Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 16.09.2005, 21:39   #1
ezehiel
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.08.2004
Posty: 2
ezehiel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
2 filmy DVD serial na jednej plycie+ napisy

Sciagnałem sobie z netu Kompanie braci na DVD i szukam sposobu na dodanie napisów. wszystkie poradniki mowia o filmie jako jednym a jak to zrobic z dwoma i napisami napisów tam polskich nie ma a chcialbym dodac. Połączyc napisy czy jak naprawde rece opodają. Prosze o rady, w miare proste i przejzyste. wiem ze tu kupa ludzi wie jak to zrobic, ja jednak dopiero sie ucze i narazie to czarna magia dla mnie. Z gory dziekuje za wyrozumiałosc.
ezehiel jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.09.2005, 21:57   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zdemuksuj film za pomocą DoItFast4U z zaznaczoną opcją VOBID. W powstałych katalogach odnajdziesz pliki m2v i ac3 dla każdego z odcinków. Przygotuj dla każdego z nich napisy i zapisz je w formacie Scenarista (sst + bitmapy).

Skrypt do Scenarista wygeneruje ci Scenaid (ustaw w jego opcjach Use original assets i Import script into Scenarist). Po wygenerowaniu skryptu zostanie on automatycznie wczytany do Scenarista.

W Scenariscie dodaj nową ścieżkę napisów i zaimportuj przygotowane wcześniej napisy (dla każdego odcinka osobno). Skompiluj film.

Wygenerowane przez Scenarista VOBy podstaw zamiast oryginalnych. Za pomocą programu BatchUpdateIfo, wykorzystując pliki ifos wygenerowane przez Scenarista, dokonaj updatu oryginalnych plików ifo.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.10.2005, 17:47   #3
ezehiel
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.08.2004
Posty: 2
ezehiel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Serial na DVD - dodanie napisów

Mam kilka seriali sciągnietych na DVD.... na ogół sa to 2 odcinki plus menu. Czy kto wie gdzie jest jakis poradnik jak to zrobic ewentualnie napisze krok po kroku jak dodac polskie napisy i pozostawic menu Wszedzie sa opisy jak zrobic do filmu ale jak zrobic seriale i pozostawic menu nie znalazłem. Jesli mozna prosze o jak najszczegółowszy opis, wiem ze tu jest pełno ludzi którzy z tym radzą sobie bez problemu.

Ostatnio zmieniany przez ezehiel : 09.10.2005 o godz. 17:51
ezehiel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.