Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Systemy operacyjne i aplikacje



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 4, średnio 3.00. Tryby wyświetlania
Stary 04.06.2012, 12:31   #4771
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kris Podgląd Wiadomości
Annie Leibovitz

I zdziwisz się!
No i masz rację - jestem zdziwiony! A z drugiej strony, jakby mi ktoś dał 100.000 $ to bym chętnie publicznie przyznał, że iPhone to najlepszy telefon na świecie.
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.06.2012, 13:06   #4772
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
W sumie to też wyznaje zasade że najlepszy jest ten aparat który mam przy sobie.
Ale gdybym miał zrobić takie zdjęcie jakie robią telefony to ... nie chciałoby mi się nawet go robić.
Chyba że chodzi o śmieszną fotkę na fejsbuka, do tego to się nadaje.
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.06.2012, 16:01   #4773
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Tu już nawet nie chodzi o to, czy to jest Apple czy też inna firma. Po prostu zaden telefon, ani tego typu aparat nie służy do robienia zdjęć. Co najwyżej - fotek. A tu różnica jest spora.
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.06.2012, 18:47   #4774
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Aż 350-cio procentowy wzrost zapytań o możliwość odzyskania danych z urządzeń mobilnych firmy Apple zanotowali na przestrzeni ostatniego roku specjaliści z 30 laboratoriów firmy Kroll Ontrack na całym świecie. [...]Informacje tracone są także w wyniku błędów oprogramowania oraz problemów wynikających z prób aktualizacji systemu operacyjnego.
Czyli co, nie taki diabeł prosty jak go malują? ++

http://pclab.pl/news50031.html
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.06.2012, 19:41   #4775
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Troche dziwne bo jest mowa o 350% a potem ze
Cytat:
co stanowi 16-sto procentowy wzrost w stosunku do roku 2010.
A tych urządzeń przybywa w szybkim tempie.

Tym niemniej hermetyczność platformy na pewno tu nie pomaga. Łatwiej odzyskać coś z karty SD niż z iPhone.
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.06.2012, 19:43   #4776
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To jakaś wroga propaganda, przecież użytkownicy PC tracą 1024% danych.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.06.2012, 19:57   #4777
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
To wina użytkowników! W "hmórze" nic by im nie zginęło!

Najwyżej by się rozwiało...
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.06.2012, 20:28   #4778
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Troche dziwne bo jest mowa o 350%...
Nie dziwne - wzrost o 350% zapytań, ale jak ludzie słyszą ceny, to się pewnie nie decydują. Natomiast o 16% wzrosła liczba zleceń na odzyskanie danych.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2012, 06:27   #4779
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
W normalnym świecie jest spory wybór darmowych narzędzi do odzyskiwania danych. Jedne lepsze, inne gorsze - wiadomo. Płatnych są setki, sam korzystam z kilku, ale chyba nie wypada podawać nazw tych najlepszych.
W getcie Apple użytkownik jest skazany na jedno, jedynie słuszne źródło.
Co do przechowywania danych w chmuurze, to juz nie raz wyrażałem swoje zdanie. MOIM zdaniem, trzeba mieć nie po kolei pod czaszką, żeby powierzać swoje prywatne pliki jakiejś obcej firmie (obojętnie której) i mieć nadzieję, że nikt ich nie wykorzysta.
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2012, 08:20   #4780
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Przepraszam za post pod postem, ale to jednak zupełnie inny temat.
http://myapple.pl/content/3299-dlacz...owy-ekran.html

Powiedzcie mi kochani Fanboye - to w końcu który ekran jest "idealny" bo ja straciłem orientację - 3,5" (jak twierdziliście przez ostatnie lata), czy też ten nowy - ok. 4,00"?
Jak by nie kombinował - jeden z nich w tej sytuacji NIE JEST idealny - w takim razie który nie jest?
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2012, 18:57   #4781
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus
Głupotami to chyba Ty się troche popisałeś S1 to nie chipset a rodzina SoC. MSM7225 fizycznie nie ma GPU i z jakiegoś powodu HTC go użyło. Nawet serwisy jak widzisz podawały błednę dane co do możliwości tego procesora.
A czy ja gdzieś napisałem inaczej? Dałem informację, że w snapdragonach S1 może być chipset od-do, ewentualnie brak.
Jak widać HTC nie włożyło go do Wildfire. Dlaczego? Nie mam pojęcia. Pierwsze smartfony z Androidem miały GPU...
Cytat:
Problem w tym że przy SoC GPU się zazwyczaj nie podaje, bo jest częścią procesora. Wystarczy napisać jego nazwę. A specyfikacja techniczna nie jest do końca znana, np. troche czasu zajęło użytkownikom odkrycie że Kaiser (MSM7201) ma na pokładzie Imageona. 99% populacji nazwa MSM7225 kompletnie nic nie powie o możliwościach telefonu, jak więc dokonać wyboru?
HTC nie podało że go ma - nie wprowadziło w błąd. Jak patrzę na opis Sensacji na stronie HTC to też nie ma wzmianki o GPU.
Jednak brak wzmianki bym bardziej rozumiał jako BRAK GPU niż to że jest. Podsumowując nikogo HTC nie oszukało w przypadku Wildfire.

Cytat:
Dziś czasy się nieco zmieniły, GPU stał się bardzo ważnym elementem telefonu (dzięki np Angry Birds)
Nie tylko o gry chodzi. Jeżeli interfejs ma być płynny to renderowanie tego zostawia się właśnie GPU.

Cytat:
Co do JB to nie odwracaj kota ogonem. Owszem prawo jest najważniejsze ale to chyba Ty powinieneś podać paragraf który zakazuje Apple (czy Microsoftowi, Sony, Facebookowi, Google) banowanie swoich użytkowników za łamanie regulaminu.
Żeby coś było niezgodne z prawem najpierw trzeba je złamać. JB prawa nie łamie. Ban też nie. Czyżby remis?
Jeżeli nagle producent twojego aparatu by zabrał Ci dostęp do ofginalnych akcesoriów tylko dlatego bo kupiłeś akumulatorki firmy X to czy to by było zgodne z prawem?
Sytuacja może delikatnie za bardzo przerysowana ale w pewnym sensie oddaje to co do tej pory w tej sprawie napisałem

JB jest prawnie legalny i wątpię aby legalnym było blokowanie użytkowników w sklepie za to - co innego gdyby był wybór, instalacja aplikacji spoza sklepu dla wszystkich.
Tak czy siak wątpię, że Apple zaczęło bo w tym kierunku iść. Zbyt wiele użytkowników korzysta z JB.

Cytat:
Napisz pięć powodów dla których Mercedes jest premium. Psują się i rdzewieją, nie są ani najszybsze, ani najpiękniejsze (kwestia gustu), ani najbardziej niezawodne. Ale jednak są premium. Tu nie ma co udowadniać. Apple to jedna z najdroższych, najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej pożądanych marek w branży IT, a jej produkty powszechnie uznaje się za najbardziej stylowe, modne, szpanerskie i innowacyjne.
I nie ma co tupać nogami, że tak nie jest, bo ja akurat ich nie lubie i wole Androida.
Niektóre flagowce z Androidem są droższe niż iPhony. Co do stylu i wyglądu nie mam zamiaru oceniać - każdy ma inny gust. Co prawda iP4/4S mi się od początku z wyglądu podobał (minus to zastosowanie płaskiej tylnej klapki, oraz szkła), jednak nie uważam że dla mnie jest najładniejszy.

Dla mnie produkt jak ty to nazywasz "premium" to nie tylko koszt, ale również niezawodność oraz trwałość.
Niech ktoś pokaże tylną klapkę swojego iP - oczywiście noszony bez pokrowca. U mnie nie ma żadnej nawet najmniejszej ryski.
Na koniec tego wątku dodam, że Apple króluje jako firma w której jest najwięcej błędów softwarowych, oraz usterek sprzętowych. Swego czasu były tutaj wrzucane statystyki.
Cytat:
Filmiku nie obejrzałem, bo to 5 części po 15 minut. Byłem dziś za to w ogrodzie botanicznym i porobiłem zdjęcia
Obejrz go koniecznie. Wiem to ok 60 minut, jednak czas leci szybko i można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć.
Co prawda autor strzelił w kilku miejscach face palma (pokazanie jak pięknie można instalować aplikacje spoza sklepu na przykładzie płatnej Cut The Rope....), jednak w wielu miejscach punktuje słabość systemu iOS.
Niby taki intuicyjny a w Androidzie o wiele łatwiej i szybciej pewne rzeczy zrobić.

Cytat:
A czy system może być pofragmentowany? Czy Windows 7 jest pofragmentowany?
Chodzi o fragmentacje platformy którą ten system obsługuje.
To takie ostatnie wtrącenie odnośnie fragmentacji. Masz jakieś statystyki ile osób używa pierwszej wersji W7, oraz kolejnych (chodzi o ServicePacki)?
W przypadku XP sytuacja jest/była poważna. Praktycznie każdy komputer który dostawałem od znajomego miał góra SP1.
Tak wiem, że wystarczy w tym wypadku zainstalować i mamy aktualny - komputery desktopowe to nie to samo co smartfony.

I na koniec. Zazwyczaj osoby używające tanich smartfonów nie widzą tego, że mają starszą wersję Androida.

Btw, wiele urządzeń, może nie dostać ICSa nie ze względu na procek, czy RAM, ale ze względu na pamięć ROM.
Wystarczy spojrzeć na Desire C (podrasowany Wildfire S z ICS i SenseUI4 - praktycznie ta sama moc...).


Bardzo mnie ciekawi jak będzie wyglądała sytuacja kiedy na rynku pojawi się iP z 4". Nagle ludzie zaczną mówić, że 4" jest idealne?

Kolejną ciekawą kwestią jest dodanie na siłe do systemu FB - po co? Jeżeli chcemy maksymalnej integracji instalujemy aplikację i w opcji dzielenia się będzie tam dodana ta aplikacja.
Ci co chcą skorzystają, natomiast Ci co nie nie zainstalują jej w ogóle. Kto tak na prawdę używa twitera, który został dodany wcześniej?
Chodzi o osoby, które go nie używały przed integracją w systemie.

Apple w iOS6 pokaże nam własne mapy dając prztyczka Google. Ciekawe jak będzie z jakością i dokładnością tych map poza terenem USA.
btw. Google jutro pokaże nową wersję swoich map - na 4-5 dni przed WWDC

Wcześniej M@X napisał, że może łatwo dzielić się zdjęciami. Kurde ja też. Wystarczy, że dodam folder ze zdjęciami do synchronizacji via SugarSync. W momencie podłączenia neta i zmianie zawartości foldera mogę mieć z automaty synchronizację.
Tylko ja jej nie mam. Ażtakiej automatyzacji nie potrzebuję w tej kwestii. 1GB pakietu to za mało jednak ;-)
Nie wspomnę już kwestii prywatności chmur. Jeżeli nie umieszczasz tam danych które są zaszyfrowane u ciebie, tobie tylko znanemu kluczowi, to nie są to dane prywatne.
Może Tobie pasuje takie "dzielenie się" WSZYSTKIM, jednak mi nie. Sam wybieram czym się dzielę, oraz co robi za mnie urządzenie z automatu.


Na koniec, czy istnieje aplikacja, albo funkcja systemu która potrafi to co np. tasker na Androida?
Cytat:
What Is It ?

Tasker is an application for Android which performs Tasks (sets of Actions) based on Contexts (application, time, date, location, event, gesture) in user-defined Profiles, or in clickable or timer home screen widgets. This simple concept profoundly extends your control of your Android device and it's capabilities, without the need for 'root' or a special home screen.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2012, 00:03   #4782
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
bo apple przeszlo na openstreetmap, chyba juz o tym bylo. a nam zostaje poczekac az to opatentuja...

a dobrze skrojony ics (skrojony nie ma nic wspolnego z okrojony) dziala lepiej niz ginger...
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2012, 09:26   #4783
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Jeżeli tak wyglądać będzie iPhone5:
-iphone5bw_638x442.jpg

To HTC powinni pozwać Apple za kopiowanie designu - identyczna sytuacja jak Apple - Samsung.

HTC HD2
-htchd2.jpg
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.06.2012, 22:43   #4784
Gadzina18
Forumator
 
Avatar użytkownika Gadzina18
 
Data rejestracji: 27.08.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 885
Gadzina18 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ludzie ludziska! Nie śledziłem tego tematu od długiego czasu, dalej się tu kłócicie czy dyskusja dalej tak samo wygląda? Nie chce mi się czytać tych wszystkich zaległych stron..

@andy, zdecydowanie HTC powinno wytoczyć proces, mieczem wojujesz od miecza giniesz ;]
__________________
Gadzina18 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2012, 08:02   #4785
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@Gadzina nikt się nie kłóci. Przedstawiamy swoje argumenty po prostu.

Co do tego zdjęcia to chciałem pokazać pewien absurd.
Przecież dzisiaj opatentować w USA można położenie gniazda od ładowania, ułożenie przycisku, kolor obudowy...
Niedawno Apple dostało patent na wygląd Aira...
Dlaczego w tym kraju można patentować rzeczy, które już ktoś wcześniej zaprezentował?


Btw na banerach WWDC przy iOS 6 jest podpis, że to najbardziej zaawansowany system na świecie. Cóż z tego hasła śmieją się nawet użytkownicy produktów Apple...

Ostatnio zmieniany przez andy : 10.06.2012 o godz. 08:05
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
świadkowie jabłkowy, apple, apple fanboy, apple religion, fanatyzm, i-diot, ipad, pc-fanboys, sekta steve'a jobs'a

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.