Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Systemy operacyjne i aplikacje



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 4, średnio 3.00. Tryby wyświetlania
Stary 12.05.2011, 14:21   #1726
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez yossi Podgląd Wiadomości
a mnie tam zależy
Bardzo lubię dyskutować (merytorycznie), i dlatego będę pisał kolejne posty, chyba, że władza mnie zabanuje.
Zwracam uwagę, że nikogo od nikogo nie wyzywam, nie posługuje się żadnymi epitetami, a jedynie zadaję konkretne do bólu pytania, na które - jak dotąd - żaden "zwolennik" Apple (fajne określenie - polecam wszystkim, żeby nie narazić się na zarzut obrażania) mi nie odpowiedział.
W sensie nie zależy mi, żeby zniknął.

Szkoda by było, jakby kolejny wątek, ze względu na pojedyncze niektóre wypowiedzi, przewędrował do kosza, lub w ogóle zniknął, mimo że sporo w nim także merytorycznych informacji.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.05.2011, 14:23   #1727
yossi
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Dobra yossi, to RESET,
przy okazji wywal ten politykierski podpis (vide)*
i zadaj od nowa te pytania, bo na 100% już nikt nie wie o co chodzi

*Nie zważaj, że inni mają podobne. Przyjdzie kryska na matyska.
Podpis wywaliłem, ale żałuje, że nikt nie załapał oczywistego nonsensu tego stwierdzenia. Coś jak Monty Python, który w Polsce bawi coś 0,0005% widzów.
Natomiast mój nowy podpis jest 100% serio.
Nie wiem czy jest sens zadawać ponownie jakiekolwiek konkretne pytania .
Po zadaniu kilku pytań typu dlaczego XXX w Apple nie działa, dowiedziałem się, że jestem rasistą. Trochę nie kumam, no ale w końcu jestem prostym informatykiem z zaledwie 20-letnim stażem .
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.05.2011, 14:24   #1728
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Temat zwie się tak jak się zwie, trudno, Retu proroczo wykrakał.
Moim zdaniem powinien zostać, sam tu wklejam newsy też.
Lepiej jak jest to wszystko w jednym temacie.
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.05.2011, 14:38   #1729
yossi
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
Popieram !!!
Jestem za!!!
Gdyby wymienione powody, były zbyt błahe dla Adminów, jestem gotów, z pełną świadomością, napisać wprost, co sadze o postach @Andiego i @Yossiego.
Gdyby zaś ww. panowie, mieli ochotę podjąć działania prawne, służę adresem kancelarii prawnej, reprezentującej moje interesy.
facet, czy Ty naprawdę nie potrafisz normalnie rozmawiać? Czy Ty naprawdę sądzisz, że poświęciłbym choć 5 minut na prawne rozstrzyganie kwestii jakiej jakości jest sprzęt czy soft firmy Apple
Teraz to jestem wstrząśnięty. Nie sądziłem, że aż do tego stopnia...

Poza tym, bardzo Cię proszę, żebyś napisał wprost co sądzisz o moich postach. Z przyjemnością o nich podyskutuję i na pewno nie będę ci groził prawnikami, kodeksem karnym , konstytucją RP, itp. o ile tylko będą zawierały argumenty merytoryczne.
W dalszym ciągu nie doczekałem się od Ciebie przeprosin.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.05.2011, 14:39   #1730
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Niewidomy nigdy nie dogada się z niesłyszącym

Biorąc nawet nasze podwórko to na Mac nie przetestujesz jakości nagrania płyty,nie wykryjesz jakie zabezpieczenie w grach i nowych filmach,nie zrobisz kopi zapasowej gry ,audio zabezpieczonego,,nowych filmów z najnowszymi zabezpieczeniami(oprócz standardowego CSS czyli filmy z przed 6-8 lat)nie ma również programu do emulacji zabezpieczeń w wirtualnych napędach a o IDE na wirtualnym trzeba zapomnieć i tak długo by jeszcze wymieniać.........ale system jako system jest fajny i interesujący .

Apple naprawdę potrafi rozbawić-nowy wniosek patentowy

http://www.appleinsider.com/articles...king_ipad.html

Apple zgłosiło patent na docka umieszczonego na dwóch bokach tabletu.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.05.2011, 14:44   #1731
yossi
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Niewidomy nigdy nie dogada się z niesłyszącym

Biorąc nawet nasze podwórko to na Mac nie przetestujesz jakości nagrania płyty,nie wykryjesz jakie zabezpieczenie w grach i nowych filmach,nie zrobisz kopi zapasowej gry ,audio zabezpieczonego,,nowych filmów z najnowszymi zabezpieczeniami(oprócz standardowego CSS czyli filmy z przed 6-8 lat)nie ma również programu do emulacji zabezpieczeń w wirtualnych napędach a o IDE na wirtualnym trzeba zapomnieć i tak długo by jeszcze wymieniać.........ale system jako system jest fajny i interesujący .

Apple naprawdę potrafi rozbawić-nowy wniosek patentowy

http://www.appleinsider.com/articles...king_ipad.html

Apple zgłosiło patent na docka umieszczonego na dwóch bokach tabletu.
Kłaniam Ci się nisko za bardzo konkretną zawartość Twoich postów, oraz za merytoryczne argumenty, chociaż nie zawsze się z nimi zgadzam.
Właśnie tak wygląda dyskusja na poziomie ludzi inteligentnych.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.05.2011, 14:59   #1732
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
@Yossi - jako osoba mało inteligentna, nie przeproszę cie!
Albowiem, żadnego powodu nie mam i nie widzę.
Ty, jako osoba merytoryczna i inteligentna, z cala pewnością wyciągniesz odpowiednie wnioski i nie omieszkasz ich wykorzysta.
EOT.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.05.2011, 17:10   #1733
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,844
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Chłopaki, ostygnijcie trochę. Poszukajcie argumentów do dyskusji i pozytywnego nastawienia.
Daję wam dwa dni na to, tymczasem dyskusję zamykam na owy czas.

Może w międzyczasie Bartez zareaguje na zgłoszenie i zdecyduje co dalej z tym fantem zrobić.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.05.2011, 11:16   #1734
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Krytycznie o Apple

Cytat:
Napisany przez Bartez
Jaką sytuację? Póki co widzę, że to Ty i kilka innych osób zajadle krytykujecie użytkowników Maców i nie tolerujecie, że ktoś chce używać właśnie tego sprzętu i tego systemu, bo tak mu się podoba.
Nikt nie krytykuje użytkowników. W tym temacie wypowiadamy co sądzimy o praktykach Appla, jego sprzęcie czy fanatykach, którzy to nie tolerują innych firm oraz ich użytkowników.
Nikt nikomu nie zabrania używać sprzętu Firmy Apple, nikt nikogo za to nie krytykuje. Krytyka jest za co innego, za to że fanboje ponad wszystko chcą pokazać jak to ich firma jest najlepsza na świecie przeinaczając fakty.

Cytat:
Co do tematu Apple vs nie-Apple znam osoby, które używają i tego i tego, w zależności od potrzeb. Moja znajoma, która zajmuje się projektowaniem grafiki i mówiła mi, że np PhotoShop na Macach działa kilka razy szybciej, nie mówiąc już o tym, że pliki w ogromnych rozdzielczościach (np do billboardów) na Windows otwierają się kilkanaście min lub w ogóle, natomiast na Macu w 10s.

Na co dzień używa Windowsa i też nie widzi problemu. W Macu denerwuje ją np jednoklawiszowa myszka Można? Można. Każdemu wg potrzeb, gustu itp.
Może jakieś dowody przedstawisz na ten temat? Jak na razie to właśnie takie argumenty padają, bez dowodu że tak jest, ot bo ktoś tak powiedział, usłyszał.

Jeżeli ktoś postawi obok siebie dwie maszyny sprzętowo porównywalne i taki PS będzie chodził kilka razy szybciej, pliki będą się wczytywały 10s na Mac a kilkanaście minut na Windowsie to ok. Inaczej to tylko plotki i fud.

Cytat:
Nie postrzegaj wszystkiego przez pryzmat $. Niektórzy mają jej więcej niż inni i być może akurat wydanie 6-8k na kompa to żaden problem. Można się spierać, czy za taką kwotę nie można mieć lepszego PC, ale argument z drugiej strony może być taki, że się nie zna/nie ma czasu składać zestawu. Ma być szybko, cena nieważna. Podobnych argumentów z jednej i z drugiej strony może być bardzo wiele.
Akurat ja nie mam nic przeciwko wydaniu 6 czy nawet 8k na kompa. W tym temacie chcemy tylko pokazać, że sprzęt Appla warty w PL 8k nie jest warty swojej ceny, sprzęt o takiej samej wydajności można kupić za o wiele mniejszą cenę.

Cytat:
Niewątpliwą zaletą Maców jest to, że mają system zoptymalizowany pod konkretną platformę i problemy niezgodności systemu ze sprzętem praktycznie nie występują.
Wiesz od momentu kiedy przestałem, używać Windowsa 98 również nie mam problemów z wydajnością czy niekompatybilnością sprzętu.

Cytat:
Podobnie w przypadku iPhone. W przeciwieństwie do Androida, którego na rynku jest już kilka wersji (1.6, 2.1.2.2, 2.3) i zaczynają się problemy z aktualizowaniem, Apple z iOS nie ma praktycznie żadnych problemów. Jedna platforma, jeden system, zero kombinacji.
No to się mylisz. Są przecież iPhony, iPhony drugiej generacji czy iPhony 3G, do których nie wsadzisz najnowszego FW, a jak wsadzisz to będą chodziły jak muły i nie będą miały większości nowinek z nowego softu.
U Apple'a też jest fragmentacja.

Cytat:
Napisany przez yossi
Jak widzę - jakakolwiek krytyka Apple jest niedopuszczalna i traktowana jako agresywna napaść na niewinnych ... "zwolenników" (to określenie chyba nie jest karalne JESZCZE?") produktów firmy Apple.
Wiele razy to powtarzałem. O Apple można mówić albo dobrze albo wcale bo zaraz zlecą się fanboje i zaczną krzyczeć pustymi sloganami.

W tym kraju WOLNO mi krytykować firmę jeżeli nie podoba mi się jej produkt czy jej polityka. Nie ważne czy to będzie Apple, Nokia czy EPSON mam do tego prawo, jeżeli jakiś fanboj takiej firmy poczuje się urażony to JEGO PROBLEM.


Cytat:
Napisany przez yahol
-po trzecie, zupełnie nie rozumiem, czemu się czepiacie użytkowników,
- nie pasuje wam, nie kupujcie, nie używajcie (takie zachowania są nieracjonalne, powodują powstawania getta użytkowników Apple i całkowity brak zrozumienia z obu stron), wykazywanie, ze ktoś posiadający produkt Apple to fanatyk, odmieniec, idiota, pedał - to prosta droga do segregacji, a w konsekwencji do zachowań rasistowskich.
Mam nadzieje, że akurat to, rozumiesz!
Nie wiem jak inni ale mi normalni użytkownicy sprzętu Apple w niczym nie przeszkadzają. Problemem są fanboje, którzy nie pozwolą wytykać błędów/wad swojej ukochanej firmy - to już jest cenzura i nie zamierzam się jej poddać.
Jeżeli ktoś uważa, że krytyka jest bezpodstawna niech poda kontrargumenty(tylko poparte faktami..).

Nigdy nie powiedziałem, że każdy użytkownik Apple'a to fanatyk. Fanboje to użytkownicy, którzy nie potrafią się pogodzić, że ktoś może krytykować ich firmę czy używany sprzęt. Każdą wadę przeinaczają na zaletę, sypią tekstami "nie stać Cię", "skoro się nie podoba to nie używaj" itp.
Wielokrotnie Ty czy Max właśnie w taki sposób komentowaliście nasze argumenty i dlatego uważam was za fanatyków firmy Apple.

Jakoś Gadzina czy pali potrafią rzeczowo podejść do dyskusji...



Cytat:
Napisany przez M@X
I nie odpowie bo mi sie nie chce. Zwisa mi i powiewa Twoje zdanie jak Ryszard Kalisz na bungeee. Uzywalem, uzywam i nadal uzywal bede sprzetu Apple bo odpowiada mi ich filozowia, integracja software i hardware oraz design. Jak sie komus nie podoba niech nie kupuje - ja uwazam system i sprzet za idealny. A topic nadal bede traktowal jako punkt wklejania co ciekawszych informacji na temat firmy z Cupertino...
Nikt Ci nie zabrania używania ich sprzętu czy aplikacji, tylko przestań wygadywać durnoty nie poparte faktami oraz traktować innych jak kogoś niższego bo woli wydać swoje pieniądze na inny sprzęt.

Cytat:
Gdyby wymienione powody, były zbyt błahe dla Adminów, jestem gotów, z pełną świadomością, napisać wprost, co sadze o postach @Andiego i @Yossiego.
Gdyby zaś ww. panowie, mieli ochotę podjąć działania prawne, służę adresem kancelarii prawnej, reprezentującej moje interesy.
Jeżeli wypowiesz się na mój temat i te wypowiedzi będą bez poparcia w rzeczywistości to ośmieszysz tylko i wyłącznie siebie.
Zachowujesz się jak Arnold Buzdygan, który zaczął oskarżać na prawo i lewo gdy tylko ktoś miał inne zdanie.

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
W sensie nie zależy mi, żeby zniknął.

Szkoda by było, jakby kolejny wątek, ze względu na pojedyncze niektóre wypowiedzi, przewędrował do kosza, lub w ogóle zniknął, mimo że sporo w nim także merytorycznych informacji.
Jak na razie to yahol za wszelką cenę próbuje doprowadzić do zamknięcia bo czyjeś zdanie jest inne niż jego.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 14.05.2011 o godz. 17:18 Powód: Połączyłem, więc delikatnie dopasowałem :)
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.05.2011, 11:24   #1735
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja się wypowiem krytycznie: Za drogo dla mnie!
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.05.2011, 17:22   #1736
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,844
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Proszę w dalszej dyskusji o pohamowanie się w używaniu słów uznanych przez innych dyskutantów za obraźliwe.
Jeśli poziom dalszej dyskusji bedzie przypominał ten sprzed dwóch dni, to temat poleci do śmietnika..

Dziękuję za uwagę.

PS @andy - Twój usunięty, nowy, temat przywróciłem i połączyłem dyskusje. Choć chwilę zastanawiałem się, czy powinienem....
W każdym razie z szacunku dla tych tysięcy znaków wklepanych przywróciłem
__________________
Pozdr./Grzeniu

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 14.05.2011 o godz. 17:25
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2011, 17:48   #1737
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Nowy patent - niedlugo Apple Reinvented Keyboard :-)!

http://www.pcworld.pl/news/370657/Ap...lawiature.html
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2011, 18:01   #1738
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
uff.. patrząc na tytuł przez chwilę myślałem, że chodzi o nowy układ klawiszy

a w przypadku Apple.. to by się nawet przyjęło..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2011, 22:15   #1739
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cena będzie amejzing.
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.05.2011, 23:22   #1740
Berion
Hibernant
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Berion
 
Data rejestracji: 24.06.2004
Posty: 17,115
Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Nie umiem sobie tego wyobrazić. Raczej też niewygodne...ale kto wie, (...)
__________________
Wszystko co chciałbyś wiedzieć o:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |

FF000000000003010101010003010000000003010000030000 00000003010000000003010100000003010101010003010000 00000300010101010300000000000301010000000300000001 01030101010100030101000000030000000000030100000000 03000001010103000000000003010100000003000000000103 01000000000301010000000301010000000300000000000301 01010100030000000000030101000000030000000001030003 01000000000301000000030100000000030000000101030100 00000003010000030100000000030100010003010100000003 00000000000300000000000300010301000000000301000003 00000001010301010100000301010000000300000000000301 00000000030000000101030000000001030101000000030101 000000030101000000FF
Berion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
świadkowie jabłkowy, apple, apple fanboy, apple religion, fanatyzm, i-diot, ipad, pc-fanboys, sekta steve'a jobs'a


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.