Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Telefony (Smartfony)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 3, średnio 4.33. Tryby wyświetlania
Stary 22.07.2012, 21:14   #4051
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez pali
Nie ma złych języków na rynku. Kojarzę jeden zły język, o którym mówiono "na boga, nie używać!" i był to JavaScript. Ale powstał AJAX i pozamiatał. Ofkors JS przy okazji też przeszedł ewolucję.
Ajax to nie język programowania a technologia, która używa JS i XML interakcji z użytkownikiem bez przeładowania strony - asynchronicznie.
JS jest fajne, jest bibliotek jQuery i można sporo fajnych rzeczy wyczarować w krótkim czasie, kiedyś trzeba było wszystko pikować samemu.
Cytat:
Nie jest ważny język, a to co się ma w tym języku do powiedzenia. Co z tego, że ktoś zna doskonale C, skoro nie będzie wiedział jak znaleźć największy wspólny dzielnik, drogi dla komiwojażera czy metody sortowania. Przecież wszystkie języki są niesamowicie proste, składają się z kilku elementów a dopiero sztuką jest poznanie środowiska OS, bogactwa bibliotek i przede wszystkim algorytmiki oraz w pracy zawodowej: zasad pracy grupowej; konwencji nazewniczych, zasad komentowania, formatowania kodu itd
Oczywista oczywistość. Znajomość języka nie czyni Cie programistą. To tak jak by znać język mandżurski i nie potrafić powiedzieć ani słowa
Cytat:
No dobra, a mógłby ktoś mi powiedzieć jak wygląda środowisko developerskie na Androida? To się w C++ pisze? Jestem zielony, nie wiem nic.
Co konkretnie chcesz wiedzieć? Najpierw należy zacząć od tej strony http://developer.android.com/index.html a potem w zależności jak się mocny czujesz lecisz z prostymi rzeczami, albo kupujesz książkę i powolutku się wdzwaniasz do Matriksa.
Kilka miesięcy temu zakupiłem JAVA. Przygotowanie do programowania na platformie Android.
Programy pisze się w Javie, można też wykorzystać NDK(C, C++).
Cytat:
The NDK is a toolset that allows you to implement parts of your app using native-code languages such as C and C++. For certain types of apps, this can be helpful so that you may reuse existing code libraries written in these languages and possibly increased performance.
Before downloading the NDK, you should understand that the NDK will not benefit most apps. As a developer, you need to balance its benefits against its drawbacks. Notably, using native code on Android generally does not result in a noticable performance improvement, but it always increases your app complexity. In general, you should only use the NDK if it is essential to your app—never because you simply prefer to program in C/C++.
Typical good candidates for the NDK are self-contained, CPU-intensive operations that don't allocate much memory, such as signal processing, physics simulation, and so on. When examining whether or not you should develop in native code, think about your requirements and see if the Android framework APIs provide the functionality that you need.
Cytat:
Napisany przez Patrix
Zamiast napisać, że z rozpędu literówkę zrobiłem (++) to mnie oskarżasz o dyrdymały, no ale Ty taki jesteś
Słowa mogą ranić wiesz?

Cytat:
Mogłem tam wkleić jeszcze printf - wtedy byś się odczepił, samo fopen powinno dać Ci do myślenia co to za język
Dzięki za komentarz o Chevron, o resztę nie prosiłem andy.
Ale wiesz, że ja nie pisałem o C tylko cały czas odnosiłem się do C++? Po tym jak rzuciłeś kod i podpisałeś, że to C++ to nie mogłem się powstrzymać

C jest dobre do niskopoziomowych rzeczy. C++ pozwala wejść na większy poziom abstrakcji jak Java czy C#, dzięki czemu programy pisze się o wiele szybciej.

btw. na robocika można też pisać aplikacje wykorzystując Qt

Cytat:
Słyszałem opinie, że pod Andka "łatwiej" pisze się właśnie w javie.
Sam jestem ciekaw.
NDK to dodatek. Aplikacje od początku Androida pisane są w Javie. Jeżeli znasz C# to nie będzie problemu z przestawieniem się właśnie na Jave.

Cytat:
Generalnie stoję przed wyborem platformy
-bo jak już sobie słuchawkę sprawię, to nie myślę na niej tylko smsować,
tylko coś zaprogramować- nawet dla siebie.

PS
Proszę tylko jak już ktoś się uprze na wydzielenie tematu to nie nazywajcie go znowu flame war ...

PS2

kiedy można się spodziewać czegoś w rodzaju jailbreak na WP ?
I WP i Android będą dobrym rozwiązaniem. Niestety WP to przynajmniej 400zł/rok, w przypadku Androida jest jednorazowa opłata 25$ (konieczne jeżeli chcesz umieszczać aplikacje w sklepie), jeżeli nie to możesz aplikacje umieszczać gdzie chcesz, i wgrywać z kary pamięci.

JB na WP istnieje, jednak nie wszystkie słuchawki są obsługiwane. Pamiętaj tylko, że kupując coś z WP7.x decydujesz się na nie otrzymanie aktualizacji do WP8...

Moim zdaniem masz dwa wyjścia:
- kupujesz słuchawkę z Androidem i zaczynasz swoją przygodę z programowaniem na urządzenia mobilne od zaraz;
- czekasz do premiery WP8, kupujesz swoją słuchawkę z tym systemem, płacisz 400zł/rok i zaczynasz swoją przygodę z programowaniem na urządzenia mobilne.

W8/WP8 ma wyjść o ile się nie mylę we wrześniu/październiku.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.07.2012, 22:17   #4052
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Na imprezie w sobotę, ktoś zalał mojej córce jakiś tam telefon, nieważne, doradziłem jej kupno Samasunga ACE, bo ma go moja siostra, bawiłem się niem nieraz i naprawdę niezły sprzęt. Kupiła, wspólnymi siłami z mamą, ja coś dołożę jak ochłonę po sponsorowaniu tej imprezy.

Teraz pytanie, czy warto kupić ACE 2? Jakie wyraźne plusy, bo ja oprócz nowego Androida nie widzę nic.

A pytam się, bo sam używam teraz giejowskiej Motoroli łamanej na pół. Niby do gadania to się nadaje nawet dobrze, ale do niczego więcej.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2012, 22:55   #4053
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Ja ze swoim smartem pływałem 15 minut w basenie.
Potem ociekł, wytrząsłem go, sechł dwa dni i działa jakby nic się nie stało.

Ale nie, nie pływałem w Coca Coli Tego to by nie przeżył
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2012, 23:08   #4054
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ten pływał w jakimś drinku z wódki i dziwacznego zielonego napoju do drinków.

Ektoplazmę to coś przypominało.

No dobra, ale co brać, bo mi gość wisi jeszcze kilka złotych do 2 kafli, a rachunki mam prawie zapłacone?

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 25.07.2012 o godz. 23:12
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2012, 23:27   #4055
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Dla młodocianej laski - Galaxy SIII ! From Korea with Love (MadeCzajna)
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2012, 23:33   #4056
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Jabba the Hutt Podgląd Wiadomości
Dla młodocianej laski - Galaxy SIII ! From Korea with Love (MadeCzajna)
Młoda już kupiła z alledrogo, a ja chcę nie wzbudzać pośmiewiska tą motorolą! (jakby mnie coś ruszało) Ale to jest telefon nicniemający, a ja chcę chociaż śmieszne fotki strzelać, nie mówiąc o kilku innych zaletach.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2012, 23:35   #4057
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
S III robi fotki.
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.07.2012, 23:54   #4058
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tak, ja wiem, ale ja mam rachunki co miesiąc, a robotę jak się trafi.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2012, 00:28   #4059
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Satelitarny sobie kup.


- Antoni? Tak, mogę rozmawiać.
- ... ... ...
- Na pewno.
- ... ... ...
- Sprawdzałem.
- ... ... ... ... ... ... ...
- Niebywałe!
- ... ... ... ...
- A jednak!
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2012, 01:30   #4060
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Na odwodnienie ponoć pomaga.

A ja się na poważnie pytam, zanim znowu zapłacę rachunki, potem będę się martwił.

Utopiłem telefon w ulewie, zawsze będąc ostrożny co najmniej jak @andrzejj9

Telefon na rower zawsze w torebce z suwakiem, itd.

A tu se pojechałem do sklepu z kilometr, jak wracałem, to 300 metrów od domu lunęło, a ja nie pamiętałem, że mam telefon w dolnej kieszeni, tylko grzałem do domu.
Efekty są.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2012, 10:52   #4061
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Kup sobie Motorole Defy i będziesz miał spokój
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2012, 11:36   #4062
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja nie chcę Motoroli, to mi się nieodmiennie kojarzy ze stodołą i blondynką ze strasznym aparatem na zębach.

Jedyne co mi się u nich podoba, to wolność posiadania broni, bardzo lubię broń, ale nie do strzelania do ludzi, przez myśl by mi nie przeszło, jakbym kogoś tak nienawidził, że chciał zabić, to tylko po to żeby zobaczyć jak zdycha, a wtedy nóż, siekiera, brzytwa...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2012, 12:08   #4063
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Nokia 6310 - wieczna ale bez aparatu. A może weź używanego HTC HD2. To kultowa maszyna sięzrobiła, może pracować pod Windows Mobile 6.5 (orginał) ale także pod Androidem a nawet ponoć pod Ubuntu. Na Allegro są używki.
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2012, 13:09   #4064
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Taką Nokię właśnie zakupiłem (za twoją Jabba radą ) mojej mamie, temat dalej ważny: ACE, CZY ACE 2

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 26.07.2012 o godz. 13:11
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2012, 13:37   #4065
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/4870/5914/0/0/

dwójka nowsza jest większa, "lepsze" filmy kręci więcej pamięci, większa rozdzielczość ekranu, nowszy system ... itp.

mam nadzieję, że link dobrze zaprowadzi
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem

Ostatnio zmieniany przez icemac : 26.07.2012 o godz. 13:39
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
mobile


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.