Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Systemy operacyjne i aplikacje (https://forum.cdrinfo.pl/f124/)
-   -   Apple flame war (było: Apple iPad) (https://forum.cdrinfo.pl/f124/apple-flame-war-bylo-apple-ipad-84942/)

BD 31.01.2010 15:38

Cytat:

Napisany przez nimal (Post 1078579)
po... no bez przesady, zebym cos takiego tlumaczyl - odinstaluj flasha i zobaczymy jak dlugo wytrzymasz :P

hm akurat mam iPhona i używam go od czasów jak w Polsce nie był dostępny (od 1 generacji). Do tej pory tylko 1 raz na jakieś stronie nie mogłem czegoś znaleźć bo była w 100% zrobiona we flashu. Więc jakoś mogę żyć bez tego elementu.

nimal 31.01.2010 15:42

to zycze przyjemnosci
jednak reszta posiadajaca bardziej uzdolnione urzadzenia chce kozystac z flasha, usb, bt stereo, videopolaczen i wielu innych rzeczy, czasem nawet z kilku na raz
gdyby tak nie bylo, nadal uzywalbym Mitsubishi M320 - trzyma 7 dni, jest megastabilny i MA WYMIENNE BATERIE :D i nawet da sie tapete ustawic :hahaha:

BD 31.01.2010 15:46

Cytat:

Napisany przez nimal (Post 1078583)
nadal uzywalbym Mitsubishi M320

A ja używałbym Noki 6310i. Niestety nie produkują już :D

demek 31.01.2010 16:04

bedac bezczelnym (no offence max)
dopiero po modzie mozna miec wielowatkowosc (sam max to napisal)(ale to zamula ...) a system ma dzialac bez modow (przeciez wymiana romow dla wm to zlo wcielone (to tez max pisal))

takze w kazdej sytuacji mozna dopasowac wade jako zalete...
coz, takie czasy ;)

andy 31.01.2010 18:10

Cytat:

takze w kazdej sytuacji mozna dopasowac wade jako zalete...
coz, takie czasy ;)
No właśnie...tutaj przejawia się *FANATYZM* ludzki. Kupią coś i wychwalają sprzęt jak by był bez wad. Jak im powiesz, że to lub tamto jest źle rozwiązane, tego czy tamtego brakuje to zaraz z siekierą na ciebie się rzucają i uparcie twierdzą, że to nie wada a zaleta...

nimal 31.01.2010 18:18

kiedys, na forum fotograficznym, przeczytalem, ze brak podswietlania lcd w aparacie jest zaleta, bo, uwaga, swiatleko wabic moze owady :hahaha:
syndrom sztokholmski pelna geba
przytaczac fragmentow o ip* (wstawic odpowiednia "hone", "ad" lub "od") nawet sie nie chce ;)

sek w tym, by zdawac sobie sprawe z niedomagan sprzetu
ja nie twierdze, ze WM jest bez wad, tylko ze ma o wiele wieksze mozliwosci niz system appla

yahol 31.01.2010 18:18

Cytat:

Napisany przez andy (Post 1078602)
No właśnie...tutaj przejawia się *FANATYZM* ludzki.

Nie kupią, nie znają, a rzucają się z siekiera na biednego usera :)

Ludzie, o co wam chodzi, przecież możecie po prostu nie kupić nikt was nie zmusza.
Wykażcie sie empatia, pozwólcie cieszyć się innym.

M@X 31.01.2010 18:52

Cytat:

Napisany przez BD (Post 1078526)
iPad to nic innego jak narzędzie do zarabiania na treściach.

Zgadzam sie z Toba w pelni. Tylko obaj chyba wiemy ze jest masa tresci w AppStore/iTunes za ktore warto zaplacic, co jest oczywistym uiszczeniem tworcy oplaty za stworzone przez niego dzielo, w dodatku dzieki metodzie dystrybucji - uproszczonym do granic mozliwosci. Czy trzeba czegos wiecej? Jesli beda ksiazki i gazety to chyba juz nie (iTunes daje mi filmy i muzyke, AppStore - gry i programy)!

Cytat:

Napisany przez demek (Post 1078531)
brak usb to smiech na sali, doplacac 100 zielonych do mozliwosci podpiecia karty? wsadzam modem 3g i po sprawie...no ale przeciez chcesz uzywac z netem w podrozy to plac nam!
ide do kolegi, ma fajne ibooki ale nie ma w domu wifi...kup przejsciowke to podepniesz pendrive
porazka, przynajmniej na razie...

Dlatego w HTC jest masa wejsc i wyjsc bys byl zadowolony z ich posiadania i uzywania i nie mogl narzekac na ich brak. I dlatego w iPhonie jest tylko dock, do ktorego dolaczam dowolna przejsciowke a masa portow naokolo nie psuje mi designu telefonu, ktory jak wiekszosc elektroniki uzytkowej Apple jest malym dzielem sztuki ;-)... Slowam - oba produkty musza byc obecne na rynku by kazdy kupil to co mu potrzebne i co mu sie podoba i nie wybrzydzal na to co kupil...

Cytat:

Napisany przez yahol (Post 1078537)
Z drugiej strony ludzie plujący na Apple, montują "hackintoshe" i i az gulgoczą z radości, ze im sie udało, ze działa i na dodatek lepiej niz z windowsem.

Nie tylko plujacy - sam to kiedys probowalem zrobic, przyznaje sie. Nawet dzialalo, ale bylo pelne bledow. No i... Leopard na brzydkiej szarej skrzynce to wiocha :-P...

Cytat:

Napisany przez yahol (Post 1078577)
IMHO - flash to przeżytek.
Nadchodzi era HTML5.
Wiec to akurat nie problem.

True, true... Odkad nie mam laptopa (serwis - cholerne psujace sie pecety...) wiekszosc stron przegladam na iPhonie i problemow z flashem nie zaobserwowalem. Jedynie kolorowa kostka przywitala mnie w miejscu gdzie do tej pory widzialem reklamy ;-)...

Cytat:

Napisany przez BD (Post 1078584)
A ja używałbym Noki 6310i. Niestety nie produkują już :D

Mam nadal jedna w szafie praktycznie nieuzywana - czasem sluzy do lansu, gdy ktos zna "legende" jaka owiany jest ten telefon ;-)!

Cytat:

Napisany przez demek (Post 1078588)
bedac bezczelnym (no offence max)
dopiero po modzie mozna miec wielowatkowosc (sam max to napisal)(ale to zamula ...) a system ma dzialac bez modow (przeciez wymiana romow dla wm to zlo wcielone (to tez max pisal))

To nie mod, tylko program z AppStore, ktory uruchamia sie jako drugi daemon, zaraz po "launchd". Tez martwilem sie brakiem tej "wielowatkowosci" w produkcie Apple do momentu gdy nie zobaczylem ze nie jest do niczego potrzebna... Tak dlugo jak moge robic co innego majac w tle odpalona muzyke - innego zastosowania wielowatkowosci w urzadzeniu nastawionym na komunikacje i rozrywke nie widze...

Cytat:

Napisany przez yahol (Post 1078604)
Ludzie, o co wam chodzi, przecież możecie po prostu nie kupić nikt was nie zmusza.
Wykażcie sie empatia, pozwólcie cieszyć się innym.

Amen ;-). Ja czekam az Orange mi zaoferuje iPada w jakims fajnym abonamencie ^_^!

andy 31.01.2010 18:53

Cytat:

Nie kupią, nie znają, a rzucają się z siekiera na biednego usera :)

Ludzie, o co wam chodzi, przecież możecie po prostu nie kupić nikt was nie zmusza.
Wykażcie sie empatia, pozwólcie cieszyć się innym.
Czyli aby móc ocenić specyfikację produktu muszę go kupić? Jeśli tak to chore myślenie...
Cytat:

Napisany przez M@X
Tak dlugo jak moge robic co innego majac w tle odpalona muzyke - innego zastosowania wielowatkowosci w urzadzeniu nastawionym na komunikacje i rozrywke nie widze...

Skoro jest tak nastawione na komunikację to dlaczego nie można np. uruchomić komunikatora i np. przeglądarki jednocześnie ? /*Pytanie retoryczne*/
Brak wielowątkowości to wada. Po co ci procek o częstotliwości taktowania 600MHz skoro można jednocześnie uruchomić jedną aplikację?

M@X 31.01.2010 19:04

Tu sie zgodze z Toba Andy - wystarczyloby, aby Palringo przesylalo wiadomosci z komunikatora w technologii Push i byloby po problemie (wszak SDK w pelni wspiera to rozwiazanie). No, ale to juz wina tworcow Palringo a nie Apple ;-)...

Reetou 31.01.2010 19:46

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez M@X (Post 1078610)
True, true... Odkad nie mam laptopa (serwis - cholerne psujace sie pecety...)

Tak, tak, bo takie Apple się nie psuje....

Osłabiasz mnie...

Załącznik 53965

rycho 31.01.2010 19:47

Na ten temat podyskutujemy jak sie obudzę.

andy 31.01.2010 20:22

Cytat:

Napisany przez M@X
Tu sie zgodze z Toba Andy - wystarczyloby, aby Palringo przesylalo wiadomosci z komunikatora w technologii Push i byloby po problemie (wszak SDK w pelni wspiera to rozwiazanie). No, ale to juz wina tworcow Palringo a nie Apple ;-)...

Piszesz, że się zgadzasz ale dalej...Ehhhh
Cytat:

Napisany przez Demek
takze w kazdej sytuacji mozna dopasowac wade jako zalete...

Demek to świetnie podsumował ;)


ExoPC Slate - kolejny killer srajpada?

M@X 31.01.2010 20:36

$780, na Windowsie, 4 godziny na baterii i bez MultiTouch. Dzieki, postoje ;-)...

andy 31.01.2010 20:50

Cytat:

Napisany przez M@X
$780, na Windowsie, 4 godziny na baterii i bez MultiTouch. Dzieki, postoje ;-)...

Cytat:

Urządzenie ExoPC będzie dostępne od marca, ale jeśli nie możecie się doczekać, już teraz możecie zamawiać prototyp bez obsługi wielodotykowości za $780 (2275 zł).
Czytamy ze zrozumieniem ;)

Jeśli chodzi o cenę:
Cytat:

Cena $599 (1747 zł) odpowiada cenie iPada w wersji 32 GB
Cytat:

na Windowsie[...]Dzieki, postoje ;-)...
I po takim stwierdzeniu mogę śmiało nazwać Cie fanbojem ;) [No Offence]


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.