Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 07.12.2008, 03:15   #1
vilano
Bywalec
 
Avatar użytkownika vilano
 
Data rejestracji: 30.10.2005
Lokalizacja: New York
Posty: 31
vilano zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Automatyzacja konwersji filmów

Mam nadzieję, że nie ma na forum poruszonego tego tematu, jeżeli tak to proszę o jakiś link.
Dość dużo konwertuję filmów do do formatu dvd-video. Czasami muszę przekonwertować 10 filmów dziennie. Każdy konwewrsją z wypaleniem zajmuje około 1h + 10 minut na wypalenie płytki. Czy jeśt może jakiś program, który umożliwiłby mi zautomatyzowanie pracy, a mianowicie przygotowuję 10 plików które mają być przekonwertowane (wszystkie mają być jako odzielny projekt) a następnie startuje i program, automatycznie przez te 10 godzin przygotowuje projekty, które później będę musiał tylko wypalić na płytki. Zarzuciłbym taki projekt na noc, a rano mam gotowe. Naprawdę bardzo jest przydatna taka opcja, w momencie kiedy coś trzeba zrobić hurtowo. Jakość filmu mogę odłożyć na dalszy plan. Korzystam z kilku programów.
Zależy mi jednak na jakimś programami który posiada taką opcję automatyzacji.
Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniany przez vilano : 07.12.2008 o godz. 03:28
vilano jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.12.2008, 09:26   #2
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wydaje mi się że trudno będzie znaleźć coś spełniające podane warunki.
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
problem z ogladaniem filmow na kompie klaudek1 DivX, Xvid, Matroska i inne 20 29.06.2006 23:37
Jak nagrać krótkie sceny z filmów na DVD? MacOSek DVD-Video 2 21.05.2006 23:39
Problemy z obrazem przy odtwarzaniu filmów ohkarol Napędy optyczne DVD 0 11.09.2005 12:25
jak nagrać kilka filmów w formacie svcd/vcd na jedną płytę DVD (dużo filmów na 1 DVD) ilikeanime DVD-Video 2 25.09.2004 14:46
Procesor a szybkość konwersji dodo. DVD-Video 2 11.08.2004 17:10


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.