Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 17.12.2005, 15:34   #1
sebc
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.12.2005
Posty: 2
sebc w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
50 lecie dvd

Witam serdecznie jestem tu nowy.
Podjałem sie dla moich dziadków zrobienie im płyty DVD z 50 lecia ślubu i tak:
- mam oryginalną płytę DVD z imprezy z urzędu
- film w postaci WMV z kamery z kościoła
- film w postaci WMV z sali
- zdjęcia
W prosty sposób mysle zeby wyedytowac org, film dvd z urzędu w taki sposób zeby dodac 3 nowe przyciski gdzie poleci z film z kosciola, film z sali i zdjecia.
Probowałem juz z 15 programów czytałem różne artykuly ale zaden z nich nie ma takich opcji - fakt jest jeszcze taki ze nie jestem master w tej dziedzinie.
Prosze o pomoc i wskazówki.
Z gory dziekuje.

PS> Dziadki maja dvd z mozliwoscia ostwarzania divx.
sebc jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.12.2005, 18:32   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja bym podszedł do tematu w ten sposób :

1. konwersja do mpeg2 plików wmv i zdjęć;
2. wrzucenie wszystkiego do programu do authoringu (np. DVD Author), gdzie wszystko połączymy robiąc nowe menu.

Edit: Spróbuj programu Ulead Video Studio - importuje DVD-Video, może otrzymana jakość będzie OK.

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 17.12.2005 o godz. 18:41
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.12.2005, 10:45   #3
sebc
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.12.2005
Posty: 2
sebc w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dziekuje za szybka odpowiedz - spróbuje w ten sposób

sebc jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.