Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Systemy operacyjne i aplikacje



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 4, średnio 3.00. Tryby wyświetlania
Stary 27.09.2012, 21:44   #5431
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Istotnie, pierwsze zdanie abstract newsa można rozumieć jak mówisz,
ale już z body newsa wynika, że rysy pojawiają się wnet po rozpoczęciu użytkowania.

Na pozór drobna różnica, ale: zarysowany produkt w pudełku raczej jest odstępstwem od współczesnych standardów, a produkt szybko rysujący się raczej normą.

Czyli news do bani. Każdy przeczyta co chce przeczytać.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.09.2012, 22:01   #5432
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Ale panie kliencie, prosimy się nie unosić... to normalne, że nasze nowe samochody mogą być porysowane - ale, proszę posłuchać, nasz proces produkcji sprawia, że często farba dobrze nie przylega czy powstają odpryski na masce, to jest naturalne! Ale co, że najdroższe samochody produkujemy i one nie powinny tak wyglądać po zakupie? No wie pan, technika się zmienia, nasze najnowocześniejsze samochody na świecie mają świetne silniki, piękną linię, są lżejsze od poprzednich modeli, a że porysowane... za 999,99 $ sprzedajemy taki magiczny długopis, który ładnie to panu zamaluje. Że drogo, no wie pan... to tylko ułamek ceny pomalowania auta, a będzie jak nowy!
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.09.2012, 22:01   #5433
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Tylko nie wiadomo czy Schiller odpowiadał, czy normą jest iPhone rysujący się 10 minut po wyjąciu z pudełka, czy iPhone po przeciągniąciu go za samochodem 10 kilometrów po asfalcie.
News sugeruje, że na to pierwsze. Ale nie ma zadnego potwierdzenia w cytatach. Jest jedno zdanie Schillera, w dodatku ciachnięte.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 27.09.2012 o godz. 22:03
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.09.2012, 05:07   #5434
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Telefony muszą się rysować, to jest postęp!
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.09.2012, 13:20   #5435
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
To ja tylko chciałem zapytać - to jak tam koledzy z tym iPhonem 5? Kto kupuje? Kto już zamówił?
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.09.2012, 13:22   #5436
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
od ajfona 1 nie jestem w stanie zamówić, tak mi ręce drżą z podniecenia, że nie daję rady.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.09.2012, 13:45   #5437
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Zobaczymy co Orange zaproponuje w grudniu. Przerazilem sie, bo deklarowalem ze kupie jak wersja 32 GB spadnie do akceptowalbych dla mnie 2500 PLN. O dziwo, w moim wariancie kontraktu Orange proponuje mniej-wiecej taka cene o.O...

No ale... To jeszcze kilka miesiecy... Zdaze odpowiedziec sobie na najistotniejsze przy wyborze telefonu pytanie: "Czarny czy bialy?"
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.09.2012, 13:54   #5438
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Zobaczymy co Orange zaproponuje w grudniu. Przerazilem sie, bo deklarowalem ze kupie jak wersja 32 GB spadnie do akceptowalbych dla mnie 2500 PLN. O dziwo, w moim wariancie kontraktu Orange proponuje mniej-wiecej taka cene o.O...

No ale... To jeszcze kilka miesiecy... Zdaze odpowiedziec sobie na najistotniejsze przy wyborze telefonu pytanie: "Czarny czy bialy?"
No i najważniejsze -ten 4,0" ekran jest idealny - prawda?
A jeszcze zapytam - M@xiu - a co z twoimi dotychczasowymi akcesoriami, których masz pewnie pokaźną kolekcję? Bo coś mi sie zdaje, że z używaniem ich z IP5 może być pewien problem...
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"

Ostatnio zmieniany przez Yossi : 28.09.2012 o godz. 14:02
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.09.2012, 14:09   #5439
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
od ajfona 1 nie jestem w stanie zamówić, tak mi ręce drżą z podniecenia, że nie daję rady.
ja nawet jedynki nie zamówiłem, tak sie trzęsę
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.09.2012, 14:12   #5440
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja się M@Xa zapytam, te poprzednie ajfony to wiszą oprawione w ramki?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.09.2012, 15:13   #5441
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez pali
Integracja całego smartfona z Facebook.
FB to ciągłe przewijanie w pionie.
Swoją drogą mam przeczucie, że owa integracja to jest największa porażka Apple.
W Androidzie od zawsze miałem możliwość udostępniania materiału do różnych aplikacji. Wybieram "Udostępnij" i zaznaczam aplikację - może to być FB, może to być Pocket, może to być aplikacja którą zainstalowałem 5 minut temu.

To są właśnie szczegóły, które sprawiają że iPhone jest mniej intuicyjny.

Cytat:
Napisany przez sobrus
Zastanawiam się jak to możliwe, żeby tak ważna, podstawowa funkcja, z którą problemy mają tysiące użytkowników i która jest na liście potwierdzonych bugów Ubuntu 12.04 LTS - nie była jeszcze poprawiona.
I tak rekord należ należy chyba do MS - poprawili błąd po 17 latach

Każda firma ma takie wpadki. Są błędy, które leżą latami. Oczywiście w żaden sposób nie bronię, bo jak dla mnie to niezły fail..

Cytat:
Napisany przez Demek
ty chyba masz problemy z czytaniem.

kupujacy dostali juz porysowane w pudelku

ale dla ciebie pewnie to normalne. dla mnie nie bardzo
Ponoć jest i tak i tak. Apple ma pewnie problemy z procesem technologicznym - uszkadzanie telefonów podczas produkcji.

Co do listu to chyba ten jest w miarę prawdziwy:
-phil-schiller-email1.jpg

Cytat:
Napisany przez sobrus
Gdzie niby napisałem że jest wysokiej jakości? W ogóle nie pisałem o jakości.
Zwracam tylko uwagę jak niesprawiedliwy jest ten temat. Wklejasz tylko negatywne newsy i osoba niezorientowana można odnieść wrażenie że Apple to firma najgorsza na świecie. Ten temat to nierzetelna bzdura.
Wkleiłeś to w takim miejscu, w taki sposób że tak to zabrzmiało. Nie podkreśliłeś, że ocena jest za możliwość naprawy.

Pisałem już wielokrotnie dlaczego tutaj z mojej strony lądują tylko wpadki - o Apple zawsze pisało się tylko pozytywnie, co było strasznie nierzetelne.
Nikomu nie zabraniam wklejać pozytywnych aspektów, pokazywania zalet.

Zobacz na moje posty w temacie dotyczącym androida, obok próby prostowania co większych głupot wrzucam różne ciekawostki, które pokazują jak wiele z tego systemu można wyciągnąć. Zrobiłem temat o przydatnych aplikacjach na ten system.
Czy zabraniam tego użytkownikom Apple?

Cytat:
No ale dobra - masz iPhone 5 rozebrane na czynniki pierwsze i wskaż mi elementy które są wyraźnie niższej jakości niż u konkurencji. Wiem, ze chyba ciężko będzie znaleźć coś bardziej syfiastego niż SIII który się rozlatuje sam z siebie i kosztuje to 150 funtów - no ale próbuj.
Chodzi o całość. Jak widać najnowszy iP ma wiele wad. Usterki nie są jednostkowe. Pewnie poprawią przed kolejną partią.
Pytanie tylko dlaczego jak ktoś to wskaże palcem jest nazywany od hejterów?

Cytat:
O Apple zawsze się pisało pozytywnie? Niby gdzie? Bo w internecie nie moge znaleźć. Cholercia wszyscy jakoś uparli się żeby pisać negatywnie. I patrz - wcale nie jesteś oryginalny.
Od pewnego czasu krytyka jest coraz głośniejsza - i bardzo dobrze, dzięki temu firma może w końcu zacznie brać do siebie uwagi użytkowników.
Jednak o Apple zawsze pisało się pozytywnie. Napisałeś o wadzie to zaraz wiadro pomyj lądowało na twojej głowie. Jeżeli nie potrafisz tego dostrzec to trudno, nie zamierzam Cię przekonywać.

Tak w ogóle to zauważyłem fajną rzecz:
Nie posiadasz np. iP ale go krytykujesz wady (raczej konstruktywnie) to są komentarze że hejter, nie ma a ocenia, nie stać go itp.
Gdy sobie kupisz i krytykujesz jego wady to pojawiają się komentarze - to po co kupowałeś, było wybrać "plastikowego androida".

Nie ważne co zrobisz to zawsze będziesz hejterem...
Wybacz ale jeżeli ktoś nie potrafi dostrzec wad i ponad wszystko będize bronił firmy, która zrobiła ten produkt to jest dla mnie chorym człowiekiem.

Cytat:
Właśnie się przyznałeś po co jest ten temat. To nie ma być sprawiedliwa dyskusja. To ma być absolutnie jednostronne wylewanie pomyj na Apple i tylko Apple. Reszta może produkować syf i jest usprawiedliwiona. Może kłamać - ale to nic. Produkują syf ich sprawa, who cares? Ale złego słowa nie powiemy, no... bo przcież nie mówią że są najlepsi tylko lepsi (!)
Wielokrotnie pisałem, że osobiście wklejam tutaj co większe wpadki Apple. Nie czytałeś?
Nikomu nie bronię prostować, ani wklejać pozytywnych rzeczy.

Cytat:
A wszelkie pozytywne opinie o apple są tylko dlatego, że przecież Apple pierze mózgi, odbiera rozum, jest sektą, każdy user Apple jest ubezwłasnowolnionym niewolnikiem itd itp.. a kto się nie zgadza ten psychiczny i kłamca z myapple.pl. To już normalnie komedia.
Nie mówię, że wszystkie. Wejdź sobie na serwisy o produktach Apple i poczytaj pewne posty (kiedyś tak zrobiłem). Czasami szczena po prostu opada.
Żadna inna firma nie potrafi tak zmielić mózgów swoich klientów żeby oni bronili jej nie ważne cze mają racje czy nie.

Cytat:
Więc nie dziw się że M@X czy Yahol nie chcą dyskutować. Bo niby o czym i jak? Chcesz dalej wklejać linki jakie to Apple jest złe, często bez żadnej weryfikacji i z góry bez możliwości obrony - proszę bardzo.
Czy ja mu bronię? Ostatnio pokazałem ciekawostkę o porcie MagSafe. Widzisz gdzieś kontrargumenty Maksa? Jedynie co to potrafił przyczepić się o literówkę jaką zrobiłem.

Cytat:
Obiektywność tego tematu jest zerowa. Rzetelność ujemna. Sens dąży do ujemnej nieskończoności. I w zasadzie tylko dlatego coś w nim piszę, bo choć Apple nie darzę sympatią - to mnie denerwuje jak coś jest niesprawiedliwe.
Każdy kto posiada mózg powinien najpierw przeczytać a potem samemu wysnuć wnioski co do osób udzielających się w tym temacie, jak i do argumentów, które tutaj padają.

Cytat:
A czy telefony Apple są najlepsze? Hmm... wiesz .. jak patrze na te padaki od konkurencji z supportem 3 miesiące i zrobionie bez pomyślunku żeby skusić ogromnym ekranem i wydoić kasę za update systemu - dochodzę do wniosku że jednak są
Nie twierdzę, że polityka niektórych firm jest tragiczna - jednak to weryfikuje sprzedaż.
Tylko wiele konkurencyjnych telefonów DLA MNIE jest lepsza od najnowszego produktu od Apple.
Mam swojego htc już rok. 50% obudowy to aluminium(czy jak to się tam zwie). Kolor ciemny, jak dla mnie to brąz. Zero zarysowań, zero pęknięć.
Jak widać nie wszystkie aluminium mają wady na starcie, i nie wszystkie się rysują po kilku dniach.

Miałem problem na początku - obudowa nie była dobrze spasowana. Jednak zostałą wymieniona(przejścia z serwisem Regenersis.pl który oszukuje ludzi opisałem w innym temacie).
Jednak ani razu nie spotkałem się że to normalne i nie ma się czym przejmować.

Ba nawet w Dellu miałem sprawę załatwioną w ciągu 2 dni - wymiana całej płyty głównej i ewentualny zwrot jeżeli tak zechcę (zakup przez neta). Oczywiście zwrot był możliwy nawet po wymianie płyty głównej.

Jak widać w przypadku Apple jest zupełnie inaczej Ile było opisanych przypadków wymiany zasikanych iPadów? Ludzie wymieniali po kilka razy aby dostać urządzenie bez wady.
O iMakach nie wspomnę. Można zrozumieć jednostkowe przypadki gdzie po prostu model nie jest takiej jakości jak być powinien. Ale jak skomentujesz wymianę matrycy po 4-5 razy? I problem pozostaje.
Jeżeli komuś taki komputer służy do pracy to więcej czasu leży w serwisie niż u niego.
Na szczęście u siebie mam serwis (naprawa u klienta) dzięki czemu nawet przy takiej wpadce mam urządzenie naprawione w ciągu 2 dni.

Cytat:
Napisany przez M@X
Rzadko tu pisze z oczywistych powodow wspomnianych przez przedmowcow i nie zamierzam tego zmieniac. Dzis wpadlem na chwile chcac podzielic sie z forumowiczami efektem kilku minut logicznego myslenia dotyczacego uslugi iTunes Match/iTunes in the Cloud.
Ciekawe ile czasu trwa wgranie takiej biblioteczki na urządzenie

U siebie mam muzykę lokalnie na dysku podpiętym do routera i kiedy chcę mogę sobie coś wrzucić na telefon. Szybkość, wygoda.

Aha, i lepiej kupić coś na CD jeżeli są normalne ceny i zripować to do formatu FLAC. Nie dość, że masz produkt fizycznie na półce to możesz go przesyłać między urządzeniami bez najmniejszego problemu.

Cytat:
Napisany przez Patrix
No dobra, poprawka: zamierza
http://www.guardian.co.uk/film/2012/...itunes-library

Mała różnica.
Ta całą akcja to fake. Bruce nigdy nie miał zamiaru ich ozywać.

Sam problem jest jednak dosyć poważny.


Mnie natomiast inne rzeczy zastanawiają. Co zrobić z aplikacjami, które zakupiłem w Google Play i ich nie używam? Np. SetCPU(obecnie większość kerneli na to pozwala). Powinna być np. opcja zwrotu do sklepu - kasa jest zwracana. Oczywiście nie tak, że 100%. Ale np. po 40 dniach zwracane jest 50%, po 100 i więcej tylko 30%. Ewentualne przeniesienie własności na inne konto(w przypadku Google aplikację możemy zainstalować na dowolnej ilości urządzeń w obrębie tego samego konta).

--------

Czyli Apple podaje wyniki laboratoryjne?

Cytat:
Mimo wprowadzenia modemu LTE i większego wyświetlacza, Apple zapewniało o stosunkowo długim czasie pracy na baterii najnowszego telefonu z logiem jabłka. Wszystko wskazuje jednak na to, że te optymistyczne wyniki można uzyskać tylko przy dobrym zasięgu.

Według testów przeprowadzonych przez portal iLounge, iPhone 5 nie ma aż tak dobrej baterii, jak zapewniają producenci. Testujący baterię w nowym telefonie Apple podkreślają, że wyniki podane na konferencji są możliwe do osiągnięcia jedynie przy wysokiej jakości sygnału (4-5 kresek). W innym wypadku, telefon ten zużywa znacznie więcej energii.
http://myapple.pl/content/3837-bater...a-sygnalu.html

-----

Wygląda na to że CPU Apple A6 jest taktowany częstotliwością 1.3GHz a nie jak podawali 1GHz.
http://www.phonearena.com/news/Apple...als_id34918#1-

SGS3 bije w wydajności CPU A6
http://browser.primatelabs.com/android-benchmarks
http://browser.primatelabs.com/ios-benchmarks
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.09.2012, 15:14   #5442
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
http://el.pi.wrzuta.pl/film/9uUgdpmB...eje_z_iphona_5
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.09.2012, 15:44   #5443
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@max

jesli bedziesz mial IP5 bedziesz zwyklym hipokryta.

a wiesz dlaczego ?
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.09.2012, 09:00   #5444
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
O! To mi się z iPadem komponuje:

-dods.jpg
fot. Elliott Erwitt
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.09.2012, 17:49   #5445
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Czekamy @Pali na twoje spostrzeżenia o tych filmikach, które kończysz oglądać
Czy mimo ich obejrzenia dalej uważasz, że iOS jest bardziej intuicyjny od Androida?
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
świadkowie jabłkowy, apple, apple fanboy, apple religion, fanatyzm, i-diot, ipad, pc-fanboys, sekta steve'a jobs'a


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.