Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Telefony (Smartfony)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 3, średnio 4.33. Tryby wyświetlania
Stary 09.04.2012, 19:32   #3961
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Dokładnie tak, przecież takie opcje będzie można wyłączyć - jak np. teraz synchronizację podogy w telefonie.
Wszyscy załapali... Naturalnie powyłączałbym te bzdury jak budzenie wedle uznania.
Telefon może to sobie mieć wyświetlone, i tak zerknę przed wyjściem z domu.
Albo po prostu się wtedy spóźniam jak normalny człowiek.
Słyszałeś kiedyś o cyklach snu ? Przez tą cholerę byłbym niewyspany.
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.04.2012, 20:26   #3962
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix
Albo po prostu się wtedy spóźniam jak normalny człowiek.
Słyszałeś kiedyś o cyklach snu ? Przez tą cholerę byłbym niewyspany.
Takie dodatki sprawiają, że się nie spóźnisz. Nie wiem jak ty, ale osobiście nie lubię się spóźniać, jeżeli miałbym wstać o te kilkadziesiąt minut wcześniej i się nie spóźnić to tak bym zrobił.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2012, 20:49   #3963
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Nie wiem jak ty, ale ja nie jestem chińczykiem z dalekiego wschodu aby programować się jak robot.
Na szczęście wszyscy mamy wybór (przynajmniej tak mi się jeszcze wydaje).
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2012, 05:54   #3964
Kogoro
Forumator
 
Data rejestracji: 24.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 772
Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Nie wiem jak ty, ale ja nie jestem chińczykiem z dalekiego wschodu aby programować się jak robot.
Na szczęście wszyscy mamy wybór (przynajmniej tak mi się jeszcze wydaje).
A tego to ja nie rozumiem?

Co ma taki budzik z tym wspólnego?

Przecież sam fakt wstawania o konkretnej porze można uznać za bycie zaprogramowanym robotem.
__________________
Pozdrawiam

Kogoro Akechi
Kogoro jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2012, 15:00   #3965
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kogoro Podgląd Wiadomości
Przecież sam fakt wstawania o konkretnej porze można uznać za bycie zaprogramowanym robotem.
O porze, którą ja ustalam, a nie tępy program.
Byłbyś rad być obudzonym o 3 rano, bo się coś softowi nagle bździągnęło,
albo złapał timeout, albo _tuwklejcosdziwnego_ ?
Poza tym rozmawiamy o filozoficznych głupotach ...
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2012, 16:30   #3966
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
takie funkcje mozna wylaczac
jak ktos woli pseudointeligentny budzik - jego sparawa
jak ktos woli zwykly - tez jego
wazne, ze ma wybor
gorzej, jak inteligentnej funkcji wylaczyc nie mozna
np piszczyka od pasow w samochodzie (w wiekszosci nowych) - a przeciez sa osoby, co w pasach jezdzic nie moga i nie musza - to tak na boku

imho fajny pomysl, ale na bank kilka lat bedzie musialo minac, zanim ta funkcja stanie sie przydatna
u nas o opoznieniu pociagu nawet na dworcu sie nie dowiesz nic sensownego, a co dopiero automagicznie przez net
choc nie watpie, ze w takiej japonii to moze nawet calkiem seksownie smigac
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2012, 21:56   #3967
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
takie funkcje mozna wylaczac
jak ktos woli pseudointeligentny budzik - jego sparawa
jak ktos woli zwykly - tez jego
wazne, ze ma wybor
gorzej, jak inteligentnej funkcji wylaczyc nie mozna
np piszczyka od pasow w samochodzie (w wiekszosci nowych) - a przeciez sa osoby, co w pasach jezdzic nie moga i nie musza - to tak na boku
No właśnie, kto nie chce to może wyłączyć.

U siebie w dialerze od HTC mam takie sprytne opcje jak: wyszukiwanie kontaktów po naciskaniu cyfer(sprawdza sobie nazwę po tym jakie cyfry wybraliśmy - do każdej cyfry jest przypisane przecież 3 litery w normalnym trybie klawiatury - cholernie wygodne jak chcemy do kogoś szybko zadzwonić. Gdy chcę połączyć się z domem (nazwa DOM), wpisuje "366". Zapomniałem co to szybkie wybieranie

Kolejną ciekawą funkcją jest rozpoznawanie czy mam telefon ręku czy nie. Jak ktoś dzwoni i telefon wyczuje raptowne poruszenie - wyciąganie z kieszeni to wycisza dzwonek, jak dla mnie genialne.

Inna ciekawa funkcja to automagiczne włączenie głośnika jak położymy telefon ekranem do dołu - mamy tryb głośnomówiący!

Wszystkie opcje można WYŁĄCZYĆ jak ktoś chce.


Chciałbym zobaczyć jeszcze opcję do wykrywania czy jestem zajęty: np. ktoś do mnie dzwoni, dialer sprawdza czy mam obecnie aktywne spotkanie w kalendarzu i status niedostępny, jeżeli mam to automagicznie odrzuca połączenie i wysyła smsa z treścią, że obecnie jestem niedostępny. Proszę zadzwonić za ____ - tutaj wstawia godzinę zakończenia spotkania. Oczywiście trzeba by to odpowiednio okodować aby nikt flooda nie zrobił
(Tak sobie myślę, że obecnie jest to do wykonania na androidzie przez taskera/AutomateIt, oczywiście nie tak idealnie ale zawsze )

Nawiązując do AutomateIt Pro to zrobiłem sobie kilka ciekawych reguł które uprzyjemniają mi życie, n. przychodzę do pracy i telefon przełącza się na wibrację, wychodzę z pracy telefon wraca do stanu normalnego.
Każdego dnia o 23 włącza mi się tryb offline - nie lubię jak mnie ktoś w nocy budzi-dodatkowo mam większe oszczędzanie energii, ok 1% na 7-8h mi ciągnie.
Przy podłączeniu ładowarki jasność ekranu mi skacze na 100%, tryb śpich automatycznie wyłącza tryb cichy po np. 2-3h godzinach snu, aktywuje się po włączeniu trybu cichego... Zastosowań jest masa

Cytat:
Napisany przez nimal
u nas o opoznieniu pociagu nawet na dworcu sie nie dowiesz nic sensownego, a co dopiero automagicznie przez net
choc nie watpie, ze w takiej japonii to moze nawet calkiem seksownie smigac
I tu się mylisz cukiereczku

Cytat:
iSMS jest systemem do przekazywania Pasażerom transportu publicznego komunikatów na temat bieżącej działalności Przewoźnika. Informacje są przekazywane w formie wiadomości SMS przez administratora systemu iSMS do wszystkich osób zainteresowanych bezpłatnym otrzymywaniem bieżących informacji dotyczących komunikacji kolejowej czy autobusowej.
isms.pl

Używam i działa to nawet dobrze - co opóźnienie na zdefiniowanej trasie to dostaję smsa z informacją za darmo!

Kolejna ciekawą funkcją jest zakup biletu PKP przez internet, tak drukujesz go na własnej drukarkce - koniec stania w kolejce, ustawiania sobie czasu aby po pracy kupić kolejny raz miesięczny. Siadasz w domu, 4-5 kliknięć i gotowe, bilet wędruje do drukarki.
Dodam, że można płacić kartą płatniczą dzięki czemu bank nie nalicza opłat za posiadanie karty (w mBanku 100zł). Oczywiście to się sprawdza jak kupujesz bilety miesięczne...
Strona do zakupu biletów to: www.biletyregionalne.pl, podobno jest też strona dla tych ichniejszych.
Teraz nawet jak mi zginie bilet to drukuję ponownie i mam z głowy.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 10.04.2012 o godz. 22:06
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2012, 06:00   #3968
Kogoro
Forumator
 
Data rejestracji: 24.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 772
Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
O porze, którą ja ustalam, a nie tępy program.
Byłbyś rad być obudzonym o 3 rano, bo się coś softowi nagle bździągnęło,
albo złapał timeout, albo _tuwklejcosdziwnego_ ?
Poza tym rozmawiamy o filozoficznych głupotach ...
To zupełnie nie tak. Nastawiasz minutnik na czas parzenia herbaty lub gotowania jajek, to nie on decyduje o tym twardości jajek, czy zaparzaniu herbaty. To Twoja decyzja.

Tak samo jest w przypadku takiego budzika.
1. Wyłączasz funkcję "inteligentnego" budzenia (IB)
2. IB działa dynamicznie - każde wykryte zwiększone (zmniejszone) natężenie ruchu to przyspieszenie lub opóźnienie budzenia
3. IB działa w zakresach - jeżeli budzik stwierdzi, że natężenie ruchu wydłuży czas dojazdu do pracy o 10 minut (ty tak ustawiłeś) to nie zmieni standardowej godziny budzenia, ale jeżeli będzie to 11 minuta - przyspiesza budzenie, itd.

Zapewne funkcja nr 2 nie byłaby zbyt popularna, ale wybór zaeży do użytkownika telefonu. Przypuszczam, że można zaproponować także inne warianty IB.

Nie podawaj jako argument zawodność oprogramowania, bo przecież dobrze wiemy, że wszystko bywa zawodne.

Nie wydaje mi się, żeby taki budzik decydował za Ciebie. To tylko pomoc i ułatwienie sobie życia.
__________________
Pozdrawiam

Kogoro Akechi

Ostatnio zmieniany przez Kogoro : 11.04.2012 o godz. 07:19
Kogoro jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2012, 06:37   #3969
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości

I tu się mylisz cukiereczku

isms.pl

Używam i działa to nawet dobrze - co opóźnienie na zdefiniowanej trasie to dostaję smsa z informacją za darmo!
NIE WIERZE
jak dziala to super ja pkp unikam jak ognia a jak jeszcze jezdzilem to rozklad jazdy byl chyba objety klauzura tajnosci panstwowej

a porpos kalendarza z opcja wyciszania fona jak jestes zajety - to mial juz Outlook Mobile dla WM smsa nie wysylal, ale pewnie kwestia odpowiedniej apki (nie szkalem bo nie potrzebowalem)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2012, 08:25   #3970
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Chyba, żeby takie "inteligentne" budzenie się sprawdzało, to trzeba mieszkać na dworcu, bo co mi po tym wszystkim, jak potrafię do centrum jechać ponad godzinę, i to trzeba uznać za pewnik, jak zostanie czas, to można dospać z bezdomnymi na stacji.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2012, 09:32   #3971
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
No właśnie, kto nie chce to może wyłączyć.

U siebie w dialerze od HTC mam takie sprytne opcje jak: wyszukiwanie kontaktów po naciskaniu cyfer(sprawdza sobie nazwę po tym jakie cyfry wybraliśmy - do każdej cyfry jest przypisane przecież 3 litery w normalnym trybie klawiatury - cholernie wygodne jak chcemy do kogoś szybko zadzwonić. Gdy chcę połączyć się z domem (nazwa DOM), wpisuje "366". Zapomniałem co to szybkie wybieranie
a zes sypnal nowoscia...co ma kilka lat
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2012, 10:17   #3972
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
a zes sypnal nowoscia...co ma kilka lat
Jeśli nawet nie naście lat
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2012, 10:38   #3973
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
ale apple jeszcze tego nie opatentowalo wiec jest zbedne
;-)
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2012, 15:50   #3974
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Kogoro nie sprowadzaj tego do dowodu matematycznego. Przedstawiłem swój punkt widzenia.
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2012, 16:20   #3975
Kogoro
Forumator
 
Data rejestracji: 24.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 772
Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Kogoro nie sprowadzaj tego do dowodu matematycznego. Przedstawiłem swój punkt widzenia.

Nie sprowadzam, choć dla mnie jest to nieco zagadnienie akademickie, bo codziennie wstaję samodzielnie o 6tej, Tak mam nastawiony zegar biologiczny. Jeżeli muszę obudzić się wcześniej lub "ostro" zarwałem nockę, wtedy budzik przystępuje do pracy.

Znacznie ciekawszym pomysłem w podobnym temacie może być "smart" łóżko, do którego elementem dodatkowym jest budzik. Dzięki czujnikom nacisku można nastawić budzenie nawet dla dwóch osób, bo łóżko może wiedzieć kto w nim leży, ile waży i kiedy ta osoba powinna wstać. Wszystko oczywiście wcześniej nastawione.
__________________
Pozdrawiam

Kogoro Akechi
Kogoro jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
mobile


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.