Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 24.03.2009, 09:43   #1
reese
Bywalec
 
Data rejestracji: 20.05.2007
Posty: 37
reese w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
automatyczne deaktywowanie z menu wstawek z filmu

Witam!

Strasznie wkurzają mnie takie bajery jak urywki z filmu po każdym wyborze jakieś opcji z menu - a to niestety coraz częściej jest spotykane w filmach Czy jest jakiś automatyczny sposób usuwanie tego typu bajeru, a raczej "dezaktywoania" tzn. może sobie być ten urywek ale aby się nie wyświetlał, aby był pomijany. Dzięki czemu poruszanie się po menu jest o wiele sprawniejsze i szybsze.

Wiem, że jest plugin do automatycznego usuwania zabronionych operacji urzytkownika więc może i do takiego czegoś też jest. Oczywiście chodzi mi o film rezydujący na dysku twardym w katalogu VIDEO_TS.
reese jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.03.2009, 10:33   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie ma. Co innego zmiana kilku wartości PUOs, co innego zmiana programu wyświetlania.

Automatycznie możesz:
- wyciąć całe menu;
- w Remake'u zamienić ten fragment na pusty blok, ale będziesz w tym miejscu oglądał czarną planszę przez 3 sekundy;

Ręcznie możesz w PGCEdit opuścić ten PGC, albo najprościej pominąć wyświetlanie bloku wybierając z menu kill playback.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.03.2009, 21:06   #3
reese
Bywalec
 
Data rejestracji: 20.05.2007
Posty: 37
reese w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
tak myślałem, że takiego czegoś nie ma, ale chciałem się upewnić...
nie wiem co to za idiotyzm puszczać urywki filmu po każdym wyborze w menu brrrrr a ręcznie bawić się z tym to nie mam ochoty i czasu, no nic przeboleje... w końcu filmu nie ogląda się zbyt często a te kilka chwil zabawy z menu to jakoś da się przeżyć.
reese jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.03.2009, 21:16   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
PGCEdit - prawy klawisz na to, co chcesz wyciąć i z menu kill playback. 3 sekundy roboty.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Edycja oryginalnego menu DVD by macnow macnow DVD-Video 57 13.02.2008 23:55
nie mogę operować w menu po nagraniu filmu dvd na płytę DVD rurek09 DVD-Video 5 04.09.2007 08:34
start filmu Nightmare DVD-Video 6 06.10.2006 22:04
Dodanie oryginalnego menu do filmu (po reauthoring'u w DVDShrink'u) w/g Robsa Salem DVD-Video 0 08.03.2005 13:51
Prosze o pomoc nie widac filmu na telewizorze :( PRzeMO DivX, Xvid, Matroska i inne 10 13.09.2003 10:46


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.