![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD |
![]() |
|
Opcje związane z dyskusją | Ocena dyskusji | Tryby wyświetlania |
![]() |
#1 |
Bywalec
Data rejestracji: 08.11.2002
Lokalizacja: Łowicz
Posty: 46
![]() |
AC3 5.1 z NTSC do PAL?
No więc mam ten sam film w dwóch wersjach. Jedna wersja ma kiepski obraz ale dźwięk w ac3 5.1 natomiast druga wersja ma super obraz, ale dźwięk w mp3. Chciałbym wyciągnać dźwięk w ac3 i połączyć go z tym lepszym obrazem. Ale szkopuł jest taki, że dźwięk ac 5.1 jest w filmie NTSC (23.976), a ten super obraz jest w wersji PAL 25.000. Jak więc zamienić ac 5.1 ntsc na 25 pal? Niby jest opcja w programie AC3Machine przy której można postawić ptaszek, a zwie się ona "Change Frame Rate 23.976 to 25.000". Czy jej zaznaczenie faktycznie rozwiąże mój problem? Czyżby cała operacja była aż tak prosta?
|
![]() |
![]() |
#ads | |
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
![]() |
![]() |
#2 |
***1022; ***1023;
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 38,400
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Nie rozumiem, po co pytanie, dlaczego sam nie sprawdzisz?
![]()
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii. ![]() Moje filmy są tutaj. Forum ZielonaIrlandia. ![]() Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane. ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Bywalec
Data rejestracji: 08.11.2002
Lokalizacja: Łowicz
Posty: 46
![]() |
A ja nie rozumiem czemu tracisz czas na taką odpowiedź zamiast mi pomóc?
A odnośnie Twojego pytania. Chciałem się wcześniej dowiedzieć co i jak, bo może się okazać, że nic się nie da zrobić, a ja tą drugą wersję z ac3 dopiero sobie ściągam co dość długo trwa. Także chciałem w razie czego zaoszczędzić sobie czasu. Teraz zrobiłem test na innym pliku gdzie obraz jest w ntsc. Wyciągnąłem z niego dźwięk ac3 5.1 wczytałem do ACMachine i zaznaczyłem, żeby zamienił framrate. Wszystko się zrobiło, ścieżka w PAL zajmuje kilka MB mniej niż ta w NTSC (a wiec tak jak powinno być) no ale nic pozatym nie sprawdzę bo nie mam drugiej wersji filmu w PAL. Może jednak ktoś miał do czynieniA z takim problemem? |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|