Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Systemy operacyjne i aplikacje



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 4, średnio 3.00. Tryby wyświetlania
Stary 07.01.2011, 19:27   #826
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Opis oraz prezentacje dzialania myszy znajdziesz tutaj, drogi sobrusie http://www.apple.com/pl/magicmouse/

:-)
http://nt.interia.pl/news/touch-mous...swiata,1580239

ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.01.2011, 19:40   #827
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Android Honeycomb na tablecie


Cytat:
Napisany przez pali
Ano, ciekaw byłbym argumentacji kogoś, kto chciałby udowodnić że Windows jest lepszym OS od Mac OS X
Albo jakiś Ubuntu czy nawet Debian - jako uniwersalna stacja robocza, do programowania ale i pitolenia głupot, fejsbuków, gadulców itd itp.
Czyli co, każdy tutaj zgadza się, że Apple ma obecnie najlepszy na świecie OS?
Debian nie jest systemem do zastosowań desktopowych.
Ubuntu jest bardzo proste i przyjazne.
Windows, do pracy bardzo dobry system. Programowanie, składanie grafiki, filmów itp. Może też służyć jako stacja do przeglądania WWW - sam decydujesz

Cytat:
Jakby tak rozebrać, to okaże się to samo ze sprzętem:
- platforma to minimum średnia, górna półka domowych rozwiązań od Intela - jest coś lepszego?
Nie do końca rozumiem o co Ci w tym zdaniu chodziło, możesz to jakoś bardziej rozpisać?
Cytat:
- jakość wykonania, no gdzie jest taka? Tylko droższe modele Dell i ew. zaawansowane maszynki z hobbystycznych firm, ale to tylko typowe stacjonarne - i to wszystko z Windowsem, a Linuks nie jest zamiennikiem OS X.
He? Apple to składaki takie same jak PCty. Ich różni tylko logo i cena.
Cytat:
- monitory; no, które są lepsze? Te TN-ki marketowe? Z modelami Appla na rynek masowy równać się mogą EIZO, Dell, NEC z serii prof - a serie prof niekiedy wcale nie są dobre dla ZU. Zresztą co tu gadać, z moim 11-letnim panelem (jedenaście lat) nie może równać się żadna badziewna TNka. Nie ma ani jednego bad piksela, obraz przydymiony, ale przez fajki i kurz pod szybką.
Chcesz kupić dobry monitor to idziesz do sklepu a nie do marketu. Jest wiele modeli do wyboru.
Cytat:
- uniwersalność, jeśli ktoś potrzebuje jakiejś rąbniętej karty dźwiękowej, ogromnej macierzy dysków czy innych pierdół, to proszę bardzo: Mac Pro to wszystko przyjmie
[/quote]
Tylko po jakich kosztach co? To samo ale taniej mam na PC.

Cytat:
Telefony to samo, skoro Iphone taki badziewny, to czemu już prawie nie można kupić smartfona nie będącego kopią Iphone?
Nie tyle badziewny co wykastrowany/ograniczony na maksimum + cena z kosmosu.

Cytat:
RIM fason trzyma, ale kto tego w PL używa, usług nie ma.
Znowu robisz złe porównanie. RIM to urządzenia nie do zabawy ale do pracy.

Cytat:
Udowadniacie, że te różne modele HTC są lepsze, a przecież to Apple je wymyślił
Nie Apple nie wymyślił ich. Nie twierdzę też, że iOS to zuo. Apple wprowadzając iCegłe pobudziło rynek to fakt ale nic więcej.

Cytat:
Fujitsu-Siemens się pitolił sto lat z tabletami, aż tu Ipad i znowu podróby, jakiś Galaxy niedorobiony na co drugim billboardzie w Wawie
GalaxyTab to nie podróbka bo w żaden sposób nie upodobnia się do iPada. (zerknij sobie co oznacza w ogóle słowo podróbka )
Zobacz sobie też klip który dałem na początku

Cytat:
Urządzenia Apple spełniają najwięcej wymagań ZU, a dla geeks też się nadają, szczególnie komputery dzięki OS X
Mój tata używa Win7. System jest prosty, szybki nie wiesza się, zero BSoD. Znając życie gdybym mu zainstalował Ubuntu to rezultat był by podobny
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 07.01.2011 o godz. 19:44
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.01.2011, 21:17   #828
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Andy, nie lubię takiego rozbijania zdania po zdaniu, ale niech będzie

- czyli twierdzisz, że którykolwiek z Windows czy któraś z dystrybucji Linuksa (w miarę z pudełka, bez 500 roboczogodzin na dostosowanie) - jest lepsza od OS X? Oczywiście patrząc przez pryzmat ogólnego komputera do pracy i zabawy a nie pod kątem jakiegoś specyficznego zastosowania (np. serwera) czy programu.
Co do Linuksa nie zrozumiałeś mnie: ja się na nim wychowałem, ale uważam że Linuks is Dead (jako graficzna stacja robocza), nieważne czy Debian czy Ubuntu (szczególnie Ubuntu to koszmar, jeśli już bym musiał wziąłbym Debian, RH czy Slack).

- Patrix napisał, że OS X dobry, ale sprzęt kiepski - a ja mówię, że przecież Apple bierze "platformy" (chipset, procek) z co najmniej średniej półki dla home od Intela. Ogólnie nie są to cuda z wiadomych powodów, ale większość laptopów i stacjonarnych nawet tego nie ma. Apple miałoby ładować tylko Xeony, aby w końcu przestano mówić, że sprzęt kiepski?

- monitory - tak, jest wiele modeli do wyboru... a porównywalne jakościowo, jak napisałem, są najdroższe Delle, EIZO, NEC... które nie są konstrukcjami dla amatorów, dla ZU. Mają zaawansowane menu, którego ZU nie ustawi, a poza tym mają inną kalibrację, która niekoniecznie nadaje się do wszystkiego (ale to są bardzo subiektywne odczucia). Innymi słowy, tylko Apple sprzedaje tak dobre monitory sprofilowane dla ZU.
IPS, aluminiowa obudowa, ekstra kable, przemyślana konstrukcja - to ma być złe?

- jakość wykonania - no jak tylko logo, Andy bez urazy ale widziałeś iMac albo Power Mac z jego systemem chłodzenia i otwieraną obudową? Znajdź mi coś tak dobrze zrobione jak Mac Mini, takiego all-in-one jak iMac. Dobra, Dell robi fajne all-in-one, ale Mini nie mają - to czemu na Della nie skakać, że userów ogranicza skromną ofertą?
I nawet jak znajdzieś gdzieś jakiegoś niszowego, pieruńsko drogiego, dobrze wykonanego PC - to on będzie z Win....

- nie wiem czego takiego Iphone nie ma, co byłoby niezbędne albo przynajmniej bardzo przydatne? Ma wywalone funkcje, które można zastąpić innymi. Idąc tym tropem najlepsze byłyby chińskie komórki z TV I jak można nie widzieć, że jest to telefon cholernie ergonomiczny?

RIM porównuję, bo jest to producent, który wypracował swoją koncepcję wyglądu obudowy telefonu, tego się trzymają i ludzie kupują. Takie modele jak Nokia E61 są "kopią" RIM.
A czy do zabawy czy pracy, obecnie ciężko rozgraniczyć. Platforma RIM po prostu nie miała takiego boom jak Iphone, mniej jest dostępnego softu, ale przecież też mają modele z aparatem itd
A te wszystkie HTC, Samsungi, Motorole idą za trendem Apple. Przedtem kombinowali wysuwane klawiatury, trackballe, ekrany poziome i pionowe, a dopiero Apple pokazał co jest optymalne.

- czy GalaxyTab powstałby gdyby nie Ipad? Chyba oczywiste, że nie! "Podróbka" oczywiście nie jest najlepszym określeniem. Zaproponuj lepsze, mi nic do głowy nie przychodzi

Ostatnio zmieniany przez pali : 07.01.2011 o godz. 21:19
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.01.2011, 22:13   #829
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Ed - wkleiles link do kopii Magic Mouse dla Windows i jestem Ci za to wdzieczny ;-)! Nie zmienia to faktu ze od pomyslu przez koncepcje do produktu calosc zawdzieczamy Apple. Powtarza sie sytuacja z iPhone -> dzisiejsze smartfony i iMac -> All-In-One PC. Niemniej zgadzam sie w pelni z zamyslem, ze jesli krasc, to od najlepszych :-)!

@pali - (nie chce mi sie kopiowac po cytatach, wiec ogolnie :-)) masz racje, Apple nie moze ladowac tylko Xeonow (nota bene - dwa takie sa w Macu Pro i sa pieknie obslugiwane, na cym sadze Windows by sie zakrztusil), bo produkuje rowniez sprzet konsumencki i nie kazdy takiego sprzetu potrzebuje. To ze w PL malo kogo stac na konsumencki komputer z logo jablka to inna sprawa. Monitory to inna sprawa - w cenie Apple Cinema Display mozna dostac IMO lepsze EIZO czy Della. No ale to juz kwestia subiektywna - monitor za 4K kupowac i nie miec swiatlomierza i kolorymetru to juz kpina na calego :-P. I zgadzam sie - Galaxy Tab to "podrobka iPada", czytaj - produkt ktory nie narodzilby sie nigdy, gdyby Apple nie udowodnilo, ze zapotrzebowanie na konsumenckie tablety istnieje!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.01.2011, 23:13   #830
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Ano, ciekaw byłbym argumentacji kogoś, kto chciałby udowodnić że Windows jest lepszym OS od Mac OS X
Albo jakiś Ubuntu czy nawet Debian - jako uniwersalna stacja robocza, do programowania ale i pitolenia głupot, fejsbuków, gadulców itd itp.
Czyli co, każdy tutaj zgadza się, że Apple ma obecnie najlepszy na świecie OS?
Normalny UNIX, nie rób czarów
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.01.2011, 23:47   #831
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez pali
Andy, nie lubię takiego rozbijania zdania po zdaniu, ale niech będzie
Do ogólników ciężko jest się odnieść

Cytat:
- czyli twierdzisz, że którykolwiek z Windows czy któraś z dystrybucji Linuksa (w miarę z pudełka, bez 500 roboczogodzin na dostosowanie) - jest lepsza od OS X? Oczywiście patrząc przez pryzmat ogólnego komputera do pracy i zabawy a nie pod kątem jakiegoś specyficznego zastosowania (np. serwera) czy programu.
Co do Linuksa nie zrozumiałeś mnie: ja się na nim wychowałem, ale uważam że Linuks is Dead (jako graficzna stacja robocza), nieważne czy Debian czy Ubuntu (szczególnie Ubuntu to koszmar, jeśli już bym musiał wziąłbym Debian, RH czy Slack).
Używałeś kiedyś choćby Ubuntu? To jest właśnie linuks dla mas, po instalacji jest gotowy do używania! Obsługa jest bardzo intuicyjna. Żeby zainstalować oprogramowanie też nie musisz się trudzić bo można to zrobić przez GUI, można go stosować do czego sobie chcesz. Z windowsem jest zresztą podobnie (od XP w górę).

Cytat:
- Patrix napisał, że OS X dobry, ale sprzęt kiepski - a ja mówię, że przecież Apple bierze "platformy" (chipset, procek) z co najmniej średniej półki dla home od Intela. Ogólnie nie są to cuda z wiadomych powodów, ale większość laptopów i stacjonarnych nawet tego nie ma.
Sprzęt jest ten sam co u konkurencji tylko marża większa.
Cytat:
Apple miałoby ładować tylko Xeony, aby w końcu przestano mówić, że sprzęt kiepski?
Nie będę odpowiadał za Patrix'a ale powiem Ci co ja myślę. Mówienie o Apple, że kiepski oznacza jego stosunek cena/jakość/wydajność a nie to co montuje. Jeżeli ktoś sprzedaje laptopa na archaicznej platformie i chce kupę kasy to sorry...

Cytat:
- monitory - tak, jest wiele modeli do wyboru... a porównywalne jakościowo, jak napisałem, są najdroższe Delle, EIZO, NEC... które nie są konstrukcjami dla amatorów, dla ZU. Mają zaawansowane menu, którego ZU nie ustawi, a poza tym mają inną kalibrację, która niekoniecznie nadaje się do wszystkiego (ale to są bardzo subiektywne odczucia). Innymi słowy, tylko Apple sprzedaje tak dobre monitory sprofilowane dla ZU.
IPS, aluminiowa obudowa, ekstra kable, przemyślana konstrukcja - to ma być złe?
Tutaj to już strasznie przesadzasz. Monitory są domyślnie ustawione do optymalnej pracy, fakt każdy może dodatkowo je ustawić pod siebie ale na star już są, działają!
Jeżeli chcesz kupić monitor w tej technologii to znajdź sobie jakiś większy sklep(duża liczba produktów wtedy będzie) i wybierz. Tam są nie tylko wykonane w technologii TN.

Cytat:
- jakość wykonania - no jak tylko logo, Andy bez urazy ale widziałeś iMac albo Power Mac z jego systemem chłodzenia i otwieraną obudową? Znajdź mi coś tak dobrze zrobione jak Mac Mini, takiego all-in-one jak iMac. Dobra, Dell robi fajne all-in-one, ale Mini nie mają - to czemu na Della nie skakać, że userów ogranicza skromną ofertą?
I nawet jak znajdzieś gdzieś jakiegoś niszowego, pieruńsko drogiego, dobrze wykonanego PC - to on będzie z Win....
Tak widziałem. Widziałem też że sporo osób się skarży właśnie na monitory w iMach (przegrzewanie się). Jakość to nie tylko biało/srebrna obudowa.

Cytat:
Znajdź mi coś tak dobrze zrobione jak Mac Mini, takiego all-in-one jak iMac.
Nie interesuje się takimi konstrukcjami bo dla mnie to zuo. Wszystko upchane jest na bardzo małej powierzchni co A) daje duże prawdopodobieństwo przegrzania/uszkodzenia B) takie komputery są zwykle nie do modernizowane.
I nie ważne czy taki sprzęt wyprodukuje Apple czy Asus czy inna firma.

Cytat:
RIM porównuję, bo jest to producent, który wypracował swoją koncepcję wyglądu obudowy telefonu, tego się trzymają i ludzie kupują. Takie modele jak Nokia E61 są "kopią" RIM.
Nie porównuj telefonu dla biznesu z telefonami dla zabawy ok?
Cytat:
A czy do zabawy czy pracy, obecnie ciężko rozgraniczyć.
Produkty RIM są właśnie do zastosowań biznesowych.

Cytat:
A te wszystkie HTC, Samsungi, Motorole idą za trendem Apple. Przedtem kombinowali wysuwane klawiatury, trackballe, ekrany poziome i pionowe, a dopiero Apple pokazał co jest optymalne.
Smartfony z klawiaturami są do dzisiaj. Stosowanie ekranów dotykowych znane było już wcześniej. Apple tylko przyspieszyło ten trend i w sumie za to jestem wdzięczny. Dodatkowa konkurencja rozruszała rynek

Cytat:
- czy GalaxyTab powstałby gdyby nie Ipad? Chyba oczywiste, że nie! "Podróbka" oczywiście nie jest najlepszym określeniem. Zaproponuj lepsze, mi nic do głowy nie przychodzi
Po pierwsze to nie wiesz co by było gdyby. Po drugie to tablety już istniały wcześniej!


Cytat:
Napisany przez M@X
masz racje, Apple nie moze ladowac tylko Xeonow (nota bene - dwa takie sa w Macu Pro i sa pieknie obslugiwane, na cym sadze Windows by sie zakrztusil)
To to wiesz czy zakładasz? Tak samo zakładasz, że MacOSX jest bezpieczniejszy niż taki Windows czy Ubuntu czy tylko zakładasz?

Cytat:
Galaxy Tab to "podrobka iPada", czytaj - produkt ktory nie narodzilby sie nigdy, gdyby Apple nie udowodnilo, ze zapotrzebowanie na konsumenckie tablety istnieje!
Nie wiesz co by było gdyby więc nie pisz, że by się nie narodził. Tablety były już wcześniej.
To że zapotrzebowanie na tablety jest/może być duże było do przewidzenia..

I na koniec odnośnie słowa podróbka:

Cytat:
Według polskich przepisów podróbka to towar, który nielegalnie został oznaczony znakiem towarowym zarejestrowanym przez inną firmę
Tak więc @MAX zanim użyjesz jakiegoś słowa sprawdź co ono oznacza.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2011, 11:06   #833
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ten lepszy...

Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2011, 11:15   #834
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Wychodzą z potrzebami na przeciw klientowi
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2011, 09:59   #835
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Fajna ta myszka, no tu sie zgodze - dobry pomysł, dobre wykonanie.
Czy sie przyjmie nie wiem, ale na pewno jest to coś nowego.
I nie dziwie sie że już kopiują pomysł.

A jeżeli Apple pakuje matrce IPS do każdego monitora to chwała im za to. Co prawda nie jest to sztuka przy takich cenach co oferują - tym niemniej postępują dobrze.

Ja mam "zaledwie" MVA a i tak TNki kłują mnie w oczy. Zwłaszcza te nowe tanie . Bo te stare drogie były całkiem OK (wciąż mam czteroletniego LG L1770H i ten jest OK).

Co do iPhone to oczywiście dalej mi sie nie podoba, jest przy prawdziwym smartfonie jak konsola przy komputerze - a ja wole komputer.
I troche szkoda że przez niego wszystkei smartfony idą w tym kierunku.
Ale Jobs wie co robi i pewnie dokładnie przestudiował rynek.

Większość posiadaczy smartfonów nie korzysta z zaawansowanych funkcji. Nie są im potrzebne, Kupiło taki telefon bo jest najbardziej wybajerzony i szpanerski. I drogi.
No więc Apple stworzyło wybajerzony szpanerski i jeszcze droższy telefon bez tych funkcji i bez potrzeby znania sie na czymkolwiek. Gra błyszczy świeci. Wystarczy

Dlatego uważam Jobsa za mądrego człowieka. Patrzy co ludzie chcą i to im daje. Nieważne czy technicznie dobre czy nie. Tego ludzie chcą. To dostają. Dają kasę. Jest OK.
I najważniejsze - staraja się żeby to było proste w obsłudze.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 10.01.2011 o godz. 10:10
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2011, 11:19   #836
SpeedFreaK
Guru
 
Avatar użytkownika SpeedFreaK
 
Data rejestracji: 06.09.2004
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 4,225
SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Mozne krotko podsumowac
Sprzet Apple nie jest zly, ale nie jest warty swojej ceny ^^
__________________
Intel Core i7 4790K @ 4.00GHz MSI Z97 Gaming 3 Kingston HyperX XPM Beast 32 GB MSI GeForce GTX1060 SSD Samsung 840 EVO 250GB Samsung SH224DB Chieftec CTG-750C Zalman Z11 Plus
SpeedFreaK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2011, 13:17   #837
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Jak to nie? Tak wiele dobra i wygody, da Ci tylko Jobs moj drogi.
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2011, 14:06   #838
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Czy to prawda, że zabezpieczenia Apple Mac Store (czy jak tam to się zwie) były tak za***iste, że można było wyciągać płatne aplikacje za free ?
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2011, 14:16   #839
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Czy to prawda, że zabezpieczenia Apple Mac Store (czy jak tam to się zwie) były tak za***iste, że można było wyciągać płatne aplikacje za free ?
Z tego co wyczytałem - to się tyczyło MS Marketplace

Cytat:
Wykorzystano fakt, że klient Zune ściąga pliki XML zawierające lokalizację pakietów instalacyjnych XAP. Posiadając link do pliku XAP można go było pobrać nie płacąc za aplikację w sklepie Microsoftu.
http://www.dobreprogramy.pl/Zlamane-...osc,22305.html
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2011, 14:25   #840
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@Patrix piszesz o innym błędzie. Poza tym Ci z DP troszeczkę nie wiedzą o czym piszą, bo ów aplikacja to tylko Proof of Concept i jej autor zapewnił, że nie zostanie upubliczniona. Miała ona na celu zademonstrować tylko lukę w sklepie WP7.

Co do błędu Apple Mac Store to jeśli ktoś zna jakiś serwis, który wspomina o tym błędzie to będę wdzięczny Uwielbiam pokazywać fanatykom, że ich firma wcale nie jest taka naj naj

--
Kolejny przykład jak durna jest polityka Apple
VLC Media Player usunięty z App Store'u
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 10.01.2011 o godz. 14:41
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
świadkowie jabłkowy, apple, apple fanboy, apple religion, fanatyzm, i-diot, ipad, pc-fanboys, sekta steve'a jobs'a


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.