Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Systemy operacyjne i aplikacje



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 4, średnio 3.00. Tryby wyświetlania
Stary 30.12.2011, 07:16   #4246
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Nie chce mi sie nawet czytac - pisal o tym Bartez kilka stron wczesniej. Zreszta ja tez pisalem, ze na ogol wklejam tu ciekawe linki - w dyskusje nie bede sie wdawal biorac przyklad z Yahola, bo to nie ma sensu ;-).

Nowy iPad prawdopodobnie na styczniowym Macworld : http://myapple.pl/content/2566-dwa-n...-styczniu.html
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.12.2011, 07:50   #4247
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Dziwne bo myślałem, że forum dyskusyjne służy do dyskutowania. Fanatycy Apple wolą nie widzieć pewnych faktów...

Poniżej fragment z pewnego blogu o Apple

Źródło http://www.mackozer.pl/2011/12/29/wo...-z-wiatrakami/

Cytat:
Mieliśmy już z resztą przykład takiej wojny niemal na śmierć i życie, jaką Apple wytoczyło Microsoftowi. Można się spierać czy Gates także inspirował się dziełem stworzonym w laboratorium Xerox PARC czy zwyczajnie zerżnął pomysł od Apple. Koniec końców to przecież Windows wygrał.
A Jobs się inspirowal, czy zerżnął gui od Xeroxa?
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.01.2012, 21:53   #4248
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości



czy zerżnął gui
Momenty były !!!


Przeglądam, bo absurdalność dyskusji i postaw, co poniektórych, przywraca mi wiarę w człowieka
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.01.2012, 22:58   #4249
palikot
Banned
 
Data rejestracji: 19.11.2011
Lokalizacja: Praga
Posty: 194
palikot zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Foto z G+ od Mike Elgan

Młody Jobs:


Nowy model ładowarki słonecznej:

Do kupienia tu, za 50 euro

@yahol,
jako że jestem głupkiem, to tak sobie myślę, że to o mnie mówisz, że ja jestem głupi, ale jako że jestem głupi, to w sumie nie jestem pewien i mi smutno, więc mógłbyś mówić wprost do których poniektórych pijesz
palikot jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2012, 10:50   #4250
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez palikot Podgląd Wiadomości
Foto z G+ od Mike Elgan
@yahol,
jako że jestem głupkiem, to tak sobie myślę, że to o mnie mówisz, że ja jestem głupi, ale jako że jestem głupi, to w sumie nie jestem pewien i mi smutno, więc mógłbyś mówić wprost do których poniektórych pijesz
Twoja interpretacja moich postów przestraszyła mnie
Wybacz, ale nawet nie pomyślałem o tobie, pisząc to co napisałem.
Wiec niech nie będzie ci smutno, bo nie ma powodu.
Zresztą, zobacz co mam pod awatarem i nie bierz wszystkiego tak dosłownie
Za głupka, to ja tu robię, bo na błazna, to jestem za mało inteligentny.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2012, 09:56   #4251
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@andy

max sie nie odniesie bo nie ma ochoty (czytaj argumentow). przeciez nie bedzie sie wdawal w dyskusje, ktora przegra....lepiej nazwac kogos zlodzieje, wejsc do nory i wyjsc jak wszyscy zapomna. trzeba przyznac, ze to swietna taktyka.
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2012, 11:01   #4252
palikot
Banned
 
Data rejestracji: 19.11.2011
Lokalizacja: Praga
Posty: 194
palikot zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tia, jak się okazało,
że to w Androidzie był problem z CarrierIQ, a nie w iPhone, jak się z początku wydawało,
to Ty argumenty ad personam i ordynusy, a andy zacytował pół kolektywu.

Ale nie przejmujcie się, siła PR jest wielka
Się w święta spotkałem z Amerykaninem i to geniuszem a nie przygłupem, puknąłem w jego telefon z napisem HTC Verizon i powiedziałem: "śledzą cię", a on na to "przecież to w iphone był problem" No ale on natychmiast odpalił sieć i w minutę stwierdził, że mam rację, a jego PR oszukał.

Teraz Andy mnie zacytuj i zapytaj co moja anegdotka ma wspólnego z tematem.
palikot jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2012, 11:47   #4253
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Demek
max sie nie odniesie bo nie ma ochoty (czytaj argumentow).
Tak też myślałem Nieźle to musi go boleć

Cytat:
Napisany przez yahol
Momenty były !!!


Przeglądam, bo absurdalność dyskusji i postaw, co poniektórych, przywraca mi wiarę w człowieka
Do czego konkretnie pijesz? Wybacz ale z twojego bełkotu nic a nic nie rozumiem, zresztą nie tylko ja...



Cytat:
Napisany przez pali
Tia, jak się okazało,
że to w Androidzie był problem z CarrierIQ, a nie w iPhone, jak się z początku wydawało,
to Ty argumenty ad personam i ordynusy, a andy zacytował pół kolektywu.
Bzdury opowiadasz. CarrierIQ nie ma nic wspólnego z Androidem. To telekomu z USA go wrzucały do sprzedawanych słuchawek. To nie Google go tam umieściło.
Natomiast kto inny jak nie Apple wrzuciło go do iOS? Krasnoludki?


Cytat:
Ale nie przejmujcie się, siła PR jest wielka
Się w święta spotkałem z Amerykaninem i to geniuszem a nie przygłupem, puknąłem w jego telefon z napisem HTC Verizon i powiedziałem: "śledzą cię", a on na to "przecież to w iphone był problem" No ale on natychmiast odpalił sieć i w minutę stwierdził, że mam rację, a jego PR oszukał.

Teraz Andy mnie zacytuj i zapytaj co moja anegdotka ma wspólnego z tematem.
Dalej powielasz bzdury. Jest tak jak napisałem wyżej. Zresztą wierz w co chcesz..


##############
Ploteczki na temat Apple. Co prawda luka mało groźna ale warto o niej wspomnieć

Cytat:
Ade Barkah podczas testów świeżo zainstalowanego oprogramowania iOS 5 zauważył, że wprowadzona w najnowszym oprogramowaniu funkcja ekspresowego uruchamiania aplikacji Aparat z lock screenu nie do końca działa tak, jak Apple sobie to wyobrażał. W założeniu wszystko ma działać tak: jeśli ktoś uruchomi ***8222;ekspresowy aparat***8221;, w aplikacji widoczne będą zdjęcia zrobione wyłącznie w tym trybie i tylko podczas bieżącej sesji - dostępu do zgromadzonych wcześniej multimediów nie ma.
Można jednak to ***8222;zabezpieczenie***8221; obejść. Jak odkrył Barkah, jeżeli ktoś zechce uzyskać dostęp do biblioteki zdjęć w ***8222;ekspresowym aparacie***8221;, wystarczy, że wcześniej zmieni datę w urządzeniu, na przykład na rok wstecz. Wówczas funkcja zwariuje i bez najmniejszych problemów zostanie wyświetlona zawartość biblioteki zdjęć.
http://simblog.pl/blad-w-ios-5-umozl...zie-urzadzenia

A tutaj informacja jak można obejść piaskownicę w OSX

Cytat:
Ominięcie Sandbox

Przypomnijmy, sandbox w Mac OS X umożliwia programistom na dokładne zdefiniowanie jakich zasobów i praw potrzebuje aplikacja. Niebawem Apple nie będzie przyjmował do Mac App Store aplikacji, które nie są sandboksowane.
Sandbox ma jednak błędy, które pozwalają na ***8220;wyskoczenie***8221; z piaskownicy. Przykładowo, profil ***8220;no-network***8221; (kSBXProfileNoNetwork) blokujący aplikacji możliwość dostępu do internetu można obejść przez wykorzystanie Open Scripting Architecture i komunikację z inną aplikacją, np. Terminalem, który wykona odpowiedni skrypt.
osascript -e 'tell application "Terminal" to do script'
Efekt: mimo, że uruchomiony przez ***8220;sandboksowaną***8221; aplikację, Terminal nie dziedziczy restrykcji.
Podobny problem został zgłoszony Apple już w 2008 roku przez Charliego Millera.

Jak tam bateria w najnowszym iOS?
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2012, 11:57   #4254
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@andy

wyjasnie ci dlaczego axa o nie boli. ma cie za hejtera, ktorego:
- nie stac na iphone
- nie rozuiesz filozofii apple wiec nie mozesz w pelni wykorzystac iphona i nie mozesz go tez lubiec
- to, ze dla ciebie sa wygodniejsze interfejsy, funkcje itd nie ma znaczenia bo wg niego ios jest najlepszy a ty jestes...ty nie mozesz po prostu tego dostrzec

__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2012, 12:10   #4255
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>








Miales racje, yaholu drogi... Olewam ten temat, bo to nie ma sensu...

Nadal bede pomagal w tematach, w ktorych moja wypowiedz moze sluzyc komus pomoca...

Ale o Apple wole jednak dyskutowac na MyApple... Tu jest to bezcelowe...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2012, 12:25   #4256
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
zgadzam sie z toba. jest kompletnie bezcelowe.

bo sam sobie przeczysz i nie potrafisz tego zobaczyc.

coz, wiedzialem, ze karmienie innych chlamem i naciaganie malo znaczacych odpowiedzi kiedys sie obroci przeciwko tobie. i nadszedl ten dzien...
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2012, 12:50   #4257
palikot
Banned
 
Data rejestracji: 19.11.2011
Lokalizacja: Praga
Posty: 194
palikot zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Wszystkie skarby Watykanu są już dawno spakowane
666 wagonów na stacji Babilon Zentrale
Czy yaholu blekotu zażywa, to ja nie wiem,
ale jak dla mnie wyraża się on najprzejrzyściej z kolektywu. Serio.

Może mamy podobną średnicę dziur w durszlaku.

Cytat:
Wielka kosmiczna ekspedycja dawno już przygotowana
663 rakiety polecą na Aldebarana
W iPhone CIQ było wdrożone prawidłowo.
W którymś tam chińskim czy koreańskim klonie: nieprawidłowo.

Ale tu nie dogadamy się.

Cytat:
Moja dziewczyna jest prostą wiewiórką
Zgłoszę Ciebie do raportu u samego nadzorcy Reetou, jeśli nie zaprzestaniesz używać określeń typu: bzdura, bełkot, klocek etc

A ma nowy pasek.
palikot jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2012, 13:20   #4258
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości

Miales racje, yaholu drogi... Olewam ten temat, bo to nie ma sensu...

Nadal bede pomagal w tematach, w ktorych moja wypowiedz moze sluzyc komus pomoca...

Ale o Apple wole jednak dyskutowac na MyApple... Tu jest to bezcelowe...
Ja pójdę nieco dalej, postaram się, i to moje noworoczno-trzykrólowe, postanowienie:
-nie bełkotać więcej na tym forum!
No chyba, ze moja nabyta z wiekiem skleroza, tudzież natrętna chęć wtrącania się w nie swoje sprawy, zwycięży.

"Pomagających" tu jest tylu, ze jednego mniej, nie zaszkodzi.

Na MyApple dla odmiany panuje przegięcie w druga stronę, wiec od pewnego czasu mniej tam bywam, a nie udzielam się prawie wcale.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2012, 13:23   #4259
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
jedna uwaga

- kto wdrozyl ciq w iphonie? wg tego co od dawna mowi max tylko i wylacznie apple moglo to zrobic...

no dobra...dwie uwagi

- kto wdrozyl ciq w sluchawkach? google? nie. htc? nie. zrobili to operatorzy...

nic wiecej chyba dodawac nie trzeba
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2012, 13:40   #4260
palikot
Banned
 
Data rejestracji: 19.11.2011
Lokalizacja: Praga
Posty: 194
palikot zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No pewnie tak, ale to bez znaczenia, bo wedle dostępnych informacji:
CIQ w iPhone było wdrożone prawidłowo, wręcz w sposób zachowawczy (o czym już 18 razy pisałem). Nie jest żadnym problemem.

yahol, nie uda się. Ja już 15 razy żegnałem się. Rednacz Bartez coś tu zamontował.
palikot jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
świadkowie jabłkowy, apple, apple fanboy, apple religion, fanatyzm, i-diot, ipad, pc-fanboys, sekta steve'a jobs'a


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.