Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Systemy operacyjne i aplikacje



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 4, średnio 3.00. Tryby wyświetlania
Stary 29.01.2010, 15:08   #31
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
@Patrix - po co Ci port SSD jak masz 64 GB pamieci? Kupujac iPhone'a tez marudzilem ze nie ma slotu kart a teraz nie umie zapelnic nawet polowy z 16 GB...
SSD (Solid State Drive) ? Po nic.
Ja pisałem o SD (Secure Digital) i nie jako rozszerzenie pamięci tylko po to abym sobie mógł np fotki zgrać z aparatu
albo masa innych powodów istnienia takiego portu.

Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
P.S. Jak sie glebiej nad tym USB zastanowie to w sumie jest zbedne... Przeciez po jaka cholere mam wrzucac dane po USB skoro moge wszystko synchronizowac z iTunes?
A po taką cholerę aby z tego iTunes nie trzeba było korzystać. Think different!
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.01.2010, 15:32   #32
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
SSD (Solid State Drive) ? Po nic.
Ja pisałem o SD (Secure Digital) i nie jako rozszerzenie pamięci tylko po to abym sobie mógł np fotki zgrać z aparatu
albo masa innych powodów istnienia takiego portu.
Cytat:
Apple słynie z produkcji kosztownych kabli i przejściówek, które jednak są niezbędne wielu użytkownikom ich produktów. Nie inaczej będzie w przypadku iPada. Urządzenie nie posiada portu USB, HDMI czy czytnika kart SD. Część z tych braków możemy wypełnić korzystając z ***8230; zgrabnych, białych przejściówek. Camera Connector Kit to 2 przejściówki ***8211; pierwsza pozwoli na zgranie zdjęć z aparatu przez USB , a przez drugą zaimportujesz fotografie bezpośrednio z kart SD. Przy okazji zestaw zaciągnie też 29 dolarów z kieszeni użytkownika iPada. Sprytne wynalazek.
Tak samo z wyjsciem TV dla malkontentow. Nie wiem o co ta wojna. Nie podoba sie? Za drogi? Nie kupuj! Tylko nie narzekaj na cos, czego w rece nie miales...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2010, 16:06   #33
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Tak samo z wyjsciem TV dla malkontentow. Nie wiem o co ta wojna. Nie podoba sie? Za drogi? Nie kupuj! Tylko nie narzekaj na cos, czego w rece nie miales...
Jak już pisałem:
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
To coś nie ma nawet USB
I nie pisać mi nawet, że ma bo bez konwertera portu wtyki USB nikt nie wsadzi.
Nie ma potrzeby pisania tutaj o pieniądzach bo to tylko kwestia czasu oszczędzania. Co do Twojego cytatu nie od dzisiaj wiadomo, że Apple (mówiąc brzydko) rucha swoich klientów na czym popadnie (pomijam tu te dobre rozwiązania bo jest ich dużo). Po co takie przejściówki i cała drobnica akcesoriów ? To jest masakra jakaś. To już nawet z lansem nie ma nic wspólnego. Dodatkowe pierdoły, z którymi trzeba się tarabanić a można było zrobić port wbudowany, po wielkości tych wtyczek widać, że to taka pierdoła a i miejsce by się znalazło...
Rozdrabnianie się jest niepraktyczne. Tylko dlatego ten wynalazek mi się nie podoba.
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2010, 16:22   #34
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
iPad Killer ***8211; tablet od MSI

Cytat:
Gadżet od MSI będzie wyposażony w 10-calowy, dotykowy ekran multitouch. W jego wnętrzu znajdzie się najnowszy, dwurdzeniowy procesor ARM Cortex oraz układ graficzny nVidia Tegra 2, czyli dokładnie to samo, co u Asusa.
Cytat:
Zaprezentowana wersja działała na systemie Google Android. Z finalną ma być tak samo. Cena ma oscylować w granicach 500 dolarów. To dokładnie tyle, ile kosztuje najtańsza wersja iPada.
-msi-tegra-tablet-496x372.jpg


Ciekawe jak będzie wyglądała oficjalna specyfikacja.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2010, 16:29   #35
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
M@X - tekstu o multitasku i muleniu nawet nie bede komentowal, bo boje sie o czystosc monitora i napisales to Ty - glowny narzekajacy na mulowatosc innych systemow

jezeli chodzi o to, ile razy trzymalem w reku iPhona - to owszem, bawielm sie i to sporo
jako zabawka super, tylko strasznie duzo to kosztuje
ale uzytkowo padaka

jezeli chodzi o reset to tak mi to zostalo zademonstrowane przez wiecznie nazekajacego na ta zabawke wlasciciela
moze nie wiedzial o kombinacji przyciskow (watpie) a moze zwis totalny powoduje brak reakcji takze na klawisze (co bardziej prawdopodobne, skoro to nie twardy reset tylko softowy)
i widzialem ludzi ktorzy to robia

zawsze moze sie okazac, ze to wina np kart O2 - bo w tej sieci byl iPhone sprzedawany w UK na poczatku na wylacznosc - tego
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2010, 16:29   #36
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Trzymam kciuki, grunt to mieć wybór andy
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2010, 17:29   #37
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 14.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Na moje oko 50% użytkowników komputerów nie używa klawiatur (tylko myszki, touchpada itp) a pozostałe 49 % używa z musu i powoli zaprzestaje.

Większość (powiedzmy 50 %) jest biernymi odbiorcami treści, samotnymi zjadaczami medialnej papki i klawiatura jest im zwyczajnie zbędna. A Windows i jego masowe aplikacje w zasadzie prawie już nie wymagają stosowania klawiatur.

Pozostali (powiedzmy 49 %) używają klawiatury tylko do komunikacji międzyludzkiej (gg, nasza-klasa, Word itp), zresztą bardzo niewprawnie (nawet pracownicy biurowi piszą "jednym palcem").Wydaje mi się, że klawiatura jest kulą u nogi tych produktów komunikacyjnych. Wystarczyłoby zastąpić text np. przekazem video czy analizatorem mowy....

Od kilku lat czasami myślałem co spowoduje zanik klawiatur. Moim zdaniem IPad jest historycznym, pierwszym urządzeniem które zapoczątkuje ten proces. To, że Fujitsu-Siemens od lat produkuje doskonałe tablety, nie ma żadnego znaczenia, bo to Apple jest obecnie trendsetterem.
Choćby super-palmo-video-i-telefony HTC, Motoroli, Samsunga, Googla wyglądałyby zupełnie inaczej gdyby nie IPhone. Nawet Windows Mobile został wyciągnięty z głębokiej niszy przez produkt Apple.

Zaczęło się w Ameryce, bo to świat kultury obrazu. Do nas ten trend przyjdzie z oporami, za ileś czasu - nie wiem za ile. Kiedyś czytałem o badaniach, które pokazywały, że trend z New Yorku do Texasu generalnie idzie 6 lat. Przestrzeń pomiędzy Warszawą a Podlasiem oceniam na ok. 5 lat. Ale trendy, które wprowadza Apple mogą przemieszczać się szybciej, albo wręcz w innej skali niż czasowa.

Natomiast jakość techniczna IPada (choćby ten brak USB) jest czym innym dla geeków a czym innym dla reszty konsumentów. Od lat udowodnione jest, że produkt masowy musi być produktem niskiej jakości, ale odpowiednio ustawionej. Np. brak wielozadaniowości, brak kart pamięci itp w IPhone jest zaletą. Zapewnia prostotę obsługi, przejrzystość. Nawet wsparcie dla SDK Iphone jest robione dla nietechnicznych. Zresztą wsparcie można uzyskać poprzez video
Stąd jeśli Jobs mówi, że właśnie odkryli zmienne tapety pulpitu - to ja mu wierzę, bo tak właśnie jest.
Apple robi teraz to, co robił dawno temu Microsoft, ale MS jest już evil i demode.

PS Właśnie wylałem kawę na nową klawiaturę - stara poszła w zeszłym tygodniu od kawy ....

Ostatnio zmieniany przez pali : 29.01.2010 o godz. 18:28
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2010, 00:30   #38
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
...amen?

A co do klawiatury - czekam na dotykowke od Apple. Te bedzie zal zalac :-D!

Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
M@X - tekstu o multitasku i muleniu nawet nie bede komentowal, bo boje sie o czystosc monitora i napisales to Ty - glowny narzekajacy na mulowatosc innych systemow
To niech zrobia taki system ktory wraz z iPodem... sorry, "odtwarzaczem muzycznym" w tle bedzie dzialal normalnie i bez zamulania... Czekam i jestm pozytywnie nastawiony na system ktory na deklarowanym sprzecie to zrobi... A fakt, zapomnialem... Tu nie ma dedykowanego sprzetu - pelna samowolka :-(...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:

Ostatnio zmieniany przez M@X : 30.01.2010 o godz. 00:36
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2010, 05:52   #39
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 14.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Apple planuje dotykową klawiaturę? Ciekawe.

Zauważcie jak wygląda rynek klawiatur.
Kiedyś mieliśmy dość dużą różnorodność, klawiatury znacząco różniły się wyglądem, układem, rozwiązaniami technicznymi (jeszcze bodajże w 1998 kupiłem klawiaturę na mikroswitchach, od Suna).
Teraz mamy kilka brandów (Logitech, Microsoft), kilka brandów for gamers i tony masówki - a wszystko do siebie bardzo podobne. Raz na kilka lat pojawiają się nowinki - ostatnie i chyba jedyne z ostatnich 7 lat, to klawisze "laptopowe" oraz "antybakteryjność", możliwość umycia.
Jednocześnie np. Fujitsu-Siemens zlikwidował swój research klawiatur, poprzestając na masówce z własnym logo.

Myślę, że zanim klawiatury ostatecznie znikną, nastąpi wysyp nowych rozwiązań. Klawiatury laserowe (wyświetlane), dotykowe i pewnie coś jeszcze Podobnie było choćby z płytą CD, gdzieś w okolicach 2002-2003. Np. zanim Yamaha zakończyła produkcję nagrywarek, wypuściła F1.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2010, 05:53   #40
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Coś podobnego do wyświetlanej klawy już jest - po południu znajdę newsa.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2010, 10:40   #41
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Apple planuje dotykową klawiaturę? Ciekawe.
Phi...

Odkąd usiadłem do pierwszego kompa w okolicach 82-83 roku wszystkie miały dotykowe klawiatury, łącznie z Makami.

Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2010, 10:41   #42
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Zanik klawiatury? Hmm... bardzo odważna powiedziałbym teza. Szczerze mówiąc tak, jak od biedy potrafię sobie wyobrazić obsługę komputera bez myszki, tak bez klawiatury praktycznie nic nie dałoby się komfortowo zrobić. Nic. Nie wiem, jak można zakładać, że w bliskiej przyszłości ten sposób obsługi komputera miałby zniknąć..

Co do urządzenia.. Wypowiadałem się już w innym temacie, ale dla mnie w skrócie wygląda to ta:

- urządzenie mniej funkcjonalne od notebooków/netbooków

- mniej wygodne w obsłudze

- wyraźnie droższe

Już lecę do sklepu...

W ogóle nie mogę się pozbyć wrażenia, że Apple jest specjalistą w robieniu tego typu rzeczy, które sprzedają się tylko dzięki dobremu marketingowi. Przypomnijcie sobie historyjkę o samochodzie Apple. Wydawało się to śmieszne, ale patrząc na ich nowe produkty, wcale nie było to takie dalekie od rzeczywistości..


https://thejoojoo.com/#
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2010, 11:02   #43
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Przypomnijcie sobie historyjkę o samochodzie Apple.
Świetny tekst
http://paweldejko.blogspot.com/2008/...-przemyle.html
Cytat:
Zanik klawiatury? Hmm... bardzo odważna powiedziałbym teza. Szczerze mówiąc tak, jak od biedy potrafię sobie wyobrazić obsługę komputera bez myszki, tak bez klawiatury praktycznie nic nie dałoby się komfortowo zrobić.
Oglądał Raport Mniejszości? Moim zdaniem interfejs użytkownika będzie szedł w tą stronę.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2010, 11:35   #44
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Dopóki nie stworzy się systemów tak uniwersalnych systemów rozpoznawania mowy (a nawet i wtedy), które będą w stanie przetworzyć tekst mówiony na komputerowy, klawiatura będzie potrzebna. Chyba, że zupełnie przestaniemy pisać, ale nawet i wtedy pozostaną sytuację, w których wprowadzenie czegoś za jej pomocą będzie jeśli nie niezbędne, to przynajmniej łatwiejsze.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2010, 11:51   #45
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
przetwazanie mowy to na ta chwile padaka
rozpoznawanie pisma odrecznego tez kiepsko - duzo szybciej pisze na klawie niz uzywam ktorego kolwiek z tych "udogodnien" (choc z glosowej komunikacji z phonem w momencie, gdy mam zestaw samochodowy to bym nie zrezygnowal, z odrecznych notatek tez nagminnie kozystam, ale bez przetwazania an tekst)

klawiatury wyswietlane sa na rynku juz kilka lat
niestety na razie malo popularne - w sumie nie wiem, czy cena czy zawodnosc to powoduje
a chetnie bym cos takiego uzytkowal - tablet + klawa wyswietlana albo rekawiczka bezprzewodowa (wtedy byla by jednoczesnie mysza)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
świadkowie jabłkowy, apple, apple fanboy, apple religion, fanatyzm, i-diot, ipad, pc-fanboys, sekta steve'a jobs'a

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.