Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Telefony (Smartfony) (https://forum.cdrinfo.pl/f122/)
-   -   Wybór telefonu komórkowego, proszę o pomoc (https://forum.cdrinfo.pl/f122/wybor-telefonu-komorkowego-prosze-o-pomoc-57496/)

polakT 11.10.2005 14:24

z klapka nec e616v :) koniecznie v- ma wtedy normalny aparat vga

Damianos L 11.10.2005 14:41

karte 64mb masz w standardzie w zestawie....

ciesz sie bo np. w k700 to nawet nie mozna rozbudowac pamieci...

polakT 11.10.2005 17:55

Cytat:

Napisany przez mallow
Kurde, ale ta motka e398 ma karty TransFlash... trudno ostpene i drogie... sam nie wiem :/ A nie ma zadnej innej alternatywy? bo motki z klapka i z antenka to porazka moim zdaniem...


czy ja wiem czy trudno dstepne na allegr za 128pln widzialem 256MB :) - kategorii mtorola e398 - sam taka mam i tez na allegr kupiłem karte i wszystko dziala - ale ja kupowalem za 70pln 128MB. Polecam tego Nec'a - dłuższy czas miałem z nim stycznosc i nie narzekam

CIAPEK 11.10.2005 18:37

powiem tak:
-jakaś Nokia :)
-SE K500/700i

epol 11.10.2005 19:06

Cytat:

Napisany przez CIAPEK
powiem tak:
-jakaś Nokia :)

Nie jakas, a 6230. Tylko, ze jest troszke drozsza. Nic innego z Nokii nieoplaca sie brac.

Moge zaoferowac nowke C75 jesli ktos chce :cool:

Eliasz 11.10.2005 20:13

No a na dodatek 6230 tanieje z dnia na dzien, bo teraz w promocjach jest 6230i.
Mialem okazje sie bawic 6230 i spodobal mi sie ten telefon, w pelni spelnia moje wymagania ;) gdybym mial fundusze to wlasnie ten telefonik bym zabral. No ale jak narazie musze dalej sie meczyc z moja Motka E365 (naszczescie ze zmodyfikowanym softem bo oryginalny byl :blee: )

mallow 11.10.2005 20:52

tomas a co lepsze jak juz masz ta motke... ? bo tez zastanawialem sie nad tym nekiem...?

oxygene 25.10.2005 21:34

Wiatm!

A mnie interesuje jakis telefonik ktory TRZYMA DŁUGO BATERIĘ!
Czy sa wogole takie? Mam K700i od tygodnia no i 1,5 dnia przy uzytkowaniu to max. Pomimo ze kupilem pojemniejsza baterie na allegro. (oszukana pojemnosc). Wiec moze SonyEricsson J300i? Strasznie mi sie podoba. Tylko nie wiem co z bateria. Aha nie interesuje mnie wogole aparat. Jedynie co to chcialbym radio. No ale przede wszystkim czas rozmow? Ile da sie wycisnac z nowoczesnych telefonow czas czuwania? A cena... nie wazne. A moze SE K750i?

polakT 26.10.2005 11:44

Cytat:

Napisany przez mallow
tomas a co lepsze jak juz masz ta motke... ? bo tez zastanawialem sie nad tym nekiem...?


to zalezy motka ma maly wyswietlacz - w stosunku do neca (oglenie jest spory) - nec przypomina bardziej mały komputer - prawde mowiac na dzis wzialbym motke bo mozna ustawic mp3 jako dzwonek - chyba tylko dlatego - funkcje maja porownywalne - nec jest wiekszy - jak jest złożony jest dosc gruby - ale ogolnie dobrze sie go obsługuje nie ma jakichs schizów - i chyba jest szybszy od motki - napewno filmiki dzialaja lepiej. Nie wiem tylko czy odtwaza zwykłe mp3. Nec napewno ma wma, mp4...

epol 26.10.2005 20:08

Cytat:

Napisany przez oxygene
Wiatm!

A mnie interesuje jakis telefonik ktory TRZYMA DŁUGO BATERIĘ!
Czy sa wogole takie? Mam K700i od tygodnia no i 1,5 dnia przy uzytkowaniu to max. Pomimo ze kupilem pojemniejsza baterie na allegro. (oszukana pojemnosc). Wiec moze SonyEricsson J300i? Strasznie mi sie podoba. Tylko nie wiem co z bateria. Aha nie interesuje mnie wogole aparat. Jedynie co to chcialbym radio. No ale przede wszystkim czas rozmow? Ile da sie wycisnac z nowoczesnych telefonow czas czuwania? A cena... nie wazne. A moze SE K750i?

Ja do "slabych" baterii sie przyzwyczailem. U mnie w porywach telefony trzymaja do 3 dni. Z fonow ktore dlugo trzymia to polecam 6310i, ale radia tam nie ma. Ewentualnie 6610/6610i/7250i.

Burak_PL 06.11.2005 22:28

Witam nie chcę zakładac nowego topicu więc pisze tutaj

Za półtorej miesiąca kończy mi sie umowa z IDEĄ i chce z nich zrezygnowac panie w punkcie powiedzialy mi ze mam napsaic pismo do centrali :) zy ktos ma wzór takiego druczka? Jak rezygnowałem z ery to kulturalnie dostałem i tylko wypełnić a tutaj nic :) z góry dzięki

Burak_PL 26.11.2005 17:05

jaki telefon
 
Witam!

No i wkońcu moge sobie telefon wymienic i szukam........

telefonu z :

+mp3
+aparatem
+radiem
+karta wymienna
+grami 3d

+ inne bajery co polecacie ?

Damianos L 26.11.2005 17:13

moze
Siemens SX1
Sony ericsson k700i
motorola e398 (bez radia ale za to dobre glosniki i duzo pamieci)

hmm, narazie tyle, moze cos jeszcze mi sie przypomni pozniej

Smartek 26.11.2005 17:15

Cytat:

Napisany przez Burak_PL
Witam!

No i wkońcu moge sobie telefon wymienic i szukam........

telefonu z :

+mp3
+aparatem
+radiem
+karta wymienna
+grami 3d

+ inne bajery co polecacie ?

siemens sx1 i bedziesz mial to co wymieniles + wiele wiecej..
pozdro ;)

polakT 26.11.2005 17:29

Cytat:

Napisany przez Smartek
siemens sx1 i bedziesz mial to co wymieniles + wiele wiecej..
pozdro ;)


rzeczywiscie ten siemens ma wszystko - u kumpla mial jak nie spadl na posadzke z biorka - nie wiem czemu ale nie zyje a w serwisie chca za naprawe 250pln. chyba mało kuloodpony byl (no to co 3310). Mam motke 398 nie raz spadala i oprocz jednego zadrapania na tym czyms srebrnym nie po tym sladu. Moze to jeden egzemplarz tego s***ensa ale nie jakos ogolnie nie mam zaufania do tej firmy po jakims st ??? - chyba tak (ten od samsunga) - co dziala 2-3mmiesiace. ale jak wiadomo kazdy ma jakies dobre i zle przejscia z roznymi firmami. I tak na koniec. Jak mialbym cos polecic to nie ma konkretow, jednak zastanawial bym sie nad modelami firm: motorola, nokia i Sony ericsson


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.