Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Systemy operacyjne i aplikacje



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 26.04.2014, 09:19   #16
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Tweetbot.
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.05.2014, 06:44   #17
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Nawet nie mam ochoty tego wgrywać, w ogóle nic nie mam ochoty wgrywać na WP taki to dla mnie szajs
Nadaje się jedynie do mailowania, sms, dzwonienia i może jeszcze mapy- wtedy nie denerwuje.
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Gustu nie oszukasz, najważniejsza rzecz - interfejs jest dla mnie odrzucający, to jest wystarczające.
Chyba się pogubiłeś we własnych wypowiedziach. Zdecyduj się może: nie nadaje się do niczego czy po prostu jest brzydki?

A przy okazji: ponieważ twierdzisz, że nadaje się tylko do mailowania, sms, dzwonienia -czy mógłbyś napisać do czego się NIE nadaje lub jakich funkcji mu brakuje?
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.05.2014, 07:07   #18
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Do tego wszystkiego z cytatu interfejs tragiczny. Kropka.
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.05.2014, 08:27   #19
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Do tego wszystkiego z cytatu interfejs tragiczny. Kropka.
1. Interfejs jest tragiczny , ponieważ:
- nie jest taki sam jak był, a jakby był taki sam to byś napisał : znowu interfejs jest taki sam - nic nie zmienili - ogólny syf!
- ?
- ?
- ?
Poza tym, nie odpowiedziałeś na żadne z moich pytań.
Może prościej będzie jak po prostu napiszesz "nienawidzę Windows bo to jest Windows i go nienawidzę".

Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Tweetbot.
eeee... a co to jest i do czego to służy?
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.05.2014, 09:16   #20
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Chyba najbardziej zaawansowany klient Twittera na swiecie, korzystaja z niego agencje PRowe obslugujace wiele kont. Sama nazwa jest zreszta wymowna wiec latwo sie domyslic - zgrywasz sie jak nastolatek co to niby nigdy nie slyszal o piosence "Ona tanczy dla mnie" zeby podkreslic jaki to on jest alternatywny...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.05.2014, 10:00   #21
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Chyba najbardziej zaawansowany klient Twittera na swiecie, korzystaja z niego agencje PRowe obslugujace wiele kont. Sama nazwa jest zreszta wymowna wiec latwo sie domyslic - zgrywasz sie jak nastolatek co to niby nigdy nie slyszal o piosence "Ona tanczy dla mnie" zeby podkreslic jaki to on jest alternatywny...
pytałem zupełnie poważnie, ponieważ nie używam żadnych "serwisów społecznościowych" i naprawdę nie mam pojęcia czym się różni Twitter od Facebooka, a one razem od NK.
Doskonale znam piosenkę "ona tańczy dla mnie"., ale "znam" nie oznacza, że muszę ją kupić.
Podobnie "serwisy społecznościowe" - wiem, że są ale to nie znaczy, ze muszę je znać i używać. Poza tym, już dawno skończyłem 15 lat.
Dlatego nie jestem w stanie powiedzieć, czy brak Tweetbot'a w WP8 to jest poważny brak czy nie.
Być może pewna grupa użytkownków odbiera to jako powazny brak - ja nie wiem. Domyślam się, że ta aplikacja jest dostępna na ajfona?

P.S. Angry Birds też nie mam.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.05.2014, 13:38   #22
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Yossi, nie mam ochoty się bawić w Twoje podchody.
System mi się nie podoba, jest brzydki, architektura interfejsu mi zupełnie nie odpowiada.
Wifi nie działa z moim routerem, nie będę obniżał zabezpieczeń aby szanowny WP raczył się poprawnie połączyć.
W wielu przypadkach niepoprawnie wykrywa numery z książki adresowej Exchange, co objawia się tym, że nie można się dodzwonić do kontaktu, ale jak kontakt dzwoni do mnie to szanowny WP już rozpoznaje wpis- ciekawe
Mam oba telefony, Androida i niestety WP, WP do pięt mu nie dorasta

Napisałem wyraźnie, że to moja opinia, jeśli masz z tym problem to Ci nie pomogę niestety...
WP jak dla mnie może nadawać się jedynie w Korpo- zaleta, klient poczty potrafi odczytywać załączniki w emailach.
Prywatnie... gdybym go kupił to szybko bym go sprzedał.
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2014, 14:49   #23
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Yossi, nie mam ochoty się bawić w Twoje podchody.
System mi się nie podoba, jest brzydki, architektura interfejsu mi zupełnie nie odpowiada.
Wifi nie działa z moim routerem, nie będę obniżał zabezpieczeń aby szanowny WP raczył się poprawnie połączyć.
W wielu przypadkach niepoprawnie wykrywa numery z książki adresowej Exchange, co objawia się tym, że nie można się dodzwonić do kontaktu, ale jak kontakt dzwoni do mnie to szanowny WP już rozpoznaje wpis- ciekawe
Mam oba telefony, Androida i niestety WP, WP do pięt mu nie dorasta

Napisałem wyraźnie, że to moja opinia, jeśli masz z tym problem to Ci nie pomogę niestety...
WP jak dla mnie może nadawać się jedynie w Korpo- zaleta, klient poczty potrafi odczytywać załączniki w emailach.
Prywatnie... gdybym go kupił to szybko bym go sprzedał.
Nie mam żadnego problemu z zaakceptowaniem czyjejś opinii. Po prostu chciałem się dowiedzieć, co Cię odstrasza od WP i dowiedziałem się - dziękuję za odpowiedź. Nie będę kontrować Twoich zastrzeżeń bo chyba tego nie oczekujesz - prawda?
Ze swojej strony spróbuj zaakceptować coś takiego z mojej strony: po miesiącu używania Androida (Cyanogenmod 11.2) stwierdzam, że "System mi się nie podoba, jest brzydki, architektura interfejsu mi zupełnie nie odpowiada."
Do tego ciągłe aktualizacje, ciągłe doinstalowywanie rzeczy, które powinny byc częścią systemu, odinstalowywanie, bo albo nie działa, albo zamula system, albo co chwilę wyświetla reklamy.
Ja o prostu jestem na to za stary. Też lubię sobie pogrzebać w systemie, ale czasami chciałbym zwyczajnie zadzwonić, albo wysłać SMSa.
Co chwila jakiś problem, który problemem być nie powinien, ale pomocy próżno szukać bo przecież to jest "system otwarty". Masz do dyspozycji rzeszę uczynnych i kompetentnych power userów, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie, wystarczy tylko zapytać na forum.
Trzeba tylko poszukac w Google, zapytac na forum, a następnie dostać całe mnóstwo odpowiedzi, z ktorych większość brzmi "poszukaj sobie w Google"
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2014, 16:33   #24
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Ależ sobie jeździj po androidzie ile tylko chcesz. Gratuluje miesiąc czasu
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2014, 17:18   #25
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@Yossi myślę, że Patrix ocenił system tak jak myśli. Ty natomiast próbujesz się odegrać i wciągnąć go w bezsensowną dyskusję. Mam rację?
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2014, 15:32   #26
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Ależ sobie jeździj po androidzie ile tylko chcesz. Gratuluje miesiąc czasu
ja rozumiem, że uważasz, że miesiąc to dla mnie za mało, żeby poznać Androida, jego wady i zalety? czy też moze inaczej - czy uważasz mnie za windowsowego idiotę, który potrafi tylko klikać "dalej" ?


Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
@Yossi myślę, że Patrix ocenił system tak jak myśli. Ty natomiast próbujesz się odegrać i wciągnąć go w bezsensowną dyskusję. Mam rację?
nie, nie masz racji.
Chciałbym, żeby na temat WP dyskutował ze mna ktoś, kto używał go co najmniej przez miesiąc, tak - jak ja Androida.
Jeśłi ktoś zna WP tylko z Linuxowych forów (gdzie MS jest synonimem szatana) i nigdy go nie używał, to dyskusja nie ma sensu.

Przykro mi, ale ja nie przyjmuję argumentow typu "nienawidzę Windows bo to jest Windows i ja go nienawidzę"

To już wolę "tanie wino jest dobre, bo jest dobre i tanie".

Sam widzę cały szereg wad systemu Windows Phone i chętnie je tutaj opiszę, ale tylko, jesli ktoś napisze "używam WP i nie działa mi to i to". Wteedy albo napiszę "masz rację, ten szajs nie działa", albo napiszę jak to zrobić, jeśli będe wiedział.
No chyba, że ktoś napisze "nienawidzę WP bo nie jest wystarczająco różowy i nie ma tapety z kucykami".

********************************

EDIT
W Windows Phone można zrobić Różowe kafelki - ktoś chce zobaczyć?
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"

Ostatnio zmieniany przez Yossi : 05.06.2014 o godz. 15:39
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2014, 16:29   #27
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yossi Podgląd Wiadomości
ja rozumiem, że uważasz, że miesiąc to dla mnie za mało, żeby poznać Androida, jego wady i zalety? czy też moze inaczej - czy uważasz mnie za windowsowego idiotę, który potrafi tylko klikać "dalej" ?
Ależ słodź sobie dalej... tak ładnie Ci to idzie... Ja Cię w żaden sposób nie nazywam.
Ja nie używam WP od wczoraj. Widzę, nie możesz przeboleć negatywnej opinii, którą już raz opisałem.
Twoje uporczywe dążenie do "niewiadomoczego" w ostatnich postach tutaj, oraz zaczepki (raczej nie tylko ja to zauważyłem) uważam za dziwne.
Nie mam pojęcia jak połączyłeś moją opinię o WP bezpośrednio z "autoinwektywami" pod swoim adresem i za wszelką cenę próbujesz sprowadzić rozmowę do dna.

Z tym używaniem co najmniej miesiąc nie przesadzaj, ja używam WP gdzieś od ok pół roku po jego premierze, Androida jeszcze dłużej, podlicz sobie sam...

Jeśli zaś masz problem z przyjmowaniem argumentów, to przeczytaj je ponownie ze zrozumieniem.
Istnieje coś takiego jak indywidualne preferencje, których żaden PR'owiec nie zmieni, a co od dawna próbuje zrobić ten zawód, dlatego (mam nadzieję) nie nosisz różowego swetra.

A może Ty masz jakiś związek z MS? To forum jest wysoko w google, wcale nie zdziwiłbym się gdyby kogoś oddelegowali...

PS
Akceptuję, że nienawidzisz Androida, po co mam Cię do niego przekonywać?
Żaden w tym sens, to Ty się w moich oczach z tym męczysz nie ja.
__________________
amiga500site

Ostatnio zmieniany przez Patrix : 05.06.2014 o godz. 16:33
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2014, 08:17   #28
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Ależ słodź sobie dalej... tak ładnie Ci to idzie... Ja Cię w żaden sposób nie nazywam.
Ja nie używam WP od wczoraj. Widzę, nie możesz przeboleć negatywnej opinii, którą już raz opisałem.
Twoje uporczywe dążenie do "niewiadomoczego" w ostatnich postach tutaj, oraz zaczepki (raczej nie tylko ja to zauważyłem) uważam za dziwne.
Nie mam pojęcia jak połączyłeś moją opinię o WP bezpośrednio z "autoinwektywami" pod swoim adresem i za wszelką cenę próbujesz sprowadzić rozmowę do dna.

Z tym używaniem co najmniej miesiąc nie przesadzaj, ja używam WP gdzieś od ok pół roku po jego premierze, Androida jeszcze dłużej, podlicz sobie sam...

Jeśli zaś masz problem z przyjmowaniem argumentów, to przeczytaj je ponownie ze zrozumieniem.
Istnieje coś takiego jak indywidualne preferencje, których żaden PR'owiec nie zmieni, a co od dawna próbuje zrobić ten zawód, dlatego (mam nadzieję) nie nosisz różowego swetra.

A może Ty masz jakiś związek z MS? To forum jest wysoko w google, wcale nie zdziwiłbym się gdyby kogoś oddelegowali...

PS
Akceptuję, że nienawidzisz Androida, po co mam Cię do niego przekonywać?
Żaden w tym sens, to Ty się w moich oczach z tym męczysz nie ja.
Chyba mnie źle zrozumiałeś. Nie ma co sie spinać
Nie chcę nikogo zaczepiać, ani podważać czyichś preferenji.
To dobrze, że istnieje na rynku kilka systemów i każdy może sobie wybrać to, co mu najbardziej pasuje.
Ja napisałem o moich doświadczeniach z andkiem i dlaczego mnie nie pasuje - to wszystko.
Samemu Androidowi życzę jak najlepiej, chciałbym, żeby się rozwijał i był jak najlepszy. Absolutnie nie ma mowy o tym, żebym go "nienawidził".
Co więcej, być może kiedyś do niego wrócę bo ten system się cały czas rozwija (i to jest chyba największa jego zaleta).
Telefonu z Andkiem używa moja żona i jest bardzo zadowolona.

Nie mam i nie zamierzam miec żadnych związków biznesowych z MS. Po prostu uzywam ich systemów i jestem z nich zadowolony - to wszystko.
Różowego sweterka i obcisłych rurek też nie noszę
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.06.2014, 07:26   #29
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,215
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Da się jakoś uruchomić "flash player" na WP8.1 ? W sumie tylko tego mi brakuje w WP8, od czasu do czasu oglądam filmiki w tym formacie. Była kiedyś aplikacja "adobe flash" czy coś podobnego, jednak teraz jej w sklepie nie widzę.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.06.2014, 08:18   #30
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez rcobex Podgląd Wiadomości
Da się jakoś uruchomić "flash player" na WP8.1 ? W sumie tylko tego mi brakuje w WP8, od czasu do czasu oglądam filmiki w tym formacie. Była kiedyś aplikacja "adobe flash" czy coś podobnego, jednak teraz jej w sklepie nie widzę.
Chodzi Ci o jakieś konkretne serwisy filmowe, czy o odpalanie plików *.flv z pamięci telefonu/karty SD?
Dobrze działająca obsługa YouTube była już w WP7.8

Aplikacja dla WP8.0 oraz WP8.1 jest tutaj:
http://www.windowsphone.com/pl-pl/st...6-ff29fc816f75
Niestety - trzeba zainwestować 4,99 zł
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
windows 8.1 problem z odmontowywaniem dysku USB bialcus Pamięć przenośna, pendrive, karty pamięci, dyski USB 1 27.12.2013 12:41
Problem z Xbox Live i Windows Phone 7 madmax2 Inne 2 11.06.2012 19:37
Windows Phone 7 Burak_PL Komputery - oprogramowanie i sprzęt 0 05.01.2012 10:56
MS Windows AntiSpyware kraluk Off topic 13 09.01.2005 14:33
Jeżeli ktoś zna angielski perfekt proszę przetlumaczyć memorando Komputery - oprogramowanie i sprzęt 1 17.05.2003 10:41


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.