Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Telefony (Smartfony)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 17.09.2015, 14:30   #1
marti7937
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 15.09.2015
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1
marti7937 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zawieszanie się sony xperia M2

Jestem całkowicie zielona, nie wiem gdzie szukać przyczyny zawieszania się mojego M2. mam niby antywir i jakis cleaner. poradźcie!!!
marti7937 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.09.2015, 14:49   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Podłącz telefon kablem do komputera.
Programem Sony PC Companion http://support.sonymobile.com/pl/tools/pc-companion/ utwórz kopię telefonu.
Po szczęśliwym, radosnym, pełnym nadziei i zakończonym sukcesem tworzeniu kopii, odłącz kabelek, wejdź w telefonie w Ustawienia, przewiń do Kopia zapasowa i resetowanie, naciśnij jakże pięknym małym paluszkiem, na dole są Ustawienia fabryczne, zaznacz Wyczyść pamięć wewnętrzną i delikatnie dotknij Resetuj telefon, bydlak przygłupi jeszcze raz się zapyta czy wymazać wszystko? No kurna, o to nam chodzi!
Poczekaj aż się włączy i zobacz czy nadal będzie się zawieszał na czysto, jeśli tak, to do serwisu z nim, przyślą nowy z zepsutym mikrofonem, głośnikiem, ładowaniem...
Jeśli nie będzie się zawieszał, to trzeba szukać przyczyny w innym miejscu.
Jeśli nie da rady zrobić kopii zapasowej, to serwis...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.10.2015, 12:41   #3
kurmadzia
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 23.08.2015
Posty: 34
kurmadzia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
też mi się zawieszał, raz akurat podczas wizyty w serwisie, oddałam do sprawdzenia i wyobraź sobie, że wgrali nowe oprogramowanie ale nie stwierdzili problemu z telefonem, od tamtej pory zawiesza się raz na 3 miesiące
kurmadzia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
IMPREZKA ON-LINE (tylko powyzej 18 lat) Remix Off topic 37390 02.12.2011 17:07
zawieszanie sie lcd anagku Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) 7 06.04.2009 12:21
obiektyw sie nie chowa Sony DSC W-5 Sunna Fotografia 14 12.05.2007 20:10
zawieszanie sie kompa DeDe Off topic 5 16.08.2004 17:21
Zawieszanie się komputera Dragon Napędy optyczne DVD 11 23.05.2004 14:54


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.