Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Systemy operacyjne i aplikacje



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 4, średnio 3.00. Tryby wyświetlania
Stary 11.10.2012, 09:05   #5506
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Dobry jest, ale jak na dzisiejsze czasy możliwości ma niestety bardzo skromne, a dostęp do nowych wersji programów...
Eeee, ale który - bo sie pogubiłem?

Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Co do firm, zauważ że inne firmy często mówią że są LEPSZE od Apple. Porównywanie się do Apple to przecież podstawa.
Tak - przecież Apple ma najlepszy PR, najlepszy marketing i najlepszych kaznodziejów na świecie. Chylę czoła i przyznaję absolutne mistrzostwo.
Z tym, że żadna inna firma nie twierdzi, że jest najlepsza na świecie i że wszyscy od niej kradną. Inne firmy wydają 90% wolnych środków na research, a Apple - na prawników i pozywanie wszystkich o kształt prostokąta.

Na temat HTC nie chcę się wypowiadać bo zbyt mało ich produktów "miałem w ręku".
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.10.2012, 09:18   #5507
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Mój MS800. Jest dobry. Mam go 3,5 roku i nie chce wymieniać, ale różnica miedzy nim a Androidem ICS jest ogromna.
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.10.2012, 09:23   #5508
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Mój MS800. Jest dobry. Mam go 3,5 roku i nie chce wymieniać, ale różnica miedzy nim a Androidem ICS jest ogromna.
masz na myśli Gigabyte GSmart MS800?

A żebyś mógł się ze mnie pośmiać (oraz wszyscy wyznawcy Apple też), to pokażę Ci jeden z moich telefonów i to bardzo ulubiony:
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/hp_ipa...PAQ-h6340.html

Jest po prostu nie do zarąbania. Zaliczył m.in utopienie w wodzie, kiedy, podczas wędkowania, miałem go w kieszeni szortów i sum wciągnął mi wędkę do wody.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"

Ostatnio zmieniany przez Yossi : 11.10.2012 o godz. 09:30
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.10.2012, 09:34   #5509
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
A czemu mam się śmiać. Kiedyś o takim marzyłem.
I miałem Tungstena T z tym samym procesorem.
Radził sobie lepiej z grami typu Doom niż obecne low endowe Androidy.

No ale jakby nie darzyć tych urządzeń sympatią - ich możliwości są dużo mniejsze niż nowych urządzeń.
Spróbuj sobie poogladać www. Jedyna dobra przeglądarka na WM - Opera - nie jest już wydawana od roku czy dwóch.
Do tego ekran 320x240 to nie jest szczyt komfortu (mam taki sam).

Strony które oferowały programy świecą dziś pustkami:
http://www.freewareppc.com/
Last update prawie ROK temu.

Niektóre oczywiście działają, ale wszystkie znaki wskazują na to, że czas już przejść na coś nowego

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 11.10.2012 o godz. 09:42
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.10.2012, 09:54   #5510
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Dokladnie.

Moj tato mial takiego iPaq'a jakis czas, potem wrocil do Nokii (Luna), a teraz jest sczesliwym posiadaczem iPhone'a :-)!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.10.2012, 14:19   #5511
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Dokladnie.

Moj tato mial takiego iPaq'a jakis czas, potem wrocil do Nokii (Luna), a teraz jest sczesliwym posiadaczem iPhone'a :-)!
To znaczy - sprecyzuj: Tata twierdzi, że jest szczęśliwym posiadaczem iPhone'a, czy Ty twierdzisz, że Tata jest szczęśliwym posiadaczem iPhone'a?

I - na miłość boską!!! Używaj proszę polskich znaków. Czy naprawdę na ajfonie nie da się tego zrobić?
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.10.2012, 14:43   #5512
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Nie mam takiego obowiazku i nigdy nie mialem - jest to napisane w regulaminie. Uspokoj sie wreszcie, bo Ci od tego hejtowania zdrowy rozsadek odbiera ;-)...

Tato jest przeszczesliwy - bawil sie dobre pol roku moim iPhone'em gdy go odwiedzalem i w koncu dojrzal do wlasnego. To technologia, ktora nie przerasta normalnych ludzi. Technologiczna potega ukryta jest pod banalnym w obsludze interfejsem. I to jest sila Apple...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.10.2012, 15:00   #5513
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Nie mam takiego obowiazku i nigdy nie mialem - jest to napisane w regulaminie. Uspokoj sie wreszcie, bo Ci od tego hejtowania zdrowy rozsadek odbiera ;-)...
Obowiązku nie masz, ale masz podobno wyrafinowane poczucie estetyki. No i przydałoby się więcej zrozumienia dla starszego kolegi, który już niedowidzi.

Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Tato jest przeszczesliwy - bawil sie dobre pol roku moim iPhone'em gdy go odwiedzalem i w koncu dojrzal do wlasnego. To technologia, ktora nie przerasta normalnych ludzi. Technologiczna potega ukryta jest pod banalnym w obsludze interfejsem. I to jest sila Apple...
No niechby tylko spróbował nie być przeszczęśliwy - za ca. 4 klocki to chyba ma obowiązek- nie?
Już ja bym powiedział co myślę o tej technologicznej potędze, szczególnie w odniesieniu do normalnych ludzi.
Ale nie powiem bo zaraz będzie krzyk, że hejtuję i Bartez mnie zbanuje.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2012, 08:36   #5514
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
jak kto woli.

ja wole ustawic tak jak ja chce a nie jak innym sie wydaje, ze bedzie mi wygodniej
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2012, 08:44   #5515
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
jak kto woli.

ja wole ustawic tak jak ja chce a nie jak innym sie wydaje, ze bedzie mi wygodniej
W 100% racja - nie lubię, jak producent traktuje mnie jak półgłówka.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2012, 17:46   #5516
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Powinienem to dać w zasadzie w dziale o aparatach, ale dam tu.
Bo jak się okazuje, iPhone nadaje się też do robienia zdjęć (dotyczy to oczywiście także innych topowych smartów, ale najwięcej osób używa jednak iPhone)

http://connect.dpreview.com/post/286...one-experiment

Ajfon jest dość częstym gościem na dpreview i można sie czasem zdziwić, co takie urządzenie może w rękach profesjonalisty.

Czytałem też inny artykuł, gdzie fotograf zrobił porównanie z lustrzanką i okazało się, że po wydruku ludziom zazwyczaj bardziej podobało się zdjęcie z iPhone.
Oczywiście mówimy tu o typowo amatorskich zastosowaniach, bo wyższość techniczna lustrzanki jest oczywista pod każdym względem.
Ale być może jest ziarno prawdy w stwierdzeniu w reklamie apple, że iPhone może z powodzeniem służyć za aparat foto.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 13.10.2012 o godz. 17:53
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2012, 23:59   #5517
Gadzina18
Forumator
 
Avatar użytkownika Gadzina18
 
Data rejestracji: 27.08.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 885
Gadzina18 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Batman i mapy Apple:

http://www.youtube.com/watch?feature...v=llyq-zyE-wU#!

Lśnienie:

http://www.youtube.com/watch?feature...v=eAlFEjknh2Q#!

Igrzyska śmierci:

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=__eJOxbyKkk

Mistrz!
__________________

Ostatnio zmieniany przez Gadzina18 : 15.10.2012 o godz. 00:03
Gadzina18 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.10.2012, 04:42   #5518
Taxi Driver
Morderca alfonsów
 
Avatar użytkownika Taxi Driver
 
Data rejestracji: 19.11.2006
Posty: 68
Taxi Driver zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
dla mnie jednak najlepsze Lśnienie.
__________________
You talkin' to me? You talkin' to me? You talkin' to me? Then who the hell else are you talkin' to? You talkin' to me? Well, I'm the only one here. Who do the fuck do you think you're talking to? Oh, yeah? Ok.
Taxi Driver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.10.2012, 09:02   #5519
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
No to poflejmujemy dalej:
Ostatnio cał siec huczałą od doniesie na beznadziejnee i całkowiceie bezuzyteczne mapy od Apple.
Tymczasem... oazuje się, że - jak zwykle - falboye wzięli w obronę swoje bóstwo i udowodnili, że to wszystko nieprawda. I nie ma to nawet dla nich znaczenia, że Apple samo przyznało, że wypuściło knota i nawet przeprosiło.
oto dowód:
Nowe mapy to problem? Według 90% użytkowników nowego iPhone'a wcale nie
Żeby nie zmuszać Was do szczególwoego czytania, przytaczam tylko kilka kwiatków (pisownia oryginalna, a cyctaty dobrae wyjątkowo tendencyjnie):
- Wg mnie są bardziej użyteczne bo w końcu można ich używać po EDGE, śmigają jak dzikie - chociażby tylko dlatego są lepsze dla mnie. Same mapy też są u mnie troszkę dokładniejsze.
- Dla mnie osobiście nowe mapy są rewelacyjne. Wszędzie gdzie chcę to mnie prowadza bez problemowo
- To, że w Polsce są nie dopracowane mapy, choć osobiście się jeszcze nie spotkałem, że mnie źle pokierowały, to nie znaczy, że na zachodzie jest podobnie. Pamiętajcie, że Polska to tylko mikro ułamek dla Apple.
- Google nie zgodziło się na uruchomienie nawigacji turn by turn turn dla map na iOSa, co zmusiło Apple do wydania własnej.
- ... te obecne są dla mnie lepsze.
Poczekamy zobaczymy. Używam tych map już dość długo, jeszcze od wersji beta systemu iOS6 i tak jak powiedziałem, nigdy mnie nie zawiodły. Przejechałem i przechodziłem już sporo w Europie i zero problemów.
- Jak dla mnie są ok. Pewnie mają swoje wady ale który produkt nie ma.
- powiem tylko tyle ze mi odpoczatku mapy ios spasowaly moze dlatego ze mieszkam we Wiedniu i tu sa mega dokladne i pomylek raczej nie ma. Na plus laduja sie blyskawicznie 0,5s i fertig i do tego siri ladnie z nia wspolgra.
-Najważniejsze, że cały czas pracują nad poprawkami. Las Kabacki już nie ma chińskich znaczków, lotnisko Okęcie także poprawiono i wiele innych błędów. Więc widać, że coś się dzieje.
Google to niech się teraz wypcha. Już dawno mogli dać nawigacje Turn-by- Turn. Jak ktoś za nimi tęskni, to ma wersje przeglądarkową, która niczym nie różni się, od badziewnego programu, który mieliśmy w poprzednich iOS.
-Ja nie ukrywam, że we Wrocławiu też brakuje ulic, ale tam gdzie potrzebowałem się dostać na razie, to faktycznie mapy działały świetnie. Po edge działają płynnie co jest dużą zaletą.
- Może Tobie się trafiła felerna nawigacja, ale u mnie działa ona dobrze. Jeszcze nie trafiło mi się, żeby źle mnie poprowadziła...
Poza tym jak zauważyłeś to większość na świecie jednak jest zadowolona z tej nawigacji, więc tak bardzo źle nie jest.
I na koniec absolutna prerełka:
"W Szczecinie nie miałem jeszcze żadnych problemów ze znalezieniem ulic. W tym i nie tylko w tym wątku słyszę głównie, że w Warszawie są problemy. Powód może być jeszcze taki, że po prostu źle wpisujecie nazwy ulic"
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.10.2012, 09:07   #5520
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Jak flamować to flamować.
Porównanie tabletów dla fotografa
http://connect.dpreview.com/post/824...raphers?page=1

Wygrał niestety iPad 3. Najdroższy, ale też warty swojej ceny.
Najlepszy ekran, najlepsze aplikacje, najłatwiejsza obsługa, najlepsza łączność, najwyższa jakość (cokolwiek miał autor na myśli - tak napisał).
Tylko trochę za ciężki.

Ale mimo to autor musi być niezłym fanbojem...

Co do Map to brak możliwości nawigacji "Turn by Turn" jest dla mnie tak wielką wadą, że Google może się swoimi mapami wypchać.
Moze kogoś bawi edukacyjne oglądanie miast z lotu ptaka, ale kierowców raczej nie. I też wolałbym niedopracowane mapy od Apple.
Jeszcze pare miesięcy i dokładność pewnie będzie akceptowalna, choć Google jeszcze długo nie dogonią.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 15.10.2012 o godz. 09:19
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
świadkowie jabłkowy, apple, apple fanboy, apple religion, fanatyzm, i-diot, ipad, pc-fanboys, sekta steve'a jobs'a


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.