Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Programy do nagrywania, testowania, diagnostyki

Programy do nagrywania, testowania, diagnostyki Dział poświęcony oprogramowaniu związanemu z nagrywarkami CD/DVD/Blu-ray



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.04.2017, 18:39   #1
nasula
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 20.04.2017
Posty: 1
nasula w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
EAC interfejs ASPI

Na początek witam wszystkich, jestem nowy na tym forum.
Mam pytanie. Zainstalowałem EAC i w ustawieniach zalecany jest interfejs ASPI. Znalazłem polecany w artykule, ale jest on do max windows XP. Czy mając W7 potrzebuję tych sterowników? próbowałem wypalić płytę do testu przesunięcia ale jakoś bezskutecznie.
Czy znacie dobre linki do już przetestowanych napędów, i płyt referencyjnych, bo te z artykułu o konfiguracji EAC nie działają?
Dziękuję za pomoc.
nasula jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.04.2017, 20:01   #2
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,763
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Np. lista napędów i ich offset http://www.accuraterip.com/driveoffsets.htm
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2019, 09:48   #3
AgataWebb
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 28.02.2019
Posty: 2
AgataWebb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez nasula Podgląd Wiadomości
Na początek witam wszystkich, jestem nowy na tym forum.
Mam pytanie. Zainstalowałem EAC i w ustawieniach zalecany jest interfejs ASPI. Znalazłem polecany w artykule, ale jest on do max windows XP. Czy mając W7 potrzebuję tych sterowników? próbowałem wypalić płytę do testu przesunięcia ale jakoś bezskutecznie.
Czy znacie dobre linki do już przetestowanych napędów, i płyt referencyjnych, bo te z artykułu o konfiguracji EAC nie działają?
Dziękuję za pomoc.
jak mogę skontaktować się z tym członkiem?

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 04.03.2019 o godz. 11:32
AgataWebb jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2019, 11:32   #4
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,763
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wyślij mu prywatną wiadomość.


A, i ostrzeżenie za wklejanie reklamy.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Frog ASPI = zastępnik ASPI systemowego darbakan Napędy optyczne CD 1 10.02.2006 22:22
Podstawy ASPI i DMA Oktawian89 FAQ 0 27.09.2005 15:42
ASPI,WinXP,ClonyXXL zglasza blad: brak sterownikow ASPI quiet Napędy optyczne CD 3 28.01.2003 18:09
Nero ASPI tomekka Napędy optyczne CD 2 16.01.2003 17:14
ASPI i Windows XP Hornet Napędy optyczne CD 7 06.01.2003 18:30


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.