Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Systemy operacyjne i aplikacje



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 4, średnio 3.00. Tryby wyświetlania
Stary 21.07.2014, 07:47   #6856
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Mnie nie pytaj nie wiem.

Ale cienkie z dużymi ekranami cieszą sie chyba powodzeniem wśród konsumentów więc każdy chce je produkowac.... Poza tym pokaz możliwości dla konkurencji.
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.07.2014, 23:34   #6857
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Ciekawe co nie?
Cytat:
Interesting, Apple can remotely reset your EFI firmware password - it's a 10 minute process handled remotely by an Apple dept.
https://twitter.com/hackerfantastic/...09963916701696

Cytat:
Tak jasne, na równi stawiasz teoretycznie możliwy przypadek uszkodzenia sprzętu z ewidentnym podłączeniem telefonu pod 220V? Gdy ładowarka/zasilacz pada wszystko może sie zdarzyć. Jeżeli hardware nie posiada możliwości programowego sterowania napięciem/zegaram to żaden kernel i żaden kod go nie uszkodzi.
Nie teoretyczny ale praktyczny. Uwalenie telefonu przez wadliwe sterowniki czy błędne/celowe wgranie wgranie fw, to nie teoria ale fakty.

Wcześniej jechałeś po producentach za blokowanie bootloadera, teraz bronisz Apple. NIEKONSEKWENCJA.

Cytat:
Przecież napisałem że chodzi o gwarancję NA SPRZĘT. Jak użytkownik uszkodzi soft wgrywając jakiś syf to sorry ale jego wina. Jak podłączy ładowarkę od chinola i usmaży tel - również. Na bateriach polsko chińskiej marki GoClever jest wyraźnie napisane aby ładować ładowarką oryginalną albo spełniającą określone wymogi.
Ciekawe. Zawsze powtarzałeś, że blokowanie bootloadera to zło, że odblokowanie równe z utratą gwarancji to zło. Teraz przyznajesz Apple rację jak chcą odmawiać naprawy gwarancyjnej urządzeniom, które można było podpiąć pod podróbki...
Wybacz ale powoli zaczynasz gadać jak Max.

Cytat:
Zasmucę Cię. W moim samochodzie mam przejściówkę do pistoletu na paliwo. Inaczej wlew LPG nie zmieściłby się we wlewie Pb. Ale przecież mogłem wyjarmolić sobie szpetną dziurę w błotniku - byłoby brzydko ale za to zgodnie ze standardem Nie przeszkadza mi ta przejściówka codziennie nie tankuje.
Nie mówię o samochodzie przerabianym, ale o takim "zwykłym".

Biorąc inny przykład: standardy śrub, połączeń, wierteł, mocowań itd. Twierdź dalej, że standardy nie są potrzebne i można je ignorować kiedy się chce.
Apple nie robi tego dla dobra użytkowników, ale dla dobra swojego - wiązanie ze sprzętem tak bardzo żeby rezygnacja z ich ekosystemu była najbardziej uciążliwa jak to tylko możliwe.
Tak więc nie broń ich w taki sposób...

Cytat:
Cieńsze od czego?
Od Apple. Jakoś nie potrzebują usuwać złącza słuchawkowego aby to robić. Cóż dla Apple to tylko powód aby słuchawki pasowały tylko pod "ich" złącze. Dzięki temu nie tylko będą mogli sprzedawać słuchawki po zawyżonej cenie ale i inni producenci tych gadżetów wezmą z nich przykład.
Nie pisz o przejściówkach w tym przypadku bo to będzie śmiech na sali. Nie dość, że wydasz $29 za przejściówkę, to jeszcze będziesz w niej wyglądał jak idiota.

Cytat:
Napisany przez Yossi
Ja jestem człowiek prosty i pewnie dlatego pewnych argumentóww nie rozumiem.
Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego telefon musi być przed wszystkim "cienki".
Wielkość obecnych dotykowych smartfonów to jedna z cech dla których się je kupuję. Nie twierdzę, że telefon ma być przede wszystkim cienki, ale jego grubość powinna się mieścić w dzisiejszych normach. Dlaczego? Nie chcesz chyba nosić cegły w spodniach? Przy np. 4.5 - 5.5" 5mm robi różnicę...
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.07.2014, 08:04   #6858
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Nie teoretyczny ale praktyczny. Uwalenie telefonu przez wadliwe sterowniki czy błędne/celowe wgranie wgranie fw, to nie teoria ale fakty.

Wcześniej jechałeś po producentach za blokowanie bootloadera, teraz bronisz Apple. NIEKONSEKWENCJA.
Ale naciąąąąąągasz

Cytat:
Ciekawe. Zawsze powtarzałeś, że blokowanie bootloadera to zło, że odblokowanie równe z utratą gwarancji to zło. Teraz przyznajesz Apple rację jak chcą odmawiać naprawy gwarancyjnej urządzeniom, które można było podpiąć pod podróbki...
Wybacz ale powoli zaczynasz gadać jak Max.
jw, zaraz zaczniesz gadać że gwarancji powinny podlegać urządzenia przejechane przez czołg.

Nie dziwi Cię jakoś że producenci podzespołów PC czy takich Raspberry udzielają gwarancji na nie niezależnie od tego co zamierzasz na nich uruchamiać?
Oczywiście to gwarancja na sprzęt.
Lecz ciekawe że gwarancja raczej nie obejmuje zjarania komponentów przy padzie zasilacza albo przepieciu w sieci.
Modyfikacje programowe sa o wiele mniej niebezpieczne niż sprzętowe.

Cytat:
Nie mówię o samochodzie przerabianym, ale o takim "zwykłym".

Biorąc inny przykład: standardy śrub, połączeń, wierteł, mocowań itd. Twierdź dalej, że standardy nie są potrzebne i można je ignorować kiedy się chce.
Nie mówie że standardy są niepotrzebne, po prostu nie uważam ża każdy musi się ich trzymać. Jeżeli Apple chce tworzyć zamknięty system to ich sprawa. I nie, nie bronie ich. Nie napisałem nigdzie że to dobrze i mi się podoba.

Cytat:
Od Apple. Jakoś nie potrzebują usuwać złącza słuchawkowego aby to robić. Cóż dla Apple to tylko powód aby słuchawki pasowały tylko pod "ich" złącze. Dzięki temu nie tylko będą mogli sprzedawać słuchawki po zawyżonej cenie ale i inni producenci tych gadżetów wezmą z nich przykład.
Nie pisz o przejściówkach w tym przypadku bo to będzie śmiech na sali. Nie dość, że wydasz $29 za przejściówkę, to jeszcze będziesz w niej wyglądał jak idiota.
Nie musisz tłumaczyć jak pięciolatkowi tego samego trzeci raz. Przecież to chyba oczywista oczywistość. Dalej uważam że mają prawo tak zrobić, tak jak mieli prawo wywalić napęd dyskietek z iMaca.
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.07.2014, 20:40   #6859
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Poza tym tak samo jak Apple uwiązuje do swojego sprzętu, tak samo Google uwiązuje użytkowników do swoich usług, do konta gmail dowala całą resztę google+, youtube nawet jeżeli komuś to jest niepotrzebne.
Aby skorzystać z Androida konto na gmail jest w zasadzie niezbędne. Czemu? Po co mi to? Może ja chce na wp.pl? Może ja nie chce backupu w chmure google ale na kartę SD?

I czemu Google dzieli Androida na wersję open source i swoją półzamkniętą, uwiązując producentów słuchawek do produktu w swojej wersji (albo spadajcie na drzewo i pół systemu napiszcie sami jak Nokia, bazując na AOSP)?

Owszem moge korzystać z Androida bez konta google, to tak samo jak używanie iPhone z przelotką. Oba rozwiązania są do dupy, bo obaj producenci dbają o swoje interesy i robią wszystko aby to co nie przynosi im $$$ było do dupy.

To jest taki sam mechanizm, różne są tylko sposoby, bo obie firmy zarabiają w inny sposób. Google na usługach to uwiązuje do nich. Apple na sprzęcie i usługach więc uwiązuje do nich.
A że Google nie było takie sprytne i zrobić sobie monopolu na hardware nie może, to co ja im poradzę?

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 22.07.2014 o godz. 20:49
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.07.2014, 07:33   #6860
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Wielkość obecnych dotykowych smartfonów to jedna z cech dla których się je kupuję. Nie twierdzę, że telefon ma być przede wszystkim cienki, ale jego grubość powinna się mieścić w dzisiejszych normach. Dlaczego? Nie chcesz chyba nosić cegły w spodniach? Przy np. 4.5 - 5.5" 5mm robi różnicę...
Co do wielkości smarfonów to zgadzam się z Tobą w 100%. Co wiecej, sam przećwiczyłem to, że wielkość 4,5" kontra 4,7" robi już dość sporą różnicę.
Jednak co do "cienkości", to wybacz, ale różnica rzędu 5 mm "w cienkości" jest dla mnie (zaznaczam- DLA MNIE) niezauważalna i nieistotna.
Ja patrzę przede wszystkim na to co smartfon może zrobić, a nie na to, czy jest BIAŁY albo CIENKI.
Ale rozumiem, że w pewnych kręgach to są najbardziej istotne cechy.

Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Poza tym tak samo jak Apple uwiązuje do swojego sprzętu, tak samo Google uwiązuje użytkowników do swoich usług, do konta gmail dowala całą resztę google+, youtube nawet jeżeli komuś to jest niepotrzebne.
jak zapewnie wiesz, nie jestem wielbicielem Androida, chociaż używam na co dzień 2 telefonow z tym systemem. (na jednym - czysty Andek, na drugim CGM 11.2)
Google nie tyle "uwiązuje" co "proponuje" użytkownikom swoje usługi. W przeciwieństwie to tak zaciekle bronionego przez Ciebie Apple - nie musisz ich używać, a odinstalowanie takich składników jak Google+ czy Youtube jst banalnie proste i legalne.
Z drugiej strony, uważam, że tego typu dodatki powinny być doinstalowywane przez użytkownika jako opcja, a nie - narzucane z góry.
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Aby skorzystać z Androida konto na gmail jest w zasadzie niezbędne. Czemu? Po co mi to? Może ja chce na wp.pl? Może ja nie chce backupu w chmure google ale na kartę SD?
Ten wpis świadczy o tym, jak bardzo mało wiesz o ANdroidzie.
Ja w ogóle nie mam konta na gmail, a całkiem nieźle mi idzie korzystanie z tego systemu.
Pozwól, że udzielę Ci podstawowej wskazówki:
(gdybyś kiedyś w razie miał w ręku telefon z Androidem i chciał z niego normalnie korzystać):
- konto email jest w Androidzie potrzebe przede wszystkich do korzystania ze Sklepu.
- konto to może być zarejestrowane na dowolnym serwerze, w dowolnej domenie, na przykład moje jest na @yahoo.com i też działa bez zarzutu. Chcesz używać konta na wp.p? A kto Ci broni? Przecież możesz bez problemu.
- co do backupu, to "uprzejmie donoszę", że backup wykonujesz tam. gdzie chcesz, może być w chmurze, może być na karcie SD. TO NIE APPLE. Tu decyduje użytkownik.
na koniec jeszcze raz podkreślam, Android to nie jest mój ulubiony system.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"

Ostatnio zmieniany przez Yossi : 23.07.2014 o godz. 08:08
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.07.2014, 12:56   #6861
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Konto mailowe można sobie założyć - specjalnie w celu korzystania ze sklepu. I tylko w tym celu.

A przy okazji - określenie "cienki" ma niejedno znaczenie.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.07.2014, 13:27   #6862
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Konto mailowe można sobie założyć - specjalnie w celu korzystania ze sklepu. I tylko w tym celu.

A przy okazji - określenie "cienki" ma niejedno znaczenie.
1. Dokładnie tak
2. Właśnie w tym drugim znaczeniu używam w odniesieniu do iZabaweczek
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.07.2014, 19:50   #6863
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Jak ktoś chce mieć Maca, to niech ma. Ale skoro go już stać to dlaczego od razu brać z Allegro?

__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.07.2014, 20:26   #6864
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Ale czy konto email można mieć na dowolnym serwerze? Dowolnej domenie? Mój Android 4.0 przypadkiem pyta o konto Google. Załóż nowe albo użyj istniejącego.
Ha jeżeli można użyć dowolnego adresu email do korzystania ze sklepu to zwracam honor

To raz, a dwa że włożenie przejściówki jest banalnie proste w porównaniu do wyciecia softu Google i znalezieniu odpowiednika Google Play. A nawet jak znajdziemy to pewnie sporo programów tam nie będzie.
A już totalnie odjazdowe są programy zastępujące Google Play i wymagające go do działania.

Wolałbym jednak przejściówkę. Ale nie, przejściówka to uwiązywanie ale na Androidzie masz wybór

A trzy że aplikacje na androidzie nie widzą swoich danych nawzajem bez roota (większość telefonów), bo nie pozwalają na to uprawnienia ext4.
Więc bez ściemy z robieniem backupów na SD od ręki.
Chyba że coś się zmieniło w najnowszych wersjach, bo w Androidzie 4.0 mamy standardowo w ogóle tylko dwie opcje backupu: chmura albo na komputer przez Android Debug Bridge (z tego ta druga opcja w 4.0 nie całkiem działa bo ma buga)

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 23.07.2014 o godz. 20:35
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2014, 07:48   #6865
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
sobrus ma rację, bez konta gmail nie pobierzesz nic ze sklepu.

Rozgraniczmy dwie rzeczy, tu nie chodzi o konto google z adresem w innej domenie, bo z takim kontem do sklepu Play nie wejdziemy. Możliwe jest tylko zalogowania z gmailem albo utworzenie nowego konta z gmailem.

Do reszty można używać konta google z innym adresem, no ale czym jest Android bez Play?

A później google się chwali ile ma użytkowników gmaila.

Przykładowo konta microsoft i apple opierają się na unikalnym id i można używać dowolnego maila do pobierania zawartości sklepu i nie tylko.
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2014, 08:22   #6866
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez jesi Podgląd Wiadomości
sobrus ma rację, bez konta gmail nie pobierzesz nic ze sklepu.

Rozgraniczmy dwie rzeczy, tu nie chodzi o konto google z adresem w innej domenie, bo z takim kontem do sklepu Play nie wejdziemy. Możliwe jest tylko zalogowania z gmailem albo utworzenie nowego konta z gmailem.
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Ale czy konto email można mieć na dowolnym serwerze? Dowolnej domenie? Mój Android 4.0 przypadkiem pyta o konto Google. Załóż nowe albo użyj istniejącego.
Ha jeżeli można użyć dowolnego adresu email do korzystania ze sklepu to zwracam honor
Powtarzam raz jeszcze - do sklepu Google Play loguję się kontem na @yahoo.com. Konta @gmail w ogóle nie mam i nigdy nie miałem.
Nawiasem mówiąc, takim samym kontem loguję się do sklepu Windows Phone.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"

Ostatnio zmieniany przez Yossi : 24.07.2014 o godz. 08:30
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2014, 09:06   #6867
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Dziwna sprawa Yossi, nie wiem jakim cudem możesz zalogować się do Play innym adresem niż Gmail. Sam wujek Google pisze w pomocy:

Cytat:
Konto może być Twoim adresem w Gmailu lub nazwą użytkownika w domenie hostowanej przez Google.
Gdzie nie poszukasz w sieci, również wszyscy zgodnie piszą, że bez Gmaila nie ma dostępu do Play.
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2014, 10:02   #6868
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez jesi Podgląd Wiadomości
Dziwna sprawa Yossi, nie wiem jakim cudem możesz zalogować się do Play innym adresem niż Gmail. Sam wujek Google pisze w pomocy:



Gdzie nie poszukasz w sieci, również wszyscy zgodnie piszą, że bez Gmaila nie ma dostępu do Play.
RECEPTURA - sprawdzana przed chwilą:
https://accounts.google.com/ServiceLoginAuth
- podajesz jakiś istniejący adres mailowy oraz hasło
- dostajesz komunikat "Podany adres e-mail lub hasło są nieprawidłowe."
- Klikasz "utwórz konto" i przechodzisz na następną stronę
- W okienku "Twój obecny adres e-mail" powinien się pojwić adres, jaki wpisałeś na poprzedniej stronie
- NIE klikasz "chcę nowe konto g-mail"
- podajesz jakieś hasło i wypełniasz pozostałe pola

Dostajesz info:
Wszystko jest już prawie gotowe. Wiadomość weryfikacyjna została wysłana na adres costam@costam.pl
Sprawdź pocztę i kliknij przesłany link, by ukończyć tworzenie konta Google. Po zweryfikowaniu adresu e-mail możesz korzystać ze wszystkich usług Google.

Voila !
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"

Ostatnio zmieniany przez Yossi : 24.07.2014 o godz. 10:09
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2014, 12:52   #6869
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Yossi, sposób ten na założenie konta Google z innym niż Gmail adresem mailowym jest mi znany. Niemniej próbując zalogować się z takim kontem do Play otrzymamy komunikat, że wymagana jest skrzynka Gmailowa i innej nie przyjmie.
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2014, 13:03   #6870
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez jesi Podgląd Wiadomości
Yossi, sposób ten na założenie konta Google z innym niż Gmail adresem mailowym jest mi znany. Niemniej próbując zalogować się z takim kontem do Play otrzymamy komunikat, że wymagana jest skrzynka Gmailowa i innej nie przyjmie.
zrozum - godzinę temu utworzyłem kolejne konto w ten własnie sposób i się zalogowałem do Google Play bez problemu. Moje konto na yahoo tez działa bez problemu. Nie ma żadnego komunikatu o Gmail.
Może jednak spróbuj - co?
Albo podaj mi jakie konto chcesz mieć i ja Ci je założę.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
świadkowie jabłkowy, apple, apple fanboy, apple religion, fanatyzm, i-diot, ipad, pc-fanboys, sekta steve'a jobs'a

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.