Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Systemy operacyjne i aplikacje



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 4, średnio 3.00. Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 09.07.2015, 09:07   #11
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
e tam tu nie chodzi moim zdaniem o to.

Owszem może pomysły nie były jego, czy to podejrzane w tajnych laboratoriach czy filmach sci-fi jakoś tylko Jobs potrafił w danej technologii/przedmiocie zauważyć coś co ludziom może być faktycznie potrzebne, co może się sprzedać i w konsekwencji zmienić nasze patrzenie na technologie. I zamiast trzymać to w szufladzie ubierał to w najnowszą dostępną technologie (którą często musieli dopiero opracować), budował infrastrukturę i sprzedawał gotowy funkcjonalny produkt zanim konkurencja w ogóle zaczaiła o co biega. I tworząc swoje urządzenia dostosowywał ich obsługę do zwykłych ludzi a nie na odwrót.

Natomiast konkurencja no cóź, najczęściej albo szła utartymi od lat sciezkami oferując w konsekwencji mizerny postęp (microsoft, blackberry) albo doznawała spektakularnych porażek oferując pomysły z d**y (Palm) i zniknęła z rynku.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 09.07.2015 o godz. 09:17
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
 

Tagi
świadkowie jabłkowy, apple, apple fanboy, apple religion, fanatyzm, i-diot, ipad, pc-fanboys, sekta steve'a jobs'a


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.