Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Systemy operacyjne i aplikacje



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 4, średnio 3.00. Tryby wyświetlania
Stary 16.05.2011, 11:11   #1741
yossi
Gość
 
Posty: n/a
Szanowni forumowicze oraz admini.
Wobec braku jakichkolwiek perspektyw rzeczowej dyskusji na temat firmy (YYY), postanowiłem zakończyć mój krótki, ale bardzo ciekawy udział na tym forum.
Krótkie podsumowanie:.
1. Chciałem tylko merytorycznie podyskutować, ale nie doczekałem się nigdy żadnych rzeczowych argumentów. Najbardziej konkretny argument w tej dyskusji brzmiał "nie odpowiem bo mi się nie chce".
2. W odpowiedzi na moje pytanie, sugestie czy tez tezy, doczekałem sie wyłącznie wyzwisk, gróźb i insynuacji - mimo, że NIGDY nikogo nie obraziłem, nigdy nie używałem nawet słowa "fanatyk", ze nie wspomnę o tak niewinnym słowie jak "fanboy".
3. W odpowiedzi na moje grzeczne prośby, nie doczekałem się ani przeprosin od ewidentnie obrażających mnie użytkowników, ani też absolutnie żadnej reakcji na te obelgi ze strony osób zarządzających forum. Mało tego, to JA dostałem ostrzeżenie za to, że ośmielam się poddać w wątpliwość nieomylność i geniusz pewnej, konkretnej firmy.
4. Moje konto zlikwiduję za tydzień, żeby zobaczyć, czy jednak może ktoś spróbuje ze mną porozmawiać. W taki układzie proszę o PW. Oczywiście pisać na forum już nie będę.
Wszystkich forumowiczów serdecznie pozdrawiam, a "użytkownikom" sprzętu i systemów firmy (YYY) życzę zdrowia.
  Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.05.2011, 11:21   #1742
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Dziekujemy, cieszymy sie dobrym zdrowiem ;-]!


Wiadomo***347;***263; wys***322;ana z ***63743; iPhone przy u***380;yciu Tapatalk
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.05.2011, 12:06   #1743
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To je też postaram się krótko podsumować.

Cytat:
Napisany przez yossi Podgląd Wiadomości
1. Chciałem tylko merytorycznie podyskutować, ale nie doczekałem się nigdy żadnych rzeczowych argumentów. Najbardziej konkretny argument w tej dyskusji brzmiał "nie odpowiem bo mi się nie chce".
Fakt, to było nieładne...

Cytat:
Napisany przez yossi Podgląd Wiadomości
2. W odpowiedzi na moje pytanie, sugestie czy tez tezy, doczekałem sie wyłącznie wyzwisk, gróźb i insynuacji[...]
Żeby nie było, przejrzałem. Gdzie te wyzwiska, groźby, insynuacje...

Cytat:
Napisany przez yossi Podgląd Wiadomości
3. W odpowiedzi na moje grzeczne prośby, nie doczekałem się ani przeprosin od ewidentnie obrażających mnie użytkowników, ani też absolutnie żadnej reakcji na te obelgi ze strony osób zarządzających forum.
Skoro nie ma za co przepraszać...

Cytat:
Napisany przez yossi Podgląd Wiadomości
Mało tego, to JA dostałem ostrzeżenie za to, że ośmielam się poddać w wątpliwość nieomylność i geniusz pewnej, konkretnej firmy.
Primo nie ostrzeżenie tylko upomnienie, secundo nie za ośmielanie się, tylko świadome naruszanie regulaminu forum, czyli pisanie posta pod postem.

Biorąc pod uwagę powyższe wydaje mi się, że sam doskonale podsumowałeś swoją bytność na forum zdaniem:

Cytat:
Napisany przez yossi Podgląd Wiadomości
To ja chyba żyję w jakiejś odmiennej rzeczywistości.
Chyba tak...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.05.2011, 14:32   #1744
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez yossi Podgląd Wiadomości
Szanowni forumowicze oraz admini.
Wobec braku jakichkolwiek perspektyw rzeczowej dyskusji na temat firmy (YYY), postanowiłem zakończyć mój krótki, ale bardzo ciekawy udział na tym forum.
Krótkie podsumowanie:.
1. Chciałem tylko merytorycznie podyskutować, ale nie doczekałem się nigdy żadnych rzeczowych argumentów. Najbardziej konkretny argument w tej dyskusji brzmiał "nie odpowiem bo mi się nie chce".
2. W odpowiedzi na moje pytanie, sugestie czy tez tezy, doczekałem sie wyłącznie wyzwisk, gróźb i insynuacji - mimo, że NIGDY nikogo nie obraziłem, nigdy nie używałem nawet słowa "fanatyk", ze nie wspomnę o tak niewinnym słowie jak "fanboy".
(...)
Oj krótką masz pamięć yossi, krótką.

No to ja zadałem sobie trud i sprawdziłem Twój jakże bogaty wkład w nasze forum. Niektóre będą trochę bez kontekstu, ale bez problemu można się cofnąć kilkanaście postów wstecz i zobaczyć, o co chodziło. Zaczynamy

Cytat:
Jasne, to jest tak samo spontaniczne, jak kolejki po iPhona w Polsce :-D . A może nie wiesz o co chodzi?
Cytat:
czary2mary: "Nowa Kampania ***8222;Do the Math" Microsoftu w której zachęca użytkowników do skalkulowania, czy zakup MacBooka lub iMaca jest dla nich opłacalny. Firma zrezygnowała tym razem z porównywania cech Windows oraz Mac OS X i skupiła się wyłącznie na cenie komputerów Apple."

i tutaj niestety muszę Cię przywołać do porządku ;-)
1. Przede wszystkim - nie stać Cię ;-)
2. Nie miałeś w ręku (cokolwiek by to miało oznaczać to brzmi nieco perwersyjnie), a czepiasz sie że drogi
3. Apple wcale nie jest drogi bo za cenę zaledwie 5 PCtów tej klasy otrzymujesz emejzing system i madżikal sprzęt - a w dodatku świeci sie znaczek na obudowie
4. Musi być drogi bo inaczej nie byłby emejzing, staning, osom i madżikal

Berion, zupełnie niepotrzebnie się czepiasz szczegółów.
Przede wszystkim:
1. Powszechnie wiadomo, że na Apple wirusów nie ma.
2. Gdyby były, to by zostały wykryte przez emejzing program antywirusowy firmy Apple
3. Takiego programu nie ma, bo nie jest potrzebny, ponieważ na Apple nie ma wirusów
Cytat:
Tak sobie myślę, że warto by zestawić w jednym miejscu wszystkie typowe odpowiedzi fanboy'ów Apple na zarzuty, że ich pięciokritnie przepłacony sprzęt nadaje się tylko do muzeum fanatyzmu.
Z mojej strony pierwsze propozycję są takie:
1. Nie stać cię i zazdrościsz (to jest jakies 95% odpowiedzi)
2. Nie miałeś w ręku, a krytujesz (troche się czerwienię w tym momencie bo mocherowy jestem)
3. Apple jest co prawda troche droższy w zakupie (jakies 500%), ale za to dostajesz w pełni funkcjonalne rozwiązanie sprzętowo-programowe, do którego już nigdy nic nie będziesz musiał dokupić (po prostu w nowej wersji musisz kupić nowy emejzing sprzęt)
4. Ta funkcja jest niepotrzebna bo nikt jej nie używa. Gdyby była potrzebna to Apple by ją zainstalowało, a jaśli tego nie zrobiło to znaczy, że jest niepotrzebna.
5. Co prawda NA RAZIE nie ma tej funkcji, ale będzie w następnej wersji (wystarczy tylko kupić nowe urządzenie i już jest)
6. Nie znasz się
7. Co prawda sprzęt po wyjęciu z pudełka i wydaniu zaledwie ok. 3000 PLN nie nadaje się do użytku, ale przecież wystarczy zrobić Jaibreak i już będzie działać. Przecież wszyscy producenci tak robią, że najpierw trzeba zahackowac ich oryginalny, zakupiiony legalnie system, żeby go normalnie używać.
8. Ten ficzer został wynaleziony przez Apple 10 lat temu, a teraz wszyscy go kopiują (np. foldery)

Proszę dodawać własne - będzie łatwiej odpowiadać nieuleczalnym fanatykom

Berion: zauważ, że moje 2 posty są odpowiedziami do 2 różnych osób i dlatego są oddzielnie.
Moje wyśmiewanie się z Apple MA realne podstawy - jesli ktoś twierdzi, że na jego platformę ( jakakolwiek by nie była) nie ma wirusów, to jest tylko śmieszny. Poza tym, w tym momencie nie śmieję się z Apple , tylko z jabłkonarkomanów, którzy twierdzą, że na Aplle wirusóew nie ma "bo nie".
Tako rzecze Sw. Steve, a z nim sie nie dyskutuje.
No i na koniec - nie zauważyłem, że podpadłem moderatorowi - niedobrze, no, ale zawsze można zabanować :-D
Cytat:
Określenie kogoś słowem "fanatyk" czy "fanboy" jest obraźliwe
To ja chyba żyję w jakiejś odmiennej rzeczywistości. Niedługo dowiemy się, ze określenie typu np. "intowertyk" też jest obraźliwe, nietolerancyjne, rasistowskie, seksistowskie, i wogóle mało unioeuropejskie.
Gdyby ktoś z szanownych forumowiczów zechciałby mnie zwyzywać od fanboyów i fakatyków Pink Floyd to będę niezmiernie dumny z tego faktu.
Szanowny Adminie - z całym szacunkiem należnym Ci z urzędu- bardzo się dziwię, a dziwić się to chyba wolno każdemu?
Cytat:
Hmmm, czy nie podchodzisz przypadkiem zbyt serio do zwykłej dyskusji na temat swojej ukochanej firmy?
Czy uważasz, że obrona dobrego imienia Apple przez fana jest tak ważna, że wymaga AŻ odwoływania się do konstytucji i kodeksu karnego/cywilnego?
Czy wiesz o jakiej postawie życiowej świadczy takie zacietrzewienie?
Poza tym - zwróć proszę uwagę, że JA ani razu nie nawałem Cię fanboyem, ani fanatykiem.
I na koniec - jeśli ktoś mi powie, że Pink Floyd, którego jestem fanem, to jest kiepska kapela i robi tandetę, to ja nie będę sie w dyskusji odwoływał do konstytucji RP oraz kodeksów. Takie argumenty wyciąga tylko jedna, jedyna grupa dyskutantów.
Reszta postów to już żale yossiego i domaganie się przeprosin.

Czy ktoś tu widzi jakąkolwiek chęć wymiany argumentów czy merytorycznej dyskusji? Każdy post to drwienie z apple i użytkowników. Tak ma wyglądać rzeczowa dyskusja?
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.05.2011, 14:44   #1745
yossi
Gość
 
Posty: n/a
Reetou, Bartez...
Oczywiście macie rację.
Przepraszam wszystkich, których moje wypowiedzi uraziły.
Stać mnie
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.05.2011, 16:06   #1746
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Uff, bo już myślałem, że znowu ja coś nawsadzałem komuś w alkoholowym zaćmieniu i będzie seppuku na motorze popełniał z tego powodu.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.05.2011, 17:42   #1747
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Tym razem ja. Cham ze mnie wyszedl.


Wiadomo***347;***263; wys***322;ana z ***63743; iPhone przy u***380;yciu Tapatalk
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.05.2011, 23:00   #1748
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Post pod postem bo edytowac nie moge...

http://www.redmondpie.com/99-of-andr...n-credentials/ - Android dziurawy jak edamski z wyprzedazy.

http://www.redmondpie.com/one-third-...ed-in-morning/ - ja nie Amerykanin, ale sie zaliczam - gdy otworze oczy to przed posilkiem i wizyta w kibelku czytam newsy, sprawdzam polaczenia autobusowe na dany dzien i patrze jak sie maja obserwowane przeze mnie aukcje na Allegro i eBayu :-)!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.05.2011, 04:07   #1749
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Android dziurawy jak edamski z wyprzedazy.
Cytat:
Researchers at multiple universities are warning that almost all smartphones running Google***8217;s Android software could be allowing third parties access to digital tokens that could allow access to services such as Google Calendar and Contacts.

The issue, which affects all devices running versions of Android prior to 2.3.3 is related to handling of the authentication protocol ClientLogin. According to researchers at the German University of Ulm the, once a user enters their credentials, the programming interface retrieves its token in clear text. With the token valid for 14 days, a window appears where attackers could use their new found access however they like.
Ja tutaj widzę jedną dziurę. Nie twierdze, że taka dziura jest ok jednak pisanie "dziurawy jak..." troszeczkę mija się z prawdą.

iOS jest aktualizowany co miesiąc z powodu luk i jakoś nie słyszałem tekstów w stylu dziurawy jak...

Cytat:


One Third Of Americans Use Smartphone Apps Before They Even Get Out of Bed In Morning
Sam często leżąc potrafię odpalić pocztę w telefonie czy włączyć komunikator...
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.05.2011, 13:09   #1750
polak1981
Banned
 
Data rejestracji: 17.05.2011
Posty: 10
polak1981 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Smartfon to zbędny wynalazek, Apple drogie i ma dziwną skłonność do powiązań ze środowiskami artystycznymi (znanymi z różnych odchyleń od norm).
polak1981 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.05.2011, 13:36   #1751
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez polak1981 Podgląd Wiadomości
Smartfon to zbędny wynalazek,
Więc go sobie nie kupisz Wolny Polak...
Cytat:
Napisany przez polak1981 Podgląd Wiadomości
Apple drogie i ma dziwną (...)
Ty myślisz, że smartfon = tylko apple ?
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.05.2011, 14:13   #1752
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Środowiska artystyczne są znane z różnych odchyleń od norm? Ale z ciebie artysta...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.05.2011, 15:31   #1753
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez polak1981
Smartfon to zbędny wynalazek,
Rozumiem, że dla Ciebie zbędny tak?
Jeżeli piszesz, że w ogóle zbędny to proszę napisz dlaczego.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.05.2011, 18:50   #1754
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,251
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez polak1981 Podgląd Wiadomości
Smartfon to zbędny wynalazek, Apple drogie i ma dziwną skłonność do powiązań ze środowiskami artystycznymi (znanymi z różnych odchyleń od norm).
Mhm... A te środowiska artystyczne to Polacy, czy nie?

I jeszcze miałem zapytać... A co z urodzonymi między lipcem a październikiem? Polacy?
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.05.2011, 19:28   #1755
polak1981
Banned
 
Data rejestracji: 17.05.2011
Posty: 10
polak1981 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Smartfon nie:
-drogi
-wiem gdzie mam iść/jeździć
-zdjęc nie robię
-zapisuję rzeczy na kartce
-emejle na komputerze czytam
-nie muszę być dostępny wszędzie i zawsze
-drogi
polak1981 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
świadkowie jabłkowy, apple, apple fanboy, apple religion, fanatyzm, i-diot, ipad, pc-fanboys, sekta steve'a jobs'a

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.