Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Telefony (Smartfony)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 3, średnio 4.33. Tryby wyświetlania
Stary 23.07.2006, 20:11   #211
Damianos L
Guru
 
Avatar użytkownika Damianos L
 
Data rejestracji: 23.08.2004
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1,199
Damianos L zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mikas
A mam jeszcze jedno pytanko czy ten telefon faktycznie można wziąć za 1 zł przy abonamencie 30 zł.

jest to raczej nie mozliwe bedzie przynajmniej ze 200zl kosztowal jak nie wiecej, 1zl to pewnie w najwiekszym abonamencie

sprawdz dokladnie na stronie ery.
__________________
www.klubpumy.pl
www.realmadryt.com
Damianos L jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.07.2006, 21:19   #212
REi
ClassicGOD
 
Avatar użytkownika REi
 
Data rejestracji: 24.02.2004
Lokalizacja: Tychy
Posty: 3,093
REi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Pewnie nie ale przyznam sie ze nie mam pojecia - zadzwon do ery i spytaj
__________________

God's Final Message to His Creation: "We apologise for the inconvenience"
REi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.07.2006, 23:04   #213
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !

Cytat:
Napisany przez epol
(...)
Wszyscy by chcieli telefon wart 1000zł dostać za złotówkę, umowę na rok, abonamet 25zł i 43200 minut miesięcznie Tak się nie da.


Nie "pije" do autora postu, ale tak ogólnie pisze.
Dobre, dobre
Oczywiście ja też nie mam nic do autora postu - tylko tak ogólnie

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2006, 15:47   #214
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
troche bawia mnie najnowsze telefony - maja aparaty ktorymi nie da sie robic zdjec, mp3 na ktore wchodzi kilka piosenek, pare funkcji z ktorych sie nie kozysta... i tak kazdy potem kupuje jeszcze i aparat i mp3 i kamere... wiec po co wydawac fure siana na telefon
sam mam kolejnego mitsubishi za psie pieniadze - jedyny bajer jaki chcialem i mam to mozliwosc nagrywania rozmow - bo od kiedy mialem to w ktoryms telefonie to stwierdzilem ze sie naprawde przydaje
i jak wyjmuje mitsubishi to nikt nie wie co to jest i czy kosztowalo 200pln czy moze 2000
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2006, 18:56   #215
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
sam mam kolejnego mitsubishi za psie pieniadze - jedyny bajer jaki chcialem i mam to mozliwosc nagrywania rozmow - bo od kiedy mialem to w ktoryms telefonie to stwierdzilem ze sie naprawde przydaje|
A czy wiesz, że aby nagrać rozmowę to druga osoba musi się zgodzić, musi wiedzieć, że jest nagrywana

Po wejściu tej ustawy w życie producenci telefonów nie pozwalali na używanie dyktafonu do nagrywana rozmów.



Mam pytanie - używa ktoś 6630 z kartą 2GB? Musze wiedzieć czy działa.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2006, 15:37   #216
Proton
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Proton
 
Data rejestracji: 18.06.2002
Lokalizacja: Houston
Posty: 585
Proton zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas
pytam, bo chodzi mi po głowie myśl, by używać go też jako pendrive o ile się oczywiście da...
Oczywiście, że da się tę Nokię używać jako Pendrive. Sam od bardzo niedawna jestem posiadaczem takiej Nokii, bo moja Motorola znienacka przestała działać To znaczy wciąż działa odtwarzacz filmów i MP3, ale jako telefon nie działa, więc marne to pocieszenie
Do Nokii kupiłem Bluetooth na USB, bo nie chciałem się bawić w kabelki i całkiem fajnie się komunikuje z PeCetem. Transfer przez bluetooth oscyluje wokół 50kB/s.
Natomiast zapytam, po co Ci nowa bateria do tej Nokii? Wydaje mi się, że ta fabrycznie dołączona w zupełności wystarcza... przy normalnym użytkowaniu wystarcza na 4 doby. Przynajmniej w moim przypadku. Dla mnie to i tak rewelka w porównaniu do poprzedniej Motki, którą trzeba było ładować góra co drugi dzień, tak żarła baterię
Proton jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2006, 23:11   #217
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Jako ze moj k750i poszed***322; sie @#$!!^ przez jednego *****a ... kt***243;ry ja utopi***322; ...
Orientuje sie ktos czy jest gdzies w necie cennik telefonow na przedlozenie umowy ? (chodzi mi o PLUS GSM)
troche szuka***322;em i nic konkretnego mi nie znalaz***322;o ...
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2006, 14:25   #218
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
czy warto Motorola ROKR E1 za 299pln w plusie (abonament 40pln), wola***322;bym k750i lub w810i ale to inna p***243;***322;ka cenowo-abonamentowa
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2006, 18:04   #219
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nie mieli tego fona na stanie, wi***281;c zosta***322;em przy starym abonamencie 50minut za 25pln
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2006, 20:36   #220
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Proton
Oczywiście, że da się tę Nokię używać jako Pendrive. Sam od bardzo niedawna jestem posiadaczem takiej Nokii, bo moja Motorola znienacka przestała działać To znaczy wciąż działa odtwarzacz filmów i MP3, ale jako telefon nie działa, więc marne to pocieszenie
Do Nokii kupiłem Bluetooth na USB, bo nie chciałem się bawić w kabelki i całkiem fajnie się komunikuje z PeCetem. Transfer przez bluetooth oscyluje wokół 50kB/s.
Natomiast zapytam, po co Ci nowa bateria do tej Nokii? Wydaje mi się, że ta fabrycznie dołączona w zupełności wystarcza... przy normalnym użytkowaniu wystarcza na 4 doby. Przynajmniej w moim przypadku. Dla mnie to i tak rewelka w porównaniu do poprzedniej Motki, którą trzeba było ładować góra co drugi dzień, tak żarła baterię
właśnie się przekonałem, że jest możliwość odpalenia go jako pendrive.
dzisiaj przyszła paczuszka z kartą mmc+ 1gb, więc mogę w sytuacjach awaryjnych używać go do przenoszenia danych.
co do baterii, chcę mieć awaryjną w sytuacji, gdy ta zakupiona z fonem się rozładuje.

swoją drogą, ta stronka jest niezła.
szkoda tylko, że są tam tak marne gierki.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2006, 20:52   #221
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a czy zeby uzywac 6230i jako pendriva trzeba cos instalowac? czy moze wystarczy tylko podlaczyc i juz gotowe (czyli tak jak zwykly pendrive)?
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2006, 20:55   #222
mallow
Koordynator
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika mallow
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Lokalizacja: Elblążak w Toruniu ;)
Posty: 2,789
mallow zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Panowie. Ktorko zwiezle i na temta. Telefon do 400 zl z karta pamieci i mp3? Jaki? Poluje 2 tygodnie na MPX200 na allegro ale cigle cos... :/
__________________
mallow jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2006, 21:20   #223
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Eliasz
a czy zeby uzywac 6230i jako pendriva trzeba cos instalowac? czy moze wystarczy tylko podlaczyc i juz gotowe (czyli tak jak zwykly pendrive)?
po podłączeniu telefonu sam pyta, w jakim trybie ma pracować.
jeśli wybierzesz tryb przechowywania danych, windows xp sam go wykryje a telefon będzie pracował jako pendrive...
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.07.2006, 15:24   #224
Proton
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Proton
 
Data rejestracji: 18.06.2002
Lokalizacja: Houston
Posty: 585
Proton zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mallow
Panowie. Ktorko zwiezle i na temta. Telefon do 400 zl z karta pamieci i mp3? Jaki? Poluje 2 tygodnie na MPX200 na allegro ale cigle cos... :/
Odpuść sobie MPx200. Miałem tę komórkę i to właśnie ona po roku i paru dniach zdechła Może miałem pecha, ale jakoś straciłem zaufanie.
Ogólnie jest to komórka kombajn, bo potrafi wszystko, poza robieniem zdjęć, ale ma jeden minus... jeśli się zdecydujesz na jej zakup, to będziesz ładował ją codziennie lub co dwa dni. Taki jej urok. Zresztą jak większości smrtphone'ów
Proton jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.07.2006, 16:21   #225
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Proton
[..]jeśli się zdecydujesz na jej zakup, to będziesz ładował ją codziennie lub co dwa dni. Taki jej urok. Zresztą jak większości smrtphone'ów
Na poczatku (przed zakupem) wydaje sie, ze to nie bedzie wiekszym problemem, jednak wiem po sobie (mojego sx'a musialem ladowac wlasnie co drugi dzien), ze jest to strasznie uciazliwe.

I jesli w tej motoroli bateria wlasnie tak trzyma - to calkowicie odradzam.
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
mobile

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.