Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Systemy operacyjne i aplikacje



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 4, średnio 3.00. Tryby wyświetlania
Stary 05.01.2011, 12:23   #796
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Gadzina - Android to system z perspektywami. Przypomina mi iPS 2.x. Ma ogromne mozliwosci by stac sie najlepszym, choc jeszcze dluga droga przed nim do pokonania. No i nie dotykalem jeszcze Windows Phone 7 ktory na screenach i filmach prezentuje sie bardzo ladnie!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.01.2011, 22:05   #797
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 14.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Od 60 minut uczę się tego Ruby.
I już widzę, że apache+php= WON

A tak sobie wyczytałem, że twórcy Ruby lubią Mac OS X, to w zasadzie jego prymarne środowisko Masz Maca, to masz od razu Ruby.

Widzę, że to co iM@X w kółko powtarza o prostocie: jest w tym języku. I racja!

Kupiłem już sobie płytę pod nowego PC, ale.. nie wiem czy resztę dokupię.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2011, 22:33   #798
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
zrob hackintosha
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2011, 22:36   #799
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
pali,
mało kto tutaj czepia się OS'a (a przynajmniej nie ja) sam pisałem, że mógłbym się z nim na głębszym poziomie zapoznać.
Natomiast sprzęt (cena, jakość _tego_czego_nie_widać_ ), na którym ten OS stoi to już inna bajka...
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2011, 02:05   #800
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Apple prowadzi-kontynuuje typowo amerykańską politykę-frajerów się doi maksymalnie-jeżeli płacimy za złożenie samego wniosku o wizę do USA od 140 $ do 500$ to dlaczego nie mamy płacić za Apple dwa razy tyle co amerykanie
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2011, 11:41   #801
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Banana Coctail Podgląd Wiadomości
zrob hackintosha
Kilka rzeczy na pewno w nim nie bedzie dzialac, bo nie ma Hackintoshy idealnych. Beda problemy z aktualizacjami, obsluga peryferiow itp. Lepiej zaplacic niz sie denerwowac.
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2011, 15:23   #802
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X
andy - kolejny raz bzdury piszesz. Produkty firm konkurencyjnych nie sa porownywalne z Apple, tylko wiele gorsze.
Na jakiej podstawie to twierdzisz? Już nie raz w tym wątku pokazywałem Ci że nie masz racji, podawałem konkretne argumenty.
Jeżeli uważasz inaczej to to udowodnij.

Cytat:
Chodzi tu o stabilnosc, szybkosc dzialania i prostote uzytkowania, ktora w przeciwienstwie do Windows i Android nawrt laikowi nie sprawi problemu.
Stabilność i szybkość działania jest na innych systemach, na innych platformach. W dodatku to nie inne firmy mają pierwsze miejsce pod względem ilości dziur.
Jeśli chodzi o prostotę to wypróbuj sobie WP7.

Cytat:
Produkty sa kastrowane? Jasne ze tak. Nie moze zaden element zachwiac plynnej i idealnej architektury "skrojonej na miare".
Ty w to wierzysz czy tylko przeklepujesz cytaty innych ? Apple wcale nie ma idealnej architektury, bo coś takiego nie istnieje. W dodatku Apple to składak jak każdy inny PC z tym wyjątkiem, że za składaka od Apple płacisz o wiele wiele więcej $.

Cytat:
Jak mowi Jonny Ive - gdy cos nie jest absolutnie niezbedne, to nie jest w ogole potrzebne...
Co za bzdury.

Cytat:
Pokaz mi producenta telefonow komorkowych ktory zagwarantuje mi ze za 2 lata bede mogl wgrac na moj telefon najnowszego wtedy Androida.
W przypadku telefonów jest LOGICZNE, że po dwóch latach nie wgrasz nowego systemu. Nowy system jest pisany już na nowocześniejszą platformę. Zresztą czy możesz wgrać najnowszego iOSa na iP 3G i będziesz cieszył się wszystkimi nowinkami, system będzie chodził tak idealnie jak na najnowszym iP - NIE.

Cytat:
Oczywiscie oficjalnie, a nie przez kombinacje wymyslone przez pryszczatych nastolatkow myslacych ze sa fajni naruszajac licencje...
Może przez pryszczatych, może nie. Jednak w przypadku Androida licencja nie jest naruszona bo android to system o otwartym kodzie.

Cytat:
Co do modelu biznesowego opartego na "haraczu" odprowadzanego przez producentow gier dla producentow konsol to znowu sie mylisz - model ten stosuje zarowno Sony jak i Nintendo. Podobnie zreszta jak Microsoft i Apple, bo to uczciwy uklad - inaczej developerzy musieliby wydawac gry na PC, gdzie prawie wszyscy gry sciagaja.
Tylko zobacz sobie ile kosztuje PS3 a ile kosztować powinno. Sony sprzedaje je po kosztach tak aby trzepać kasę na innych usługach.
Apple nie dość, że sprzedaje sprzęt po cenie z kosmosu to jeszcze doi klientów na dodatkowych gadżetach które powinny być wbudowane.

Cytat:
A jesli to kogos obchodzi, to moj iPhone 3G S kosztowal 2 300 PLN. W tej cenie chodzil wtedy model 16 GB, a mnie udalo sie kupic za tyle wersje 32 GB.
Kiedy to było? I czy kupiłeś nówkę z salony czy z drugiej ręki?

Cytat:
Napisany przez Berion
Każda firma ma swoich fanboy'ów. Ba, nawet każdy klub piłkarski mimo iż tak się już ich nie nazywa...
Święta racja. Max jest przykładem fanboja Apple

Cytat:
Napisany przez sorbus
Andy wiesz ze Apple nie lubie, ale jeżeli ludzie chcą kupować ich wyroby i płacić 4 tys za telefon to nic nam do tego. Takie są prawa rynku. I trzeba Apple chwalić za to że doskonale się na nim potrafi odnaleźć. Nie sztuka coś zrobić, trzeba to jeszcze dobrze zareklamować i sprzedać.
Pisałem wiele razy i powtórzę jeszcze raz. Nie uważam sprzętu Apple za coś złego i nie mam nic do ich użytkowników(tych normalnych). Jednak szlag mnie trafia jak ktoś nazywa ich produkty idealnymi i najlepszymi. To jest nieprawda.

Cytat:
Napisany przez demek
ale niech mi nie wciskaja na sile, ze ich produkt jest NAJ
i nic wiecej
Dokładnie. Niech przestaną wciskać bzdury, że ich system jest super bezpieczny, że na niego nie ma wirusów, że sprzęt jest idealny i nigdy się nie psuje, że system jest niewieszalny itp. itd.

Cytat:
Gadzina - Android to system z perspektywami. Przypomina mi iPS 2.x. Ma ogromne mozliwosci by stac sie najlepszym, choc jeszcze dluga droga przed nim do pokonania.
Możliwościami ten system bije twojego iOSa na łopatki już teraz.
Co do WP7 to MS poszedł torem Apple, system dla osób które lubią "prostotę" dzięki czemu wygryzie w dużym stopniu Apple. Oczywiście fanboje zostaną dalej przy swoim

Cytat:
Napisany przez pali
Od 60 minut uczę się tego Ruby.
I już widzę, że apache+php= WON

A tak sobie wyczytałem, że twórcy Ruby lubią Mac OS X, to w zasadzie jego prymarne środowisko Masz Maca, to masz od razu Ruby.

Widzę, że to co iM@X w kółko powtarza o prostocie: jest w tym języku. I racja!

Kupiłem już sobie płytę pod nowego PC, ale.. nie wiem czy resztę dokupię.
Wszystko zależy co chcesz napisać, do czego soft ma służyć. Czasami lepszym wyjściem jest napisanie appki w Javie, innym razem lepiej posiedzieć przy C++ a jeszcze innym np. w Pythonie.
Pisanie, że jeden język jest lepszy od drugiego to taka sama bzdura jak pisanie, że Apple produkuje najlepszy soft na świecie
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 06.01.2011 o godz. 15:27
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2011, 16:42   #803
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@ndy, ale po co się napowietrzasz? To jest cały czas tylko trzepanie piany, wszyscy to wiedzą, a innych i tak nie przekonasz...

Fakt, to mi się podobało:

Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Jak mowi Jonny Ive - gdy cos nie jest absolutnie niezbedne, to nie jest w ogole potrzebne...
Rozumiem iM@X, że cały czas pierzesz, zmywasz ręcznie, automaty nie są przecież absolutnie niezbędne?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2011, 17:14   #804
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Moja wygoda uzytkowania JEST absolutnie niezbedna. Przekonalem sie zas na przestrzeni lat uzytkowania Apple, ze nie sa mi potrzebne przesylanie plikow przez BT czy port USB w telefonie komorkowym. Gdy przychodzi co do czego okazuje ze ludzie maniakalnue "chca miec" chociaz nie uzywaja tej opcji wcale... Taki jest Android i taki byl Windows Mobile - przeladowany nikomu niepotrzebnymi bzdetami ktore tylko wplywaja na szybkosc dzialania i stabilnosc. Gdy ktos potrzebuje danej funkcjonalnosci wystarczy ze sciagnie do tego apke.

3G S'a kupilem jakis rok temu. Nowke. A Marketplace w WP 7 to na razie to samo co w Androidzie - kpina.

BTW do tematu - dzis update OS X 10.6.6 i premiera Mac App Store - startuja majac 1000 apek, ceny niezle, korzysta sie z istniejacego Apple ID (iTunes + App Store + iBookstore). Troche kupilem, zobavzymy jak sie spisze :-)!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2011, 18:50   #805
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou
@ndy, ale po co się napowietrzasz? To jest cały czas tylko trzepanie piany, wszyscy to wiedzą, a innych i tak nie przekonasz...
Bo jego gadanie działa na nerwy, co raz teorie bez żadnego poparcia

Cytat:
Moja wygoda uzytkowania JEST absolutnie niezbedna. Przekonalem sie zas na przestrzeni lat uzytkowania Apple, ze nie sa mi potrzebne przesylanie plikow przez BT czy port USB w telefonie komorkowym. Gdy przychodzi co do czego okazuje ze ludzie maniakalnue "chca miec" chociaz nie uzywaja tej opcji wcale...
Wiesz dlaczego nie są Ci potrzebne? Nie dlatego, że tak jest ale dlatego, że tak zdecydowało Apple. Skoro nie masz tych funkcji to nie możesz z nich skorzystać ergo nie myślisz o nich więc wydaje Ci się, że są niepotrzebne/zbędne.
Natomiast przesyłanie przez BT to coś podstawowego. Choćby przesyłanie swojej wizytówki:

A: Hej podaj mi swój numer.
B: Włącz na chwile BT u siebie.
A: Ok już.
B: Wysyłam...
A: ...odbieram, o dzięki.

Podobnie jest z plikami, ile to już razy wymieniałem się z kimś dzwonkiem, rozkładem (mmpk), nawigacją (trekbuddy) czy innym softem przez telefon. BA nawet grałem z innymi przez BT!! Mój bardzo low endowy telefon porafi nawet drukować via BT

Jeżeli chodzi o USB to jest on po to abyś mógł podpiąć telefon pod kompa. Faktycznie zbędne...

Cytat:
Taki jest Android i taki byl Windows Mobile - przeladowany nikomu niepotrzebnymi bzdetami ktore tylko wplywaja na szybkosc dzialania i stabilnosc. Gdy ktos potrzebuje danej funkcjonalnosci wystarczy ze sciagnie do tego apke.
Dla Ciebie może i zbędnymi, ale dla zdecydowanej większości osób która ten system używa tak nie jest.


Cytat:
BTW do tematu - dzis update OS X 10.6.6 i premiera Mac App Store - startuja majac 1000 apek, ceny niezle, korzysta sie z istniejacego Apple ID (iTunes + App Store + iBookstore). Troche kupilem, zobavzymy jak sie spisze :-)!
No i ?

Cytat:
3G S'a kupilem jakis rok temu. Nowke.
Podaj konkretną datę.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 06.01.2011 o godz. 18:53
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2011, 20:05   #806
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Od 60 minut uczę się tego Ruby.
I już widzę, że apache+php= WON

A tak sobie wyczytałem, że twórcy Ruby lubią Mac OS X, to w zasadzie jego prymarne środowisko Masz Maca, to masz od razu Ruby.

Widzę, że to co iM@X w kółko powtarza o prostocie: jest w tym języku. I racja!
Ruby rlz!;-) Żaden inny język mi się tak nie spodobał.
Co do środowiska to podstawowe środowisko jest pod systemy typu *nix -- czyli wstanie na wszystkich *nixach

Szybko się rozwija MacRuby, implementacja Rubiego na MacOSX, ale i tak wszyscy używają oficjalnego MRI (Matz Ruby Impl.).
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2011, 20:13   #807
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Moja wygoda uzytkowania JEST absolutnie niezbedna. Przekonalem sie zas na przestrzeni lat uzytkowania Apple, ze nie sa mi potrzebne przesylanie plikow przez BT czy port USB w telefonie komorkowym. Gdy przychodzi co do czego okazuje ze ludzie maniakalnue "chca miec" chociaz nie uzywaja tej opcji wcale... Taki jest Android i taki byl Windows Mobile - przeladowany nikomu niepotrzebnymi bzdetami ktore tylko wplywaja na szybkosc dzialania i stabilnosc. Gdy ktos potrzebuje danej funkcjonalnosci wystarczy ze sciagnie do tego apke.

3G S'a kupilem jakis rok temu. Nowke. A Marketplace w WP 7 to na razie to samo co w Androidzie - kpina.

BTW do tematu - dzis update OS X 10.6.6 i premiera Mac App Store - startuja majac 1000 apek, ceny niezle, korzysta sie z istniejacego Apple ID (iTunes + App Store + iBookstore). Troche kupilem, zobavzymy jak sie spisze :-)!
Jeszcze miałem nadzieję, ale teraz jestem pewien, że mam do czynienia z sektą.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2011, 22:18   #808
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Edu, kumplu moj... Po co mnie USB jak mam dock? Kabel dock-USB zalatwia temat synchronizacji. A dock mam w kazdej stacji dokujacej i w wielu samochodach (w moim na pewno bedzie)!

Andy - gram przez WiFi, vCardy wysylam via SMS albo dodaje udostepniany kontakt do konta Exchange. A iPhone'a kupilem dokladnie 17 czerwca 2010.

A wszystkim sceptykom polecam artykul http://www.idg.pl/news/365765/Powini...c.iPhonea.html

Bo nie da sie zaprzecyc, ze Windows Mobile i Symbian byly pierwsze, ale to iPhone zapoczatkowal rewolucje i zdefiniowal telefon na nowo...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:

Ostatnio zmieniany przez M@X : 06.01.2011 o godz. 23:02
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2011, 23:33   #809
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
telefon? Co sie zmienilo od nokii 3310 chociazby w zakresie rozmowy?
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2011, 23:50   #810
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 14.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Piterniel Podgląd Wiadomości
Ruby rlz!;-) Żaden inny język mi się tak nie spodobał.
Co do środowiska to podstawowe środowisko jest pod systemy typu *nix -- czyli wstanie na wszystkich *nixach

Szybko się rozwija MacRuby, implementacja Rubiego na MacOSX, ale i tak wszyscy używają oficjalnego MRI (Matz Ruby Impl.).
Wiem, ale bronię się jak mogę przed powrotem na *nix.
Ja jestem specyficzny wariat, zanim zobaczyłem na oczy pierwszego Windowsa, to miałem za sobą pierwszą kompilację jajca od Torvaldsa

Hosting kupiłem (http://megiteam.pl - polecam!), zdalnie wszystko robię, na Win nawet nie próbowałem instalować Ruby, bo Win się do tego nie nadaje.
Na razie z czystym Ruby jako tako się zapoznałem, frameworka nie ruszałem.

BTW Ruby mi przypomina Algol, którego gdzieś kiedyś z ciekawości poznałem. Jeszcze czekam na comeback Fortran77 i R
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
świadkowie jabłkowy, apple, apple fanboy, apple religion, fanatyzm, i-diot, ipad, pc-fanboys, sekta steve'a jobs'a

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.