Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Systemy operacyjne i aplikacje



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 4, średnio 3.00. Tryby wyświetlania
Stary 21.11.2012, 23:45   #5851
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
sa my booki na usb 3.0
ale to nowosc wiec cena kosmos
i pewnie malo ktory sklep w PL bedzie mial
Taka nowosc, ze MyBook ktorego kupilem rok temu juz to mial. Zlacze nazywa sie "SS" co znaczy USB 2+3 w jednym. Zaryzykuje ze kazdy nowy MyBook to ma, wiec jak komus zalezy to bedzie. Ja gdy kupowalem chcialem dysk z pieknym wzornictwem - typ zlacza mnie niewiele wtedy interesowal, byleby wtyczka pasowala...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.11.2012, 06:24   #5852
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Przydała mi się wiedza z tych tematów.

Mój znajomy został mega ważnym dyrektorem w wielkiej chińskiej fabryce (bardzo ciekawa historia swoją drogą). Właśnie leci Aeroflotem do domu rodzinnego i wiezie całej rodzinie po sztuce Samsung Galaxy III. Jego ojcu pół nocy tłumaczyłem via Skype dlaczego ma go tym galaxy palnąć w łeb, obrazić się i zażądać iPhone a najlepiej wcale tego nie używać, bo będzie appsami zajmować się jak jaki pryszcz.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2012, 06:48   #5853
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Jego ojcu pół nocy tłumaczyłem via Skype dlaczego ma go tym galaxy palnąć w łeb, obrazić się i zażądać iPhone ...
No właśnie - dlaczego?
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2012, 06:56   #5854
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Bo appsy są dla pryszczów. Pan wójt niech używa dojrzałych rozwiązań.

Bo to chamska podróba jest (przekroczono granice biznes synergii, inspiracji - howgh).

Bo to brzydkie jest.

Bo to Android, ochłap Googla dla Chińczyków, żeby nie robili problemów i mieli co produkować.

Bo każdy mój znajomy z tym Galaxy ma jakiś drobny problem. Niedopracowane.

Bo Samsung to PiS tego rynku. Wprowadza dychotomię łapkami nowojorskich reklamiarzy.

Bo złośliwy jestem.

Bo przeczytaj cały temat.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2012, 08:16   #5855
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Bo appsy są dla pryszczów. Pan wójt niech używa dojrzałych rozwiązań.
Co to są "appsy" ?

Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Bo to chamska podróba jest (przekroczono granice biznes synergii, inspiracji - howgh).
Co jest podróbą czego? No jeśli - jak zakładam - podróbą Twojego ukochanego Apple jest wszystko co ma kształ prostokąta, to tak - masz rację.

Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Bo to brzydkie jest.
Posąg Wenus z Milo też jest brzydki, W dodatku nie ma rąk!

Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Bo to Android, ochłap Googla dla Chińczyków, żeby nie robili problemów i mieli co produkować.
No cóż - odpowiem na tym samym poziomie - Fanboystwo czystej wody i teoria spiskowa - cały świat spiskuje przeciwko jednej firmie! Ręce opadają. Z czyms taki nie da się dyskutować.

Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Bo każdy mój znajomy z tym Galaxy ma jakiś drobny problem. Niedopracowane.
Za to żaden z moich znajomych nigdy nie miał żadnych problemów z żadnym ajfonem. Szczególnie nie było problemów z anteną, połaczeniami WiFi i mapami. "Szczególnie, że prawie nie padało".

Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Bo Samsung to PiS tego rynku. Wprowadza dychotomię łapkami nowojorskich reklamiarzy.
Propnuję grzecznie, żebyś nie wprowadzał tutaj elementów polityki. Jeśli chcesz o tym podyskutować, to zaproszę Cię na inne forum.

Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Bo złośliwy jestem.
Nie, jesteś po prostu niegrzeczny.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2012, 08:57   #5856
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
***10003; appsy to współczesne tapety i dzwonki dla nastolatek.

***10003; Jeśli uważasz zerżnięte od Apple wzornictwo Samsunga za przypadek czy coś w tym stylu - gratuluję fantazji. Może też brakuje Tobie wiedzy o tych kilku latach historii smartfonów. Nie wiem, nie mam zamiaru tu Ciebie personalnie analizować, mogę analizować zjawisko. Dla mnie to bezdyskusyjne.

***10003; Apoksjomenos podoba się?

***10003; Budżet początkowy Androida: pięć milionów dolarów.

***10003; Ja nie mówię o wyczytanych memach-problemach z brakiem stacji dyskietek, anteną itp Mówię o swoich obserwacjach.

***10003; Ani słowem nie wspomniałem o polityce. A nawet jakby, to co z tego? Nie interesuje mnie brak umiejętności rozmawiania o polityce bez redukcji do Kaczyńskiego.

***10003; Teraz będę dopiero niegrzeczny: trollu jeden i majkrosoftowy amplifierze, podałem argumenty w luźnej formie, która podobać się nie musi, ale nie użyłem argumentów ad personam - takich jak twoje. Nie próbuj na mnie tych sztuczek.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2012, 09:08   #5857
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Samsung Galaxy III to szmelc.
Ponad 1500zł a plastik obudowy jest takiej jakości, że nadaje się co najwyżej na jednorazowe sztućce.

Śmiechu warte Gorilla Glass - a telefon nie wytrzymuje upadku z kilkunastu centymetrów.
To tak jakby zamontować pancerne okno w domu zbudowanych z płyty kartonowo gipsowej.

edit:
na sztućte się nie nadaje, bo by się łamały
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2012, 12:23   #5858
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
appsy to współczesne tapety i dzwonki dla nastolatek.
Zgadza się - dlatego nie kupuję sprzętu Apple bo nie jestem nastolatkiem.
A tak przy okazji - czy "apki" oraz apsy" to jest to samo?

Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Jeśli uważasz zerżnięte od Apple wzornictwo Samsunga za przypadek czy coś w tym stylu - gratuluję fantazji. Może też brakuje Tobie wiedzy o tych kilku latach historii smartfonów. Nie wiem, nie mam zamiaru tu Ciebie personalnie analizować, mogę analizować zjawisko. Dla mnie to bezdyskusyjne.
Tako rzecze Steve Jobs - Samsung kopiuje prostokąty!! Nie ma z tym żadnej polemiki bo przecież ON tak powiedział. Dla mnie to bezdyskusyjne.

"Nie będziesz miał Bogów innych przede mną" tako rzecze Twój prorok!

Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Budżet początkowy Androida: pięć milionów dolarów.
Ja- jako człowiek prosty iu nie mający pojęcia o prawdziwym emejzingu zapytam naiwnie - i co z tego

Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Ja nie mówię o wyczytanych memach-problemach z brakiem stacji dyskietek, anteną itp Mówię o swoich obserwacjach.
No to ja polecam do dalszej promocję na okulary w Vision Express, tyle tylko, że mając 15 lat nie dostniesz zbyt dużej zniżki :-(

Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Ani słowem nie wspomniałem o polityce. A nawet jakby, to co z tego? Nie interesuje mnie brak umiejętności rozmawiania o polityce bez redukcji do Kaczyńskiego.
"Bo Samsung to PiS tego rynku." to - oczywiście, nie ma nic wspólnego z polityką!
Również nie ma nic wspólnego z polityka stwierdzenie, że zakup tabletów do polskiego Sejmu po cenach zawyżonych o 100% jest zasługą Volksdeutsch'ów Tuska - to to też nie będzie polityka - prawda?
W tym miejscu od razu proszę uprzejmie moderatorów - nie ja wywołałem tu wątek polityczny, a wręcz prosiłem o jego zaprzestanie.

Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Teraz będę dopiero niegrzeczny: trollu jeden i majkrosoftowy amplifierze, podałem argumenty w luźnej formie, która podobać się nie musi, ale nie użyłem argumentów ad personam - takich jak twoje. Nie próbuj na mnie tych sztuczek.
Jezus powiedział: "miłuj nieprzyjacioły swoje".
Kocham Cię i życzę Ci rychłego powortu do zdrowia!
Jeżeli myślisz, że na Twoje wyzwiska odpowiem wyzwiskami, to grubo się mylisz.

P.S. Szanowny Modeatorze - (TY już sam wiesz który) - ja rozumiem, że wyzywać bezkarnie oczywiście wolno, o ile tylko nie dotyczy to Apple - prawda? Tu żadnych konsekwencji nie ma?

BTW - jestem niewierzący
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"

Ostatnio zmieniany przez Yossi : 22.11.2012 o godz. 12:58
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2012, 12:52   #5859
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Na horyzoncie czasu widzę nasz kochany śmietnik :p

Wysłane z mojego MT11i
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2012, 14:15   #5860
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Gdzie mi z tym chłamem do śmietnika, tam są poważne tematy!
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2012, 19:41   #5861
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
***10003; apki vs appsy - pewnie jest różnica, ale nie prowadziłem obserwacji

***10003; Apple nie ma żadnych apków - ma oprogramowanie zatwierdzone do użytku przez administratora.

***10003; 15 lat miałem w 1942 roku. Mroźno było. Co ty wiesz o folksdojczach...

***10003; 5 milionów dolarów wydaje Google na pączki

***10003; Nie wywołuj Reetou z lasu.

***10003; Jakie wyzwiska?! Teraz dopiero cię zwyzywam: jesteś BIAŁASEM. Dlaczego? Samsung to stara firma, ze świetnymi tradycjami we wzornictwie przemysłowym. Ale żeby zrobić biznes z białasami doszli do wniosku, że muszą skopiować Apple, bo głupi białas jedzie do Islamabadu i szuka McDonalda, zamiast lokalnych przysmaków. To żenujące kupować te zabawki od Samsunga, ja mam życzenie aby pokazali mi produkt inny: innowacyjny, ciekawy, nawet nie tak dobry jak Apple, ale INNY! Nie kopię, a efekt ich doświadczeń.

***10003; Jak to jesteś niewierzący?! Czy byłeś łaskaw stwierdzić, że Jezus nie istniał czy co, skoro go cytujesz? Wybacz mi moje natręctwo, ale, jeśli
dobrze zrozumiałem, pan na dobitkę nie wierzysz w Boga?

***10003; Jarson! Zasadź proszę infrakcjona niewiernemu! A temat do humanistyki!
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2012, 20:18   #5862
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mam w tej chwili Samsunga Ace mojej siostry, po półtora roku włączonego non stop WiFi i bieganiu po internecie, zdechła bateria, jutro pójdę do punktu, kupię nową za 70 zeta, sam wymienię w 20 sekund i dalej jazda, to zapewne wada?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2012, 20:42   #5863
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Problem baterii jest zupełnie nieistotny, to mem dla kałamarzy z Łomży.

Problemem jest nazwa tego telefonu.
Powinien nazywać się np. ***49340;***49457;***44536;***47353; ***44921;***44284;***47532;, w ostateczności Samsung Kkwaenggwari. Pięknie?

Twoja urawniłowka jest straszna, białasie.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2012, 21:01   #5864
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja pierdziu, padłem na kolana przed siłą argumentów.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2012, 21:33   #5865
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
nie no ku...a super
padnie mi bateria...nie wlacze fajfona, nie zgram nic...odeslac w calosci...pewnie z danych go...o bedzie

ale skaczmy z radosci bo nam wymienia...
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
świadkowie jabłkowy, apple, apple fanboy, apple religion, fanatyzm, i-diot, ipad, pc-fanboys, sekta steve'a jobs'a


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.