Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Systemy operacyjne i aplikacje



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 25.03.2016, 15:58   #16
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
W jaki sposób Apple promuje Androida? Apple w iPhone używa iOS, nie Androida... A tak wynika ze zdania które napisałeś. ;]

Ja też nie ogarniam numerów tych Lumii, ale w którejś serii były naprawdę świetne aparaty. Szczerze to nawet mój pierwszy kompakt robił gorsze zdjęcia.
Rzeczywiście ze zdania tak wynika, niechcący mi to wyszło - widocznie chciałem skrócić zdanie i za dużo usunąłem. Miałem na myśli to, że te dwie firmy najbardziej promują swoje produkty - Apple dzięki iPhone'om promuje iOS, a Samsung za pomocą Galaxy S mocno wspiera Androida. W obu przypadkach produkty te robią świetną robotę na rzecz swoich systemów.

Aparaty w Lumiach rzeczywiście są bardzo dobre. Mojemu zdarza się raz na 50 fotek zrobić lekko nieostre zdjęcie. Natomiast to, co stało się po aktualizacji do 10 Mobile srodze mnie zadziwia - aparat łapie ostrość w ułamku sekundy. Niedawno robiłem też kilka zdjęć z lampą błyskową w niemal całkowitej ciemności - jak na 8.1 wykonanie fotki w takich warunkach zajmowało mu ok. 1-1,5 sekundy, tak teraz... niespełna pół. A wynik - wcale nie gorszy
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Chuck Norris Morris Humor 111 07.10.2018 02:42
Szyfrowanie sygnału TV SAT. Jakie są, jak działa itpe. andy Komputery - oprogramowanie i sprzęt 17 16.01.2016 14:37
Komputer po włączeniu zawiesza się - Windows 7 banan00 Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software 14 15.03.2010 15:21
<<< Szyfr Biblijny - jak to rozumieć? >>> Macio.Men Off topic 13 24.10.2003 16:29
jak sie wam podoba ... BD Off topic 28 14.03.2003 22:47


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.