzeczonej wymieniłem swojego iP5 na Mi5 i ona również twierdzi, że nie ma już większej różnicy (oczywiście kilka kłujących mnie drobnostek już znalazłem i to w podstawowych kwestiach).
Kolejną - po zacieraniu się różnić w działaniu systemów - bolączka Apple'a jest brak ewolucji designu. Mieli rewolucyjne pomysły, ale chyba po odejściu Steve'a zaczęli się gubić i nie zdziwię się, jeżeli za rok/dwa/trzy dojdzie do tego, że jakaś chińska marka przejmie pałeczkę i to ona będzie wyznaczała trendy (vide Mi Mix od Xiaomi).
Jeżeli dalej tak pójdzie to porzucę pomysł wymiany swojego iPhone'a na 7/7 Plus na rzecz flagowego urządzenia, które ukaże się w przyszłym roku i wiem, że zmiana nie będzie mnie bolała w żaden sposób, niestety.
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2016, 20:46   #5145
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
I tego mi właśnie brakuje w większości użytkowników iPhone'ów - obiektywnego i rzeczowego podejścia!

Jeśli czytam taki post, to wiem, że kiedy będę wybierał nowy telefon to spokojnie mogę zwrócić się do Ciebie pytając: "a tego nowego iPhone'a brać pod uwagę?"

W życiu popełniałem już błędy w kwestii wyboru telefonu, kiedy mówiłem po prostu, że mogłem za te same pieniądze kupić lepszy model. Ale usłyszeć od użytkownika produktów Apple, że ich produkt ma jakiekolwiek wady - to rzadkość. Jak ma coś więcej niż konkurencja, to najprawdopodobniej usłyszymy komentarz "no przecież bez tego się nie da żyć". A jak dla odmiany nie ma jakiejś podstawowej funkcji to zaraz okaże się, że minimalizm to podstawa wszechświata.

Na szczęście znam kilka osób traktujących swoje iPhone'y jak każde inne urządzenie. I każda pochwała z ust takiej osoby brzmi znacznie bardziej wiarygodnie, bo wiem że gdyby chwalona cecha nie działała właściwie, to żadna pochwała by nie padła...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
mobile

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.